Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 7., hétfő 20:46

Kisebb meccsnek jó lesz az 19 nap múlva esedékes El Clasico. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 7., hétfő 20:45

Realista24 írta:
Jim írta:
van, csak nem arra a posztra
Valverde előrébb játszik jól, mint ahogy a többi csere is
így nincs igazi alternatívája Casemironak
egy vkp-t kellett volna venni Llorente helyett :hmmm:
Nem kell minden meccsre Casemiro típusú arc. Amire még igen, azon ott van.
Sajna jelenleg azon is, amin nem kell. Kisebb meccseken egyebkent Valverde szerintem megoldana, csak hat ehhez nem artana ha Kroos es Modric nem lenne felvaltva serult.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 7., hétfő 20:44

pluszegy írta: Csak azt nem, hogy nekünk mitől lett jobb azzal a 40 millióval?
Negyvennel több mint a semmi. Nekünk nem kellett, amugy is úgy terveztünk igazolunk egy Pogbát a posztra, így kapóra jött, hogy elviszik.

Ha itt marad 300 perces játékosnak, úgy hogy Zidane nem számít rá, akkor jövőre a negyedét se kaptuk volna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 20:43

Jim írta:
Realista24 írta: Van a padra olcsóbb játékos, a kezdobe meg jobb. Ezért.
van, csak nem arra a posztra
Valverde előrébb játszik jól, mint ahogy a többi csere is
így nincs igazi alternatívája Casemironak
egy vkp-t kellett volna venni Llorente helyett :hmmm:
Nem kell minden meccsre Casemiro típusú arc. Amire még igen, azon ott van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 7., hétfő 20:39

Realista24 írta: Van a padra olcsóbb játékos, a kezdobe meg jobb. Ezért.
van, csak nem arra a posztra
Valverde előrébb játszik jól, mint ahogy a többi csere is
így nincs igazi alternatívája Casemironak
egy vkp-t kellett volna venni Llorente helyett :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 20:21

pluszegy írta:
kodo írta:

Azért mert valaki adott érte 40 milliót.
Értem. Csak azt nem, hogy nekünk mitől lett jobb azzal a 40 millióval?
Van a padra olcsóbb játékos, a kezdobe meg jobb. Ezért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. október 7., hétfő 20:13

kodo írta:
pluszegy írta: Nem tudom miért távozott: vagy többet akart játszani vagy nem kellett Zizounak, de annyit itt is játszhatna, amennyit az Atleticoban.
Azért mert valaki adott érte 40 milliót.
Értem. Csak azt nem, hogy nekünk mitől lett jobb azzal a 40 millióval?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 7., hétfő 20:04

pluszegy írta: Nem tudom miért távozott: vagy többet akart játszani vagy nem kellett Zizounak, de annyit itt is játszhatna, amennyit az Atleticoban.
Azért mert valaki adott érte 40 milliót.

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. október 7., hétfő 20:01

Én abból indulok ki, amit a Real Madridban nyújtottak és Llorente azért szerintem annyit bizonyított, hogy Casemiro cseréjeként lehetne rá számítani. Nem tudom miért távozott: vagy többet akart játszani vagy nem kellett Zizounak, de annyit itt is játszhatna, amennyit az Atleticoban.

Ceballos is mutatott olyan jeleket, ami miatt én azt gondolom, hogy lehet belőle valaki. De ahhoz folyamatos játéklehetőség és legfőképp bizalom kell, ez a kulcs egy fiatal játékosnál. Remélhetőleg az Arsenalban fel tudja építeni magát és önbizalomtól duzzadva kerül vissza jövő nyáron.

Kovacic szerintem beférne ebbe a Real Madridba jelenleg, de nem fix kezdőként. Mondjuk megnéztem volna hosszútávon egy Kovacic-Modric-Kroos középpályát, de ez sajnos már nem fog összejönni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 19:51

pluszegy írta:
Kerlon írta:

Akkor azt mond meg, hogy miért nem sikerült egyiknek se fix kezdő szerepet kiharcolnia a mostani csapatában se? Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
Mert október van, 3 hónapja van a csapatban. Majd térjünk vissza erre januárban. Ha addigra sem sikerül stabil kezdőtagságot kiharcolnia Ceballosnak, akkor lehet ezt mondani. Odegaard mondjuk fix kezdő a Sociedadban már most. Kovacic meg már nem a mi játékosunk, róla felesleges beszélni.

Szerintem legalább egyet meg kellett volna tartani a Ceballos-Llorente duóból, mert így most elég szűkösen vagyunk ott középen, Casemiro helyett konkrétan nincs kit berakni a csapatba. Na de ez van, reméljük Casemiro és Kroos kibírják a szezont komolyabb sérülés nélkül vagy igazolunk valakit télen, aki legalább tehermentesítésre jó.
Egy veretes névsor ellen: Xhaka, Torreira és a 20 éves Guendouzi. :agree:

Ödegaard mondjuk nem játszott és edzett Zidanenál lényegi szempontból, kár ide keverni. Llorrente az Atleticoban sem játszik. Kovacicról meg továbbra is érdemes beszélni, mert őt is Zizou "kergette el". Ez volt a fő téma, hogy biztos nem mindenki szar. Egyelőre mégis ZZ-t igazolják a teljesítmények.

Abban egyetértek és valószínűleg mindenki egyetért, hogy nagyon vékony a középpálya.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. október 7., hétfő 19:42

Kerlon írta:
besteve7 írta: Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.
Akkor azt mond meg, hogy miért nem sikerült egyiknek se fix kezdő szerepet kiharcolnia a mostani csapatában se? Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
Mert október van, 3 hónapja van a csapatban. Majd térjünk vissza erre januárban. Ha addigra sem sikerül stabil kezdőtagságot kiharcolnia Ceballosnak, akkor lehet ezt mondani. Odegaard mondjuk fix kezdő a Sociedadban már most. Kovacic meg már nem a mi játékosunk, róla felesleges beszélni.

Szerintem legalább egyet meg kellett volna tartani a Ceballos-Llorente duóból, mert így most elég szűkösen vagyunk ott középen, Casemiro helyett konkrétan nincs kit berakni a csapatba. Na de ez van, reméljük Casemiro és Kroos kibírják a szezont komolyabb sérülés nélkül vagy igazolunk valakit télen, aki legalább tehermentesítésre jó.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 17:52

Jim írta:
Kerlon írta: Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
ebben van igazság
de ha egyik fiatalból sem lesz Ronaldo (én nem is várom el)
kivel töltsük fel a keretet? :roll:
maradjanak a mostaniak 40 éves korukig? :shutup:
De a fiatalok nem akartak maradni és nem elküldtük őket. Kovacic is és Ceballos is belátta, hogy jelenleg nem férnek be és kérték a kölcsön játékukat. Most sem alapkezdők, de többször jutnak szerephez, de egy olyan csapathoz kerültek, ahol legalább 1 szinttel kevesebb is az elvárás. Bár én még mindig tartom azt, hogy a horvátot nem jó poszton játszatják az edzőik. Bár ZZ egyszer ráérzett, aztán egy hiba után mégis elsikálta egy életre Mateot.

Ceballos meg egyelőre tipikus spanyol, ügyes, teszi veszi, de pluszt nem nagyon vagy csak ritkán ad.

Egyedül Ödegaardban látok egyelőre olyat, amiből sokat lehet profitálni, ha nem tunyul be és még egy szintet majd lép előre.

Meg a hétvégi Valverde produktum is jó volt, de még neki is fejlődnie kell bőven.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 17:25

besteve7 írta:
Realista24 írta:

Nem csak edzésteljesítmény lehet a befolyásoló tényező. Lehet, hogy Zidane Napóleon szindrómás például.
BANN PLZ :shutup: :cens:
Most mi van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 7., hétfő 17:02

Kerlon írta: Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
ebben van igazság
de ha egyik fiatalból sem lesz Ronaldo (én nem is várom el)
kivel töltsük fel a keretet? :roll:
maradjanak a mostaniak 40 éves korukig? :shutup:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 16:42

besteve7 írta:
Realista24 írta: De mi csak a meccseket látjuk továbbra is.
Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.
Akkor azt mond meg, hogy miért nem sikerült egyiknek se fix kezdő szerepet kiharcolnia a mostani csapatában se? Megragadtak épp azon a szinten, amit nálunk láttunk tőlük. Néha egy szép megoldás, aztán beszürkülés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. október 7., hétfő 16:01

Realista24 írta:
besteve7 írta:

Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.
Nem csak edzésteljesítmény lehet a befolyásoló tényező. Lehet, hogy Zidane Napóleon szindrómás például.
BANN PLZ :shutup: :cens:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 7., hétfő 15:58

besteve7 írta:
Realista24 írta: De mi csak a meccseket látjuk továbbra is.
Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.
Nem csak edzésteljesítmény lehet a befolyásoló tényező. Lehet, hogy Zidane Napóleon szindrómás például.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. október 7., hétfő 15:54

Realista24 írta: De mi csak a meccseket látjuk továbbra is.
Nem tudom azt elhinni, hogy Kovacictól kezdve, Ceballoson át és sorololhatnám az összes fiatal játékosunkat az elmúlt pár évből szarul teljesít edzéseken.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. október 7., hétfő 13:29

Modric meg kényszerű csere volt a hétvégén is.
Azt számoljuk bele, hogy hányszor kellett sérülés miatt cserélnie. Az azért megborítja a meccstervet. Én csak remélem, hogy Jovic ennek issza a levét. A többinél abszolút arányosnak érzem a perceket. Remélem jövő nyáron a hierarchiában már Rodrygo lesz Vinicius előtt. Addig nem hiszem. Komoly meccsen meg hátha nem látjuk...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 7., hétfő 13:02

Csabi írta: én nem érzem, hogy vinicius kapott volna millió lehetőséget. rodrygo játszatását meg hagyjuk is, a castilla meg a felnőtt csapat közt olyan szinten van a kommunikáció, hogy 2 hete egyik keretbe se volt jelölve.

modric úgy emlékszem, hogy ahogy visszajött az első meccsén ő volt a míster első cseréje a bruge ellen meg már kezdő volt, és kaptunk róla egy gólt meg elől minden elszabott amit csak lehet. most akasztott egy bombát, az oké.
5ször volt nevezve és 279 percet játszott a lehetséges 450-ből, ami szerintem korántsem szar, ellenben a futball tudásával.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég