Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2019. október 2., szerda 10:51

Csak az idei szezon, amely gólokban benne volt.
Valladolid gólja: https://www.youtube.com/watch?v=HZv71wUQ234

Villarreal góljai ellenünk: https://www.youtube.com/watch?v=p7Sp0cJhImc

Mayoral "Leventés" gólja: https://www.youtube.com/watch?v=DYjfwhGGF9c

Második lavente gól: https://www.youtube.com/watch?v=PhhXTPOgrUQ

Di Maria első psgs gólja ellenünk: https://www.youtube.com/watch?v=AYVdko3AevM

ez a tegnapi: https://www.youtube.com/watch?v=rSFhjFzngLE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 2., szerda 10:50

Kerlon írta:
Gáz a belga, kár védeni.
Ő is így van vele. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. október 2., szerda 10:49

Eddig én is védtem őt, de úgy néz ki mentálisan megroppant. Pedig nagyon bizakodtam, mert a vb-n top volt, nem véletlen kapta meg a legjobb kapus díjat.

Areola eddig tetszik, lehet meg kellene venni és jövőre Lunint vissza.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 10:44

Berti írta:
Babinho írta: Curtis amúgy összességében tényleg nagyon gyenge, de ez a tegnapi nem az ő sara. Areola kellemes meglepetés eddig. Meglátjuk mi történik
Areola is ha tegnap abból a kiugratásból gólt kap, akkor az nem az ő sara lett volna, mert a védelem ki volt játszva.
Ott az volt a bántó, hogy hibázott a csatár, mert szószerint belebotlott, Courtois meg ugyanezt tette, szépen összeesett meg elszállt.

Lehet épp arra koncentrált, hogy a záróizmát feszesen tartsa vagy nem tudom.

Gáz a belga, kár védeni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. október 2., szerda 10:42

Szerintem sem azért támadjuk a belgát páran, mert utálnánk. Csak védjen a jobbik.
Nyilván fog Areola is gólt kapni, sőt lehet fog potyát is benyelni, de akkor is magabiztosabb és stabilabb, ez 135 perc alatt kiderült.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 2., szerda 10:36

RealAsensio írta: Nem azt mondom, hogy Gode Mode-ban tolja, de nem igazsag, hogy a vedelmet es a kapus munkajat kulon valasztjak sokan. Az sem igazsagos, hogy ami kapura megy es ved, “ez a dolga”, amit meg nem, “minden gol ami kapura megy”. Ezek nagyon eros tulzasok. A golokat a csapat kapja, nem Courtois egyedul. Ha van olyan gol, amiben o egyedul saros, azt megertem, de minden mas a csapat hibaja.

Nekem a kettos mercevel vannak problemaim, mint oly sokszor, meg azzal, hogy egyesek atestek a lo tuloldalara.

R24, majd meglatjuk. Te is tudod, hogy Benzemaba is sokan belealltak akkor is, ha huzamosabb ideig volt a csapat legjobbja. Tokmindegy, vannak akik nem tudnak objektivak maradni, akik akkor is csak a rosszat veszik eszre es semminek nem tudnak orulni.
Beleálltak, mert nem értettek a focihoz. :kalapos:

Én szerintem objektív vagyok és pont leszarom ki áll a kapuban, de jelenleg ne a belga legyen az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 2., szerda 10:31

Babinho írta: Curtis amúgy összességében tényleg nagyon gyenge, de ez a tegnapi nem az ő sara. Areola kellemes meglepetés eddig. Meglátjuk mi történik
Areola is ha tegnap abból a kiugratásból gólt kap, akkor az nem az ő sara lett volna, mert a védelem ki volt játszva.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. október 2., szerda 10:22

Nem azt mondom, hogy Gode Mode-ban tolja, de nem igazsag, hogy a vedelmet es a kapus munkajat kulon valasztjak sokan. Az sem igazsagos, hogy ami kapura megy es ved, “ez a dolga”, amit meg nem, “minden gol ami kapura megy”. Ezek nagyon eros tulzasok. A golokat a csapat kapja, nem Courtois egyedul. Ha van olyan gol, amiben o egyedul saros, azt megertem, de minden mas a csapat hibaja.

Nekem a kettos mercevel vannak problemaim, mint oly sokszor, meg azzal, hogy egyesek atestek a lo tuloldalara.

R24, majd meglatjuk. Te is tudod, hogy Benzemaba is sokan belealltak akkor is, ha huzamosabb ideig volt a csapat legjobbja. Tokmindegy, vannak akik nem tudnak objektivak maradni, akik akkor is csak a rosszat veszik eszre es semminek nem tudnak orulni.
:goat:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. október 2., szerda 10:21

A tegnapi gólokról rohadtul nem tehetett. Az nem védekezés volt amit bemutattunk vagy 6 alkalommal tegnap. 1 az 1-ben lőhetett a brugge.
Modric, LV és Ramos topicokba tessenek átfáradni.

Ha valaki kijátszotta magát tegnap a kezdőből az szerintem az aranylabdásunk. Én azt látom Zidane sem erőlteti a legnagyobb meccseken, már a visszatérése óta. Valószínűleg amiatt a poszt miatt rikácsolt leginkább Pogbáért.

Lucas valószínűleg nem is játszana már itt ha Asensio nem sérül meg, szerintem kész deal volt az Arsenallal. Feltételezem erről tájékoztatta is zidane, hogy nem számol vele, aztán itt kellett hogy maradjon. Ez sem könnyű helyzet lelkileg. Pont az a csibészség és agilitás hiányzik a játékából, ami a bizalom hiányában talán elveszett. Az pedig, hogy a többi szélső sérült és formán kívül van persze hozzá juttatja a percekhez, nem valószínű hogy sokat javít ezen. Vinicius elé kerülni nem egy nagy szint....

Brahimban bízhatunk, én azt remélem, hogy ő most teljes alapozást csinál és a kupameccsek körül fel lesz építve, november-decemberben fokozatosan kaphat egyre nagyobb szerepet. Szükség is lenne rá.

Illetve meg kellene találni Jovic helyét a rendszerben Benzema mellett, mert ő még fontos gólok felelőse lehetne, ha pályán lenne....

offbú ki

Curtis amúgy összességében tényleg nagyon gyenge, de ez a tegnapi nem az ő sara. Areola kellemes meglepetés eddig. Meglátjuk mi történik

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 2., szerda 10:14

Csabi írta: az utolsó éveiben a chelseaben is szedte a lepkéket szépen. a válogatottat, ahol játszasz évente 12 meccset ne vegyük már egy kalap alá a klubfoci 60 meccses szezonjával.
A Chelseas időszak végét már nem követtem, elképzelhető, hogy a teljesítménye már ott romlott, elhiszem, ha így láttad.
A válogatott teljesítményt viszont nem söpörném a szőnyeg alá, ott aztán végképp keveset vannak együtt a játékosok, nehezebb megtalálni az összhangot és mégis korrekt teljesítményt nyújt. Itt sokszor az a kritika is éri (jogosan), hogy nincs meg a kémia közte és a védelem között, pedig látjuk, hogy ez a válogatottban működik (működött?), ahol évi 12 összetartáson és meccseken vannak együtt mindössze.

Santival egyetértek egyébként, elképzelhető, hogy mentálisan túl nagy ugrás volt ez neki, amit súlyosbítottak a körülmények is, mára meg olyan szinten van mélyen, ahonnan visszajönni borzasztó nehéz lesz. Ha meg tudja ugrani és top formába lendül, akkor kemény fejben, ha nem, akkor nyáron megint előkerül a kapuskérdés, és ez zavar a legjobban.

Areola eddig tényleg lelkes, magabiztos, de egyrészt nem biztos, hogy az FFP-vel egyensúlyozó PSG könnyen, olcsón lemond róla, másrészt nekem az, hogy új húsként, bizonyítási vágytól fűtve jól száll be még nem elég. Ha huzamosabb ideig Ő lesz az egyes, és jön megint a bohózat védelmünk és a ziccerek, kiderül mennyire komoly kapus. Legyen az, váljon be, igazoljuk le egyszerűen, Courtois sorsa nyárig úgyis eldől így vagy úgy.

De nem fekete vagy fehér ez a történet továbbra sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 2., szerda 10:14

RealAsensio írta:
M1Ö írta: De most a tegnapi miatt miért kell megint elővenni? Az 1. gólnál egyedül volt a csávó a 11-es ponton, aztán az a jobblábról bal lábra pattanó "lövés"... :fpalm: A 2-nál is csetlik-botlik az ember, aztán ütemtelenül bevágja...

Én nem tudom, hogy el van-e átkozva, vagy mi van, mert olyan szerencsétlen gólokat kap, hogy 10-ből 8-ról nem tehet. Nem parádézik, nem azt mondom, de közel sem tehet annyi mindenről, mint amennyi savat kap.
Ha Courtois vilagklasszis formaban vedene, akkor is kapna a savat. Szoval tokmindegy.
Nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 2., szerda 10:10

RealAsensio írta: Egyetertek. Egy ket embernek rendesen elgurult a gyogyszere. Lassan mar arrol is o tehet hogy vilagra jott. Elkepeszto kettos merce, mindent megprobalnak belemagyarazni, miert szar kapus a belga.

Ez az egesz semmi masrol nem szol, csak arrol, hogy Navast eladtuk. Ez a fajdalma sok embernek. Ha Courtois vilagklasszis formaban vedene, akkor is kapna a savat. Szoval tokmindegy. Az nem szamit, hogy a tegnapi ket kapott golnal a vedelem sehol sem volt. Az nem szamit. Csak az, hogy Courtois megint 2 golt kapott, bezzeg Areola egyet sem, pedig ugyanannyit volt palyan mimdketto. Utobbi raadasul elvezi is hogy vedhet. !!!!!! :fpalm:
miért szerinted az helyénvaló, h ami kapura megy az gól? vagy hogy 50meccsből 1 cleansheetje van? nem feltétlen a tegnapi két gólról van szó.. istenem. az utolsó állításon meg lehet röhögni meg facepalmozni, de elég nyilvanvalóan látszik a jelenség. ha ez nem szúrja ki valaki szemét akkor semmi és tényleg kár is beszélni az egészről.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. október 2., szerda 10:07

M1Ö írta: De most a tegnapi miatt miért kell megint elővenni? Az 1. gólnál egyedül volt a csávó a 11-es ponton, aztán az a jobblábról bal lábra pattanó "lövés"... :fpalm: A 2-nál is csetlik-botlik az ember, aztán ütemtelenül bevágja...

Én nem tudom, hogy el van-e átkozva, vagy mi van, mert olyan szerencsétlen gólokat kap, hogy 10-ből 8-ról nem tehet. Nem parádézik, nem azt mondom, de közel sem tehet annyi mindenről, mint amennyi savat kap.
Egyetertek. Egy ket embernek rendesen elgurult a gyogyszere. Lassan mar arrol is o tehet hogy vilagra jott. Elkepeszto kettos merce, mindent megprobalnak belemagyarazni, miert szar kapus a belga.

Ez az egesz semmi masrol nem szol, csak arrol, hogy Navast eladtuk. Ez a fajdalma sok embernek. Ha Courtois vilagklasszis formaban vedene, akkor is kapna a savat. Szoval tokmindegy. Az nem szamit, hogy a tegnapi ket kapott golnal a vedelem sehol sem volt. Az nem szamit. Csak az, hogy Courtois megint 2 golt kapott, bezzeg Areola egyet sem, pedig ugyanannyit volt palyan mimdketto. Utobbi raadasul elvezi is hogy vedhet. !!!!!! :fpalm:
:goat:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. október 2., szerda 9:25

Kicsit olyan B kapus feelingem kezd lenni vele kapcsolatban.

Olyan mint akinek az a szintje, ahol eddig volt, Chelsea, Atma, ahol nem elvárás minden évben a bajnoki cím vagy BL győzelem. Ahol elég odaérni a dobogóra, nincs akkora nyomás felé, ott nyugodtan lép pályára és ott top szinten képes teljesíteni.

Idejött a Realhoz, itt a léc kettővel fentebb van, mint egy Chelsea vagy belga válogatott, + azt sem lehet könnyű feldolgozni, hogy elmegy idegenbe kifütyülik, aztán pályára lép a Bernabeuban és ott is. Kevés ember képes ilyen körülmények között hozni a 100%-ot. A Real Madridnál viszont ezekre a emberekre van szükség (lásd CR) és nincs idő gyámoltalan figurákat pátyolgatni.

Korábban is jöttek már ide nagy arccal úgymond világsztárok, akik csúnyán megbuktak, lehet, hogy a belga lesz a következő (lehet, hogy mindkét belga? :kivagyhe: ), reméljük nem, de addigsem állhat meg az élet.

Most Areolat kell egy pár meccsig kezdetni, addig Courtois próbálja meg szépen összeszedni magát fejben, tegye oda az edzéseken és bízzunk benne, hogy képes lehet megbírkózni a habfehér mez jelentette nyomással, de per pillant úgy tűnik ez már sok neki.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. október 2., szerda 9:21

De most a tegnapi miatt miért kell megint elővenni? Az 1. gólnál egyedül volt a csávó a 11-es ponton, aztán az a jobblábról bal lábra pattanó "lövés"... :fpalm: A 2-nál is csetlik-botlik az ember, aztán ütemtelenül bevágja...

Én nem tudom, hogy el van-e átkozva, vagy mi van, mert olyan szerencsétlen gólokat kap, hogy 10-ből 8-ról nem tehet. Nem parádézik, nem azt mondom, de közel sem tehet annyi mindenről, mint amennyi savat kap.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 8:41

Anthony írta:
Kerlon írta: Hoztam facebookról:
Valaskó József Ez a Courtois olyan fontos a klubnál mint szankora a pumpa...
:lol: :lol: :lol:
Hasznos, mint a faszízű nyalóka, csak hogy filmes idézettel jöjjek :lol:

Sajnos ez a tipikus Perez sztori.
Ő minden posztra eladható, marketingelhető világsztárt akar, és valamiért nem esik le neki, hogy mi is kinevelhetünk valakit világsztárnak, illetve fel lehet tornászni a marketing értékét is.
Mióta ki akarta már dobni Navast a csapatból, de Geára állt a cerka vagy 2 évig, közben Navas teljesített, de ez sem számított, még vett vagy 3 kapust.
Én is azt hittem, hogy Tibi jó vásár lesz, de ettől függetlenül nem örültem neki Navas miatt sem, és azért sem, mert egyértelmű zsoldos.

Szóval tipikus: elüldözi a jól teljesítő, madridista játékost, mert szerinte nem sztár, hoz sok pénzért egy zsoldost, hogy aztán az ingyen kölcsönben idekerült játékos legyen a befutó. (remélhetőleg)
Legjobb példa amúgy Varane, azt se tudtuk, hogy ki ő mikor idejött. Mára világbajnok, 4szeres BL győztes és egy elég komoly reklámarc is lett a védők között.

Arra is mernék fogadni, hogy Viniciusnál pl. már dübörgött egy háttér marketing és most is csak azért van itt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 2., szerda 8:40

h3x0r írta:Egyre inkabb sajnalom szerencsetlent.
Mit kell rajta sajnálni?
Ő azért jött, mert szeret Madridban élni, pont mint Bale.
Ott járnak a gyerekek az iskolába, jó az élet, megvan a ház, kellemes az éghajlat, nagy a fizu.
Kit érdekel az a heti 90 perc? Ki lehet bírni, aztán irány a golfpálya.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. október 2., szerda 8:32

Egyre inkabb sajnalom szerencsetlent. A szurkolok felet mar azota irritalja, hogy rahoztak Navas nyakara, erre csak egy lapattal ratett, hogy vegul Keylor tavozott is. Lehozott egy kozepes szezont, ahol minden bekapott gol utan azonnal ment a savazas, de ha epp nagyokat vedett, akkor a siri csend volt a megszokott. Messze nem volt o olyan szar tavaly. Ezt sajnos iden bizonyitja is.

Nyaron vegre megkapta a lehetoseget, de nem hogy nem tud vele elni hanem egyre melyebbre assa magat. Talan meg van visszaut, viszont azzal, hogy a Bernabeu is kifutyulte, nalam most jott el az a pillanat, hogy jobb lenne egy darabig inkabb pihentetni, telen a kupaban ujra megprobalhatjuk felepiteni. A jelenlegi csapatban van eleg problema igy is, minel tobb kiugro teljesitmenyre lenne szukseg, nem hogy meg a kapus is visszahuzzon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 2., szerda 8:15

Kerlon írta: Hoztam facebookról:
Valaskó József Ez a Courtois olyan fontos a klubnál mint szankora a pumpa...
:lol: :lol: :lol:
Hasznos, mint a faszízű nyalóka, csak hogy filmes idézettel jöjjek :lol:

Sajnos ez a tipikus Perez sztori.
Ő minden posztra eladható, marketingelhető világsztárt akar, és valamiért nem esik le neki, hogy mi is kinevelhetünk valakit világsztárnak, illetve fel lehet tornászni a marketing értékét is.
Mióta ki akarta már dobni Navast a csapatból, de Geára állt a cerka vagy 2 évig, közben Navas teljesített, de ez sem számított, még vett vagy 3 kapust.
Én is azt hittem, hogy Tibi jó vásár lesz, de ettől függetlenül nem örültem neki Navas miatt sem, és azért sem, mert egyértelmű zsoldos.

Szóval tipikus: elüldözi a jól teljesítő, madridista játékost, mert szerinte nem sztár, hoz sok pénzért egy zsoldost, hogy aztán az ingyen kölcsönben idekerült játékos legyen a befutó. (remélhetőleg)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 7:41

Hoztam facebookról:
Valaskó József Ez a Courtois olyan fontos a klubnál mint szankora a pumpa...
:lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég