Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 28., szombat 22:53

dzsi91 írta: Stabilak voltunk.vezetjük a tabellat.jó bor
270 perc alatt egy gyenge fejes jött a kapura. Solid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 28., szombat 22:53

kapd be Oblak. :lol:

Hazard nagy csalódás. ez egyelőre irtózatosan kevés. Bale se alakított sokat, de jobb volt a belgánál.


Tibo cleansheet :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 28., szombat 22:52

Stabilak voltunk.vezetjük a tabellat.jó bor
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 26., csütörtök 17:09

Kiegészítő embernek jó lesz, főleg ha védekezni kell pluszban. Engem sokszor az zavar, hogy lassú a labdával, vagy ha megindult 2 métereket tol rajta. Casemiroval együtt a pályán támadásban azért elég gyengusz lenne. Kellenek neki is a percek, de valahogy nem látom, hogy lesz neki igazán haszna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 26., csütörtök 16:44

a cleansheet is a győzelem mellett, a tegnapi pozitívum mindenképp Militao és Kroos játéka volt. :) tanár volt mindkettő.

Toninak végre beakadhatna már egy dugója :kalapos:
mondjuk valamikor pihenni is kellene... mert eddig rongyosra van ő és Case is járatva.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. szeptember 26., csütörtök 15:05

RaúlCF írta: azon kívül hogy rohangál össze vissza mi a posztja mert ez még mindig nem derült ki.
Rohangál össze-vissza :D Általában ez a középpályások feladata, nem? Szerintem kifejezetten jól jön a lassú középpályánkra egy ilyen arc, aki felszántja a pályát. Nyilván sokat kell még fejlődnie, hogy a kezdő közelébe kerüljön hosszú távon, de nem véletlenül kedveli Zidane.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5140
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 26., csütörtök 14:38

azon kívül hogy rohangál össze vissza mi a posztja mert ez még mindig nem derült ki.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 26., csütörtök 14:28

Mondjuk visszaolvasnam az elso kommenteket amikor Casemiro eloszor botladozott a csapatban. Szerintem sem extraklasszis a gyerek de azert annyira lefele sem log ki manapsag.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 26., csütörtök 13:35

Tegnapi brutál melója:
1 szerelés
2 párbaj
1 lövés
36 játékba avatkozás. Hát őőő. OK.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. szeptember 26., csütörtök 13:33

Szerintem érthető, hogy dicsérte a mester, tényleg komoly melót rak le amúgy, brutál fizikum, emellé jó sebesség. Más kérdés, hogy labdával kurva sokat kell fejlődnie, de fiatal, és jó alapokkal bír, szerintem rendben lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 26., csütörtök 13:24

kiserik írta:
Kerlon írta: Azt az érzéket eddig nem tudom, hogy miből szűrted le.
Talán amiből ZZ. Ha jól emlékszem Te viszont tavaly év vége felé nem nagyon nézted a meccseinket.
A tavalyi bukdácsolós produkcióinkon remekelt? Amúgy mindet tényleg nem láttam, de Valverdet már eleget. Jó fizikuma van, viszonylag gyors és csúszik mászik, ha kell. Ha nála van a labda, akkor meg remeg a lába.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 26., csütörtök 11:49

Kerlon írta: Azt az érzéket eddig nem tudom, hogy miből szűrted le.
Talán amiből ZZ. Ha jól emlékszem Te viszont tavaly év vége felé nem nagyon nézted a meccseinket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 26., csütörtök 11:40

Azt az érzéket eddig nem tudom, hogy miből szűrted le.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 26., csütörtök 11:35

Nekem Fede játéka kicsit hasonlít Krooséra: nem túl látványos, de hasznos. Eddig minden meccset megnyertünk ha jól rémlik, mikor Modric posztján játszott. Egy nagyon jó kötésű btb, akinek a focihoz is van érzéke.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 26., csütörtök 10:55

Alapvetően senkivel nem volt gond, egyedül Valverde nem tűnt fel 45 percig :mrgreen: Akkor is csak azért, mert mondták, hogy gyenge volt az első félidőben.

Jovicon nem kérek számon semmit, azt a helyzetet ballal elrontotta, de szerencsére nem számít. Legközelebb élesebb lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 26., csütörtök 10:42

Kerlon írta: Hát én továbbra se tudom, hogy mit láttok Valverdeben. Úgy semmiben se emelkedik ki és elvan, néha ez belefér aztán ennyi. Támadás építéshez nem tud hozzászólni. 36szor avatkozott játékba, középpályás létére...
Labda nélkül jól helyezkedik és volt pár jó helyen szerzett labdája a tegnap. De építésben tényleg semmi extra. Nem látom benne, hogy valaha lehetne kezdő szint. Zizou viszont a meccs után megint őt emelte ki, hogy tetszett a játéka és nagy jövő vár rá.
tetudodkopasz :hmmm:
Kerlon írta: Jovic szerintem nem volt vészes, elég sokat mozgott, jól tartotta meg a labdákat, kell neki egy gól, kicsivel jobb kiszolgálás és hasznos játékos lesz. Marianonál fixen többet ér eddig. A gólja is csak 2 centin múlott kb., ha az bemegy, akkor szerintem senki se húzza le. De azért, ami segítséget kapott Vinitől meg Lucastól az egyenlő a nullával.
Volt egy elég sima helyzet, mikor ballal kiszorítva elrúgta kapu mellett.
Ha jó formában van, azt belövi..de egy egyszerű labdát kellett volna adjon LV, mégis túl szélre tette neki és ráadásul balra..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 26., csütörtök 10:15

Hát én továbbra se tudom, hogy mit láttok Valverdeben. Úgy semmiben se emelkedik ki és elvan, néha ez belefér aztán ennyi. Támadás építéshez nem tud hozzászólni. 36szor avatkozott játékba, középpályás létére...

Jovic szerintem nem volt vészes, elég sokat mozgott, jól tartotta meg a labdákat, kell neki egy gól, kicsivel jobb kiszolgálás és hasznos játékos lesz. Marianonál fixen többet ér eddig. A gólja is csak 2 centin múlott kb., ha az bemegy, akkor szerintem senki se húzza le. De azért, ami segítséget kapott Vinitől meg Lucastól az egyenlő a nullával.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. szeptember 26., csütörtök 10:10

kiserik írta:Militao: az a tempó
Róla jutott eszembe meccs közben, hogy vajon nem most fog kijönni az erőnlét? Én azzal nyugtattam magam, hogy azért van a sok izomsérülés, mert szét vannak hajtva edzéseken. Zidane is utalhat az erőnlétre aztal, hogy azt nyilatkozza, hogy javulunk. Meg a Sevilla és az Osasuna ellen is, mindenki extra munkát pakolt le. Tegnap az Osasuna játékosok már alig mozogtak, nálunk meg mindenki pörgött. Militao is, oké, hogy alapból gyors, de nagyon látványosan lenyomta a 9es srácot a végén, többször is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 26., csütörtök 9:44

Én megvédem Valverdét. Full meccs hiányosan, sérülésből visszatérve tökéletesen kiegészítette a Case-Kroos kettőst. Védekezéskor rendre visszaért, támadásnál sokszor Jovic mellé fölment. Érdekes megnézni a kp heatmapjét. Egyenként elég kaotikus, de ha a 3 kpst egybe nézem, akkor tökéletes. Meg is látszott, mikor beállt James. Egyből erőre kaptak.
Rodrygo: szép volt a gólja, de gyakorlatilag más értékelhető nem jött neki össze. Kicsit lassabb mint Vini, de kicsit koordináltabb is. Meglátjuk mit tud hosszú távon.
Militao: az a tempó :ozil: mint Varane fénykorában. Ha picit fejlődik, felkötheti a francia a gatyót.
Jovic viszont továbbra sem mutatott sokat. Tötyög, lötyög, a gól viszont továbbra sem jön. Ha nincs a két kölök, akkor bajban lettünk volna a gólszerzéssel.

UI: Hazard jobb lenne, ha belehúzna, mert a két taknyos már előtte van statisztikailag :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 26., csütörtök 9:32

kodo írta: Aztan ha Areolat rakjuk a kezdobe? Akkor alkudozhatunk majd a sejkkel nyáron. Nincs ra opcionk.
De adhatunk egy top3-nak tartott belga kapust is cserebe :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég