OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 22., kedd 18:39

Steve, alapjaraton en se ertenek egyet a dologgal.

DE

Vannak kiveteles idok, amik kiveteles megoldasokat igenyelnek.

Hadhazy az utobbi evekben boritott es kinyomozott legalabb 20-30 korrupcios ugyletet, mindegyik ugyben feljelentest teve, es javitsatok ki ha tevedek, de mindenfele eredmeny nelkul. Meg egyszer mondom, konkret bizonyitekokkal eloallt, NULLA eredmennyel.

Ebben a helyzetben mit kene csinalnia? Kussban ulni es elfogadni? Te mit csinalnal Steve?

Hadhazyt meg azzal se lehet vadolni, hogy barmit propagalna a sajat elonyere, egyszeruen herotja van a korrupciotol es a kirekesztestol.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 22., kedd 17:44

Ez a táblás sztori és kivitelezője szerintem semmivel sem intelligensebb, mint a többi akiket itt a fórum “95%-a” szid.

Szerintem ez ami most folyik és ment a kampányok alatt, bármelyik oldalról ez súrolja az alja szintet.

Mi a következő lépés? Elkezdik egymást cipővel csapkodni a parlamentben, mint Mo-ról keletre?

És ezek irgalmatlan pénzeket keresnek, üzletelnek össze, majd a szó tényleges értelmében b@sznak rá. :roll: :D

Én nem tudnék ehhez tapsolni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 22., kedd 8:14

Ilyet beolvasni, látszik rajta, hogy neki is kínos. Azért gondolom ilyen Woody Harrelson pénzzel könny törölgetős emberek lehetnek csak ennyire elvetemültek, miután hazamegy és szíve szerint arcon köpné magát.

Hadházy amúgy nagyon kemény volt. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. október 22., kedd 8:07

'shutterisland írta: e mellett se menjunk el azert szo nelkul, ha mar temaba vag. :mrgreen:

a lnk a fszt
De azert milyen kis cselesen kivagtak, hogy mik voltak a tablakra irva, amikor a pulpitus elott tartotta fel :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8504
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. október 21., hétfő 22:59

e mellett se menjunk el azert szo nelkul, ha mar temaba vag. :mrgreen:

a lnk a fszt

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. október 21., hétfő 21:07

istimester írta:
Steve írta: Régen legalább itt akarták megíratni a népek másokkal a matek házijukat. De amióta a google translate is létezik, azóta már az angol szakdolgozat szövegeket sem itt akarják a népek megíratni.. :lol: :D
Khmmm Wolfram/Alpha. Már az egyetemi éveim alatt is létezett :mrgreen:
Nagy találmány volt az. :mrgreen: :lol: :lol: De sokat segített édes istenem. :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. október 21., hétfő 20:21

Steve írta: Régen legalább itt akarták megíratni a népek másokkal a matek házijukat. De amióta a google translate is létezik, azóta már az angol szakdolgozat szövegeket sem itt akarják a népek megíratni.. :lol: :D
Khmmm Wolfram/Alpha. Már az egyetemi éveim alatt is létezett :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 19., szombat 22:13

Szerintem át kellene nevezni az OFF topikot politikára, vagy simán nyitni egy POLITIKA topikot.

Régen legalább itt akarták megíratni a népek másokkal a matek házijukat. De amióta a google translate is létezik, azóta már az angol szakdolgozat szövegeket sem itt akarják a népek megíratni.. :lol: :D

Csak a politika maradt.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. október 19., szombat 21:55

Nem volt olyan régen, hogy a fiatalok ne emlékeznének rá, nem hiszem, hogy ez a dolog nyitja.
Emlékeznek rá, csak nem érdekli az embereket már, van azóta más gond is.

OV régi beszédeire is emlékeznek, elérhetőek a 30 évvel mondott gondolatai akárki számára, amik a mostani rendszerével totálisan ellent mondanak.

Amíg van OV addig van Feri is, kellenek egymásnak. Ez az egyik.

A másik, hogy a baloldal szégyene, hogy Feri után is csak nála idiótább, és hiteltelenebb embereket tudtak porondra állítani, főleg az MSZP ugye.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. október 19., szombat 21:19

Nem tudom ez volt-e már :hmmm: (Lamperth Mónika dolog)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 19., szombat 21:03

Szerintem nem nagy rejtvény az, az elolvadt mszp szavazói számára lett vonzó a dk, meg a fiatalok nem emlékeznek a tevékenységére. És őszintén, valami zseniális névválasztás volt a Demokratikus Koalíció, ilyen névvel egyszerűen igényli Ferenc pártja, hogy az ellenzék zászlóshajója legyen.

Amúgy még tartja magát, de azért már túl van a csúcson, szemmel láthatóan kezdi a pia szétmarni az öreget, püffed, egyre lassabban és egyre szétesettebben beszél...szóval szerintem hamarabb épül le minthogy megint közel kerülhessen a vájúhoz. Majd a kedves felesége kezébe veszi a DK-t, ha már túlságosan leépül a hibbant néró.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. október 19., szombat 20:45

ziro4vr írta: Nekem a bolygó egyik top rejtvénye, hogy az öreg hogy tudott abból a mély pöcegödörből visszamászni. Receptkönyv, tánc, chatbot, volt ott minden és láss csodát, a fletó újra menő lett.
Erre én csak Puzsér elméletét találtam eddig hitelesnek, szerinte OV nem engedi lefolyni.
Minden logikus magyarázat szerint a börtönben kellene ülnie, a fél szoci vezetéssel együtt.

kierkegaard
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 19., szombat 20:45

ziro4vr írta: Nekem a bolygó egyik top rejtvénye, hogy az öreg hogy tudott abból a mély pöcegödörből visszamászni. Receptkönyv, tánc, chatbot, volt ott minden és láss csodát, a fletó újra menő lett.
remélem ez is megvolt már:

https://www.youtube.com/watch?v=KzU5InhdlH8

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 19., szombat 20:41

Nekem a bolygó egyik top rejtvénye, hogy az öreg hogy tudott abból a mély pöcegödörből visszamászni. Receptkönyv, tánc, chatbot, volt ott minden és láss csodát, a fletó újra menő lett.
Nem illik.

kierkegaard
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 19., szombat 20:39

ziro4vr írta: Fleto mögött már csak az elmebaj és a szereplési kényszer.
Az a szomorú, hogy sajnos nemhogy leköszönőben van a vén szar, hanem épp ellenkezőleg. Nő a párt támogatottsága.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 19., szombat 20:30

Fleto mögött már csak az elmebaj és a szereplési kényszer.
Nem illik.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2019. október 19., szombat 20:26

Es fleto mogott pedig termeszetesen Soros van.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 19., szombat 20:07

Hát én csak ettől tartottam, jön Karigeri mint a jóhiszemű hülyegyerek, mögötte Lamperth, Batiz és a többi bukott bohóc, a bábmester meg Fletó.. mintha a Fidesz rendezné. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 19., szombat 11:08

Faust írta: Epp ezert nem orultem en sem ennek a FOLDCSUSZAMLAS SZERU ellenzeki gyozelemnek, mert ha ez a nyamnyila pc bohoc nem embereli meg magat, es ha nem szakit az elodei politikajaval (ami, ha igazak a hirek a fleto erabol visszatero mesteremberekkel, mar el is dolt), csak annyira lesz jo, hogy a kovetkezo harom onkormanyzati valasztason ujra ketharmados fidesz tobbseg legyen a fovarosban is. Alapbol ellenszelben kell dolgoznia, senkinek nem lenne egyszeru feladat. Aggodom, akit a DK tamogat teljes mellszelesseggel, tisztesseges/normalis ember nem lehet. Remenykedjunk.
Jaja, én is ezt mondtam haveromnak. Ezek, ha valamit elbassznak és nem értelmesen új szemlélettel és hozzáállással állnak a dolgokhoz, akkor egy dolgot intéztek el ezzel a győzelemmel még pedig azt, hogy a következő választáson is meglesz a 2/3-ad.

A másik meg, hogy Karácsonyt hamar megbuktatják és beültetik Flettot polginak. Na akkor lenne itt szép kánaán.

Márki-Záy Péter pedig rettentően szimpatikus és már másodjára választották meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 19., szombat 10:59

Epp ezert nem orultem en sem ennek a FOLDCSUSZAMLAS SZERU ellenzeki gyozelemnek, mert ha ez a nyamnyila pc bohoc nem embereli meg magat, es ha nem szakit az elodei politikajaval (ami, ha igazak a hirek a fleto erabol visszatero mesteremberekkel, mar el is dolt), csak annyira lesz jo, hogy a kovetkezo harom onkormanyzati valasztason ujra ketharmados fidesz tobbseg legyen a fovarosban is. Alapbol ellenszelben kell dolgoznia, senkinek nem lenne egyszeru feladat. Aggodom, akit a DK tamogat teljes mellszelesseggel, tisztesseges/normalis ember nem lehet. Remenykedjunk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég