Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2019. szeptember 29., vasárnap 11:21

Többen írjátok, hogy mi hiányzott, hogy ez egy jó csapat legyen. Egy Modric, aki irányít, ésegy Hazard, aki csinál valamit. Érdekes, hogy senkinél nem olvastam azt a pluszt, amit eddig a balhátvéd poszttól kaptunk. Nacho nekem tetszett az utóbbi két meccsén, Mendy is szimpatikus. De egyik sem egy Marcelo / Roberto Carlos.

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. szeptember 29., vasárnap 10:49

realbeckham írta: .

Ez a thomas partey eléggé kiforrt mostanra. Volt egyaltalan rossz passza? Top btb volt. Ez mindig ilyen bika?
Volt de nem alibipasszokat rontott, hanem a hosszulabdait csiptek el. Zseni volt a tag.

Amugy jo jatekos igen de a tegnapi azert nagyon kiemelkedo volt. O inkabb egy jo btb de nem szokott ilyen szinten iranyitani.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2019. szeptember 29., vasárnap 10:28

Szervezettség, stabilitás. Tetszett, bivaly volt a kp. Ramost sajnalom, hogy nem hagyta a spori ervenyesulni. Furcsán vezette a meccset. Ha trippier megkapja a sárgát a 10percben, lehetettett volna a balosra jatszani folyamatosan hazardnak, betörni. Belehetett volna pirosítani az angolt ott. X ért mentünk, de még így is Big Benz eldönthette volna, mert ha ott nem Oblak áll, akkor ez mindegyik kapusnal gol. Bale helyzete is Nacho lekészítése után is azt gondolom ajto ablak, főleg, hogy balosra jött. Ha ésszel csinálja es nem akarja izomból be*aszni, akkor win. Amolyan kroosos belsős földön guruló tekerőbe kellett volna, okosan. Felix elég frusztrált volt. Tobb esetben dobta is fel magát. Amint volt kontakt, mar orditva fogta is az arcát. Nem volt szimpi, sose szerettem az ilyet.

Ez a thomas partey eléggé kiforrt mostanra. Volt egyaltalan rossz passza? Top btb volt. Ez mindig ilyen bika?
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 29., vasárnap 9:42

Nagyon fontos volt a védekezés megszervezése, mert ez volt a fő gondunk eddig.

Ami jelenleg hiányzik és ez látszott tegnap is:

Hiányzik egy Modric, aki megszervezi a játékot és előkészíti a gólhelyzetet és nem csak Carvajal beadásaiból akarunk gólt lőni.

Hiányzik egy Hazard aki csinál valamit végre. Jelenleg nem, hogy a különbséget nem teremti meg Hazard, hanem jó ha egy átlag focista szintet hoz.

Bale egyelőre jó.A tőle telhető maxot hozza,ami néha elég, néhány csapat ellen nem elég.Benzema maxon pörög és éles.Kroos viszza talált,Casemiro szintén maxon pörög.

Szóval szerintem ha lenne egy szervező Modric és Hazard végre mutatna valamit akkor mégjobbak lehetnénk.
Így “csak” simán jók vagyunk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 29., vasárnap 9:33

Az a baj a remek vedekezessel, hogy minden esetben maximum ket tamadonk akart golt rugni. A tobbiek mindig azonnal visszazartak. Mar az elejen latszott itt leghamarabb rogzitett helyzetbol talalhatunk be, de azokban meg baromi gyengek vagyunk mostanaban. Kellene egy jo Hazard, de en bizom abban is hogy Rodrygo egyre tobb lehetoseget fog kapni

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 29., vasárnap 9:25

Tényleg masszívak voltunk. Zidane a védekezést rendbe rakta, remélem az eredmények jöttével a támadók is elkapják a fonalat. Casemiro-Kroos tengely nagyon bivaly lett az elmúlt meccsekre, reméljük sokáig kitart a jó forma, mert megnyugtató variálási lehetőségük nem nagyon van. Kár Mendy sérüléséért, mert lógott az az oldal szerintem, bár Carvajal sem túl jól oldotta meg a másik felét, de legalább felzárkózott és segítette Balet. A Nacho-Hazard kettős kb zavarta egymást. Bale oltári helyzetéért nagy kár, azt be kellett volna vernie.

Courtois is állt a lábán, bár védenie nem kellett, de volt pár jó közbe avatkozása. Kellenek neki is az ilyen meccsek. Kicsit csalódott vagyok, mert szerintem kicsit bátrabban támadva verhető lett volna a matrac. Plusz még a beadásokkal sem nagyon operáltunk, pedig Balenek is volt egy fejese, illetve Benzemát is csak Oblak mentette meg a gólörömtől.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 29., vasárnap 9:10

Azt nem tudom miert sir Cholo, de a biro is utazott Ramosra. Minden szogletnel es beadasnal amire erkezett, ment egybol a kifele szabad... Talan egyszer lattam jogosnak.
Gimenez egyebkent csak nekem tunt gyengebbnek? Amilyen szinten atalakult a vedelem, torvenyszeru volt nemi visszaeses, de O szerintem latvanyosan bizonytalanabba valt. Mindegy, nem a mi bajunk.

3 meccs utan mar tenyleg jar a pacsi ZZnek. Amennyire semmi nyoma nem volt szervezettsegnek a jatekunkban, a PSG elleni pofon utan olyan szepen rakta ossze a vedekezest, hogy le a kalappal.
Elol jobbak leszunk idovel, Hazard is bele fog lendulni, Modricot okosan hasznalva sokat tud meg adni, es a padon is vannak olyan jatekosok, akikben van lendulet, vagy be lehet dobni a daraloba Jovicot is.
A tamadasok osszerakasa amugy is tobb ido szokott lenni.

Messzemeno kovetkezteteseket persze nem vonnek le, de legalabb az alap korvonalazodik ahonnan el lehet indulni. Ez a bajnoksagra jo lehet, a BL az mindig mas kavehaz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. szeptember 29., vasárnap 9:05

Toti írta: Simeone megint sir a mediaban,most epp ramos miatt. Valaki felvilagositana h mit tett ez a spanyol allat? :mrgreen: tan inzultalta a birot?

Ahelyett hogy cholo is azon agyalna hogy verhetne meg a barcat mert a bajnoksagba kb 20meccsen egyszer sem sikerult neki....
:lol: :lol: :lol: :lol:

Simeone interjúi pont, hogy remekek szoktak lenni. Amit eddig olvastam tőle az mindig nagyon korrekt volt, tisztelte az ellenfelet és nem mutogatott másra a vereség miatt amikor tényleg bénák voltak.

Ő pont úgy nyilatkozik ahogy amúgy kellene. Ha elolvasod a nyilatkozatát akkor láthatod, hogy megint teljesen objektív volt. Egy kicsit se érezteti, hogy lenézné a realt.

Na most azt is megnéztem ami miatt sír: "The whore that bore you," Ramos ezt mondta neki. :D
Már elnézést de szerintem épp ramost kellene jól megcsapni egy vasedénnyel.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 29., vasárnap 8:49

Simeone megint sir a mediaban,most epp ramos miatt. Valaki felvilagositana h mit tett ez a spanyol allat? :mrgreen: tan inzultalta a birot?

Ahelyett hogy cholo is azon agyalna hogy verhetne meg a barcat mert a bajnoksagba kb 20meccsen egyszer sem sikerult neki....
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 29., vasárnap 0:09

Ja tényleg nem csak vezetjuk a tabellat de az aranykupáért is megyunk még. Gg

Hazardal meg calma.idő kell.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. szeptember 28., szombat 23:20

dannen írta:
Pad'em írta:
Ad5) Oblak – a krva anyád! :vivo:

csak gratulalni tudok.
A lényegre reagáltál :lol: de bocsánat, Oblak, de jó kapus vagy a teremburáját!
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. szeptember 28., szombat 23:15

Na egy jó szombat délutáni Bologna-Lecce digó dara színvonalát hozta ez a derbi

Ad1) Ezt a szervezettséget honnan vettük elő Párizs után? :ozil: 3 meccs alatt 1 kapura lövést kaptunk (Sevillában meg a Wandában), nem tudom láttam e ilyen stabil védekezést valaha a csapattól.

Ad2) Casemiro. Elképesztő mekkora formában van, mindenhol ott van, egyszerűen nincs rossz megoldása. Mindent labdát megszerez, labdával sem annyira ügyetlen mint eddig. Le a kalappal, remélem egész szezon során hozni tudja ezt, Kroos-al nagyon jó duót alkotnak.

Ad3) Védelmet is mintha valami olasz taktikai catenaccio guru rázta volna össze. Nacho :salute: Azért a Zidane-t eddig fikázók remélem kicsit felébrednek. A kopasz nímand ráncba kapta a brigádot. Vagy csak rájött, hogy Courtois-t egyedül úgy viseljük el, ha nem kap kapuralövést.

Ad4) Hazard kritikán aluli, remélem Brugge ellen játszani fog, hogy egy kis önbizalmat magára szedjen, nagyon elveszett eddig. A bujócska versenyt ma ő nyerte, Karim egy fejessel bukta a címet. Mondjuk az a fejes bmeg, az zseni volt. Bale meg ha kis ésszel ellövi azt a „ziccert” akkor nyertünk.

Ad5) Oblak – a krva anyád! :vivo:

Ad6) Holnap Ödegaard előz minket? :mrgreen:
Csabi írta: valamint carvajal is nagyon kevés. védekezésben rendben van, de támadásban mindent elbaszott amire csak lehetsége volt.
Azért van már 3 nem csúnya assist-ja a ligában. Szerintem ma is jó volt, de ma ennyire futotta, így is nyerhettünk volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2019. szeptember 28., szombat 23:19-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1258
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. szeptember 28., szombat 23:15

A Sevilla,Osasuna,Atletico 3-as elleni 7 pont majdhogynem tökéletes.
Tetszik, hogy a védekezésünk ennyire rendben van jelenleg és ha Hazard formába lendül akkor a támadójáték is rendben lesz, csak legyetek türelemmel .

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. szeptember 28., szombat 23:06

Örülök hogy így elterjedt a Hazard-Asensio megjegyzésem, annak viszont nem, hogy ez továbbra is is igaz. Nagyon kevés ez.

A védelem és a kp kezd stabillá válni, a játék is némileg alakul, ezen még Modric dobhat. Viszont elöl tényleg kevés lesz ez így.
Nem illik.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2019. szeptember 28., szombat 23:04

Berti írta: Ilyen stabil védekezésünk nem emlékszem mikor volt utójára, hatalmas pacsi emiatt. Nem kell elfelejteni, hogy ehhez elengedhetetlen egy nagyszerű középpálya. Valverde nem gondolom, hogy ilyen meccsekre még kész lenne, ezt ma is bizonyította.
Elől viszont ha Karim nem godmode, akkor megvagyunk lőve.

Hazardnak még adok 3 meccset, hogy összeekapja magát a sérülésből, szokja az új csapatot és ligát, utána viszont egy ilyen teljesitmény miatt komolyan elő lehet venni.
Valverde szerintem teljesen okés volt.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 28., szombat 23:03

a védekezés valóban rendben van. de a támadásaink mások ellen sem lesznek sokkal jobbak, ha a két szélsőnk nem szedi össze magát. hazard kurva kevés, egyáltalán nincs tempója. bale-nek van tempója, de minden más szar. úgy néz ki eddig tartott nála a megmutatom zidane-nak.

valamint carvajal is nagyon kevés. védekezésben rendben van, de támadásban mindent elbaszott amire csak lehetsége volt. az ideoda rakott, meccs nélküli nacho sokkal jobban hozta a támadásokat, mint carvajal.
Harom meccse nem találják el a kaput. Ez a titok.
sajnos volt egy kapura"lövésük" így ez a szép széria megszakadt.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. szeptember 28., szombat 23:01

Körülményeinket tekintve (meg amúgy is, meg egyáltalán) elfogadható a iksz, lehetett volna belőle győzelem is, de nem vagyok elégedetlen. Van hova fejlődni, de legalább látszik valami előrelépés elsősorban védekezésben.

Ha túl leszünk a sérüléshullámon és Hazard is végre beindul, lehet ez egy jó szezon. Bár... a kp rövid lesz.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 28., szombat 22:59

Ilyen stabil védekezésünk nem emlékszem mikor volt utójára, hatalmas pacsi emiatt. Nem kell elfelejteni, hogy ehhez elengedhetetlen egy nagyszerű középpálya. Valverde nem gondolom, hogy ilyen meccsekre még kész lenne, ezt ma is bizonyította.
Elől viszont ha Karim nem godmode, akkor megvagyunk lőve.

Hazardnak még adok 3 meccset, hogy összeekapja magát a sérülésből, szokja az új csapatot és ligát, utána viszont egy ilyen teljesitmény miatt komolyan elő lehet venni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 28., szombat 22:58

Remy írta: Liga tetején, továbbra is veretlenül. Voltunk Sevillában és a Wandában. Nem rossz ez, továbbra is az a Valladoid elleni +2 pont hiányzik.

De úgy látszik valami elindult a csapatnál. Tibo is képes volt lehozni a meccset kapott gól nélkül, szóval valami van. :D
Harom meccse nem találják el a kaput. Ez a titok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. szeptember 28., szombat 22:57

Egy 30 eves Modriccsal kitomtuk volna oket, viszont igy ennyire futotta. Megyunk a ket nagy elott veretlenul ugy hogy mar a Sevillanal es az Atmanal is jartunk. Nem rossz ez, a vedekezes meg nagyon komoly.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég