Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. október 20., vasárnap 8:33

Oda az aranykupa. :'(
Love football, hate antifa.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. október 20., vasárnap 8:24

Így elb...ni egy szombat estét... :lol:

Kezdjük gyorsan a játékosokkal.

Militao a motm, megint nagy meccset hozott, nekem egyre jobban tetszik. Világklasszis a helyezkedese, és a sebessége is rendben van. Néha még kicsit izgul, de stabil lesz.
Kapus poszton az ember már az sem tudja melyik rosszat akarja nézni, éppen a padon ülőre vágyunk mindig, ez borzasztó. A gól nem az ő hibája, de miért is varhatnank h kiüsse....

Odriozola nagyon gyenge, nincs egy jó beadása, gyenge védő munka, fizikálisan is picsa, ha van támadó aki sebességben felveszi vele a versenyt, akkor el is dőlt h megverik.

Marcelo semmit nem tud hozzátenni. Lassú, pontatlan, és szinte üvölt róla, hogy ő már az öreg akit nem szabad magára hagyni, mert magára borítja a forró vizet.

Isco mégis mit képzel magáról ezzel a setalgatassal? Neki kellett volna tegnap a kp motorjanak lenni, erre folyamatosan fenn ragadt, nem jött vissza labdát kérni, sokszor a 2 csatárt megelozve rohant ki mint zrinyi a kapust vagy védőt letamadni, maga mögött óriási űrt hagyva. Ha Ceba egy fél ilyen felidot hozott volna valaha ZZ soha nem teszi pályára többet... (igy se tette ok)

James egyszerűen korlátolt, eddig is tudtuk, rossz poszton játszott tegnap, nem is lepett meg, semmit nem rakott hozzá.

Vinicius. Most tényleg ez lesz a jövő? Hogy marketing alapján igazolunk? Már ennyire csak az üzlet számít? Ennyire hogy egy ilyen 0, semmi még játékosnak sem nevezhető valami a Madridban szóhoz juthat? Mit szednek a régi brazil klasszisok hogy így hypeoljak? Összebeszéltek, trollkodnak? Már ránézésre látszik hogy a pali nem épp, mint akinek az anyja mindent beszedett, beszivott a 9 honap alatt, és ez a lövésein is visszaköszön. Ennyire nem lehet rosszul lőni. Nem lehet.
Még hogy ő legalább veszélyes? Az hogy minden kapott labdával amit kap, megindul előre és fut mint a töketlen kutya ha állnak előtte ha nem? Ez veszélyes? Gyors. Aztán egy sima belsővel tett passz nem megy emberhez 4 méterre, de ő még cifrazza is. Sarokkal tenné, flikk flakk minden. Persze semmi nem jön be. Rém gyenge. Ahh hagyjuk is.

Ami sokkal nagyobb baj volt tegnap az megint a rendszer.
ZZ feltesz egy ilyen kezdőt és talán ő sem vár ettől semmit. Hiszen nem változtat meccs közben, félidőben... Pedig nem volt középpályánk.
Mintha a vezetőség fele üzent volna, hogy tessék itt hagytátok nekem a sleppet, Isco, James, Vini stb, játszanak, vallaljatok ti a felelősséget, nézzétek. Semmi koncepció nem volt a tegnapi meccsben. Mégis hogy lehet feltenni ezt az Isco James Vini Jovic Benzema sort? Itt milyen felállást célzott meg? Mi lett volna a terv? Egy labdát nem tudtunk kihozni már a 4.percben.
És úgy tűnik ezért a tegnapiért nem lesznek eloszedve a játékosok, akik tegnap is csődöt mondtak, ZZ nem vállalja ezért a felelősséget, mert ő kérte a változtatásokat, a vezetőség meg mégsem mehet fel a pályára gólt rúgni... Ezért marad a bizonytalanság, a vélt feszültség. És imadkozhatunk hétről hétre hogy épp melyik Madrid fut ki a gyepre... Csak ebből babér nem lesz.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 20., vasárnap 1:07

Nem kell clasico hogy bukjuk a ligat

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2019. október 20., vasárnap 0:18

Steve írta: De legalább akkor Benzemát pihentettük volna, nélküle is ki tudunk kapni, persze utólag qva okos az ember. :|

De a tipikus robosztus center Jovicot kirakja ZZ a szélre azzal mi lehetett a gondolat? Amúgy sem mutat semmit, az is kérdéses, hogy elég-e ő egy spanyol ligához, de szélre kirakni ilyen testfelépítéssel..??? :hmmm:


Viniciuson meg jót lehetne szórakozni, ha nem a Real jövőjét terveznék vele. Valóban egy Drenthe. Korábban páran írták, hogy egy jó Robinho lehet belőle..rohadt messze van ő attól, Robinho hasznos volt, arra amire. Vinicius nem tudom mire lehet hasznos. Drenthe, néha meglódul.
Egyébként, még ígyis talán jobban kilehetett volna használni a helyzetet, egy széles 4-2-3-1-el.
____________Jovic____________
Brahim________________Rodrygo
___________Bemzema_________
____Case_________Valverde____

Nem tudom, hogy ez mennyivel lett volna hatékonyabb. De legalább lehetett volna Jovic robosztus felépítésére bazírozni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. október 20., vasárnap 0:18

Pont ezeket a meccseket huztuk be anno egy CR-el. :coffee:
ZIDANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 20., vasárnap 0:14

Igen az a Jovic szél az komoly taktikai elem volt. :lol: :lol: Na mind1, nekem a szezontól csak annyi elvárásom van, hogy ne essünk ki a BL csoportkörből, meg hogy a Barca ellen 3nál több ne legyen közte, az mindig fáj. A többi ajándék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 20., vasárnap 0:13

Jovic mint szélső, sírtam. Viniciusnal meg a labda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 20., vasárnap 0:11

Realista24 írta: Ez a Jovic, Karim, Vinicius trió... Afganisztánban kinzoeszkozok listájára fel lehet venni.
De legalább akkor Benzemát pihentettük volna, nélküle is ki tudunk kapni, persze utólag qva okos az ember. :|

De a tipikus robosztus center Jovicot kirakja ZZ a szélre azzal mi lehetett a gondolat? Amúgy sem mutat semmit, az is kérdéses, hogy elég-e ő egy spanyol ligához, de szélre kirakni ilyen testfelépítéssel..??? :hmmm:


Viniciuson meg jót lehetne szórakozni, ha nem a Real jövőjét terveznék vele. Valóban egy Drenthe. Korábban páran írták, hogy egy jó Robinho lehet belőle..rohadt messze van ő attól, Robinho hasznos volt, arra amire. Vinicius nem tudom mire lehet hasznos. Drenthe, néha meglódul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 20., vasárnap 0:04

Ez a Jovic, Karim, Vinicius trió... Afganisztánban kinzoeszkozok listájára fel lehet venni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 19., szombat 23:54

MesQueUnClub írta: Nekem személy szerint, ambivalens érzéseim vannak. A spíleres herce-hurca után, nem láttam sok Real meccset, de előtte szinkronban követtem mind a Barca, mind a Madrid meccseit, de gondoltam ma végignézem a meccset. Nagyon furcsa azt látni, hogy egy Luka - Toni - Case kp helyett, volt egy Isco - Hamesz felállás. Ebben az a furcsa, hogy ideális esetben a spanyol és a kolimbiai, legjobb esetben is másodhegedűsök voltak, 2-3 éve. Hasonló minőségi visszaesés, mint amikor Xavi és Ini kikerültek a Barca kp-ról. Azt is furcsa volt látni, hogy Ramos például szerintem már közel sem az a karizmatikus vezér kisugárzásával játszott. Militaoban viszont van potenciál. Marcelo pontossága is megkopott véleményem szerint, Odri pedig Carvajalhoz képest, mondjuk úgy, hogy nem igazán van a helyzet magaslatán. Pérez már egyszer megpróbálta egy PL kapusra elcserélni Havast, a nyáron ez végérvényesen sikerült, róla nagy konzekvenciát nehezen tudok levonni, mert sok ráhatása erre a meccsre nem volt. Ami számomra igazán szemetszúró, az elől egy vezéregyéniség hiánya. Benzema továbbra sem felejtett el focizni, ám ehhez elől úgy vettem észre, hogy nincs társa. Rodygo nem váltotta ma meg a világot, de a lényegesen kevesebb perc alatt, több jót húzott elő mint előtte Jovic. Summázva örülnöm kéne ennek, de ezt rossz volt látni. Én szeretem a szoros bajnokságot és azt is ha tényleg úgy lehet egy klasszikust várni a szezonban, hogy előre tudható, hogy ott igazi "vérre menő" focit fog látni az ember, amin akár a bajnokság is múlhat.
:agree: :sziv: Ezért megkapod az év fair play hsz-t. :)


Összességében nem az a tragikus a mai meccsben, hogy hú na ez most rosszul sült el, volt 325 kapura lövés és a fele kapufa, felét védte a kapus..Nem ez történt. A Mallorca sem mutatott semmit, mi meg nem voltunk jobbak picivel sem, sőt egy góllal rosszabbak. Én semmi minőségbeli különbséget nem éreztem a két csapat között. Ez a rémisztő számomra. Szeretem a Realt és nem akarom ezt elfogadni, amivel meg akar ez a keret győzni második éve.

Ezek az emberek akik ma játszottak, ennyit tudnak. Ha jön még egy Hazard és egy beleszarok Béla, akkor már kicsivel szintet ugrunk és legalább a totál gyenge Mallorcát verjük.

De a kiégett Marcelo és Isco, a B kategóriás Vinicius és Odriozola, a meghatározó szerepre totál alkalmatlan James és a lagymatagul eldőlő minden meccsen gólt kapó Courtois ennyit tudnak.

Ez ma nem rosszul sikerült meccs volt. Ennyire gyenge a Real kerete sajnos. Bajnoki címhez meg folyamatos jó teljesítmény kell egy erős A és B kerettel.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2019. október 19., szombat 23:38

Nekem személy szerint, ambivalens érzéseim vannak. A spíleres herce-hurca után, nem láttam sok Real meccset, de előtte szinkronban követtem mind a Barca, mind a Madrid meccseit, de gondoltam ma végignézem a meccset. Nagyon furcsa azt látni, hogy egy Luka - Toni - Case kp helyett, volt egy Isco - Hamesz felállás. Ebben az a furcsa, hogy ideális esetben a spanyol és a kolimbiai, legjobb esetben is másodhegedűsök voltak, 2-3 éve. Hasonló minőségi visszaesés, mint amikor Xavi és Ini kikerültek a Barca kp-ról. Azt is furcsa volt látni, hogy Ramos például szerintem már közel sem az a karizmatikus vezér kisugárzásával játszott. Militaoban viszont van potenciál. Marcelo pontossága is megkopott véleményem szerint, Odri pedig Carvajalhoz képest, mondjuk úgy, hogy nem igazán van a helyzet magaslatán. Pérez már egyszer megpróbálta egy PL kapusra elcserélni Havast, a nyáron ez végérvényesen sikerült, róla nagy konzekvenciát nehezen tudok levonni, mert sok ráhatása erre a meccsre nem volt. Ami számomra igazán szemetszúró, az elől egy vezéregyéniség hiánya. Benzema továbbra sem felejtett el focizni, ám ehhez elől úgy vettem észre, hogy nincs társa. Rodygo nem váltotta ma meg a világot, de a lényegesen kevesebb perc alatt, több jót húzott elő mint előtte Jovic. Summázva örülnöm kéne ennek, de ezt rossz volt látni. Én szeretem a szoros bajnokságot és azt is ha tényleg úgy lehet egy klasszikust várni a szezonban, hogy előre tudható, hogy ott igazi "vérre menő" focit fog látni az ember, amin akár a bajnokság is múlhat.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 19., szombat 23:35

Steve írta:
dzsi91 írta: Ennyi sérülttel válogatott szünet után azért nem para.

Azviszont igen,hogy ilyen viniciuszok meg odriozolák itt bohóckodnak közben meg hakimi ödegaar és a haverok kölcsönben vannak.
Én nem azok közé tartozom, aki 2 meccs után leírja, hogy buktunk mindent(még ha esélyt sem lát az ember semmire a keret gyengesége miatt, akkor sem), de HOGY NE LENNE PARA?! :ozil:

Ultragáz az eredmény is és a mai napi szereplés is. Egy fél pozitív dolgot nem tudnék a mai napról megnevezni. A sérültekről meg annyit, hogy a csapat jó nagy része a kezdő volt. Az ellenfél meg egy kieső csapat, akik szintén kb semmit nem mutattak ma.

Én igyekeznék optimista lenni, de egy fél pozitív dolgot nem lehet ma leírni a Realról. Ezért abba is hagyom ma a fórumozást.

Mindenesetre a legnagyobb baj, hogy én semmi pozitív fejlődést nem látok, se taktikát.
Totál nem ennyire vészes a helyzet.
Azért ne felejtsük, hogy hiányzott egy Hazard, Bale, Kroos, Modric, Carvajal és egy Varane is.
Az első négyes nélkül egy fáradt meccsen idegenben nem kell temetni a csapatot egy vereség miatt. Tanulni kell belőle és az az 1 pont ilyenkor még nem a világ.

Legalább sok játékos bizonyított. Többnyire azt, hogy nincs a kellő szinten.

Benzema aki kb értékelhető.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 19., szombat 23:32

mexes írta: Ezzel a kerettel a legtöbb első osztályú edző több kötelezőt hozna ma, ez a szomorú igazság.
Mint lopi?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2019. október 19., szombat 23:29

dzsi91 írta:Milyen pozitív dolgot szeretnél? Ezt a szezont végig kell kúszni a bajnoki címig és ennyi. Nem kell fejlődni meg ilyenek. nincs hova ezzel a kerettel. Kicsit igazodni kellene azért az elvárásokkal a körülményekhez.
Pontosan, végig kellene kúszni a bajnoki címig, igazodni viszont csak a körülményekhez kellene, taktikában ZZnek, senki másnak.

A mi körülményeink soha nem fognak megengedni 9 elvesztett pontot 9 meccsen, 14et 11 meccsen a BL-el. Rettenet bosszantó, hogy az élete formájában játszó Granadat megverjük 3-0ra egy félidő alatt, a listavezető Sevillát nem hagytuk kapura lőni, rögtön azután az Atleticot se. Erre Mallorca, Valladolid: -5!!!! pont.

Az elvárás az, hogy ezeket verjük meg és ha közben a Barca Atma kiakar kapni Bilbaoban, Granadaban vagy Sociedadban, akkor az legyen az ő dolguk (szökőévente egyszer csinálják meg...).

Szerintem jogos elvárás, hogy az idei 9 bajnoki ellenfél ellen 7 győzelem legyen minimum. Ikszeljünk az Atmával, kikaphatunk a Sevillátol idegenben, de nem a Mallorcától. Ezzel a kerettel a legtöbb első osztályú edző több kötelezőt hozna ma, ez a szomorú igazság.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 19., szombat 23:28

ha nincs caravajal militao simán hozná a jobb oldalt. odriozolától jóval többet vártam, úgy néz ki theohernandezként fog távozni. bár őt milánóban imádják. 10. helyért küzdeni fasza lesz

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 19., szombat 23:24

Egy fel pozitiv dolog volt, Militao. Jo lesz.

Nem erdemtunk semmit, es nekem amugy is tikkem, de gusztustalanul huztak az idot. A bohoc kapusuk nem tudom felfogni hogy hozta le sarga nelkul, mar az elso felidoben lopta az idot ahol lehetett. Ez nem mentseg, csak szamomra roppant irritalo.

A masik a VAR es Brahim vs Salva Sevilla. Letepte rola a mezt. Attol, hogy nem esett el, meg szabalytalan volt, mezonyben az ilyet tukorsiman fujjak. Nem lett volna ziccer valoszinuleg hattal a kapunak, de az otos kornyeken azert veszelyes volt. Persze vissza se neztek, vagy a szabalykonyvben van valami furcsasag...

Iscot nem szeretnem tobbet a palyan latni, botrany, szot is kar pazarolni ra.

A szervezettseg, amit par meccsen hoztunk ugy tunt el, mint ahogy beutott Sevillaban.
Tovabbra is felesleges sokat faradni az egyenek ertekelesen, amig nincs koncepcio, nincs taktika, nincs tudatossag. Ezen Hazard, Modric vagy Kroos is csak nehany alkalommal fog tudni javitani. Kupakat nem fognak osztani arra, ha kizarolag az egyenekre akarunk epiteni. Foleg, hogy az a minosegbeli foleny, ami korabban megvolt szinte minden poszton az ellenfelekkel szemben, mar kozel sincs meg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 19., szombat 23:17

Faust írta:Koszi Laci!
A kérdés inkább az, hogy amióta vele voltam meccset nézni anno, azóta hány vesztes meccsen volt kint. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 19., szombat 23:15

Koszi Laci!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 19., szombat 23:12

Steve írta:
dzsi91 írta: Ennyi sérülttel válogatott szünet után azért nem para.

Azviszont igen,hogy ilyen viniciuszok meg odriozolák itt bohóckodnak közben meg hakimi ödegaar és a haverok kölcsönben vannak.
Én nem azok közé tartozom, aki 2 meccs után leírja, hogy buktunk mindent(még ha esélyt sem lát az ember semmire a keret gyengesége miatt, akkor sem), de HOGY NE LENNE PARA?! :ozil:

Ultragáz az eredmény is és a mai napi szereplés is. Egy fél pozitív dolgot nem tudnék a mai napról megnevezni. A sérültekről meg annyit, hogy a csapat jó nagy része a kezdő volt. Az ellenfél meg egy kieső csapat, akik szintén kb semmit nem mutattak ma.

Én igyekeznék optimista lenni, de egy fél pozitív dolgot nem lehet ma leírni a Realról. Ezért abba is hagyom ma a fórumozást.

Mindenesetre a legnagyobb baj, hogy én semmi pozitív fejlődést nem látok, se taktikát.
Milyen pozitív dolgot szeretnél? Ezt a szezont végig kell kúszni a bajnoki címig és ennyi. Nem kell fejlődni meg ilyenek. nincs hova ezzel a kerettel. Kicsit igazodni kellene azért az elvárásokkal a körülményekhez.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. október 19., szombat 23:11

illgner írta: Kontextusban kell nézni ezt a meccset. Válogatott szünet után, felforgatott kezdő, szenvedés, első vereség. Nem kell aggódni, még minden sorozatban versenyben van a csapat. Kérdés, hogy meddig.
Abban a kontextusban, hogy idén még nem láttam normális Real Madrid meccset?

Megy ez a fos, aminek semmi köze a szenvedélyhez, a tradíciókhoz, a Real Madridhoz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég