Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 15., kedd 22:44

Jo de Kerlon mindenen morog meg jobbantudja. :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 15., kedd 22:33

RealMadridFanatic írta:A Huawei - USA "botranyt" nem kovettem (nem tudom most hogy van a tamogatas ra), de sajat tapasztalat alapjan csak ajanlani tudom. De ebbol is a felsobb kategoria. Nem tudom mi a keret, nekem egy Mate20 van, kifogastalan, akadasmentes, korrekt kamerarendszerrel. Este is lehet normalis kepeket loni, de egy koncerten egy telefontol nem kell csodat varni.
Igen, azt már tudom, hogy a felsőbb kategóriás telóknak nagyon jó kameráik vannak, egyik ismerősnek rengeteg teló ment, megy át a kezén a foglalkozása miatt, ő is ezeket mondta, illetve YT-n telefonos szakik is ezt mondják. Viszont ahogy előttem is írták 100e-nél többet sosem adnék telóra, annyit nem ér a dolog. Csak picit bosszantó, hogy másoknak milyen f*sza minőségű videókat készít a telója a koncerten... Oké, világos az is hogy egy korábbi, nem is új "Lite" telótól ne várjak sokat ilyen feltételek melett. Szabadban, az utazgatásaim során viszont elég korrekt képeket készítettem már vele. :)
Kerlon írta:Raisenshidonak meg Mi A3, amin Android One fut és nagyon jó árérték arányú. Redmi 7 is remek amúgy. A40 hardveresen gyengébb, de a Samsung szisztéma meg jobb. Ha tudod élőben nyomkodd meg őket, aztán a szimpibbet vedd.
Köszi a tippeket, utánuk nézek. Samsungnak szebb a kijelője is például, ahogy észrevettem. Tavaly nyáron, amikor a mostani P10 lite-ot vettem, előtte végül kimentem Bécsbe (útbaesett), megnézni az ottani hatalmas MediaMarktba a telókat (több tucat ki van téve), és végig lehet nyomkodni, tapizni őket. Most is az lesz asszem.

Apukám pl Redmi 8ast akar majd nemsokára. Talán a "Jézuska majd azt hoz".
Xiaomit használ egy ideje már (3-4 éve talán), de pl rengetegszer van, hogy hívják, de nem csörög neki. Majd x idő múlva jön egy SMS-s, hogy nem fogadott hívása volt. Holott ott a teló előtte. s nem csörgött! :hmmm:
Steve írta:hogy erősítsem az 5%-ot.
+1 tag az 5%-hoz. B-)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 15., kedd 22:07

Realista24 írta:
Steve írta:

Kerlon!Rápihenek a témára és egyszer nyitunk egy rendes Iphone vs Android vitát. Nem csak ilyen félmondatos morgolódásokat. :mrgreen:

Te úgyis mindig kapható vagy erre. :mrgreen:

Hozom magammal R24-et is, de ő most le lett nullázva a poltikai vitafórumon az offban. :D
Lenullázva? :kalapos:

Csak egy Alma vs Droid vitát ne, olyan mint a hónaljdeó téma :lol:
..úgy értettem lefárasztva. :kalapos: 95% vs R24 ment a politikai vita fórumon. Én meg mint külföldön élő nem szálltam volna be, hogy erősítsem az 5%-ot. Pedig többször hozzá akartam szólni, de így csak olvastam. :mrgreen: :agree:

A hónaljdeo témáról lemaradtam..nem is nagyon kell részletezzétek. :D

ApplevsAndroid meg mókás. Kerlon mindig bemorog valamit aztán kénytelen az ember reagálni. :kalapos: De mindig Kerlon kezdi azt azért figyeljük meg :lol: :-* :sziv:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. október 15., kedd 22:01

S8.

"fillerekert" vettem tavaly augusztusban, Asszonynak meg idén tavasszal (250 eur :lol: ).

S10 rég kint volt, de ez is bármiféle lagg nélkül hasít, töredék áron.

Fillérb.szás on :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 15., kedd 21:57

Steve írta:
Kerlon írta:

400 ezerbol veszel atlag hasznalatra tokeletesen alkalmas androidos telefonbol 3-4et, ami 6-8 evre lefedez. Orulj az almanak. :kalapos:

Btw S10e, nagyon szeretem.

Raisenshidonak meg Mi A3, amin Android One fut és nagyon jó árérték arányú. Amúgy anya ma vett A70et és megmondta a Vodasoknak, hogyha nem adnak kedvezményt, akkor máshol vesz. 80ért hozzá vágták végül. :kalapos:
Redmi 7 is remek amúgy. A40 hardveresen gyengébb, de a Samsung szisztéma meg jobb. Ha tudod élőben nyomkodd meg őket, aztán a szimpibbet vedd.
Kerlon!Rápihenek a témára és egyszer nyitunk egy rendes Iphone vs Android vitát. Nem csak ilyen félmondatos morgolódásokat. :mrgreen:

Te úgyis mindig kapható vagy erre. :mrgreen:

Hozom magammal R24-et is, de ő most le lett nullázva a poltikai vitafórumon az offban. :D
Lenullázva? :kalapos:

Csak egy Alma vs Droid vitát ne, olyan mint a hónaljdeó téma :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 15., kedd 21:27

Kerlon írta:
kodo írta:

Ilyenkor örülök hogy almát használok és bőven elég 3 évente telefont váltanom. Nem évente...
400 ezerbol veszel atlag hasznalatra tokeletesen alkalmas androidos telefonbol 3-4et, ami 6-8 evre lefedez. Orulj az almanak. :kalapos:

Btw S10e, nagyon szeretem.

Raisenshidonak meg Mi A3, amin Android One fut és nagyon jó árérték arányú. Amúgy anya ma vett A70et és megmondta a Vodasoknak, hogyha nem adnak kedvezményt, akkor máshol vesz. 80ért hozzá vágták végül. :kalapos:
Redmi 7 is remek amúgy. A40 hardveresen gyengébb, de a Samsung szisztéma meg jobb. Ha tudod élőben nyomkodd meg őket, aztán a szimpibbet vedd.
A mi a3 pont, hogy nem lett valami jó, valószínűleg kifuttatják a szériát, ennyi volt. Akkor már inkább a már említett redmi 7. Viszont akinek nem sürgős az még vár egy icipicit és veheti a redmi 8-at még jobb áron.

Barátnőmnek a 7-es van. A kamera nagyon jó. A kategóriájában nincs jobb kamerás telefon. Ami jobb nála, az megint csak egy xiaomi dupla áron.

Az idei évben valami elképesztő színtet lépett megint a gyártó. Eddig kamerában és hangszóróban mindig elvéreztek. Idén nem.

Amúgy aki a fenekére akar csapni a megtakaritásának az ruházzon be egy xiaomi alphara. 840e ft körül van.:D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 15., kedd 21:19

Én az SE-t nyúzom 3,5 éve. Semmi lassulás, olyan mint újkorában. Viszont nekem is az aksi az egyetlen, ami kezdi megadni magát. Már nem nagyon bírja az egy napot, cserélni fogom. Ennek volt még ideális a mérete. Az új céges Samsung A10-esem brutál nagy, lényegében semmire nem használom, mert az iPhone minden szempontból kényelmesebb.

Elvileg jövő tavasszal jöhet az SE 2 az iPhone 8 dobozában. Ha hasonlóan jól el lesz találva az ár-érték arány, mint az 1-nél, akkor majd ha ez elromlik, arra fogom cserélni, de jelenleg minden igényt 100%-ig kiszolgál.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 15., kedd 21:14

Kerlon írta:
kodo írta:

Ilyenkor örülök hogy almát használok és bőven elég 3 évente telefont váltanom. Nem évente...
400 ezerbol veszel atlag hasznalatra tokeletesen alkalmas androidos telefonbol 3-4et, ami 6-8 evre lefedez. Orulj az almanak. :kalapos:

Btw S10e, nagyon szeretem.

Raisenshidonak meg Mi A3, amin Android One fut és nagyon jó árérték arányú. Amúgy anya ma vett A70et és megmondta a Vodasoknak, hogyha nem adnak kedvezményt, akkor máshol vesz. 80ért hozzá vágták végül. :kalapos:
Redmi 7 is remek amúgy. A40 hardveresen gyengébb, de a Samsung szisztéma meg jobb. Ha tudod élőben nyomkodd meg őket, aztán a szimpibbet vedd.
Kerlon!Rápihenek a témára és egyszer nyitunk egy rendes Iphone vs Android vitát. Nem csak ilyen félmondatos morgolódásokat. :mrgreen:

Te úgyis mindig kapható vagy erre. :mrgreen:

Hozom magammal R24-et is, de ő most le lett nullázva a poltikai vitafórumon az offban. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 15., kedd 21:06

kodo írta:
_Bushido_ írta: Többen is próbálkoztak már itt telós kérdéssel, én is megtenném.

Tavaly nyár óta használok egy Huawei P10 lite telefont. Viszont mostanában érzem rajta, hogy kb elérte a határait - főleg a kamerája. Az elmúlt hétvégén 2 koncerten is tapasztaltam, hogy a körülöttem lévő - vélhetően Samsungok köröket vernek rá. Szabadban nem készít rossz képeket, de nehezített körülmények között azért bajban van. Ebből adódik is, hogy fontos lenne a kamera tulajdonsága.

Az új (?) Samsung A50 elég drága még szerintem, de az A40es már jó áron kapható szerintem. Vélemények? Hauwei is eléggé túlárazza már a telókat, kb Samsung árakon adják, de annyit meg nem érnek. Xiaomi tapasztalatok? Azok áR/érték arányban nagyon jók, legalábbis a belső tulajdonságokra, de kamera szempontjából nem tudom...

PS:
Én is kaptam okosórát korábban, de egyszerűen nem használom ki. Felesleges szerintem. Legalábbis a többségünknek.
Ilyenkor örülök hogy almát használok és bőven elég 3 évente telefont váltanom. Nem évente...
400 ezerbol veszel atlag hasznalatra tokeletesen alkalmas androidos telefonbol 3-4et, ami 6-8 evre lefedez. Orulj az almanak. :kalapos:

Btw S10e, nagyon szeretem.

Raisenshidonak meg Mi A3, amin Android One fut és nagyon jó árérték arányú. Amúgy anya ma vett A70et és megmondta a Vodasoknak, hogyha nem adnak kedvezményt, akkor máshol vesz. 80ért hozzá vágták végül. :kalapos:
Redmi 7 is remek amúgy. A40 hardveresen gyengébb, de a Samsung szisztéma meg jobb. Ha tudod élőben nyomkodd meg őket, aztán a szimpibbet vedd.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. október 15., kedd 20:42

Annyit tudok a telefonomról, hogy Samsung. :lol:
Telefonálok, smst, e-mailt írok, és whatsapp, twitter. Böngészőben 3 honlapot nézegetek, a madridom gyors. Három napot bír, ha nem telefonálok túl sokat.
Elment mellettem az idő. :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 15., kedd 20:28

wZoLee7 írta: Nekem egy xiaomi mi9 t pro-m van, kb 2 napja :lol: szerintem egy 500 eus telóhoz képest nagyon is jó, mondjuk nekem lehet kicsit nagy, de a képernyője nagyon tetszik, maga az egész teló megjelenése fasza, gyors, erős, de majd kiderül meddig lesz ilyen jó és mikor kezd lassulni. Fogalmam sincs egyébként, hogy hol helyezkedik el ez a termék a piacon, de nagyon nem is érdekelt, kigondoltam mennyit szánok rá, aztán megkerestem azt amelyik a lehető legjobb az én árkategóriámban, felőlem a neve meg lehet akármi, csak azért nem veszek almát h a márka miatt 200-al többet fizessek :D
500 euróért legyen is jó :) közel 170k
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 15., kedd 19:58

Nekem is Xiaomi, januárban lesz 3 éves a Mi5-öm, amire én használom arra bőven jó. Nem játszok telón, szóval: Facebook, Instagram, GPS, stb. Szerintem ehhez nem kell csúcskategóriás telefon. Sajnos most már kevésbé bírja az akksi, 1 nap alig van meg, én ebben látom a legnagyobb gondot.
Legközelebb is jó eséllyel Xiaomit veszek, kb. annyi upgrade elvárásom van, hogy legyen jobb a kamerája.
Én nem vagyok hajlandó 100 ezernél többet adni egy telefonra, sőt az is már a nagyon max. ár.
Sajnos az új telók is egyre nagyobbak, a 6 felettiek kifejezetten kényelmetlenek, és nyilván az akksi időnek sem kedvez a nagy kijelző.

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 15., kedd 19:51

wZoLee7 írta: Nekem egy xiaomi mi9 t pro-m van, kb 2 napja :lol: szerintem egy 500 eus telóhoz képest nagyon is jó, mondjuk nekem lehet kicsit nagy, de a képernyője nagyon tetszik, maga az egész teló megjelenése fasza, gyors, erős, de majd kiderül meddig lesz ilyen jó és mikor kezd lassulni. Fogalmam sincs egyébként, hogy hol helyezkedik el ez a termék a piacon, de nagyon nem is érdekelt, kigondoltam mennyit szánok rá, aztán megkerestem azt amelyik a lehető legjobb az én árkategóriámban, felőlem a neve meg lehet akármi, csak azért nem veszek almát h a márka miatt 200-al többet fizessek :D
A 9t pro változat megkapta a jelenlegi legjobb snapi processzort. Árban felső közép, teljesítményben pedig mint a 200-300e ftos telefonok. Nem kell félned, hogy belassul. A 2-3 éves 3GB rammal rendelkező telefonok se lassúak a mai napig. Nyilván nem olyan sebesek mint korábban de különösebben nincs gond velük.

Az, hogy mikor kezd lassúlni, nagyjából 5-8 évvel ezelőtt volt valós alap. Mára már sokkal jobban odafigyelnek az optimalizálásra és az android se gyerekcipős.

Szerk: xiaomiban maximum annyi a probléma, hogy a miuinak eléggé agresszív a memóriakezelése. Emiatt sokan használnak valamilyen custom romot.
Persze ez engem sose érdekelt, raknak bele annyi ramot hogy ne kelljen foglalkoznom.

Ami nekem még iszonyatosan bejön az a nubia x. Eléggé jól összerakták azt a készüléket is, kár hogy csak az ázsiai piacon maradnak.:(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 15., kedd 19:18

Nekem egy xiaomi mi9 t pro-m van, kb 2 napja :lol: szerintem egy 500 eus telóhoz képest nagyon is jó, mondjuk nekem lehet kicsit nagy, de a képernyője nagyon tetszik, maga az egész teló megjelenése fasza, gyors, erős, de majd kiderül meddig lesz ilyen jó és mikor kezd lassulni. Fogalmam sincs egyébként, hogy hol helyezkedik el ez a termék a piacon, de nagyon nem is érdekelt, kigondoltam mennyit szánok rá, aztán megkerestem azt amelyik a lehető legjobb az én árkategóriámban, felőlem a neve meg lehet akármi, csak azért nem veszek almát h a márka miatt 200-al többet fizessek :D

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 15., kedd 15:47

Én egy Xiaomi mi9 T telefonnal rendelkezem. Nos. Ha azt mondom, hogy ez egy kurvajó telefon, akkor még keveset is mondtam.

Eddig volt Xiaomi redmi 3, majd 4 majd 4 note. A 4 note mai napig probléma nélkül bírta. Az a telefon szintén egy mérnöki csoda volt. 2 és fél évig egy ujjamon megtudom számolni hányszor indítottam újra bug miatt.

Viszont kellett már egy nagyobb kijelzőjű telefon káva nélkül így mennie kellett. Nagyon sokat nézelődtem, fogdostam. Samsung a70-t akartam választani de végül nem nyert. Ótvar anyaghasználat, siralmas kamera (ugyan ez igaz az a10-30-50-80 meg a többire), lassú szoftveres ujjlenyomat olvasó, notch stb.

Na most mit tud a xiaomi mi 9t? 730-as snapdragon, 6gb ram, 48 mpx (ugyan az a szenzor amit a 2x drágább legújabb oneplus kapott), előlapi selfie kamera 20mpx, szintén zseniális. Fém hátlap, GG 5 amoled kijelző. NOTCH nélkül. A szoftveres ujjlenyomat-olvasó nem olyan gyors mint egy hardveres de panasz nem lehet rá. 84e ftért meglehet venni itthon. Én 78ért vettem gearbestről.
A mikrofonnal semmi gond nincs amúgy, remekül hallok mindenkit, engem is jól hallanak. Xiaomi telefonoknál a hangszóró mindig ótvar volt. Na de nem ennél.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. október 15., kedd 15:39

kodo írta: Ilyenkor örülök hogy almát használok és bőven elég 3 évente telefont váltanom. Nem évente...
Helyesbítek, ilyenkor örülsz, hogy felső árkategóriás telefont vettél. A P10 Lite nehezen összehasonlítható mondjuk egy bármilyen iPhone vagy akármelyik egyéb gyártó felső kategóriás készülékeivel. Háromszor annyiba kerülnek, cserébe ki is húzzák háromszor annyi ideig. De tény, hogy emiatt kevesebb az elavulásból álló bosszúság. :)

Én amúgy négy éve nyúzok egy iPhone 6S-t, remek kis telefon volt, de megérett a cserére, Galaxy S10 jön helyette, az Apple már kifejezetten rossz ár-érték arányú az én igényeimnek.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 15., kedd 15:34

Mondjuk alma aron kapsz androidos telefonbol is olyat, ami hasznalhato.

Xiaomi valoban ar/ertek aranyban jonak tunik, de nem idotallo. Cegunk ilyeneket hasznal tobbnyire, a kozepkategoria gyorsan hasznalhatatlanna valik. PMnek van Mi9 azt hiszem, az mar jobb, de nekem nem kellene, vannak gyermeteg hibak benne es a hivasminoseg eleg gyaszos sokszor, sokat beszelunk.

A Huawei - USA "botranyt" nem kovettem (nem tudom most hogy van a tamogatas ra), de sajat tapasztalat alapjan csak ajanlani tudom. De ebbol is a felsobb kategoria. Nem tudom mi a keret, nekem egy Mate20 van, kifogastalan, akadasmentes, korrekt kamerarendszerrel. Este is lehet normalis kepeket loni, de egy koncerten egy telefontol nem kell csodat varni.
Kettovel elotte Mate8 volt, az ez elotti legjobb telefonom. Utana Xiaomi Mi Mix2, nalam szinten rendben volt, de gyorsan valtottam, azota 2 gazdaja volt a cegnel, az utanam kovetkezo megvolt vele, a mostani ruhelli es tenyleg olyanokat csinal, hogy botrany. Pedig 2 eves nagyjabol a keszulek.

Samsungrol csak also-kozepkategoria van meg, asszony nyuzta, neki megfelelt. Itthon van, facebook, YT, nem nagyon volt komoly hasznalatnak kiteve.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 15., kedd 15:20

_Bushido_ írta: Többen is próbálkoztak már itt telós kérdéssel, én is megtenném.

Tavaly nyár óta használok egy Huawei P10 lite telefont. Viszont mostanában érzem rajta, hogy kb elérte a határait - főleg a kamerája. Az elmúlt hétvégén 2 koncerten is tapasztaltam, hogy a körülöttem lévő - vélhetően Samsungok köröket vernek rá. Szabadban nem készít rossz képeket, de nehezített körülmények között azért bajban van. Ebből adódik is, hogy fontos lenne a kamera tulajdonsága.

Az új (?) Samsung A50 elég drága még szerintem, de az A40es már jó áron kapható szerintem. Vélemények? Hauwei is eléggé túlárazza már a telókat, kb Samsung árakon adják, de annyit meg nem érnek. Xiaomi tapasztalatok? Azok áR/érték arányban nagyon jók, legalábbis a belső tulajdonságokra, de kamera szempontjából nem tudom...

PS:
Én is kaptam okosórát korábban, de egyszerűen nem használom ki. Felesleges szerintem. Legalábbis a többségünknek.
Ilyenkor örülök hogy almát használok és bőven elég 3 évente telefont váltanom. Nem évente...

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 15., kedd 15:17

Többen is próbálkoztak már itt telós kérdéssel, én is megtenném.

Tavaly nyár óta használok egy Huawei P10 lite telefont. Viszont mostanában érzem rajta, hogy kb elérte a határait - főleg a kamerája. Az elmúlt hétvégén 2 koncerten is tapasztaltam, hogy a körülöttem lévő - vélhetően Samsungok köröket vernek rá. Szabadban nem készít rossz képeket, de nehezített körülmények között azért bajban van. Ebből adódik is, hogy fontos lenne a kamera tulajdonsága.

Az új (?) Samsung A50 elég drága még szerintem, de az A40es már jó áron kapható szerintem. Vélemények? Hauwei is eléggé túlárazza már a telókat, kb Samsung árakon adják, de annyit meg nem érnek. Xiaomi tapasztalatok? Azok áR/érték arányban nagyon jók, legalábbis a belső tulajdonságokra, de kamera szempontjából nem tudom...

PS:
Én is kaptam okosórát korábban, de egyszerűen nem használom ki. Felesleges szerintem. Legalábbis a többségünknek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 15., kedd 11:35

Néztem én is a Watch Gt-t, de eléggé gagyinak tűnik elsőre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 116 regisztrált és 0 vendég