Areola - 1

Archívum
Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. október 5., szombat 18:50

dennson írta:Neem, inkább lehet örömködni, hogy neki sem ment.
Nem örömködés, inkább szomorú vagyok, hogy itt a nem tudok mást mondani rájuk butaf.sz, aki full fogalmatlan a focihoz és osztják az észt, hogy bezzeg, ha a másik lett volna kapuban.... Közbe meg jól látható, hogy a másik is ugyan úgy tud hibázni legyen az Keylor vagy Areola. Navas is egy full átlagos kapus, aki a real szurkolókon kívül senkinek nem jutna eszébe, hogy top kapusként emlegessen. Sose volt ő Ter Stegen, Neuer vagy Oblak szint, csak, hogy így kapásból 3 magasan jobb kapust említsek nála.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. október 5., szombat 18:29

RealMadridFanatic írta: Inkabb remeljuk, hogy nem fogja meg ez. Lathatoan megzavarta a tizi elotti hiba, utana bizonytalanna valt. Benne van egy kis kihagyas barkinel. Courtois is tudja, hogy neki ossze kell kapnia magat, jo lenne, ha legalabb az egyik kapusunk magabiztos lenne...
Neem, inkább lehet örömködni, hogy neki sem ment.
ToniKroos írta: Na, hol vannak a #amikapuramegyazgól hozzászólások? :kivagyhe:
Igaz?

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 5., szombat 18:08

Inkabb remeljuk, hogy nem fogja meg ez. Lathatoan megzavarta a tizi elotti hiba, utana bizonytalanna valt. Benne van egy kis kihagyas barkinel. Courtois is tudja, hogy neki ossze kell kapnia magat, jo lenne, ha legalabb az egyik kapusunk magabiztos lenne...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. október 5., szombat 18:01

Na, hol vannak a #amikapuramegyazgól hozzászólások? :kivagyhe:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. október 2., szerda 15:35

én csípem Alphonset, viszont másfél mérkőzésből még nem lehet messzemenő következtetést levonni.

viszont hatalmas pluszpont neki, hogy miután belevonták egy olyan üzletbe, amivel ő kétlem, hogy 100%ig egyetértett volna és kipics**ták Párizsból, idejött és teszi a dolgát. kibsztt kemény csávó fejben az tuti. ez tiszteletre méltó. :salute:

szurkolok neki és Tibonak is.
a balgabelgának főleg, azért hogy fejben összeszedje magát.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. október 2., szerda 12:33

Areola eddig meggyőző, minden szempontból jó választásnak tűnik. Nekem is szimpatikus.

De: ad1: nem a mi játékosunk, ad2: még nem volt lehetősége igazából bizonyítani, nem láttuk, hogy igazából RM szintet képvisel-e, ad3: hivatalosan Thibaut Courtois az első számú kapus.

Úgyhogy fenntartom, hogy (még) nincs komoly kapusunk.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. október 2., szerda 11:07

Nekem úgy tűnik hogy Areola szintet lépett magabiztossággal, úgyhogy nem mondanám hogy most nincs kapusunk.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. október 2., szerda 9:43

Lehet, hogy igazad van. Viszont mindegy, hogy hogyan magyarázzuk körbe, egy biztos, ez most el van baszva rendesen. Casillas idején volt kapusunk. Navas idején volt kapusunk. Most meg egyenlőre nincs. És sajnos most csak ez számít.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 2., szerda 9:25

Torquemada írta: Kapusgondunk emberemlékezet óta nem volt, most Perez csinált azt is. Ebben hagyományosan a vetélytársak fölé nőttünk, most viszont fordult a kocka, ott top1 Oblakok meg Ter Stegenek vannak. Mi meg keressük a ritmust. Sürgősen ki kell valamit találni. Navas meg röhög rajtunk, mint a PSG meccs után.
Eddig a pontig egyetértettem.
Mert Perez tehet róla, hogy Courtois messze nem hozza azt a szintet, amit korábban.

Ugyan úgy az is vicces, hogy tényként terjedt el, hogy Perez már az első perctől ki akarta csinálni Navast. Tudtommal ő hozta ide, és ő adta áldását rá, hogy ő vegye át Casillas helyét. Amikor a De Gea bizniszelés ment, akkor Navas nem hozta a top formáját huzamosabb ideig, míg a spanyol akkor élte az aranykorát. Teljesen logikus és érthető lépés volt, hogy megpróbálta kicserélni őket. Mindenféle szempontból.
Utána jött a Tibo lehetőség, amit ugyancsak megértek, mert adta magát az üzlet.

Navasnak tele lett a töke jogosan, hogy padon ücsörög, mikor egy top csapatban simán lehetne kezdő és el akart menni. A mocsadék Perez meg hála jeléül csak úgy engedte el, hogy egy valag pénzt adtak érte. Janem..

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 2., szerda 9:16

tényleg látszik rajta, h szeret védeni, sőt élvezi, ha védenie kell, ezzel szemben a belgán az látszik kb, h az a szemétláda ellenfél hogy merészeli, h kapura lő mégis hogy képzelik, neki nehezére esik a védés :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. október 2., szerda 9:04

Tényleg szimpatikus a srác, teljesen más a kisugárzása, mint a nyurgának. Plusz tényleg látszik rajta, hogy megtiszteltetés neki, hogy itt lehet és bizonyítani akar. Ez hatalmas plusz a javára. Láthattuk, hogy ez a felfogás milyen teljesítményt hozott ki egy átlagos képességű D. Lopezből, aki se előtte, se utána már nem nagyon tudott akkorát dobni. A kapusoknál fejben sokkal fontosabb, hogy ott legyenek, mint bármelyik mezőnyjátékosnál.
De egy kicsit szálljunk le a földre újra. Areolát mindenki messiásként várja (én is szeretném, ha ő lenne az), de igazából még nem bizonyított semmit, nem vagyunk tisztában a képességeivel. Tárgyalóasztalhoz meg csak akkor illik leülni. Vagdalkoztunk mostanában éppen eleget, az öreg nem nagyon érzi a ritmus pár éve (a nagy reménységei sorra mondják a betlit újabban, elég csak Kurtoára, Bélára, Hazardra gondolni, aki meg esetleg jó lenne, az meg nem játszik, pl. a katona vagy Rodrygo, Kubo). Témára visszatérve pár meccsre az 1es számút kellene berakni.

Szegény belgát sajnálni kell, hogy nagy a nyomás, szartenger, meg minden. Igen, így van. Ez a Real Madrid. Ha nem jön a világklasszis vagy az elvárható teljesítmény, akkor ki lesz fogva a tag. Ha viszont teljesít, vagy kapar, mint a disznó, akkor meg állva fogják megtapsolni. Ennek tudatában kell idejönni. Navas is kapta a szart rendesen, egyből az Elnöktől folyamatosan, mégis megsüvegelendő teljesítményt hozott le, mert fejben sokkal erősebb volt. A nyomornegyed, ahonnan jött, megtanította küzdeni.

Kapusgondunk emberemlékezet óta nem volt, most Perez csinált azt is. Ebben hagyományosan a vetélytársak fölé nőttünk, most viszont fordult a kocka, ott top1 Oblakok meg Ter Stegenek vannak. Mi meg keressük a ritmust. Sürgősen ki kell valamit találni. Navas meg röhög rajtunk, mint a PSG meccs után.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. október 2., szerda 8:43

KAG írta:
kierkegaard írta: attól még megszerezhetjük szerintem ha beválik. Úgy sem első számú kapus egy ideje.
Ha bejön és esetleg kiszorítja TBO-t, akkor nincs az az isten, hogy a PSG ne vigye vissza szvsz.
Vagy benyögnek egy 70-120 milliót.
Ez attól is függ mennyi ideig van szerződése velük. Ha 1-2 évig, akkor olcsóbban is elhozható, már ha úgy érzi a vezetőség, hogy kell nekünk.

Amúgy emberünk rettentően lelkesnek tűnik, végig mosolyog, összhangba van a társakkal, jól robban ki a kapuból. Nagyon szimpatikus. Mintha itt szeretett volna játszani tényleg...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. október 2., szerda 8:06

Teljesen Navas figura amúgy. Látszik, hogy haverok a társakkal, robban ki, ha arról van szó, Én csípem a tagot.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 1., kedd 21:10

Sokkal hatarozottabb, es jobban erzi a tarsakat.

Ez latszott mar az Osasuna ellen.

Ez bizok? Biztam Tiboban, de lehetseges hogy alkudozhat Perez a sejkkel a nyaron.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 26., csütörtök 22:28

kierkegaard írta: attól még megszerezhetjük szerintem ha beválik. Úgy sem első számú kapus egy ideje.
Ha bejön és esetleg kiszorítja TBO-t, akkor nincs az az isten, hogy a PSG ne vigye vissza szvsz.
Vagy benyögnek egy 70-120 milliót.
ZIDANE

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. szeptember 26., csütörtök 22:26

attól még megszerezhetjük szerintem ha beválik. Úgy sem első számú kapus egy ideje.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. szeptember 26., csütörtök 22:21

Realista24 írta: Perfekt spanyol. Just sayin.

És mondta hogy szereti a kosárlabdat. Valaki említette a mozdulata után hogy tuti kosarazik, igaza volt :kalapos:
Jelen. :mrgreen:

Kár, hogy nincs rá opciónk.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 26., csütörtök 21:29

Perfekt spanyol. Just sayin.

És mondta hogy szereti a kosárlabdat. Valaki említette a mozdulata után hogy tuti kosarazik, igaza volt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 26., csütörtök 12:01

lestat írta: Ha ez ilyen egyszerű lenne nem adtuk volna el Navast hanem fogja es beteszi ZZ a belga helyett.

De hát neki kb kötelező játszani. :roll:
Én úgy gondolom, hogy engedett a nyomásnak, elengedte, Navasnak is jobb így, aztán most az idő lehet, hogy ZZ-t igazolja (újra).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. szeptember 26., csütörtök 11:54

Hat de komolyan, en egyaltalan nem vagyok Courtois ellen, kell neki ido mint mindenkinek, de bazmeg amikor elkezdett melegiteni es meglattam a savanyu arcat hat en is elkezdtem aggodni. :lol: Szerencsetlen. Remelem osszeszedi magat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég