Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 7:26

Szinte biztos vagyok benne, hogy semmi baja nem volt tegnap, hanem már egyszerűen kellemetlen a kapus kérdés házon belül is. Megkapta a bizalmat idén, verte is a mellét, aztán tessék. Fütyüli a Bernabeuba és teljesen jogosan. Reméljük, hogy Areola jól teljesít, mert amúgy csak elherdáltuk a nagyszerű Navasunkat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 2., szerda 0:12

Jim írta: Igy van
ennél Casilla sem teljesített rosszabbul
pedig ő Diego Lopeztől is messze volt

nyáron tényleg kapust kell venni :kalapos:
Tényleg, remélhetőleg a kézenfekvő megoldás lesz a jó opció: Areola már a Villarrealnal is menő volt, meg kéne venni, elvileg a psgnek úgyse kell... Akár már télen is lehetne véglegesíteni, ha minden jól alakul vele kapcsolatban.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 1., kedd 23:33

Igy van
ennél Casilla sem teljesített rosszabbul
pedig ő Diego Lopeztől is messze volt

nyáron tényleg kapust kell venni :kalapos:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 1., kedd 23:26

Rabiosa írta:
Steve írta: Hajrá Tibi! Én látom a fejlődést ma azt a kettőt majdnem fogta, igazából elméleti síkon védte is. Csak ugye a csatár megzavarta, meg ugye majdnem le is hányta a támadót.

Ott volt az a plusz ma is, csak nem jött ki. Bent maradt, ahogy a bekapott gól is.
Téged nagyon beirritált a belga koma, nem ilyen hangnemben szoktál hozzászólni dolgokhoz ahogy én eddig észrevettem 😂
Nem nagyon szoktam szidni még azokat sem akik megérdemlik.Igyekszem elfogadni az összes Real játékost. Aztán nyáron kardoskodok max az eladásuk/kicserélésük mellett.

Az egész szituáció zavar:

Volt egy jó keret, amit hagytak kiöregedni éveken át. Spórolunk a stadionra. Ezt még el is fogadnám, de akkor a legnagyobb gond, hogy erőlködve kitegyük a kevés stabil pontunk egyikét Navast. Lehetett előre tudni, hogy ebből csak baj lesz és totál értelmetlen ez így.

Tavaly is lehetett látni, hogy kapta az egyszerű gólokat a belga. De akkor bíztam benne, hogy az állandóság segít neki. De ez csak állandóan szar.

A csapat összekapta magát, de ez meg áll ott bambán, én meg rettegek a tv előtt, hogy nehogy valaki hibázzon, mert 1vs1-ben megverik és biztos a gól. A gól meg jön is.

Ezek után akkor nem hogy kussolnánk, padra tennénk, vagy bármi csak, hogy mentsük a szezont, ami még közel sem rossz..nem ez csinálja a hülyeségeit, egész pontosan bambán áll és nem csinál semmit. Itt meg van aki még védené.

Akkor már késő regálni, ha minden frontról kiesünk részben/ vagy csak miatta. :coffee:

Amúgy sorry ha felbosszant és ideges hangnemben kell írnim róla. Egyébként nem ő a fő hibás. Kapja a fizetését, elálldogál a kapuban. A gond csak az, hogy egy kapust üldöztek el erőlködve, ő meg ide lett rakva.

Remélem hoz egy stabil formát és nem kell róla többet írni, max jót.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. október 1., kedd 23:15

Steve írta: Hajrá Tibi! Én látom a fejlődést ma azt a kettőt majdnem fogta, igazából elméleti síkon védte is. Csak ugye a csatár megzavarta, meg ugye majdnem le is hányta a támadót.

Ott volt az a plusz ma is, csak nem jött ki. Bent maradt, ahogy a bekapott gól is.
Téged nagyon beirritált a belga koma, nem ilyen hangnemben szoktál hozzászólni dolgokhoz ahogy én eddig észrevettem 😂

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 1., kedd 23:02

Realista24 írta: Nem hirtelen, hónapok óta. Tavaly sem volt meggyőző. 50 meccs alatt egy volt, amin nem kapott gólt :lol:
Ma hányt. Azért kapott 49 meccsen gólt.

Meg különben is be kell illeszkedjen még. Nagy a nyomás rajta Navas után.

Szerintem irreálisak itt az elvárások vele szemben, hogy helyzeteket fogjon, meg góltól védje meg a kaput. A védelem is hibázik előtte, így pláne érthető.

Szvsz mindenki nyugodjon le és fogadjuk el, hogy minimum 1-2 gólt beenged a meccseken, van hogy óriásit bakizik, van hogy csak úgy ott áll és asszisztál a dologhoz.

Ez teljesen normális a Realnál. A lényeg, hogy végre itt van és sikerült Navastól is megszabadulnia Pereznek. Ez a legfontosabb, ezen dolgozott Perez kőkeményen évek óta leszarva más posztokat, ahol kiöregedtek és lelassultak a játékosaink.

Akkor meg örüljünk, ne húzzuk a szánkat. Ahogy itt a totálisan belebonyolodó kolléga is említette, a legfontosabb, hogy itt van. Állandóság kell, bizalom, még ha az állandóan szar is. Aztán ha kiestünk a BL-ből, visszesünk a ligában a kapott góljai miatt. Akkor meg már úgyis mindegy lehet vele a jövő évet építeni és újra reménykedni.

Bale is feltámadt 5 év után :lol: :D

Hajrá Tibi! Én látom a fejlődést ma azt a kettőt majdnem fogta, igazából elméleti síkon védte is. Csak ugye a csatár megzavarta, meg ugye majdnem le is hányta a támadót.

Ott volt az a plusz ma is, csak nem jött ki. Bent maradt, ahogy a bekapott gól is.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 1., kedd 22:46

Jose Angel Sanchez szerint Courtois beteg volt, hányt is, Nacho meg a térde miatt lecserélve.

Calma
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 1., kedd 22:28

RealMadridFanatic írta: Pontosan. Vagy a belga valogatottban. Vagy a Chelseaben.
az utolsó éveiben a chelseaben is szedte a lepkéket szépen. a válogatottat, ahol játszasz évente 12 meccset ne vegyük már egy kalap alá a klubfoci 60 meccses szezonjával.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. október 1., kedd 22:14

Ez a "gazdag ember kariusa" hatalmas. :D
De mondok akkor én is szépet. Ez ma égés volt a javából. De reméljük, hogy ez a tűz lesz az, amelynek hamvaiból, amolyan főnixmadárként megszületik az új kapusunk erre az évre. De legalábbis a következő néhány meccsre.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 1., kedd 22:06

Az őrsége ezzel véget ért.

A gazdag ember kariusa jelenleg az ember. :|
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 22:05

Nem hirtelen, hónapok óta. Tavaly sem volt meggyőző. 50 meccs alatt egy volt, amin nem kapott gólt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 1., kedd 22:02

Berti írta:
RealMadridFanatic írta:
Berti, ezeket a nem vagy kepes felfogni szovegeket cimezd masnak kerlek.
Nézd már vissza az elmúlt 45 perc hozzászólásait a topicban és, hogy hány ember állít egy dolgot, míg te hajthatatlanul egy másikat. Kinek kellene címezzem? :hmmm:
Ooo, nem a tartalommal volt bajom, csak a stilussal. Kepes vagyok felfogni, nem vagyok korlatolt ennyire.


Leirtam korabban is, nem vagyok elegedett vele, de nem kizarolag O a hibas mindenert, mikozben a hozzaszolasok nagy resze csak annyirol szol, hogy Courtois a senki. Engem ennyi zavart ezzel kapcsolatban, nem divatbol akarok szembemenni az altalanos velemennyel, csak kicsit mashogy latom, illetve mas is saras a kialakult helyzetben szerintem. De hiaba irom le 100szor ezt, jon egy Tibo a szar es vege.

A masik, ami mar kit erdekel, de szemely szerint azt sem csipem, ha tragyaznak egy Real jatekost a sajat szurkoloi. Marmint gaz modon, teljesen tiszteletlenul. LVtol a hideg raz, megsem jarok a topikjaba kopkodni. De mondom, ez az en bajom.
Realista24 írta: Baszki, ha úgy védene, mint az Atmában, nem lenne kapuskérdés.
Pontosan. Vagy a belga valogatottban. Vagy a Chelseaben. Nekem kicsit fura, hogy az osszes tobbi csapataban kepes volt huzamos ideig jo teljesitmenyre, itt meg hirtelen nimand.
Persze a Real mas kavehaz, ezt en is leirtam mar sokszor (es Hazardon is azt erzem, hogy tele a nadrag...), de ilyen drasztikus visszaesest szerintem nem indokol onmagaban a Real mezzel jaro nyomas.


Na tenyleg leirtam elegszer, aki akarta kihamozta belole mire gondolok.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. október 1., kedd 21:54

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:

Nem, azt vartam, hogy vegre lezarjuk a kapusmizeriat. Ennek nyaron kellett volna megtortennie, akar Courtois elengedesevel is, de ha itt tartottak, akkor nem gondoltam, hogy ujrakezdodik az egesz sztori.

Areolat meg eszem agaban nincs tamadni, mert tenyleg arad belole a magabiztossag es egyutt el a jatekkal. Rendezett vedelem mogott ezt szerintem tudna hozni Courtois is. Szervezett csapatban lehet felepiteni Ot is mentalisan.

Erre nincs ido? Az edzoi hiba akkor, vagy gyenge eloszezon (lenyegeben ez is az). Atmenetileg orvosolhatjuk Areola jatszatasaval, de ha azt mutatjuk ujra, mint ma, nem sok ido kell hozza szerintem, hogy O is nyelje a golokat. Ennyi volt amit ki akartam hozni belole a nagy Courtois kopkodes kozepette. Nem kizarolag a kapus tehet a kialakult helyzetrol, es felek, a francia is azert ilyen meg, mert nem tapasztalta meg egy szezonon keresztul, hogy milyen halas tud lenni a Real kapusanak lenni.

Ettol fuggetlenul elfogadom, ha valakinek a belga lefott, csak szerintem arnyaltabb a kep.

Berti, ezeket a nem vagy kepes felfogni szovegeket cimezd masnak kerlek.
Baszki, ha úgy védene, mint az Atmában, nem lenne kapuskérdés.
Atma. Ez a kulcsszó! Meg lehet nézni, hogy az Atletico ellen milyen teljesítményt hozott. Beton volt előtte a középpálya és a védelem is, mégis, mikor kapu felé tartott/ment/pattogott a labda az ember gyomorgörccsel nézte. Egyetlen veszélyes beadás volt az Atletico részéről, azt is mégis majdnem elbaltázta ez a kapuslegenda. Sajnos nagyon nincs rendben fejben, nem szabad türelmi időt adni neki. 2 hónap pad, aztán vissza a kezdőbe, ha még mindig nem megy, sürgősen lehet keresni az új kapust. (Donnarumma - ráférne egy megmentés a Milánból, Lafont, De Gea)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. október 1., kedd 21:50

Toti írta: De nem azert van kapuskerdes mert ez igy happy,azert van mert az ember nem tud vedeni,ami kapura megy gol. Mar direkt le sem irom azt a szot hogy bravur. Mentalisan zavart,gyenge,semmi kemia a csapattal,bizonytaln,lehetne sorolni. Messzirol latszik az egesz. Pedig el lett paterolva a vetelytars is, ő meg a total nulla teljesitmenye ellenere hetek ota kezdo. Na ezert van kapuskerdes.
Érdekes ez amúgy.
Karimnál is anno, miután el lett adva a vetélytárs (higuain), az rémlik, hogy eléggé vissza esett a teljesítménye.
Bár TBO-nál nem nagyon lehet visszaesésről beszélni. :lol:
Mondjuk tavaly talán ennyire szar nem volt. Akkor tényleg inkább csak a bravúrok hiányoztak, illetve lehetett érezni, hogy az alacsony lövések nem az ő kenyerei.


Viszont mostanság full bizonytalan és én is remegek minden kapura lövésnél, hogy bemegy-e a TV előtt.
ZIDANE

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 1., kedd 21:47

De nem azert van kapuskerdes mert ez igy happy,azert van mert az ember nem tud vedeni,ami kapura megy gol. Mar direkt le sem irom azt a szot hogy bravur. Mentalisan zavart,gyenge,semmi kemia a csapattal,bizonytaln,lehetne sorolni. Messzirol latszik az egesz. Pedig el lett paterolva a vetelytars is, ő meg a total nulla teljesitmenye ellenere hetek ota kezdo. Na ezert van kapuskerdes.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 1., kedd 21:45

LiamGallagher írta: Hány esélyt kapjon még meg? Hány pontot hullajtsunk, mert nem elég magabiztos és nem tudja eldönteni, hogy mit csináljon? Ez profi sport, itt nincs idő az ember lelkivilágát pátyolgatni. Valaki alkalmas a profi élsportra, van aki nem. Mentálisan ez az ember nem alkalmas, meccsről-meccsre bizonyítja. Továbbra is csak azt tudom mondani, nézzetek rá a fejére, totál kész van a fazon.
+1.

Itt van mar relative regen, es nem emlekszem kiemelkedo teljesitmenyre tole.

Lehet mondani hogy a vedelem szar es ebben van igazsag, de mondjuk Iker a fel palyafutasat ezerszer kulabb vedelem mogott toltotte, megse esett szet soha (a prime korszakaban).

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 1., kedd 21:44

RealMadridFanatic írta:
Berti, ezeket a nem vagy kepes felfogni szovegeket cimezd masnak kerlek.
Nézd már vissza az elmúlt 45 perc hozzászólásait a topicban és, hogy hány ember állít egy dolgot, míg te hajthatatlanul egy másikat. Kinek kellene címezzem? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 21:42

RealMadridFanatic írta:
És mit vársz? Azért ne vedjen mert nincs záradék?

Lehet nem nincs kapuraloves, de árad belőle a magabiztosság. Egy vedenivaloja volt, sorsdonto pillanatban, kivedte. Százas ziccert. Aranyember lett ezzel.

Az hogy mi lesz? Majd elvalik, de ma este életben tartotta a csapatot.
Nem, azt vartam, hogy vegre lezarjuk a kapusmizeriat. Ennek nyaron kellett volna megtortennie, akar Courtois elengedesevel is, de ha itt tartottak, akkor nem gondoltam, hogy ujrakezdodik az egesz sztori.

Areolat meg eszem agaban nincs tamadni, mert tenyleg arad belole a magabiztossag es egyutt el a jatekkal. Rendezett vedelem mogott ezt szerintem tudna hozni Courtois is. Szervezett csapatban lehet felepiteni Ot is mentalisan.

Erre nincs ido? Az edzoi hiba akkor, vagy gyenge eloszezon (lenyegeben ez is az). Atmenetileg orvosolhatjuk Areola jatszatasaval, de ha azt mutatjuk ujra, mint ma, nem sok ido kell hozza szerintem, hogy O is nyelje a golokat. Ennyi volt amit ki akartam hozni belole a nagy Courtois kopkodes kozepette. Nem kizarolag a kapus tehet a kialakult helyzetrol, es felek, a francia is azert ilyen meg, mert nem tapasztalta meg egy szezonon keresztul, hogy milyen halas tud lenni a Real kapusanak lenni.

Ettol fuggetlenul elfogadom, ha valakinek a belga lefott, csak szerintem arnyaltabb a kep.

Berti, ezeket a nem vagy kepes felfogni szovegeket cimezd masnak kerlek.
Baszki, ha úgy védene, mint az Atmában, nem lenne kapuskérdés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. október 1., kedd 21:42

Hány esélyt kapjon még meg? Hány pontot hullajtsunk, mert nem elég magabiztos és nem tudja eldönteni, hogy mit csináljon? Ez profi sport, itt nincs idő az ember lelkivilágát pátyolgatni. Valaki alkalmas a profi élsportra, van aki nem. Mentálisan ez az ember nem alkalmas, meccsről-meccsre bizonyítja. Továbbra is csak azt tudom mondani, nézzetek rá a fejére, totál kész van a fazon.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 1., kedd 21:39

És mit vársz? Azért ne vedjen mert nincs záradék?

Lehet nem nincs kapuraloves, de árad belőle a magabiztosság. Egy vedenivaloja volt, sorsdonto pillanatban, kivedte. Százas ziccert. Aranyember lett ezzel.

Az hogy mi lesz? Majd elvalik, de ma este életben tartotta a csapatot.
Nem, azt vartam, hogy vegre lezarjuk a kapusmizeriat. Ennek nyaron kellett volna megtortennie, akar Courtois elengedesevel is, de ha itt tartottak, akkor nem gondoltam, hogy ujrakezdodik az egesz sztori.

Areolat meg eszem agaban nincs tamadni, mert tenyleg arad belole a magabiztossag es egyutt el a jatekkal. Rendezett vedelem mogott ezt szerintem tudna hozni Courtois is. Szervezett csapatban lehet felepiteni Ot is mentalisan.

Erre nincs ido? Az edzoi hiba akkor, vagy gyenge eloszezon (lenyegeben ez is az). Atmenetileg orvosolhatjuk Areola jatszatasaval, de ha azt mutatjuk ujra, mint ma, nem sok ido kell hozza szerintem, hogy O is nyelje a golokat. Ennyi volt amit ki akartam hozni belole a nagy Courtois kopkodes kozepette. Nem kizarolag a kapus tehet a kialakult helyzetrol, es felek, a francia is azert ilyen meg, mert nem tapasztalta meg egy szezonon keresztul, hogy milyen halas tud lenni a Real kapusanak lenni.

Ettol fuggetlenul elfogadom, ha valakinek a belga lefott, csak szerintem arnyaltabb a kep.

Berti, ezeket a nem vagy kepes felfogni szovegeket cimezd masnak kerlek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég