Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 2., szerda 18:20

reeed_ati írta: Egyébként sokan kritizálják Vinit, hogy esetlen és hasonlók, persze valamelyest egyet is értek velük, de ettől függetlenül sokkal nagyobb veszélyt jelent az ellenfélre, ha ő van a bal szélen és nem Hazard (na és Viniben ott a potenciál, hogy még ennél is jobb legyen). Ő valahogy Benzemával is kompatibilis, nálam egyelőre alapkezdő lenne és Hazard kapná a fél órákat.
Persze tudom, hogy nem fogjuk padra vágni a szezon sztárigazolását, csak kár, hogy nem a jobb oldalra jött. :mrgreen:
Én ezért végleg bannolnálak :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 17:55

wZoLee7 írta:
reeed_ati írta: Egyébként sokan kritizálják Vinit, hogy esetlen és hasonlók, persze valamelyest egyet is értek velük, de ettől függetlenül sokkal nagyobb veszélyt jelent az ellenfélre, ha ő van a bal szélen és nem Hazard (na és Viniben ott a potenciál, hogy még ennél is jobb legyen). Ő valahogy Benzemával is kompatibilis, nálam egyelőre alapkezdő lenne és Hazard kapná a fél órákat.
Persze tudom, hogy nem fogjuk padra vágni a szezon sztárigazolását, csak kár, hogy nem a jobb oldalra jött. :mrgreen:
Az elso betutol az utolsoig nem ertek egyet. Vinicius mint veszely forras, meg elmegy, de h Hazardnal nagyobb lenne, sem most, sem soha maskor nem lesz az. Kar belelatni a jovo nagy sztarjat
Szerintem is. Viniben egyedül dinamika van, de az sem ér sokat, ha elhagyja a labdát vagy le sem tudja venni. A lövő, de inkább rúgó technikája meg megye 3-as. Az meglepő, ha a beadása csapattárs felé megy. Rettentően sok a hiányossága és a legtöbb olyan, hogy nehezen tudom elhinni, hogy komolyat fejlődne benne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 2., szerda 16:57

reeed_ati írta: Egyébként sokan kritizálják Vinit, hogy esetlen és hasonlók, persze valamelyest egyet is értek velük, de ettől függetlenül sokkal nagyobb veszélyt jelent az ellenfélre, ha ő van a bal szélen és nem Hazard (na és Viniben ott a potenciál, hogy még ennél is jobb legyen). Ő valahogy Benzemával is kompatibilis, nálam egyelőre alapkezdő lenne és Hazard kapná a fél órákat.
Persze tudom, hogy nem fogjuk padra vágni a szezon sztárigazolását, csak kár, hogy nem a jobb oldalra jött. :mrgreen:
Az elso betutol az utolsoig nem ertek egyet. Vinicius mint veszely forras, meg elmegy, de h Hazardnal nagyobb lenne, sem most, sem soha maskor nem lesz az. Kar belelatni a jovo nagy sztarjat

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. október 2., szerda 16:52

Egyébként sokan kritizálják Vinit, hogy esetlen és hasonlók, persze valamelyest egyet is értek velük, de ettől függetlenül sokkal nagyobb veszélyt jelent az ellenfélre, ha ő van a bal szélen és nem Hazard (na és Viniben ott a potenciál, hogy még ennél is jobb legyen). Ő valahogy Benzemával is kompatibilis, nálam egyelőre alapkezdő lenne és Hazard kapná a fél órákat.
Persze tudom, hogy nem fogjuk padra vágni a szezon sztárigazolását, csak kár, hogy nem a jobb oldalra jött. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 16:22

Aki szerint a 442 csak az ívelgetésről szól, az nem ért a futballhoz.

Kerlon voltam, sziasztok
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 2., szerda 16:19

Victorioo írta: A gólzsák szerepet sosem vártam el tőle, viszont amiben igazán jó abból semmit nem mutat. Asensiot tökéletesen pótolja ami nem éppen pozitivum, sajnos eddig hatalmas csalódás.
csak a tavalyi Asensiót pótolja Hazard
a jót nem :mrgreen:
a korábbinak voltak jó lövései, nagy góljai, ezzel Hazard még adós :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. október 2., szerda 15:18

4-2-3-1-t kell tolni. Hazardot tennem Benzema moge. Azon a poszton jonne ki legjobban az alacsony sulypontja, robbanekonysaga es szervezokessege. Kroos es Case mogotte.
Jamest v Iscot is berakhatod oda, es Hazardot szelre v pihenteted. Igy Vini v Rodrygo is tobb lehetoseghez juthatna.
Modrics pedig Kroost tehermentesitene.
Szerintem a jelenlegi keret erre a formaciora a legalkalmasabb.

Szerk:
Őőő, erről már lekéstél :mrgreen: :lol:
Mondjuk ezzel szepen kinyirnak Hazardot, es nezegethetnenk James ivelgeteseit. Neeeemmm!!! :-(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 2., szerda 15:15

numberone1 írta: Hagyjatok mar ezt a 4-4-2-t. :-(
Szep es jo a 2 csatar, betesszuk Jovicot Benzi melle bla bla bla...Hazardot es Balet(Vinit, Rodrygot) meg vonalszelsonek??? :ozil: nem hogy jot tennetek vele, teljesen az ellenkezojet ernetek el vele. Egyik szelso tamadonk sem ilyen tipusu, kiveve LV-t, de most ot hanyagolja...remelhetoleg.
Mindjart jon vki es kitalalja, h jatszon James szelsot 4-4-2-ben, o majd ivelget Jovics es Benzi fejere.....na az lenne a csucs. :(
Őőő, erről már lekéstél :mrgreen: :lol:
Kerlon írta:

Nem tudom, hogy most ez kritikának szántad, de ha Benzema nem lép ki, akkor még semmijenebb a támadó játék. Gyakorlatilag ő mozog el egyedül, kéri, teszi veszi stb. Jelenállás szerint azt mondanám, hogy át kell állni 2 csatáros játékra Joviccal, de nincs jobb szélsőnk. maximum James. Hazard-Kroos-Casemiro-James, Jovic-Benzema, de a két szélsőnek rengeteget kellene védekeznie is.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 2., szerda 15:05

numberone1 írta: Hagyjatok mar ezt a 4-4-2-t. :-(
Szep es jo a 2 csatar, betesszuk Jovicot Benzi melle bla bla bla...Hazardot es Balet(Vinit, Rodrygot) meg vonalszelsonek??? :ozil: nem hogy jot tennetek vele, teljesen az ellenkezojet ernetek el vele. Egyik szelso tamadonk sem ilyen tipusu, kiveve LV-t, de most ot hanyagolja...remelhetoleg.
Mindjart jon vki es kitalalja, h jatszon James szelsot 4-4-2-ben, o majd ivelget Jovics es Benzi fejere.....na az lenne a csucs. :(
Mondjuk a 2 éve halott 433unkkal is teljesen felesleges tovább erőlködni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. október 2., szerda 14:55

Hagyjatok mar ezt a 4-4-2-t. :-(
Szep es jo a 2 csatar, betesszuk Jovicot Benzi melle bla bla bla...Hazardot es Balet(Vinit, Rodrygot) meg vonalszelsonek??? :ozil: nem hogy jot tennetek vele, teljesen az ellenkezojet ernetek el vele. Egyik szelso tamadonk sem ilyen tipusu, kiveve LV-t, de most ot hanyagolja...remelhetoleg.
Mindjart jon vki es kitalalja, h jatszon James szelsot 4-4-2-ben, o majd ivelget Jovics es Benzi fejere.....na az lenne a csucs. :(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 2., szerda 14:27

Anthony írta: Hát igen, legyőzték a félelmetes Osasunát, és a 4 fordulóig első, most éppen liga 7-ik Sevillát, már volt is mire :lol:

Menjenek a bánatba.
Eloo, azért ne beszélj már ilyen hangnemben a csapatról. :kivagyhe:

Kinek is szurkolsz?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 2., szerda 13:51

Azért amellett, hogy piszok szar első félidőt mutattak az elmúlt három meccset követően, azt meg kell jegyezni, hogy ezeknek minden összejött a kapu előtt. Életemben nem láttam még ilyen csetlést-botlást a kapu előtt,. aztán kétszer is így rúgtak gólt. Onnantól kezdve már csak kapkodás volt az egész, hogy legalább x legyen. Én ettől függetlenül nem nézném le az elmúlt három meccset, illetve a tegnapinak a második félidejét.

Sajnos megesik, hogy két ilyen peches góllal megy az ellen, de az jó jel, hogy sikerült visszahozni a meccset.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 2., szerda 13:46

Hát igen, legyőzték a félelmetes Osasunát, és a 4 fordulóig első, most éppen liga 7-ik Sevillát, már volt is mire :lol:

Menjenek a bánatba.

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 2., szerda 13:26

A meccs elején kicsit nagy volt a mellény. Sajnos ez nem új keletű dolog, hogy ha jól megy minden és jön egy alacsonyabban jegyzett csapat, akkor képesek a srácok beleszarni a lecsóba, élen a kapitánnyal. A meccs elején szaladgáltak, mint a csirkék fejetlenül.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 13:04

RaúlCF írta: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5DF33340

a védelem helye aranyat ér. azt nem értem ha 3 meccsre beton volt a védelem akkor tegnap mi a fene volt ez megint. rátalált a védekezésre és hirtelen "na akkor gyerekek vissza fejetlen csirke módba"? egyszerűen érthetetlen.
Egyszer csúsztak el, az mindig benne van, illetve Ramos későn kapcsolt a lesre állítással. A második gólról meg nem a védelem tehetett, hanem Modric töketlenkedett egyet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 2., szerda 12:58

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5DF33340

a védelem helye aranyat ér. azt nem értem ha 3 meccsre beton volt a védelem akkor tegnap mi a fene volt ez megint. rátalált a védekezésre és hirtelen "na akkor gyerekek vissza fejetlen csirke módba"? egyszerűen érthetetlen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 2., szerda 12:49

dannen írta: azert baszta le a kapusunkat a padra, mert rosszul volt, nem azert mert rosszul teljesitett. nem is ertem, hogy gondolja komolyan barki, hogy erre amugy elpazarolt volna egy cseret mikor 2 golos hatranyban voltunk.
Ez akkor edzői hiba, kizárt h meccs előtt nem tudtak róla, ha meg a játékos hallgatta el és közben rájött, akkor idén meg névre szóló széket kapna a kispadon.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. október 2., szerda 12:48

Wzoleenak válaszoltam aki meg van győződve arról hogy nem rosszullét miatt csereltek le tbot.

Mellesleg nekem se áll össze a kép.
Azt írják hogy egész nap beteg volt. Akkor miért kezdett?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. október 2., szerda 12:38

Köszöntem szépen. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 2., szerda 12:35

lordgabi írta: Az első lesgyanús + Ramos góljáról van valamilyen perdöntő fotó, esetleg kivonalazva hivatalos kép? :sly:
Volt mindegyikről, egyik sem volt les, max egyvonal.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5DF33340

https://pbs.twimg.com/media/EF2aHVlW4AI ... name=large


Itt pedig behúzták a vonalat, hogy a 77-es lába annyira belógott, hogy Ramost játékban tartotta.

szerk: https://pbs.twimg.com/media/EFz-xK5XkAA ... name=large
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég