Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 20., vasárnap 10:20

Messze nem úgy mozog a csapat, mint ahogy elvárnánk, de baszki..mi ez a temető hangulat nálatok?
Második vereségünk, úgy hogy egy röhejes sérüléshullámon megyünk át és új embereket is be kell építeni.
Nehéz a bajnokság. A többi nagycsapat is igazolja, hogy ebben a bajnokságban ha nem vagy kellően felpörögve vagy ha hiányzik néhány láncszem, akkor még egy kiesőjelölt is meg tud fingatni. Ez az igazság.
Nem képes kihagyni a haverokat? Ki az istent küldtetek volna fel a tegnap? Annyi talán, hogy Vini helyett inkább Rodryot néztem volna. Nem volt ott Hazard, Bale, Kroos, Modric, stb
Zidanenak az egyik legnagyobb plusz egy játékosnál a rutin. Egy 3 BL-t nyerő rutin. Ezután veszi csak alapul a jelenlegi formát. Ezzel lehet kötekedni vagy nem, de nem egy logikátlan döntés.

A többi meg tuldramatizált hisztéria. Lesz-e Bl-t érő hely :roll:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 20., vasárnap 9:32

hű meg lesz a blt érő hely? tapsikoljunk örömünkben. en leszarom h kikaptunk mert topstar csapatunkkal is szoptunk mar ki kieső meg segunda b csapatoktól, de ez a totalis tanacstalansag ez a legdurvabb. en annyira nem akarok blt mert jön egy city, pool akarki kapunk a bernabeuban 4et. kurva gaz lesz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 20., vasárnap 8:44

Szerintem teljesen felesleges lesz edzőt váltani év közben. Tök mindegy, hogy Zidane nem akart középpályást vagy Perez nem vett neki. A BL hely meglesz, kupáért max. a bajnokságért lehetünk harcban, ha Kroos, Bale és Hazard formában lesz. BL-re ez a csapat tök esélytelen, igaz továbbjutni azért illene. Csak ahhoz már 4-ből 4-et nyerni kell majd.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. október 20., vasárnap 8:36

Ebből Pochettino lesz.

Főleg ha Isztambulban megégünk, amire bőven van esély azért.
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. október 20., vasárnap 7:58

semmi extra nem történt tegnap csak amit már átig. szezon végén írtam: perez és zidane ezt főzte. mi meg esszük. zidane taktikai repertoárjának és B csapatának egy kieső mallorca is már nagy falat. képtelen a generációváltásra és képtelen a makacssága miatt kompromisszumokra ha a haverjairól van szó.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 20., vasárnap 7:15

En egyre inkabb azt erzem,h ezt ZZ nem tudja megcsinalni,h egyszeruen kezd keves lenni es a makacssaga sem engedi. Hibaztatni nem nagyon tud majd senkit,ha esetleg igy lesz, bar nem is az a fajta szerintem. De botrany amivel sokszor felkuldi a csapatot,kezdve ott hogy kapus nelkul eleg merész..tobbit pedig eleg 5 percig nezni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 20., vasárnap 0:44

A PSG elleni meccsek után most megint ott tartunk, hogy képtelenek vagyunk gólt rúgni. Egyszerűen fel nem foghatom ezt a hullamzast, ami Zidane csapatait folyamatosan kíséri.

Bár az ellenfél most is csak egyszer talált kaput.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2019. október 20., vasárnap 0:27

Ha továbbra is folytatódik ez a lejtmenet, akkor itt januárban már Mourinho lesz újra a kispadon...

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. szeptember 30., hétfő 7:53

Realista24 írta: A duplazas évében is veretlenek voltunk az első hét meccsel. :shifty:
Ne rontsd már el a Zizou alkalmatlan gyászhangulatot :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 30., hétfő 7:40

A duplazas évében is veretlenek voltunk az első hét meccsel. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 30., hétfő 6:28

Csabi írta:
Olyan szintű csapatvédekezést alkotott meg a srácokkal, hogy öröm nézni.
azért még várjunk ezzel hosszútávon. nagyon gyanús nekem, hogy az eddigi eszméletlen fejetlenség után most hirtelen az ellenfelek kapura se tudnak rúgni. egyik meccsről a másikra. zz visszarendelte a két szélsőt, hogy sokkal többet védekezzen, ramosnak meg megmondta, hogy ne akarjon R9 lenni, valamint casemiro felfutkározását is jelentősen redukálta. nekem az elmúlt 3 meccsből ez jön le. csakhogy azzal hogy hátul jobbak vagyunk elől kevesebb erő marad. meglátjuk hosszútávon.
Most ugyanazt írtad le mint én :mrgreen: csak hosszabban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. szeptember 29., vasárnap 22:57

Faust írta:
Csabi írta:
azért még várjunk ezzel hosszútávon. nagyon gyanús nekem, hogy az eddigi eszméletlen fejetlenség után most hirtelen az ellenfelek kapura se tudnak rúgni. egyik meccsről a másikra. zz visszarendelte a két szélsőt, hogy sokkal többet védekezzen, ramosnak meg megmondta, hogy ne akarjon R9 lenni, valamint casemiro felfutkározását is jelentősen redukálta. nekem az elmúlt 3 meccsből ez jön le. csakhogy azzal hogy hátul jobbak vagyunk elől kevesebb erő marad. meglátjuk hosszútávon.
Szerintem arra "vár" a dolog, hogy Modric visszatérjen, és jobban összekösse a támadókat a középpályával. Meglátjuk, van-e még benne szufla idénre.
Elől szerintem más miatt nem jön az extra. Szervezettség a lényeg ami most ritkán látott szinten van.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 29., vasárnap 22:48

Csabi írta:
Olyan szintű csapatvédekezést alkotott meg a srácokkal, hogy öröm nézni.
azért még várjunk ezzel hosszútávon. nagyon gyanús nekem, hogy az eddigi eszméletlen fejetlenség után most hirtelen az ellenfelek kapura se tudnak rúgni. egyik meccsről a másikra. zz visszarendelte a két szélsőt, hogy sokkal többet védekezzen, ramosnak meg megmondta, hogy ne akarjon R9 lenni, valamint casemiro felfutkározását is jelentősen redukálta. nekem az elmúlt 3 meccsből ez jön le. csakhogy azzal hogy hátul jobbak vagyunk elől kevesebb erő marad. meglátjuk hosszútávon.
Szerintem arra "vár" a dolog, hogy Modric visszatérjen, és jobban összekösse a támadókat a középpályával. Meglátjuk, van-e még benne szufla idénre.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 29., vasárnap 22:45

Olyan szintű csapatvédekezést alkotott meg a srácokkal, hogy öröm nézni.
azért még várjunk ezzel hosszútávon. nagyon gyanús nekem, hogy az eddigi eszméletlen fejetlenség után most hirtelen az ellenfelek kapura se tudnak rúgni. egyik meccsről a másikra. zz visszarendelte a két szélsőt, hogy sokkal többet védekezzen, ramosnak meg megmondta, hogy ne akarjon R9 lenni, valamint casemiro felfutkározását is jelentősen redukálta. nekem az elmúlt 3 meccsből ez jön le. csakhogy azzal hogy hátul jobbak vagyunk elől kevesebb erő marad. meglátjuk hosszútávon.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 29., vasárnap 22:14

Realista24 írta: Militao, Varane, és Ramos is nagyot mentek középen, Casemiro és Kroos Aranylabdás teljesítményt tettek le, Mendy kár, hogy kiesett, brutál volt, és Carvajal is rengeteget tett hozzá.
Nachot is dicsérjük meg
0 percesen lehozott 2 jó meccset a balszélen
lehet rá számítani továbbra is kiegészítő emberként :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 29., vasárnap 21:34

Szidni és leváltani könnyen tudja itt mindenki ZZ-t, dicsérni már nem. :-(
3 meccs, 3 clean sheet, és 270 perc kaput eltaláló lövés nélkül. A 270. körül jött egy lecsorgó fejes, ami rondítja a statisztikát.
Olyan szintű csapatvédekezést alkotott meg a srácokkal, hogy öröm nézni.
És mindegy, hogy ki volt hátul és középen, működött. Kíváncsi lennék Marcelo hogyan simul ebbe a gépezetbe :mrgreen:

Militao, Varane, és Ramos is nagyot mentek középen, Casemiro és Kroos Aranylabdás teljesítményt tettek le, Mendy kár, hogy kiesett, brutál volt, és Carvajal is rengeteget tett hozzá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. szeptember 21., szombat 15:00

Teljesen mindegy mert ugyis az lesz a csk aki a legregebb ota kerettag. Attol fuggetlenul lehetnek vezerek/hangadok a csapatban, mint peldaul volt CR is. A csk szerep a realnal arrol szol hogy kin van a szalag nem arrol hogy ki a mentalis vezer.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 21., szombat 14:15

sonic írta: Ez a ki lesz a csk vita honnanjott? A realnal mindig az a csk aki a legregebb ota a csapat tagja. Szoval nagyon egyszeru eldobtebi.
:ike:


A vita azon ment, hogy mentalitásban ki lenne a megfelelő.
A hagyománnyal sztem tisztában van mindenki a forumrol.
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. szeptember 21., szombat 14:10

Ez a ki lesz a csk vita honnanjott? A realnal mindig az a csk aki a legregebb ota a csapat tagja. Szoval nagyon egyszeru eldobtebi.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 21., szombat 13:54

Nem tetszenek ezek a xabi alonsos meg raulos hirek.
Megadnam zizounak ezt az evet, ha megse akkor meg allegri.
De en vegigvinnem vele ezt a szezont, ha nem jon ossze akkor meg pochettino. O lenne a legidealisabb jelolt.
Szerintem o is jonne, utalja a barcat, jo edzo, es van elkepzelese, bele is tud nyulni a meccsekbe. A leheto legjobb o lenne.
Ezek a hazon beluli megoldasok olyanok mint a barcanal mikor pep bejott es utaba folyamatosan ugyanigy akartak valakit kinevezni. Ide uj impulzus kell, uj elkepzelesek. Ha zznek nem jon ossze..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég