Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 21., hétfő 14:32

serulesek ide, valogatott szunet oda.
Azért nem árt két lábbal a földön járni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 21., hétfő 14:26

Realista24 írta:
RaúlCF írta: a Mallorcának jobb kerete van? de most komolyan kifogás kifogás hátán. mi változott mióta visszajött? szar a keret ami még mindig elit egyébként. nincs semmi játékunk nem változik semmi. persze egy Mallorca meg Valladolid meg Brugge nekik aztán milyen keretük van. nem. igenis felelős a helyzetért. lehet bajnokságot bukni de annak következménye is van. semmi terv nincs a pályán semmi változás csak lesz ami lesz. minden edző abból főz ami van. azért elég zsíros kerete van egy Real Madridnak akkor is ha épp szarul áll a dolog és ebből hozza ki ezt a nézhetetlen szart.
Várható volt és most nem kifogást írok de
Válogatott szünet után mindig szarok vagyunk, sok a sérültunk. A Mallorca hiába gyengébb keretu, tele volt friss játékosokkal. Egy iksz már ajándék lett volna.

Zsíros keret? Papíron. De amikor egyszerre nincs Kroos, Modric, Bale és Hazard, az minden csak nem ideális és zsíros. Tele kozepszerrel akiknek küzdeni kéne a mallorcai kezdőert is.
nem belekötni akarok, meg száraz statisztika tudom,csak pont a meccs előtt volt egy cikk,h mennyire pacek meg patika zz mutatója válogatott szünet utáni meccseken. :mrgreen:

na mindegy, szerintem is ötlettelen szar jelenleg az egész. én értem a sok sérültet, meg minden, de, h nulla játék van azért azt nem lehet erre fogni, és ez tényleg csak egy meccs volt a jópár közül amire ráhúzhatjuk ezeket a jelzőket. tényleg semmi nem változott sajnos, és igaza van raúlcfnek abban, h állandóan az ment, h felméri a terepet, lesz jó pár hónapja, így úgy amúgy, stbstb.. aztán látunk egy nézhetetlen, néha vállalhatatlan játékot, rosszabb győzelmi mutatóval mint solari. egyelőre ez kevés, ezen nincs mit szépíteni.

és tényleg minden körülményt figyelembe véve is, nehogy már ajándék legyen egy x a mallorca ellen a real madridnak. ilyen hozzáállással sosem lett volna a klubunk rekordbajnok spanyolban, europában..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 21., hétfő 14:23

Szar a helyzet, nem vitás de nem fog javulni ha ZZ lemond vagy kirugjak.

Első körben nem ártana futni, mert a hétvégén is amit csináltak páran... Jó ég. ZZ hibás, de a játékosok legalább annyira.

Odriozola is lovat vásárol a meccs előtt, Ramos olimpiára készül, Isco le se szarja, Courtois szálkásit, fel tucat meg se ugorja a szintet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 21., hétfő 14:20

én értem mire gondolsz de egy meccsnek elmegy viszont nem egy meccsről van szó. a tavalyi szezon vége be van tudva hogy szar a szezon meg felméri a játékosokat meg majd nyár után robbant. aztán meg más kifogás jön, amikor új kell akkor megint van valami. lehet védeni sok dolgot de semmi változás nincs és ez a baj. lehet szarul játszani csak ilyen hosszú ideig. ha meg az edző nem képes felkészíteni a csapatát akkor nincs maradása. mert ok most válogatott szünet volt legyen csak lassan már az lesz a kifogás hogy szombaton kell játszani vagy hogy füvön kell játszani. ez nagyon nem járható út.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 21., hétfő 14:12

RaúlCF írta: a Mallorcának jobb kerete van? de most komolyan kifogás kifogás hátán. mi változott mióta visszajött? szar a keret ami még mindig elit egyébként. nincs semmi játékunk nem változik semmi. persze egy Mallorca meg Valladolid meg Brugge nekik aztán milyen keretük van. nem. igenis felelős a helyzetért. lehet bajnokságot bukni de annak következménye is van. semmi terv nincs a pályán semmi változás csak lesz ami lesz. minden edző abból főz ami van. azért elég zsíros kerete van egy Real Madridnak akkor is ha épp szarul áll a dolog és ebből hozza ki ezt a nézhetetlen szart.
Várható volt és most nem kifogást írok de
Válogatott szünet után mindig szarok vagyunk, sok a sérültunk. A Mallorca hiába gyengébb keretu, tele volt friss játékosokkal. Egy iksz már ajándék lett volna.

Zsíros keret? Papíron. De amikor egyszerre nincs Kroos, Modric, Bale és Hazard, az minden csak nem ideális és zsíros. Tele kozepszerrel akiknek küzdeni kéne a mallorcai kezdőert is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. október 21., hétfő 14:03

___Samy___ írta: Nincs kire lecserelni ZZ-t, akármennyire is gödörbe van most a csapat. Idény közben meg pláne.

A jelenlegi probléma is sokretu; sérülések, szar nyár, ZZ taktikai alkalmatlansága, kedvencek jatszatasa, ez mind egyben eredményezi ezt a szart. De ha csak az edző személye cserelodik ki a képletben, az sem fog tükörsima javulást hozni, hisz minden edzőnek megvan a maga hülyesége, ezzel is számolni kell.

Szerintem még mindig egyszerűbb a jelenlegi helyzetet megoldani, mint előről kezdeni mindent. Annyi éve már, hogy mindig ez a reakció egy ilyen helyzetre, és szinte sosem haladtunk előrébb vele hosszú távon. Jó lenne most már az állandóságra törekedni. A keret egyben van továbbra is, erre lehet alapozni.

A középpályára minimum két embert kell hozni (Odegaard, Pogba), a védelem Hakimivel rendben lesz, egyedül a jobb szélre hiányozna meg egy verbeli jobbszélső (Sancho?). A selejtet eladni (Isco, Bale, Lucas, Vini, Odri). Aztán meglátjuk mire futja. Van merítési lehetőség bőven a kölcsönben szereplő emberekből, szerintem nem lehetetlen jövő nyáron egy kellő verfrissites levezénylése.
Jól összefoglaltad, nekem is hasonlóak a gondolataim.

Én a legnagyobb problémát hosszú ideje elől látom. Egy olyan játékos nagyon hiányzik onnan aki képes 30 gólos bajnoki szezonra. Jelenleg ha nincs Benzema gól, akkor gólt se rúgunk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 21., hétfő 13:55

a Mallorcának jobb kerete van? de most komolyan kifogás kifogás hátán. mi változott mióta visszajött? szar a keret ami még mindig elit egyébként. nincs semmi játékunk nem változik semmi. persze egy Mallorca meg Valladolid meg Brugge nekik aztán milyen keretük van. nem. igenis felelős a helyzetért. lehet bajnokságot bukni de annak következménye is van. semmi terv nincs a pályán semmi változás csak lesz ami lesz. minden edző abból főz ami van. azért elég zsíros kerete van egy Real Madridnak akkor is ha épp szarul áll a dolog és ebből hozza ki ezt a nézhetetlen szart.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 21., hétfő 13:31

Realista24 írta:
dzsi91 írta: Zz-t 1 esetben küldeném el,ha kiesnénk a csoportból. Az nem megengedhető. Minden más esetben védve van nálam. Ebben a keretben ennyi van, esetleg ha mindenki egyszerre pörögne fel hazard benzema bale akkor lehet nagyot menni másképp egy gyötrelmesen kiszenvedett bajnoki cím vagy spanyolkupa az elvárásom. Majd jövőre bappéval pogbaval meg tökömtudja kivel lehet ujragondolni az elvárásokat.
Bajnokságot gyorsan elengedted, egy hete még meg aranykupa volt :kalapos:
Veretlenul meghozza. :lol:

Igy nem lehet bajnoksagot nyerni, hogy szopatnak jottment kiscsapatok. Katalanek azert nyertek nyolcat az elmult 10 evben, mert kepesek voltak erre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 21., hétfő 13:19

dzsi91 írta: Zz-t 1 esetben küldeném el,ha kiesnénk a csoportból. Az nem megengedhető. Minden más esetben védve van nálam. Ebben a keretben ennyi van, esetleg ha mindenki egyszerre pörögne fel hazard benzema bale akkor lehet nagyot menni másképp egy gyötrelmesen kiszenvedett bajnoki cím vagy spanyolkupa az elvárásom. Majd jövőre bappéval pogbaval meg tökömtudja kivel lehet ujragondolni az elvárásokat.
Bajnokságot gyorsan elengedted, egy hete még meg aranykupa volt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 21., hétfő 13:08

Nincs kire lecserelni ZZ-t, akármennyire is gödörbe van most a csapat. Idény közben meg pláne.

A jelenlegi probléma is sokretu; sérülések, szar nyár, ZZ taktikai alkalmatlansága, kedvencek jatszatasa, ez mind egyben eredményezi ezt a szart. De ha csak az edző személye cserelodik ki a képletben, az sem fog tükörsima javulást hozni, hisz minden edzőnek megvan a maga hülyesége, ezzel is számolni kell.

Szerintem még mindig egyszerűbb a jelenlegi helyzetet megoldani, mint előről kezdeni mindent. Annyi éve már, hogy mindig ez a reakció egy ilyen helyzetre, és szinte sosem haladtunk előrébb vele hosszú távon. Jó lenne most már az állandóságra törekedni. A keret egyben van továbbra is, erre lehet alapozni.

A középpályára minimum két embert kell hozni (Odegaard, Pogba), a védelem Hakimivel rendben lesz, egyedül a jobb szélre hiányozna meg egy verbeli jobbszélső (Sancho?). A selejtet eladni (Isco, Bale, Lucas, Vini, Odri). Aztán meglátjuk mire futja. Van merítési lehetőség bőven a kölcsönben szereplő emberekből, szerintem nem lehetetlen jövő nyáron egy kellő verfrissites levezénylése.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 21., hétfő 13:07

Zz-t 1 esetben küldeném el,ha kiesnénk a csoportból. Az nem megengedhető. Minden más esetben védve van nálam. Ebben a keretben ennyi van, esetleg ha mindenki egyszerre pörögne fel hazard benzema bale akkor lehet nagyot menni másképp egy gyötrelmesen kiszenvedett bajnoki cím vagy spanyolkupa az elvárásom. Majd jövőre bappéval pogbaval meg tökömtudja kivel lehet ujragondolni az elvárásokat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 21., hétfő 12:49

Biztos lesz majd javulás, de ja, alapvetően még évekig erre számítok. Ha nem Zidane-nal, akkor mással. Ki lehet őt rakni, és egy ponton túl ki is lesz rakva, de nem ezen múlik a jelenlegi teljesítmény. Amíg nem újul meg a keret, addig ez várható. Tökmindegy ki az edző.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 21., hétfő 12:42

füst írta: Bőven jó amit lehoz Zidane, amit most a tisztes társaság elvár tőle, az évek munkája lesz. Jöhet ide akárki, nem lesz jobb, csak máshogy szar.
Meg lesz a gyümölcse Zidane munkájának, csak hagyni kell dolgozni. Talán összeszenvedjük a bajnokságot, talán nem. Ennyi van ebben a szezonban, és szerintem a következőben is, és az utániban is. Aztán, már ha minden jól megy, lehet gondolkozni lassan a BL-en, de addig irreális. Tökmindegy, hogy Zidane ül itt, vagy más.
Fell kell frissíteni a keretet, 2-3 új játékos, és a fiatalok még nem elegek ahhoz, hogy javuljon az összkép, pláne ha sérültek. Jövőre megint jön 2-3 játékos, kikopnak az öregek, érnek a fiatalok, szépen összeáll megint a keret mint a jó bableves, és aztán lesz miről tárgyalni. De ez -magamat ismétlem- évek munkája lesz.
Ez a 2. év mikor ténylegesen nagyon ótvarul játszik a csapat. Előtte se volt egy élményfoci na de most..é még +2 évig kellene ezt néznünk?
Amikor jött a sejk a cityhez és kicserélödött az egész keret akkor is élvezhető játékot produkáltak.

Nálunk az a probléma, hogy van egy fix gerinc akiket ki kell vágni jó messzire. A pótlásukra pedig vettünk rodrygot, odeegardot, ceballost, viniciust, kubot,brahim. Teli vagyunk fiatalokkal akiktől meg is szabadulunk költsönszerződésekkel. Jönnek a játékosok csak mégse maradnak nálunk, akik maradnak azokat nem is játszatjuk. Így hát végül semmit se változik a keret.
Ezt nagyon szarul csinálták. Ezt így nem lehet.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 21., hétfő 12:09

Nem váltanám le ZZ-t a szezon közben semmiképpen, egyedül talán Allegri aki még szabad, bár Őt nagyon rebesgetik a MU-nál, ha jól láttam. Abban sem vagyok biztos, hogy jó lenne ide.
füst írta: Ennyi van ebben a szezonban, és szerintem a következőben is, és az utániban is. Aztán lehet gondolkozni lassan a BL-en, de addig irreális.
Ez nem fér bele itt, Te is tudod, nem lesz türelem még ZZ-vel szemben sem évekig. Hogy ez jó-e, azt mindenki döntse el maga, de a maximalista mentalitás miatt is tart ott eredmények tekintetében ez a klub, ahol.
Fell kell frissíteni a keretet, 2-3 új játékos, és a fiatalok még nem elegek ahhoz, hogy javuljon az összkép, pláne ha sérültek. Jövőre megint jön 2-3 játékos, kikopnak az öregek, érnek a fiatalok, szépen összeáll megint a keret mint a jó bableves, és aztán lesz miről tárgyalni. De ez -magamat ismétlem- évek munkája lesz.
Egyetértek a mondanivalóddal, de ez nem mentesíti a vezetőséget és ZZ-t sem az alól, hogy a frissítést már a nagy sikerek idején, de legkésőbb az utolsó BL évében el kellett volna kezdeni, és ennek egyik kerékkötője elképzelhető, hogy pont a mester volt.

Most saját magunkat lőttük tökön, mutatta az idei nyár is, a "selejtjeink" nem eladhatóak. James, LV, Bale a kutyának nem kellett (egyedül a walesi az, aki hozzá tud még tenni, kérdés meddig tart a lelkesedés), Isco ittléte teljes talány, tényleg nem tudom hányszor kell még megbuknia, hogy kitegyék, de gyanítom már róla is leesett mindenkinek, hogy nem való nagycsapatba.
2 éve még valószínű el lehetett volna sütni őket, egyedül James nem kellett már akkor sem senkinek, csak kölcsönbe.

Közben a középpályát teljesen leépítettük, mert egyedül az a játékos kell, akiről elmondta a klubja, hogy semmi szín alatt nem fogják elengedni. Óriási baklövés B terv nélkül kiárulni a legfontosabb csapatrészt, miközben senkit nem hozunk oda. Elérhető alternatíva lett volna. Az is fals szöveg, hogy a padra ne igazoljunk. Láttuk az eredményét hétvégén, James szerencsétlenkedett valami visszavont invertált szélső szerű poszton, Isco meg fel sem tűnt, hogy pályán van. Ha lenne a padon egy van de Beek vagy Eriksen, kicsit máshogy néznénk ki. Mindkettő értelmes áron mozdítható lett volna, és még akkor is kellettek volna, ha utóbbiból én nem sokat nézek ki. Isconál jobb játékos, ez már előrelépés lehetett volna.
Ennél Ceballos is jobb lenne, aki bár nem brillírozott itt, de nem rossz játékos.
Ödegaardot fel sem hozom, a Sociedad egyik legjobbja.

Van sara ZZ-nek, nem kevés. Ha kapott is ígéretet Pogbára, annyira reálisan kellett volna értékelnie a helyzetet, hogy nem veheti biztosra az érkezését.

Ezen kívül egyébként Militao és Mendy jó igazolás, frissül a csapatrész bőven, főleg, hogy jövőre jöhet egy Hakimi, aki nagyon meg fogja szorongatni Carvajalt.

Előre Hazard érkezett, formába fog lendülni. Az, hogy Vinicius nem tud egyről a kettőre lépni, más kérdés. Idén már nyomatni kell, hátha 1-2 trükk bejön és talál pár gólt. Akkor még nyáron el lehet boltolni. Persze ebből sem lesz semmi, 2-3 évig itt fogunk vele szenvedni és mire elengednénk a kezét már mindenkinek világos lesz, hogy gyenge, mint a harmat. Mindamellett, hogy egy gyerek még, de olyan alapvető hiányosságai vannak, amit nem értek, hogy egy megfigyelő hogy nem szúrt ki.

Rodrygo viszont jó alapanyag, szerintem sokkal több van benne, mint az előbb említett haverjában, egyelőre jól is kezelik. Remélem idény végére már lesz 10 teljes felnőtt meccs a lábában.

Pogba nyáron már szerintem hozható lesz. Ha minden igaz 1 év marad a szerződéséből, nem tudom van-e benne MU opció +1 évre, de látva az idei teljesítményüket, nem tudom elképzelni, hogy ne folyamodna drasztikus lépésekhez, ha köti az ebet a karóhoz a Manchester.

Egy Ödegaard (aki elvileg 2 évig szeretne maradni - remélem visszahívható), Pogba, Hakimi pakkal nagyon komolyat tudnánk előre lépni. Én Ceballos teljesítményének függvényében hoznám van de Beeket is. Idén kiderül reményeim szerint, hogy a Vinicius, Brahim, Rodrygo pakkból ki használható, illetve Kubo mit domborít Mallorcán.

Courtois, (kapus - kezdő v. csere), Hakimi, Carvajal, Ramos, Varane, Militao, Nacho, Mendy, Requilón (Marcelo), Ödegaard, Modric, Casemiro, Kroos, Pogba, van de Beek (Ceballos), Valverde, Rodrygo, Brahim, Benzema, Jovic, Hazard, Bale.

Minden fronton esélyes keret, akiért fizetni kellene, az Pogba, esetlegesen van de Beek és egy kapus, ha Courtois nem képes összeszedni magát.
Annyi lenne kiváló, ha valamelyik fiatalról kiderülne, hogy a kezdő jobb szélső posztot képes lehozni.
Nekem egy
Courtois (?) - Hakimi, Varane, Militao, Mendy - Ödegaard, Casemiro, Kroos (Pogba) - Rodrygo (Bale), Benzema, Hazard
sor
Requilón, Nacho, Carvajal, Ramos, Modric, Kroos/Pogba, van de Beek/Ceballos, Valverde, Rodrygo/Bale, Brahim, Jovic
paddal nem tűnik rossznak és irreálisnak sem.

Ezzel lehet rotálni bőven, sőt kell is. Ramos bajos lehet, de Militao még egy évet ellene szerintem kicsit kevesebb lehetőséggel. Carvajal harcos típus, küzdjön a helyéért. Modric már csak kiegészítő lesz jövőre valószínűleg. A Kroos, Pogba, Ödegaard hármas meg forma és ellenfél függvényében pályázna 2 helyre, illetve alkalomadtán Casemiro is pihenhetne.

Amit ki akartam hozni belőle, hogy nem feltétlen kellene éveknek eltelnie egy ütőképes keret kialakításához. Más kérdés, hogy mikorra érik össze a csapat és képes megvalósítani az edzői elképzeléseket.

Elnézést, a végére elment taktikai háború irányba...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 21., hétfő 11:47

Bőven jó amit lehoz Zidane, amit most a tisztes társaság elvár tőle, az évek munkája lesz. Jöhet ide akárki, nem lesz jobb, csak máshogy szar.
Ennél mondjuk Solari is jobban teljesített, Lopi Madridjával összevetve sem lennének nagy különbségek. Ez mindenhogy szar, ne is szépítsük. Egyelőre én sem küldeném el, bár ha mondjuk a BL csoportkörből kiesünk, akkor páros lábbal rúgnám ki, a keret felét meg nem engedném többé pályára lépni.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2019. október 21., hétfő 11:28

Bőven jó amit lehoz Zidane, amit most a tisztes társaság elvár tőle, az évek munkája lesz. Jöhet ide akárki, nem lesz jobb, csak máshogy szar.
Meg lesz a gyümölcse Zidane munkájának, csak hagyni kell dolgozni. Talán összeszenvedjük a bajnokságot, talán nem. Ennyi van ebben a szezonban, és szerintem a következőben is, és az utániban is. Aztán, már ha minden jól megy, lehet gondolkozni lassan a BL-en, de addig irreális. Tökmindegy, hogy Zidane ül itt, vagy más.
Fell kell frissíteni a keretet, 2-3 új játékos, és a fiatalok még nem elegek ahhoz, hogy javuljon az összkép, pláne ha sérültek. Jövőre megint jön 2-3 játékos, kikopnak az öregek, érnek a fiatalok, szépen összeáll megint a keret mint a jó bableves, és aztán lesz miről tárgyalni. De ez -magamat ismétlem- évek munkája lesz.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 21., hétfő 11:23

Évközben nincs értelme edzőt cserélni. Nincs értelmes opció, a sokra tartott edzők is rendre mutassák a hülyeség jeleit. Mous hírek megint, ugyan már, ha csak képernyőn látom kiráz a hideg. Komolyan kérdezem ki lenne megfelelőbb ember?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 21., hétfő 10:49

Tádám írta:
Berti írta: Bale és Modric sérültek.
Kroos és Mendy már a héten rendesen edzett, de még nem voltak bevethetőek. Majd a Galata ellen.

Abból amiből volt, logikusan állította fel a kezdőt, csak nem működött és nem is tudott kellően belenyulni.

Váltsuk le és hozzuk Pochet, ne röhögtessetek. :lol:

Jól működik végre a csapatvédekezés csak vissza kell jöjjenek a hiányzók és bele kell rázódjanak, hogy a gólok is jöjjenek. Lesznek még gálázások, nem kell pánikolni.
Ezt annyira szeretem. Türelem, no pánik, stb.
Persze. Nulla, azaz nulla az elképzelés a csapat "játékban", nézhetetlen, élvezhetetlen, sivár, kilátástalan egy Mallorca ellen. De több meccset is lehetne említeni a szezonból.
Ez eddig HÍGFOS.
Értelek, hogy már benyomódott a pánik gomb, én személy szerint még várok vele.
De mi idézhetné előbb a gyorsabb helyrejövetelt?
Meneszteni ZZ-t? Ki az aki jöhetne a helyére és reálisan várható lenne egy jobb csapatvezetés? Senki
Nincs egy olyan edző a jelenlegi piacon, aki kellő rutinnal és karizmával rendelkezne ahhoz, hogy itt több változást tudjon rövidebb idő alatt előidézni, mint Zidane.

A hétvégi keret tényleg alkalmatlan volt egy nézhető és élvezhető focit játszani. Nem értem mi az isten vártok egy Isco-James-Vinicius hármastól. Voltak jó periódusai mind a háromnak, ezért érhető hogy reménykedve játszatva vannak, de ők nem fognak egy stabil játékot biztosítani.
Viszont erre a jól strukturált csapatvédekezésre lehet építeni. Ez pedig úgy is működött, hogy nem volt egy Carvajal-Varane-Mendy, tehát strukturálisan és taktikailag rakta ezt jól össze ZZ és nem az egyéni teljesítményekre épít. Ez egy olyan dolog, amit kevés csapat tud megcsinálni. Ahhoz, hogy ez eredményes legyen, kell egy kreativ-robotoló középpálya és egy helyzeteket kihasználó támadósor. Ezt egy Modric-Kroos és Hazard-Bale meg is tudna oldani, pláne ha a belga végre belerázódik.
Én úgy látom, hogyha ez a két elem is a helyére kerül, akkor az ilyen meccsek 3-4 gólos különbséggel zárulnának ide és senki nem kérdőjelezne meg semmit.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. október 21., hétfő 10:30

Babinho írta: 3 éve el kellett volna kezdeni a generációváltást, és az akkor még meglévő keretmélység fenntartását, csiszolását, frissítését elvégezni.

Nyárról nyárra csak hátrébb lépünk, vagy egyhelyben állunk. Ezért csak részben ZZ a hibás, nagyobb részben Perez, illetve valószínűleg José Angel Sanchez aki egy értelmes átigazolást nem tud évek óta tető alá hozni. A fiatalokat, tehetségeket hiába vettük meg szépen, egyelőre egyikkel sem tudunk számolni, kölcsönben vannak jelenleg is olyan játékosaink akik sokat tudnának segíteni. A marketing persze dübörög, Vini és James csak úgy hozza a likeokat.

Ez nem az edző, edzői munkájának hibája.
Ha nem rakjuk rendben a keretet (ez 2-3 átigazolási szezon, 1 alatt lehetetlen), akkor hiába várunk olyan játékot, amire a régiek már nem képesek. (Közben folyamatosan kommunikáljuk, hogy ez a keret nyert 3 BL-t, újra képesek lesznek blablabla)

Ha elküldjük az edzőt, ismét elodázzuk a probléma felismerését, és majd várjuk az új edzőtől a jó játékot...aki ugyanúgy bukni fog. Ez megy Lopi óta. Aki szintén nem volt olyan rossz edző, mint amekkorát bukott az elcseszett keret miatt.

Ez igaz lenne,ha a nyáron nem lehetett volna hozni a holland gyereket meg Ericsent is.Meg még kitudja kit.Nem neki csak Pogba kellett meg Isco meg a haverok.
Nagyon szeretem a franciát,de ebbe bele fog bukni szerintem,és az a legszebb hogy magának csinálta.
Ezen a nyáron nagyon elbaszta a dolgokat.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 21., hétfő 10:30

Ami a legszomorúbb, hogy a keret se változott semmit.

Még mindig ramos, marcelo, carvajal, modric, kroos, casemiro, benzema van a keretben. iscokkal, lucas vazguezekkel a padon. Így nem lehet megújulni és változást várni. A keret mellett pedig szerintem zidanenak is mennie kell. benne ennyi volt.
Persze, nyilván nem kell mindenkit eladni de teljesen rossz irányban halad a vérfrissités.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kierkegaard 2019. október 21., hétfő 10:30-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 257 regisztrált és 0 vendég