Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. október 1., kedd 21:01

A két belga tele gatyával játszik. Sajnos Eden jóval nagyobb csalódás.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 1., kedd 21:00

Nincs mentseg, de azt azert erdemes talan figyelembe venni, hogy az ellenfel goljainal a gyerek osszeesett a sajat lababan, de valahogy csak begyotorte, nalunk meg ott volt Modric, Kroos ketszer, Varane fejese es tobb kisebb-nagyobb helyzet, amikbol normal esetben ketto gol esik legalabb. A goljainkon felul persze.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 1., kedd 21:00

doncsontos írta: elég elgondolkodtató, hogy kb csak fejesből tudunk gólt szerezni. nem tudunk felépíteni egy támadást, ami gólunk született is mind kontrából,labdavesztésből. nagyon felszab zz nyilatkozataiba az, hogy ő semmit nem mondd a támadóinak mert tudják mit kell csinálni. jaja látjuk
Millio tamadast epitunk fel. Befejezni nem tudjuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2019. október 1., kedd 20:59

doncsontos írta: ...nagyon felszab zz nyilatkozataiba az, hogy ő semmit nem mondd a támadóinak mert tudják mit kell csinálni. jaja látjuk
Hát igen, ez kva gáz. Ezért tartunk ott, ahol. Ramos többet és hatékonyabban támadta a kaput mint a 3 támadónk.
Vicckategória.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. október 1., kedd 20:57

elég elgondolkodtató, hogy kb csak fejesből tudunk gólt szerezni. nem tudunk felépíteni egy támadást, ami gólunk született is mind kontrából,labdavesztésből. nagyon felszab zz nyilatkozataiba az, hogy ő semmit nem mondd a támadóinak mert tudják mit kell csinálni. jaja látjuk
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 1., kedd 20:55

lucas, hazard meg modric minősíthetetlen. kurtoát majdnem megsajnáltam. de mégse. kurva nagy arca volt az előszezon elején. kevés ide.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. október 1., kedd 20:55

Még nincs vész, a 2. helyet meg kell célozni és az meg is lesz szerintem.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. október 1., kedd 20:53

Szegyen!!! Egyetlen hasznalhato balszelsonk van, de inkabb otthon hagyjuk golfozni, mert LV nagy formaban van, ezzel csak az a baj, h hétről hétre bizonyítja az ellenkezőjét.
Persze ettől függetlenül meg simán nyerni kellett volna, régen ilyen meccseken 4 t gurítottunk lazan.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 1., kedd 20:53

Összességében szép volt ahogy visszahoztuk. Lukászt én kedvelem de ell kell hagyja a villát. A brazil gyerektől a hideg kiráz.

És akkor mostantól #saynotoeuropaleage üzemmódban kéne tolni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. október 1., kedd 20:51

Ha ki lehetne állni 11 Benzemaval es Casemiroval vegyesen, jobbak lennenk.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 1., kedd 20:50

Vegre kuzdottunk bassza meg.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 1., kedd 20:39

ha kiesunk a blből es a bajnoksagot nem huzzuk be, azt nem tudom perez h fogja megemészteni, szerintem akkor josé keszul

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 1., kedd 20:36

Pontosan erről beszéltem korábban, hogy nincs meg Zidane csapataiban az állandóság, a kiegyensúlyozottság. Hozunk három tokeletes meccset, utána meg egy ilyet. Szerintem egy kicsit nagy volt a mellény, meg még szerencséjük is volt a vendégeknek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. október 1., kedd 19:53

RealAsensio írta:
mexes írta: Nem tudom mi tartott eddig... Zz végre összehuzta a csapatot és szűk területet védekeztünk. Nem is volt helyzetük.
+1

Ha a PSG ellen is igy mozogtunk volna, lehet legalabb nem kaptunk volna ki. Na mindegy, tanultunk belole...
Eddig tartott... miért nem fogja fel, hogy 90 méteren nem lehet 6 nyugdíjassal védekezni?
Csóró Ramosékat szopatják a stúdióban, érdekes módon tanárok voltak az elmúlt három meccsen ahol volt taktika a védekezésre is.

Bszottul remélem hogy megfordítják ...

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3833
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 29., vasárnap 12:43

realbeckham írta: Ez a thomas partey eléggé kiforrt mostanra. Volt egyaltalan rossz passza? Top btb volt. Ez mindig ilyen bika?
idén szintet lépett és nagyon pörög... tegnap is az Atma legjobbja volt. valahol azt olvastam 8x szerelt, mellette okosan osztogat.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. szeptember 29., vasárnap 12:14

Anthony írta:
Sosem hallottam róla :mrgreen:
Most nézem, hogy már jó pár éve az Atleti játékosa, érdekes.

kb 4 éve jött fel a b csapatból. Az első szezonjában csak be-be rakták a 70.percekben de már ott feltűnt, hogy ő majd hamarosan kezdő lesz.
Majd a következő évben egyre többet játszott és alapkezdővé vált. Tavaly rodryval harcoltak a posztért de thomas sokkal jobban beleillett a játékba. Két éve a bl csoportkörben mikor valami azeri csapattal játszottak akkor csak miatta nem égett be az atletico.:D Ő volt az egyedüli gólszerző egy távoli bombával.

https://www.youtube.com/watch?v=ywlqYHz5-iI
https://www.youtube.com/watch?v=h9c_E4Ai6gE ez se volt csúnya tőle tavaly.
Egy szinttel gyengébb kante a srác. én nagyon bírom:D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 29., vasárnap 11:39

realbeckham írta:thomas partey
Sosem hallottam róla :mrgreen:
Most nézem, hogy már jó pár éve az Atleti játékosa, érdekes.
Kettős mérce: „Hogy az Atlético játékosai könnyebben kapnak lapot? Az életben néha így alakulnak a dolgok, néha pedig úgy. Ami az egyik bírónak belefér, az a másiknak már nem. Ezeket a döntéseket ők hozzák, mi, edzők és játékosok csak a saját feladatainkkal tudunk foglalkozni.”
Korrekt válasz, de ezt egyáltalán ki kérdezte? WTF? És milyen alapon? Ezen a meccsen mi kaptunk 2 lapot, ők meg 1-et? Akkor hogy jött ez elő?

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2019. szeptember 29., vasárnap 11:21

Többen írjátok, hogy mi hiányzott, hogy ez egy jó csapat legyen. Egy Modric, aki irányít, ésegy Hazard, aki csinál valamit. Érdekes, hogy senkinél nem olvastam azt a pluszt, amit eddig a balhátvéd poszttól kaptunk. Nacho nekem tetszett az utóbbi két meccsén, Mendy is szimpatikus. De egyik sem egy Marcelo / Roberto Carlos.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. szeptember 29., vasárnap 10:49

realbeckham írta: .

Ez a thomas partey eléggé kiforrt mostanra. Volt egyaltalan rossz passza? Top btb volt. Ez mindig ilyen bika?
Volt de nem alibipasszokat rontott, hanem a hosszulabdait csiptek el. Zseni volt a tag.

Amugy jo jatekos igen de a tegnapi azert nagyon kiemelkedo volt. O inkabb egy jo btb de nem szokott ilyen szinten iranyitani.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2019. szeptember 29., vasárnap 10:28

Szervezettség, stabilitás. Tetszett, bivaly volt a kp. Ramost sajnalom, hogy nem hagyta a spori ervenyesulni. Furcsán vezette a meccset. Ha trippier megkapja a sárgát a 10percben, lehetettett volna a balosra jatszani folyamatosan hazardnak, betörni. Belehetett volna pirosítani az angolt ott. X ért mentünk, de még így is Big Benz eldönthette volna, mert ha ott nem Oblak áll, akkor ez mindegyik kapusnal gol. Bale helyzete is Nacho lekészítése után is azt gondolom ajto ablak, főleg, hogy balosra jött. Ha ésszel csinálja es nem akarja izomból be*aszni, akkor win. Amolyan kroosos belsős földön guruló tekerőbe kellett volna, okosan. Felix elég frusztrált volt. Tobb esetben dobta is fel magát. Amint volt kontakt, mar orditva fogta is az arcát. Nem volt szimpi, sose szerettem az ilyet.

Ez a thomas partey eléggé kiforrt mostanra. Volt egyaltalan rossz passza? Top btb volt. Ez mindig ilyen bika?
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég