Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 1., kedd 13:16

Fenoo írta: LV-t meg elfelejteni ha már a posztján van fiatal tehetséges játékosunk.
Van?

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 1., kedd 13:11

A Marca szerint Courtois - Nacho - Ramos - Varane - Carvajal - Kroos - Casemiro - Modric - Hazard - Benzema - LV kezdő lesz.

Remélem nem lesz igazuk, Casemirot mindenképpen pihentetni kéne, LV-t meg elfelejteni ha már a posztján van fiatal tehetséges játékosunk. Én Odrit is a kezdőbe raknám ma de még a keretben sincs.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 1., kedd 12:59

Maradjon csak a belga a kapuban ma, neki is kellenek a gyoztes meccsek csak ugy mint Hazardnak, Areola a psg kapusa, nekunk nem ot kell felepiteni, beugro szerepre jo lesz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 1., kedd 11:55

Yazid írta: a granada sokkal kemenyebb lesz mint a brugge, ott teljes erőbedobas kell majd, szerintem a blnek másodlagosnak kell legyen idén, hiaba mondjak h minden fronton..
Szerintem is, de azért a BL csoportkörből illene továbbjutnunk. Amúgy a BL-ben sokkal nehezebb ennyire hiányos kerettel nyerelni, mert 1-2 meccsen bárki elkaphat minket a kieséses szakaszban. A bajnokságban meg látjuk, hogy mindenki bukdácsol és ha hozzuk a kicsiket, akkor jó reményekkel végezhetünk májusban az élen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 1., kedd 11:45

Azzal egyetértek, hogy kemény lesz a Granada ellen, és nekem is a bajnokság a legfőbb vágyam idén, de nem Courtois posztja az ahol pihentetni kell. Sőt, a bajnokság megnyeréséhez kell stabilitás, így hogy látszólag összeállt a védekezés(ezen majd némileg borít Marcelo) muszáj pumpálni az önbizalmat a belgába, hogy igenis képes a jó teljesítményre.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 1., kedd 11:16

Yazid írta: a granada sokkal kemenyebb lesz mint a brugge, ott teljes erőbedobas kell majd, szerintem a blnek másodlagosnak kell legyen idén, hiaba mondjak h minden fronton..
Azért jó lenne nem kiesni a csoportból. :lol: És igen, ha nem figyelünk oda, bármi lehet, azért ez a csapat még egyáltalán nem pörög maxon, hiába most az elmúlt 3 meccsünk.

Majd a legjobb 16-nál lehet ilyeneken agyalni, hogy mi a fontosabb, csak odáig illene eljutni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 1., kedd 10:58

a granada sokkal kemenyebb lesz mint a brugge, ott teljes erőbedobas kell majd, szerintem a blnek másodlagosnak kell legyen idén, hiaba mondjak h minden fronton..

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. október 1., kedd 10:38

kodo írta: Miert mindenki Areolat kezdetne?
Én speciel azért, mert a hétvégén egy jó formában lévő és 2. helyen álló Granadát fogadunk, ahol ezer százalék, hogy a belga kezd és úgy gondolom, hogy így hét közben pihentetni kéne. A bajnokság nálam az első most és nagyon reális esélyt a BL megnyerésére nem is látok. Így valahogy elfogadom azt, hogy a csoportkörből továbbmegyünk és majd lesz valami. A spanyol trónról viszont ideje lenne a Barcát "lezúgatni". Egyelőre még ők is hullámoznak, addig kéne előnyt szerezni, amíg lehet. Messi visszatérése után biztos vagyok benne, hogy kimásznak a gödörből.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 1., kedd 9:59

kodo írta:Miert mindenki Areolat kezdetne?
Mert lehozott egy kapott gól nélküli meccset úgy, hogy az ellenfél nem lőtt kapura. És amúgy is Courtois az antikrisztus, Areola meg a megmentő, mert megvan a kémia közte és a védelem között. Még egyszer, egy meccs alapján, ahol nem volt ellenfél.

Mielőtt jön a kontra, látványos volt amit csinált a francia gyerek, magabiztos volt, jól élt a játékkal, én is láttam. Azt is, hogy Courtois nincs rendben fejben. Viszont a klub letette mellette a voksát, fel kell építeni.
Tavaly és idén is az elmúlt 3 meccs kivételével egy széthullott, szervezetlen csapat volt előtte, ráadásul a szent, haver Navas került padra miatta. A média is rugdosta folyamatosan, miközben előtte a VB-n mindenki el volt ájulva a teljesítményétől. Biztos elfelejtett védeni.
Neki most pont kell a bizalom és a percek, hogy tényleg összeszokjon a védelem, de nem olyan körülmények között, amik korábban voltak - az nem jutott ziccerig ellenünk, aki nem akart.
Ha elkezdjük ugyanazt játszani, mint tavaly a costa ricaival, megint magunknak keressük a bajt. Areola nem fog itt maradni, nincs is opciónk rá és szerintem nem is akarjuk. Tudta Ő is, hogy 2. számúnak jön, annak is kell lennie. Ha nem a belgát tekintenék a jövőnek is, már nyáron kellett volna hozni valakit, Őt meg eladni. Nem történt meg, szerintem jövő nyáron sem fog. Így viszont fel kell építeni, mert a képességei megvannak. Persze itt mindenki mentális bajnok és elképzelhetetlen, hogy megviselte az elmúlt időszak. Tudom, hogy ez a Real Madrid velejárója, de sem Ő, sem Hazard nem szolgált rá szerintem a savazásra. Kicsit több türelem kellene.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 1., kedd 9:36

Miert mindenki Areolat kezdetne?

Most, hogy stabilabb lett a vedelmunk Courtoist jatszatnam. Talan kicsit magara talal, ha nincs folyamatosan kiszolgaltatva a vedok altal es nem baszogatja a sajto minden meccs után.

Areolat felesleges felepiteni, ha mindenkepp utazik vissza Parizsba a nyáron. Kupaban es ha tavasszal meg versenyben leszunk a bl bajnoksag daraban akkor beugorhat egy ket meccsre, vagy hetkozi fordulokban kisebb csapatok ellen, de alapjaraton a belga moge allnek be, mégiscsak o a mi jatekosunk. Ha ugy is kuka lesz, akkor nincs miről beszelni.
Nalam ez az első igazi szezonja.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. október 1., kedd 9:22

Na akkor újragondolva a mai kezdő a részemről és így néz ki:
Areola - Carvajal, Militao, Ramos, Nacho - Modric, Casemiro, Isco - Hazard, Jovic, Vinícius.

Csereként: Kroos szállna be Isco helyett, Valverde Casemiro helyett, Benzema Jovic helyett.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 9:16

besteve7 írta: Hát nem tudom mi zajlik ZZ fejében, de elég fura ez a keret. Még Bale csak csak magyarázható, h hétvégén elfáradt, bár még csak szeptember van :ike: főleg úgy, h hétközben is pihent, de pl James, aki legalább vmi extrát, váratlant minden meccsen tudott húzni amikor játszott kis csapatok ellen, ma pont erre lenne szükség, nem arra, h LV belefusson minden előtte lévő védőbe.
Előbb olvassátok híreket, aztan támadjatok Zidanet.

Jamesnek kisebb sérülése van, ezért maradt ki.

Mindenki mindent jobban tud Zidane-nal, de neki van egy előnye, ott van a csapat mellett minden nap. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 1., kedd 8:51

Brahim még vélhetően alapoz. A keret összeállításánál ZZnek azért azt is figyelembe kell venni, hogy szombaton a tabella második helyezettje lesz az ellenfelünk. Az sem lesz sétagalopp.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. október 1., kedd 8:45

Hát nem tudom mi zajlik ZZ fejében, de elég fura ez a keret. Még Bale csak csak magyarázható, h hétvégén elfáradt, bár még csak szeptember van :ike: főleg úgy, h hétközben is pihent, de pl James, aki legalább vmi extrát, váratlant minden meccsen tudott húzni amikor játszott kis csapatok ellen, ma pont erre lenne szükség, nem arra, h LV belefusson minden előtte lévő védőbe.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 1., kedd 8:43

kicsit úgy brahimot nézve vagy 4 kupa meccsért kár volt itt tartani ha ennyire nem számol vele zizu, meglatjuk

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 1., kedd 8:26

Fenoo írta: Bale és James is kimaradt a hivatalos keretből valamit Brahim és Rodrygo is.
(Rodrygo) Ez a különbség jelenleg a Real és Barca között - sajnos. Míg az egyikben nyomatják az ijfú tehetséget, a másikba hiába lő gólt, utána soorzatban kimarad a keretből is! Adni kell neki önbizalmat, támogatást, hogy az ilyen meccseken legalább had legyen ott a nagyokkal és alkalomadtán be is lehessen küldeni - ha már nem kezd.
Brahim vélhetően nincsen még meccsre kész állapotban, hiába épült fel elvileg. :hmmm: vagy lehet ZZ rá is pikkel.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. október 1., kedd 8:24

Fenoo írta: Bale és James is kimaradt a hivatalos keretből valamit Brahim és Rodrygo is.
értem én, hogy Bale pihen, de Brahim kaphatna végre pár percet. :x

100x inkább ő, mint LV
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 1., kedd 7:35

Anthony írta:
Fenoo írta: Bale és James is kimaradt a hivatalos keretből valamit Brahim és Rodrygo is.
Elég furcsa döntés. Bale miért marad ki, amikor nincs megfelelő játékosunk a jobb oldalra?
Szombaton végig nyomta és a végén szó szerint már lépni alig bírt. Hatalmasat melózott egész meccsen. Megérdemli a pihenést.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 1., kedd 7:28

Egy Brugget otthon barmilyen felallasban illene utni.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. október 1., kedd 6:59

Anthony írta:
Fenoo írta: Bale és James is kimaradt a hivatalos keretből valamit Brahim és Rodrygo is.
Elég furcsa döntés. Bale miért marad ki, amikor nincs megfelelő játékosunk a jobb oldalra?
de van, Lucas, aki remek formában futballozik :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég