Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 9., szerda 14:17

Realista24 írta:
rashidm írta:

Mondjuk ha igaz hogy nem számol vele, akkor ez kicsit Zizu részéről is szánalmas. Nem kell neki senki, játszon LV... fasza. Aztan ha leserul o is hosszabb időre, akkor majd berakja valamelyik 0 km-es emberkét?
De most miről beszélünk?
Az alap Bale, a második Lucas vagy majd lesz Asensio. Ott van még Vini és Rodrygo is.
Legyen egy helyre 5-6 ember?
Szerintem pont az a baj, hogy Lucas a második, illetve Asensioval számolni is felesleges, egész szezonban nem lesz, utána is rejtély, hogy tér vissza. Lenne Brahim, Vini, Rodrygo, úgy, hogy az utolsó a Castillaba van nevezve. Szerintem bőven megoldható lenne a játéklehetőség neki is, de ZZ meg a fiatalok menedzselése az egy külön sztori.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 9., szerda 14:08

rashidm írta:
Csabi írta: brahim 143 napja nem játszott. az as azt mondja, hogy zz mindenáron el akaldta küldeni kölcsönbe a nyáron, de az apja ezt nem fogadta el. így most szív.
Mondjuk ha igaz hogy nem számol vele, akkor ez kicsit Zizu részéről is szánalmas. Nem kell neki senki, játszon LV... fasza. Aztan ha leserul o is hosszabb időre, akkor majd berakja valamelyik 0 km-es emberkét?
De most miről beszélünk?
Az alap Bale, a második Lucas vagy majd lesz Asensio. Ott van még Vini és Rodrygo is.
Legyen egy helyre 5-6 ember?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. október 9., szerda 14:03

Csabi írta: brahim 143 napja nem játszott. az as azt mondja, hogy zz mindenáron el akaldta küldeni kölcsönbe a nyáron, de az apja ezt nem fogadta el. így most szív.
Mondjuk ha igaz hogy nem számol vele, akkor ez kicsit Zizu részéről is szánalmas. Nem kell neki senki, játszon LV... fasza. Aztan ha leserul o is hosszabb időre, akkor majd berakja valamelyik 0 km-es emberkét?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 9., szerda 13:18

Faust írta: De en fullra ugy emlekszem nyarrol, hogy azok a hirek keringtek, hogy ZZ-t meggyozte Brahim es hogy szamol vele. Rosszul emlekszem?
Ha az összes hír a nyárról tény lett volna és nem "hír", akkor lenne egy 65 tagú keretünk. :lol:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1317
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2019. október 9., szerda 10:58

Faust írta: De en fullra ugy emlekszem nyarrol, hogy azok a hirek keringtek, hogy ZZ-t meggyozte Brahim es hogy szamol vele. Rosszul emlekszem?
Nem emlékszel rosszul, csak Kbrahim Benzema volt az. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 9., szerda 10:44

De en fullra ugy emlekszem nyarrol, hogy azok a hirek keringtek, hogy ZZ-t meggyozte Brahim es hogy szamol vele. Rosszul emlekszem?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 9., szerda 8:36

Csabi írta: brahim 143 napja nem játszott. az as azt mondja, hogy zz mindenáron el akaldta küldeni kölcsönbe a nyáron, de az apja ezt nem fogadta el. így most szív.
Igy nem fogom sem őt sem Marianot sajnálni.
Meg lett mondva kerek-perec, hogy nincs számítva rájuk (ebben az idényben), akkor utána senki ne jöjjön sírni, hogy nem játszanak vagy hogy miért állnak meg a fejlődésben.
Mert így fasza lesz mind a kettőnek télen beilleszkedni egy új csapatba. Mondjuk Mariano már úgyis mindegy, mert szerintem nálunk soha nem fog többet játszani, de egy Brahim..
A Sociba azért lehetne egy kiegészítő ember, plusz Martinnal is össze tudna szokni. :hmmm:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 9., szerda 8:12

brahim 143 napja nem játszott. az as azt mondja, hogy zz mindenáron el akaldta küldeni kölcsönbe a nyáron, de az apja ezt nem fogadta el. így most szív.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 4., péntek 23:16

Tudom, hogy mostanában az a menő, ha az ember Zidanet hozzánemértőzi :kalapos: , vagy kritizálja..

De szerintem teljesen korrekt nyilatkozatot adott. Tök jól kezelte a Courtois, Areola kérdést. Nem pátyolgatva, de védte a belgát, közben megjegyezve a gondokat.

A csapatot és a hozzáállást is szerintem jól értékelte.

Hala Madrid, Hala Zidane!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 4., péntek 21:09

Toti írta:
Halfkey írta: Ha komolyan gondoljuk a meccset, Benzemát jelenleg nem lehet padra tenni. Szereti vagy nem szereti valaki, jelenleg ez a helyzet. Sajnos Bale is hasonló, de ott sok opciónk van.
Hat ott zidane szamara egyetlen opcio letezik csak es az LV :mrgreen:

Elkepeszto mennyire logikatlanul allitja ossze a meccs kereteket zz. Most peldaul marcelo nem felepult? Nem ezert jatszott kedden? Most meg keretbe sincs. LV bombaformaban keretben sincs (nembaj persze :D) most vini kikerul a meccskeretbol is rodrygo meg be. Hat szerintem mar o sem tudja kovetni kit miert mikor valaszt. Nem lehet allandoan 5-6embert cserelni a kezdoben, az nem jo megoldasa a rotacionak abban az esetben ha nincs csucsformaban a csapat es nem megy a szeker
Megsŕrült Marcika, volt is hír róla.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 4., péntek 20:56

Halfkey írta: Ha komolyan gondoljuk a meccset, Benzemát jelenleg nem lehet padra tenni. Szereti vagy nem szereti valaki, jelenleg ez a helyzet. Sajnos Bale is hasonló, de ott sok opciónk van.
Hat ott zidane szamara egyetlen opcio letezik csak es az LV :mrgreen:

Elkepeszto mennyire logikatlanul allitja ossze a meccs kereteket zz. Most peldaul marcelo nem felepult? Nem ezert jatszott kedden? Most meg keretbe sincs. LV bombaformaban keretben sincs (nembaj persze :D) most vini kikerul a meccskeretbol is rodrygo meg be. Hat szerintem mar o sem tudja kovetni kit miert mikor valaszt. Nem lehet allandoan 5-6embert cserelni a kezdoben, az nem jo megoldasa a rotacionak abban az esetben ha nincs csucsformaban a csapat es nem megy a szeker
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. október 4., péntek 19:34

Ha komolyan gondoljuk a meccset, Benzemát jelenleg nem lehet padra tenni. Szereti vagy nem szereti valaki, jelenleg ez a helyzet. Sajnos Bale is hasonló, de ott sok opciónk van.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 4., péntek 14:55

ha mar raköltöttünk egy valag pénzt, nyomatni kéne jovicot így h szökő évente játszik, akkor is 10perceket, nem lesz belőle semmi

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 4., péntek 14:44

Csabi írta:
Kerlon írta:

Mondjuk szerintem jelenleg Kroost és Benzemát felesleges ebbe a felsorolásba venni, mert ők még bőven húzóemberek. Ramos viszont fejben már szerintem nem ott van ahol kéne lennie. Ha megrázza magát, akkor még klasszis, de néha már nagyon elszáll.
nekem sincs bajom velük. nem is gondolom hogy hátráltatják a csapatot, de miért kell pl benzemanak mindig kezdenie? miért nem lehet az A csapatot felrakni néha jovićcsal? variáció, ez az amit hiányoltam. vagy az alap kezdő vagy 5+ csere egyszerre.
Az Osasuna ellen mondjuk Hazardon kívül kb. azt kapta, amit Benzema. Mondjuk nekem tetszett a játéka, kár hogy kihagyott pár helyzetet. Szerintem simán játszhatna, illetve én továbbra is azt látom, hogy ő Benzemával is jól megférne egyszerre a csapatban. Ami viszont probléma, hogy jelenleg nincs alkalmas felállás ehhez, mivel a jobb oldalunkra nem nagyon van alternatíva vagy csak szimplán többet ígér a Hazard-Benzema-Bale 3-as. Bár szerintem látni fogjuk még Jovicot, lehet pont holnap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 4., péntek 14:21

Kerlon írta:
Csabi írta: vinicius, rodrygo, kubo, odegaard, brahim, hakimi, reguilon a real madrid jövője és részben jelene is. lehet hogy nem mindegyik, de ők vannak az élen. ide lehet még venni az idén vásárolt, nem játsztottakat is, pl. jovic vagy militao.

ha zz nem képes ezt levezényelni a következő 1.5 évben, akkor nem ő a megfelelő ember a real madrid padjára a jövőben. nekem ez a véleményem.

az hogy kroos, modric, ramos, benzema meg vazkez játsszon orrvérzésig az nem fejlődés, hanem maximum szinten tartás, meg erőlködés most már.
Mondjuk szerintem jelenleg Kroost és Benzemát felesleges ebbe a felsorolásba venni, mert ők még bőven húzóemberek. Ramos viszont fejben már szerintem nem ott van ahol kéne lennie. Ha megrázza magát, akkor még klasszis, de néha már nagyon elszáll.
nekem sincs bajom velük. nem is gondolom hogy hátráltatják a csapatot, de miért kell pl benzemanak mindig kezdenie? miért nem lehet az A csapatot felrakni néha jovićcsal? variáció, ez az amit hiányoltam. vagy az alap kezdő vagy 5+ csere egyszerre.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 4., péntek 12:41

Nekem is nagy reményeim vannak a fiatalokkal kapcsolatban, de egyelőre Ödegaard és Hakimi akikre azt mondom, hogy nagyobb eséllyel képesek lesznek megfelelni a Real támasztotta elvárásoknak, illetve Requilón lehet Mendy konkurenciája (valószínűleg cseréje).

Vinicius lóg a levegőben, de egyelőre nem látom benne, hogy igazi klasszissá érik. Kubo jól mozog, de ez még semmit nem jelent. Brahimnak is volt 1-2 komoly meccse. Rodrygotól sokat várok, de mindannyian túl fiatalok még, nehéz belőni, hogy meddig juthatnak. Az adottságaik jók, kérdés, hogy fejben mennyire erősek. Jelenleg szerintem egyikük sincs készen kezdő szerepre.

Idény végéig kiderül mennyi lehetőséget kapnak. LV annyira botrányosan gyenge, hogy minden percet elvesztegetünk jelenleg amit pályán tölt, és nem valamelyik fiatal kapja.


Amúgy Marcan volt Courtois interjú, tisztában van vele, hogy tudnia kell kezelni a nyomást, ami a Real Madriddal jár. Meglátjuk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 4., péntek 12:21

Csabi írta: vinicius, rodrygo, kubo, odegaard, brahim, hakimi, reguilon a real madrid jövője és részben jelene is.

Mendy? Ezek felevel ellentetben o mar a csapat jelene is nem csak jovoje.

Amugy egyetertek.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 4., péntek 12:18

Csabi írta: vinicius, rodrygo, kubo, odegaard, brahim, hakimi, reguilon a real madrid jövője és részben jelene is. lehet hogy nem mindegyik, de ők vannak az élen. ide lehet még venni az idén vásárolt, nem játsztottakat is, pl. jovic vagy militao.

ha zz nem képes ezt levezényelni a következő 1.5 évben, akkor nem ő a megfelelő ember a real madrid padjára a jövőben. nekem ez a véleményem.

az hogy kroos, modric, ramos, benzema meg vazkez játsszon orrvérzésig az nem fejlődés, hanem maximum szinten tartás, meg erőlködés most már.

+1
Sajnos eddig úgy néz ki, hogy ZZ ragaszkodik a régi emberekhez és hallani se akar a fiatalokról. Én abban reménykedek, hogy először a nagy öregeket akarja formába lendíteni és majd egy jól működő csapatba beépíti a fiatalokat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 4., péntek 11:27

Csabi írta: vinicius, rodrygo, kubo, odegaard, brahim, hakimi, reguilon a real madrid jövője és részben jelene is. lehet hogy nem mindegyik, de ők vannak az élen. ide lehet még venni az idén vásárolt, nem játsztottakat is, pl. jovic vagy militao.

ha zz nem képes ezt levezényelni a következő 1.5 évben, akkor nem ő a megfelelő ember a real madrid padjára a jövőben. nekem ez a véleményem.

az hogy kroos, modric, ramos, benzema meg vazkez játsszon orrvérzésig az nem fejlődés, hanem maximum szinten tartás, meg erőlködés most már.
Mondjuk szerintem jelenleg Kroost és Benzemát felesleges ebbe a felsorolásba venni, mert ők még bőven húzóemberek. Ramos viszont fejben már szerintem nem ott van ahol kéne lennie. Ha megrázza magát, akkor még klasszis, de néha már nagyon elszáll.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 4., péntek 11:22

vinicius, rodrygo, kubo, odegaard, brahim, hakimi, reguilon a real madrid jövője és részben jelene is. lehet hogy nem mindegyik, de ők vannak az élen. ide lehet még venni az idén vásárolt, nem játsztottakat is, pl. jovic vagy militao.

ha zz nem képes ezt levezényelni a következő 1.5 évben, akkor nem ő a megfelelő ember a real madrid padjára a jövőben. nekem ez a véleményem.

az hogy kroos, modric, ramos, benzema meg vazkez játsszon orrvérzésig az nem fejlődés, hanem maximum szinten tartás, meg erőlködés most már.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég