Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 1., kedd 21:39

Szerintem lehet zárni a topicot.Ezzel a cserével neki lefőtt. Ő már a múlt
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. október 1., kedd 21:38

Az a baj, hogy a kötelezőt se védi. Én viszonylag mellett voltam, mert fiatalabb volt mint Navas és hátha. Úgy tűnik, vele is jól befürödtünk.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 1., kedd 21:35

Tibo beszopott góljaiért nem lehet elővenni, mert nem kapushibák, ebben igazad van.
De attól top kapus valaki, mert olyan gólokat akadályoz meg, amikhez BRAVÚR kell, hogy kiszedd. Ami alaphelyzetben gól kellene legyen, de a KAPUS mégis KIVÉDI.
Nem attól jól valaki, mert védi a kötelezőt. Mert ha azt nem védi, akkor viszont potyázik.

Ha ezek után sem vagy képes felfogni, hogy miért álunk bele a belgába, akkor tényleg nincs miről beszélni.

Navas is kapott gólokat, sőt még néha potyázott is... De mellette rengeteg olyat szedett ki, ami egy Tibonál már rég gól lett volna.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 1., kedd 21:34

Csabi írta:
"Courtois had to be brought home by a family member. He wasn't fit to drive. He's lost more than a kilo throughout the day to a stomach virus.
:lol: akkor mi a szarnak kezdett?
Hat mert megmondta hogy o a no.1
Mit nem ertesz rajta? :lol: pedig eleg vilagosan uzent, es nem csak brusszelnek
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 1., kedd 21:34

Csabi írta:
"Courtois had to be brought home by a family member. He wasn't fit to drive. He's lost more than a kilo throughout the day to a stomach virus.
:lol: akkor mi a szarnak kezdett?
Semmiert, mosdatjak. Suliba is a legtobb orvosi papirt a hasmenesre allitottak ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 1., kedd 21:33

Csabi írta:
"Courtois had to be brought home by a family member. He wasn't fit to drive. He's lost more than a kilo throughout the day to a stomach virus.
:lol: akkor mi a szarnak kezdett?
No komment. Ennyire dilettansok lennenk?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. október 1., kedd 21:32

Egyebkent hihetetlen, hogy igy vagy ugy, de Madridban minden szezonban kapuskerdes van. Egeszen elkepeszto.

Azon tul, hogy jogosan kap kritikat a belga, ebben az egeszben az is benne van, hogy sokaknak faj Navas eladasa, es ezt a feszultseget vezetik le sokan a belgan.
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 1., kedd 21:32

"Courtois had to be brought home by a family member. He wasn't fit to drive. He's lost more than a kilo throughout the day to a stomach virus.
:lol: akkor mi a szarnak kezdett?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 21:30

RealMadridFanatic írta: Nem sikerult megerteni.

Bravur akkor jon, amikor egy kapus magabiztos es elvezi a vedelem tamogatasat. A tavalyi (es idei) kaosz utan ez jelenleg nincs meg. Elozoleg kicsit jobban kifejtettem. Torvenyszeruen a szerencse sem mellette all.

Areola jobb formaban van most? Eselyes. Dobjuk be elso szamunak, amikor kiderul, hogy O sem fog meg minden ziccert es egy ev utan leepul a vedelem folyamatos szerencsetlenkedese mellett, meglatjuk meg mindig O kell-e, vagy nem kizarolag a kapusban van a hiba.

Abban sem vagyok biztos, hogy Ot konnyeden elengedi a PSG, foleg akkor nem, ha bevalik. Azt is ketlem, hogy vele terveznek az egy even tul. Ebben az esetben opciot igyekeztek volna bedobni a szerzodesebe.
És mit vársz? Azért ne vedjen mert nincs záradék?

Lehet nem nincs kapuraloves, de árad belőle a magabiztosság. Egy vedenivaloja volt, sorsdonto pillanatban, kivedte. Százas ziccert. Aranyember lett ezzel.

Az hogy mi lesz? Majd elvalik, de ma este életben tartotta a csapatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 1., kedd 21:27

Ja meg ilyenekkel ervelni Navas ellen,hogy “de hat o is potyazott”.. hat ja csak mellette volt teljesitmeny is, a potyakat senki nem vitatja. Sot ekkora arca sem volt mint a belganak a semmire. De hagyjuk is Navast, o mar nincs itt, nem is lesz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 1., kedd 21:26

Nem sikerult megerteni.

Bravur akkor jon, amikor egy kapus magabiztos es elvezi a vedelem tamogatasat. A tavalyi (es idei) kaosz utan ez jelenleg nincs meg. Elozoleg kicsit jobban kifejtettem. Torvenyszeruen a szerencse sem mellette all.

Areola jobb formaban van most? Eselyes. Dobjuk be elso szamunak, amikor kiderul, hogy O sem fog meg minden ziccert es egy ev utan leepul a vedelem folyamatos szerencsetlenkedese mellett, meglatjuk meg mindig O kell-e, vagy nem kizarolag a kapusban van a hiba.

Abban sem vagyok biztos, hogy Ot konnyeden elengedi a PSG, foleg akkor nem, ha bevalik. Azt is ketlem, hogy vele terveznek az egy even tul. Ebben az esetben opciot igyekeztek volna bedobni a szerzodesebe.

Ja, csak annyi meg, hogy nem kifejezetten Courtoist vedem, mert egyebkent hidegen hagy (Real jatekoshoz merten persze), csak arra vilagitanek ra, hogy nem kizarolag O itt a fekete barany. Bar ennyi ev utan hozzaszokhattam volna, hogy itt mindig van valaki akit rugdalni kell. Ha CR is tudott ilyen szerepben tetszelegni, akkot a belga vegulis semmiseg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. október 1., kedd 21:29-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 1., kedd 21:25

ateeemadrid írta: Igen tudom, most jön a klisés "az idő megszépíti az emlékeket nyenyenye, mennyit hibázott Ő is" szöveg, de egy lapon nem említhető a 2 kapus.
Courtois már többet hibázott mint Navas egész ittléte alatt. Semmit nem tesz hozzá.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. október 1., kedd 21:23

Érdemes amúgy az első gól előtt megnézni, ahogy fut vissza a kapujába. Komikum
ZIDANE

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 1., kedd 21:23

védjen Areola. mondjuk nem látom hogy homály kapitány topikja is így pörögne a gólok miatt.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 1., kedd 21:22

Én azt nem értem, hogy lehet védeni amúgy, a vak is látja, hogy nem Real szint, konkrétan semmit nem csinál. Ez egy középcsapatnál is kevés lenne, ennyierővel védhetne Adán is, semmivel nem megnyugtatóbb a belga. Fikázni meg hadd lehessen már, pláne, ha ekkora pofája van, és miatta üldözték el Navast.

Igen tudom, most jön a klisés "az idő megszépíti az emlékeket nyenyenye, mennyit hibázott Ő is" szöveg, de egy lapon nem említhető a 2 kapus.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. október 1., kedd 21:20

Areola fiatalabb, mint Courtois csak mondom, ha meg tudjuk venni, még lehet vele járunk a legjobban a végén.
Magas is, határozott is, francia is, mi kell még? :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 1., kedd 21:19

RealMadridFanatic írta:
Toti írta:
Az ember nem tud egy bravurt felmutatni. Ami kapura megy loves az gol hetek ota,es ebben semmi tulzas nincs. Ha nem serules miatt jott le akkor nagyon is jol tette ZZ. Mit kezd ujra? Hogy segit a csapaton azzal hogy berak a kapuba egy KAPUST?
Hagyjatok mar a bravurjaitokkal. Areola bravurt bravurra halmozott? Ma jol mozdult ki egy ziccernel es ennyi.

Mar leirtam, letettek a voksukat Courtois mellett, akit akarmennyire is probaltok kulazni, jo kepessegu kapus, csak megette az elmult szezon meg az a szennyaradat, ami megy fele. Ha igy dontottek, akkor ossze kell rakni fejben es nem futyulni, mint ma. Persze, joga van a kozonsegnek velemenyt formalni, de ha taptalajt adunk a sajtonak es mindenkinek, a golok utani bevagasokkal a padon ulo kapusunkrol, az nem lesz hasznos a csapat szamara.

Es a felreertesek elkerulese vegett, nem vagyok elegedett a belgaval, kapott elkerulheto golokat, de sokszor teljesen kiszolgaltatott helyzetben hagytak a vedok is. Ekes pelda a mai meccs, amin azt sem ertem miert lehet elovenni? A tamado sem tudta mit fog csinalni, csetlett-botlott. Ember nem tudta kiszamitani mi lesz belole. De ezert O az antikrisztus.

Erdekes, hogy az feltunik mindenkinek, hogy a csapat egy szervezetlen semmi az egesz tavalyi evben, illetve az ezt megelozo 3 meccset leszamitva iden is, de ez nyilvan semmilyen kapcsolatban nem all a kapus teljesitmenyevel es koncentraciojaval. Mikozben a vetelytars a szent valoszinuleg nem csak a media, hanem a csapattarsak szemeben is.

Kiszalltam a temabol ezzel, a forumon mindenki tisztaban van vele mit jelent mentalisan topon lenni.
Mi az hogy hagyjunk a bravurokkal? Mert miert all a kapuban? Szotyizni vagy mi? Igen?? Areola hozott egyet es hagyjuk? A belga ennyit sem! hozott. Akkor mivan? Jatszassuk addig amig hatha hoz? Ossze kell rakni fejbe? Ki rakja ossze ? Allandoan ott van a kezdoben es nyeli a golokat, minden kapuraloves gol. Megis ki az isten rakja ossze fejbe ha nem tud egy labdat sem megfogni? Ami nem megy nem kell eroltetni, ennyi. Van nala jobb megoldas, ot kell hasznalni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 21:16

Az hagyján.

Nem láttam az első félidőt, 47. percben estem be és éppen elkezdtem a védésnél dicsérni a belgát, erre kiderült, hogy le van cserélve :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2019. október 1., kedd 21:16

KAG írta: Ahogy Steve is írta, én is azt feltételezem, hogy Areola féle bravúrt, TBO bőven benyelte volna és 0-3.
Dettó. Amikor a brugge-i gyerek meglódult már láttam, hogy 0-3. Erre paff, jött egy kapus, majd villant, hogy ja, tényleg, csere volt.

Én abszolút Courtois mellett voltam. Diszkont áron jött egy fiatal top kapus, úgy voltam vele, hogy övé a jövő, 10 évre megleszünk, védjen ő Navas helyett. De ez katasztrófa. Ami kapura megy, az gól. Ez nem fér bele, mehet a padra. Nagyon bízom benne, hogy Zidane-nak lesz töke meglépni ezt, aztán ha Areola beválik, akkor a PSG-vel le lehet boltolni olcsóért.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 1., kedd 21:11

Toti írta:
RealMadridFanatic írta:

Mert O tehetett a golokrol amugy. Megint elvakultan csak a kopkodes megy, de ha nem serules miatt jott le, akkor ZZ ujrakezdte amit Navas tavozasaval vegre sikerult lezarni.
Az ember nem tud egy bravurt felmutatni. Ami kapura megy loves az gol hetek ota,es ebben semmi tulzas nincs. Ha nem serules miatt jott le akkor nagyon is jol tette ZZ. Mit kezd ujra? Hogy segit a csapaton azzal hogy berak a kapuba egy KAPUST?
Hagyjatok mar a bravurjaitokkal. Areola bravurt bravurra halmozott? Ma jol mozdult ki egy ziccernel es ennyi.

Mar leirtam, letettek a voksukat Courtois mellett, akit akarmennyire is probaltok kulazni, jo kepessegu kapus, csak megette az elmult szezon meg az a szennyaradat, ami megy fele. Ha igy dontottek, akkor ossze kell rakni fejben es nem futyulni, mint ma. Persze, joga van a kozonsegnek velemenyt formalni, de ha taptalajt adunk a sajtonak es mindenkinek, a golok utani bevagasokkal a padon ulo kapusunkrol, az nem lesz hasznos a csapat szamara.

Es a felreertesek elkerulese vegett, nem vagyok elegedett a belgaval, kapott elkerulheto golokat, de sokszor teljesen kiszolgaltatott helyzetben hagytak a vedok is. Ekes pelda a mai meccs, amin azt sem ertem miert lehet elovenni? A tamado sem tudta mit fog csinalni, csetlett-botlott. Ember nem tudta kiszamitani mi lesz belole. De ezert O az antikrisztus.

Erdekes, hogy az feltunik mindenkinek, hogy a csapat egy szervezetlen semmi az egesz tavalyi evben, illetve az ezt megelozo 3 meccset leszamitva iden is, de ez nyilvan semmilyen kapcsolatban nem all a kapus teljesitmenyevel es koncentraciojaval. Mikozben a vetelytars a szent valoszinuleg nem csak a media, hanem a csapattarsak szemeben is.

Kiszalltam a temabol ezzel, a forumon mindenki tisztaban van vele mit jelent mentalisan topon lenni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég