Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3398
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 18., péntek 14:39

M1Ö írta: Télen jön? :shifty:
igen, szóban megegyeztek a medence mellett a napozó ágyban két limonádé kíséretében

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. október 18., péntek 13:26

Télen jön? :shifty:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 16., szerda 17:24

Ha Barcelonában nem lehet megrendezni, akkor rendezzék meg máshol, ahol a Barca lesz otthon, mint mikor felújítás van egy stadionban.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 16., szerda 16:41

Fasza lesz, vert fognak inni megint a katalanok, mi meg majd hozzuk a szokásos enervalt formankat, mondván nem ezen megy el a bajnoksag.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 16., szerda 15:58

ha kizárod a klubot az defacto 3pont :)

nem fogják kizárni nyilván az túl nagy kiesés lenne ellenben szankcionálni lehet

Toti írta: Miert lenne nekunk kibaszas mikor lassan megszamolni sem tudjuk mennyi serultunk van? Persze semmi garancia,h akkor nem lesz egy se,de talan ennel jobb lenne a helyzet,szarabb pedig semmikepp.
aztán amikorra beteszik a pótlást lesznek sérültjeink, eltiltottak vagy csak simán jól jönne az a pár nap üresbe akkor meg jönnek majd a kommentek hogy miért kellett elhalasztani meg milyen fasza hogy most kell lejátszani. ezért nem fair velünk szemben

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 16., szerda 15:37

RaúlCF írta:
wZoLee7 írta: Ilyenért amiről a klub nem tehet
Szerintem tehet mert nyilvánosan az egyik közösségi zászlóshajója az egésznek. Onnantól kezdve hogy folyamatosan politizálnak nincs miről beszélni. Vesd össze a Barca és az Espanyol kommünikéjét az elmúlt napokban. Az egyik elnyomott szabadságharcos a másik meg egy sportegyesület.
ilyen esetben szerintem akkor sem arról kellene beszélni, hogy most 3 pontot adjunk a másiknak, ha nem h ha a barca tényleg ezt csinálja (egyébként igen, ezt) akkor ki kell zárni a klubot és csókolom

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 16., szerda 15:30

Anthony írta: És miért kellene nektek az ingyen 3 pont?
Rendkívüli események idején el lehet halasztani meccset, pl. időjárási viszonyok miatt is.

A másik: mi a gond a katalán függetlenséggel?
Ha pl. Erdély el akarna szakadni, akkor is ez lenne a véleményetek?
De itt nem a függetlenedés miatt mentek utcára és állatkodnak, legalábbis csak közvetve.
Hanem amiatt, hogy elítéltek kilenc politikust még a két évvel korábbi események miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 16., szerda 15:20

RaúlCF írta: Egy sportegyesület nyíltan melléjük állt és folyamatosan lapátolják a tűzre a szart. Igenis nyakig benne vannak. Egészségükre egyék meg.


A halasztás meg velünk kibaszás mert pihenő időnkbe jön egy meccs. Kösz nem.
Miert lenne nekunk kibaszas mikor lassan megszamolni sem tudjuk mennyi serultunk van? Persze semmi garancia,h akkor nem lesz egy se,de talan ennel jobb lenne a helyzet,szarabb pedig semmikepp.

Tovabbra sem ertem miert nem lehet rovidre zarni az egeszet es elhalasztani a francba,mikor ki tudja meg mi tortenhet a meccs napjan, vagy akar annak hatasara. Egy meccs sem es egy 90perc sem er ennyit.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 16., szerda 15:17

wZoLee7 írta: Ilyenért amiről a klub nem tehet
Szerintem tehet mert nyilvánosan az egyik közösségi zászlóshajója az egésznek. Onnantól kezdve hogy folyamatosan politizálnak nincs miről beszélni. Vesd össze a Barca és az Espanyol kommünikéjét az elmúlt napokban. Az egyik elnyomott szabadságharcos a másik meg egy sportegyesület.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 16., szerda 15:11

Ilyenért amiről a klub nem tehet majd biztos 3 pontot itélnek a másik félnek...nem is értem h sikerült erre jutni. El kell halasztani és kész.
A másik dolog, meg hogy miért gáz spanyolo.-ra nézve h a katalánok lépnének, egyszerű, vinnék a bevételeket de minden tartozást meg hagynának a spanyolokra, aztán az egyszerű katalán ember fejét meg elcsavarják a függetlenség mesével, mint akiknek annyira rossz most. A baj ott kezdődik, hogy egy sport klubnak nem szabadna jelképnek lennie, egyébként kicsit már, de ugyan az igaz az itteni DAC-re is, ami a szlovák bajnokság egyik csapata, mégis meccsenként inkább fizetik a büntetést a magyar himnuszért csak hogy meglegyen a kellő politikai támogatás. Szomorú amikor a politika ennyire a sportba gázol. A liga ilyen téren léphetne valamit a barca ellen

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 16., szerda 15:06

Egy sportegyesület nyíltan melléjük állt és folyamatosan lapátolják a tűzre a szart. Igenis nyakig benne vannak. Egészségükre egyék meg.


A halasztás meg velünk kibaszás mert pihenő időnkbe jön egy meccs. Kösz nem.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 16., szerda 15:06

Szerintem is a halasztás lenne a tiszta. A csere akár hátrányosan is érinthet minket, esélyes, hogy az alapvető presztízskérdésen kívül is fontos lesz a tavaszi Clasico és nem mindegy, hogy otthon, vagy idegenben lépünk pályára.

A biztonság meglétének hiánya viszont ilyen mértékű megmozdulás esetén nem róható fel a Barcának és nem számonkérhetőek az egész város lebénulásának idején.

Így szerintem a 0-3 is irreális lenne, egyedüli értékelhető megoldásnak a halasztást gondolom.

Közben Anthony lényegében megelőzött.

Egyébként egy országrész függetlenedésért folytatott harca azért nem összemérhető pár rasszista tapló beszólásával, vagy némi balhéval ultrák között.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 16., szerda 15:03

De a klub miért tehet arról, hogy a városban milliós tüntetést szerveznek? Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ilyen körülmények között megoldható a biztonság?
Avagy miért lenne fontosabb egy focimeccs, mint a való életbe vágó ügyek?

Jó eséllyel halasztás lesz, nem lesznek megcserélve a meccsek.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 16., szerda 14:57

Anthony írta: És miért kellene nektek az ingyen 3 pont?
Rendkívüli események idején el lehet halasztani meccset, pl. időjárási viszonyok miatt is.

A másik: mi a gond a katalán függetlenséggel?
Ha pl. Erdély el akarna szakadni, akkor is ez lenne a véleményetek?
Nem a Real kéri az “ingyen” 3 pontot, nem a Realnak van gondja a közbiztonsággal.
Viszont kicserélni a meccs helyszínt nem korrekt, mert tavasszal amikor a végső számolgatások mennek, akkor jól jönne a hazai pálya.

Mi a gond a katalán függetlenséggel? Nekem semmi, nem ott élek, nincs közöm hozzá. Ahogy írtam lehet saját ligában játszani. Azt meg szerintem nem kell külön elemezni, ha olvas az ember híreket, hogy bizonyos játékosok mit és hogyan propagáltak és szították a feszültséget..


Továbbra is tartom legyen szó bármelyik ország, bármelyik csapatáról: a klubb a helyi rendőrséggel kell garantálja a meccs biztonságát és körülményeit lsd stadion megközelítése stb..

Ha ez nem megy a klubb kell feleljen érte. Az ujefa is tud büntetgetni ha két és fél részeg hülyeségeket beordibál egy meccsen, mindenkit mindenért büntetnek. Ilyenkor nem szólnak, nem lépnek közbe, nem segítenek? Nincs kontrollálva/presszionálva a liga és az adott klubb? Ez utóbbi csak az én személyes kérdésem..

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 16., szerda 14:39

És miért kellene nektek az ingyen 3 pont?
Rendkívüli események idején el lehet halasztani meccset, pl. időjárási viszonyok miatt is.

A másik: mi a gond a katalán függetlenséggel?
Ha pl. Erdély el akarna szakadni, akkor is ez lenne a véleményetek?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 16., szerda 14:38

Mit kell ezen egyaltalan gondolkozni? Ugy nez ki,h tarthatatlan a helyzet, nem tudnak garantalni biztonsagot es elvileg ez csak meg rosszabb lesz. El kell halasztania a liganak a meccset es kesz. Na bumm,volt mar ilyen es lesz is. Ugyis lesz egy olyan het amikor majd be lehet potolni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 16., szerda 14:30

Szerintem ez így kellene, hogy kinézzen:

Kötelességük a klubboknak a helyi rendőrséggel együtt működve garantálni a biztonságot. Ha ez nem megy, akkor meccs lefújva 3pont a vendég csapatnak.

Meg egyébként is ha nem akar az ember nem kell a ligához sem tartozni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 16., szerda 14:23

Fenoo írta:
Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs

A Real Madrid és a Barcelona is elutasította ezt a lehetőséget.
Na de azt írják, hogy nem a klubok döntenek, hanem a Liga, RFEF és egy független szerv.
Ők hárman: Tres nombres: Carmen Pérez, Lucas Osorio y Pablo Mayor
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 16., szerda 14:02

Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs

A Real Madrid és a Barcelona is elutasította ezt a lehetőséget.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 16., szerda 13:53

babaking írta:
Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs
Hm, nem örülnék, ha el lenne halasztva és mint az úriemberek klubja nem kellene az útjába állni, illetve ez és a tavaszi meccs is 3 pontot ér, de azért mégis csak jobb lenne tavasszal otthon játszani, amikor akár a bajnokság a tét.
Cseréljék csak meg, a katalánok nem tudják garantálni még az FC Barcelonának sem az alapvető dolgokat. Lehet nem tudnak repülőre se szállni a hétvégén. Rakitic gyalog ment haza legutóbb a reptérről a tüntetések miatt, stb...ezt a meccset akarják megint felhasználni, hogy a világon minél több helyre eljussanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég