Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. október 22., kedd 16:35

ateeemadrid írta:
Én nem értem mi ez a nagy pánikhangulat. A 9.fordulóban szenvedtük el az első vereségünk, ez szinte mindig elöbb szokott jönni.
Hát ha az X nálunk jó eredménynek számít, akkor tényleg nincs ok a pánikhangulatra. De akkor kalkuláljuk bele a BL-t is, ott is jól kiszoptunk a PSG ellen, otthon nem bírtunk megverni egy Brűzst, a bajnokságban meg a meccseink felén buktunk pontokat. Emellett továbbra is kilátástalan játék, sok sérült, ha ma meg nem úgy alakul a meccs akkor történelmi szintű bukás szélére kerülünk. Én sem értem mi ez a pánikhangulat.
Mikor álltunk 11 meccs/11 győzelemmel? Nem is értem. Nyilván nem jó az X a Valladolid ellen a Bernabeuban, de azért ne csináljunk már úgy mintha még nem fordult volna elő, hogy a nagy nem veri meg a kicsit. Ha ma este kikapnánk Isztambulban, akkor talán megérteném a kétségbeesést. De nem fogunk :)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 22., kedd 15:12

Én nem értem mi ez a nagy pánikhangulat. A 9.fordulóban szenvedtük el az első vereségünk, ez szinte mindig elöbb szokott jönni.
Hát ha az X nálunk jó eredménynek számít, akkor tényleg nincs ok a pánikhangulatra. De akkor kalkuláljuk bele a BL-t is, ott is jól kiszoptunk a PSG ellen, otthon nem bírtunk megverni egy Brűzst, a bajnokságban meg a meccseink felén buktunk pontokat. Emellett továbbra is kilátástalan játék, sok sérült, ha ma meg nem úgy alakul a meccs akkor történelmi szintű bukás szélére kerülünk. Én sem értem mi ez a pánikhangulat.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: géza » 2019. október 22., kedd 1:30

_Bushido_ írta: [quote=wZoLee7 post_id=<a href="tel:1034346">1034346</a> time=<a href="tel:1571649784">1571649784</a> user_id=926]
Évközben nincs értelme edzőt cserélni. Nincs értelmes opció, a sokra tartott edzők is rendre mutassák a hülyeség jeleit. Mous hírek megint, ugyan már, ha csak képernyőn látom kiráz a hideg. Komolyan kérdezem ki lenne megfelelőbb ember?
Ha azt nézzük, hogy a Real JÖVŐJE szempontjából mi lenne a legideálisabb, lehetséges, hogy egy olyan opció lenne a legjobb, hogy jönne Mourinho, megcsinálná a generációváltást, kidobná, akiket ki kell, selejtezne ezerrel, felépítené amit kell (mármint be a kölcsönben lévőkből párat), aztán a már majdnem kész "terméket" ZZ finomhangolná :D csak ebbe egyik edző se menne bele. Sajnos ZZ úgy tűnik nem képes ezekre egyedül, pedig lehetősége lett volna rá nyáron.
[/quote]Neked fizetnek azert hogy minden topicban sztarold Mourinhot? Legutobb 2010/11-ben volt kepes epiteni, utana meg egy evig stagnalt, aztan mar csak a rombolas. Jobb lenne Mou, akivel zsinorban harom elodontot buktunk, mint ZZ akivel harmat nyertunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 21., hétfő 22:55

_Bushido_ írta:
wZoLee7 írta: Évközben nincs értelme edzőt cserélni. Nincs értelmes opció, a sokra tartott edzők is rendre mutassák a hülyeség jeleit. Mous hírek megint, ugyan már, ha csak képernyőn látom kiráz a hideg. Komolyan kérdezem ki lenne megfelelőbb ember?
Ha azt nézzük, hogy a Real JÖVŐJE szempontjából mi lenne a legideálisabb, lehetséges, hogy egy olyan opció lenne a legjobb, hogy jönne Mourinho, megcsinálná a generációváltást, kidobná, akiket ki kell, selejtezne ezerrel, felépítené amit kell (mármint be a kölcsönben lévőkből párat), aztán a már majdnem kész "terméket" ZZ finomhangolná :D csak ebbe egyik edző se menne bele. Sajnos ZZ úgy tűnik nem képes ezekre egyedül, pedig lehetősége lett volna rá nyáron.
:fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. október 21., hétfő 22:45

Én nem értem mi ez a nagy pánikhangulat. A 9.fordulóban szenvedtük el az első vereségünk, ez szinte mindig elöbb szokott jönni. A sorsulásunk nehezebb volt a Barcelonáénál, egy pont a hátrányunk. A játékunk szar, de az lenne a fura ha sziporkáznánk ilyen kerettel meg ennyi sérülttel. Nem egy évben kéne gondolkodni, Zidane ezt idén kezdte el, sokan úgy írnak mintha tavaly is ő lett volna itt. 2-3 év míg egy generációváltást le lehet vezényelni. Elkezdtük úgy - ahogy, idén a lehetőségeinkhez képest kell harcolnunk.

Kurva szégyen volt a Mallorca meccs, kieső jelölt ellen 1 db helyzettel lehozni egy meccset, borzasztó szarul esett. Ez van, szurkolni kell, hogy Hazard belejön, Bale-nek lesz kedve, Modric-Kroos-Case egészséges lesz, és emellett próbálgatni kit lehet hosszútávon használni, beépíteni Mendyt, Militaot, rajtuk első perctől látszik, hogy kurva jó befektetések voltak. Meg kell nézni a fiatalokat, kire lehet számítani és maradhat a nagyoknál, kit kell kölcsönadni, kit meg el a francba. Eddig úgy néz ki Vinicius Júnior terített betli, máig nem értem egy 16 éves gyerekért hogy a francba tudtunk kiadni 40+ milliót. Felfoghatatlan. Hát Ödegaard aki Európában tűnt ki 16 évesen nem került csak pár millióba. Vettünk egy brazil bóhocot nevetseges összegért, aki 3 év múlva már vagy otthon vagy egy portugál zsé csapatban lesz.

Jövő nyáron meg folytatni, ZIDANENAL! Vagy kidobunk megint éveket a bizonytalanra. Zidane-t tisztelik, amit akar végrehajtják, a szeme jó az igazolásokhoz, taktikailag meg majd fejlődik még.

Ésszel kell kilépnünk majd a piacra, és nem kibaszni Vinicius, Jovic, Rodrygo kaliberekre 150 milliót. Persze lehet és kell is hozni fiatalokat, de mint mondjuk Kubot. Ólcson, nincs rajta ordas nagy bukás.

Pogba, Sterling*, van de Beek. Rájuk költenék a következő átig.szezonban. 350 millió. Regut, Odegaardot, Hakimit vissza kölcsönből. Akire Zidane nem számít végre eladni. És lesz előrelépés.


*vagy akárkit aki már bizonyított top szinten jobb oldalon, hogy tud gólt lőni. Mpabbé lenne az álom persze
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 21., hétfő 22:43

wZoLee7 írta: Évközben nincs értelme edzőt cserélni. Nincs értelmes opció, a sokra tartott edzők is rendre mutassák a hülyeség jeleit. Mous hírek megint, ugyan már, ha csak képernyőn látom kiráz a hideg. Komolyan kérdezem ki lenne megfelelőbb ember?
Ha azt nézzük, hogy a Real JÖVŐJE szempontjából mi lenne a legideálisabb, lehetséges, hogy egy olyan opció lenne a legjobb, hogy jönne Mourinho, megcsinálná a generációváltást, kidobná, akiket ki kell, selejtezne ezerrel, felépítené amit kell (mármint be a kölcsönben lévőkből párat), aztán a már majdnem kész "terméket" ZZ finomhangolná :D csak ebbe egyik edző se menne bele. Sajnos ZZ úgy tűnik nem képes ezekre egyedül, pedig lehetősége lett volna rá nyáron.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 21., hétfő 22:29

Realista24 írta:
dzsi91 írta: Zz-t 1 esetben küldeném el,ha kiesnénk a csoportból. Az nem megengedhető. Minden más esetben védve van nálam. Ebben a keretben ennyi van, esetleg ha mindenki egyszerre pörögne fel hazard benzema bale akkor lehet nagyot menni másképp egy gyötrelmesen kiszenvedett bajnoki cím vagy spanyolkupa az elvárásom. Majd jövőre bappéval pogbaval meg tökömtudja kivel lehet ujragondolni az elvárásokat.
Bajnokságot gyorsan elengedted, egy hete még meg aranykupa volt :kalapos:

Én nem engedtem el :D kiszenvedett bajnoki címet vagy kupát várok :D az aranykupáért kár,pedig nagyon éreztem :D bl az amit nem várok de a csoportból kiesni az bizony történelmi bukó lenne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 21., hétfő 22:20

ateeemadrid írta:
Én is inkább a haverokat tennem be, mint őket ha csak ebből valaszthatok.
Más kérdés, hogy kinek a hibája, hogy csak ezekből választhat.
Négy meghatározó játékosunk volt sérült. A padon meg nem nagyon ülnek világklasszis játékosok, kivéve a Barcaban ahol a csapból is pénz folyik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 21., hétfő 22:12

pheco írta:
Tobbi top csapatnal kik jatszanak, ha leserul ket alapember a kp-n? Ne essunk mar tulzasba.
34 eves Modricnak mar nem kellene alapembernek lennie, ugye ez egy Pogbaval pont teljesulne is. Ahogy az is teljesulne, hogy lenne a padon minosegi ember. Talan akkor nem olyanokkal kene szarbol varat epitenie Zidanenak akire semmi szuksege. Lehet szar lenne a jatek egy Pogbaval is de legalabb el lehetne kezdeni egy tudatos epitkezest, igy viszont nem lehet hogy bent maradt a felesleg. Hogy lehet megis ugy hosszutavu projektben gondolkozni ha a jatekosok nagy resze nem is lesz reszese a projektnek mert vagy oreg vagy ballaszt.
Nevetseges az is hogy Mourinhokrol beszel a sajto nem hiszem hogy Zidane 6 honap miatt tert vissza, viszont ha Perez komolyan gondolta a visszacsabitasat akkor adja meg neki akiket ker es adja el azokat akikre nincs szuksege. Mashogy nem lehet dolgozni egy Real Madridnal, ez nem egy angol top4 es csapat itt minden evben a bajnoksag+bl az elvaras.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. október 21., hétfő 22:11

Lopetegui-t ilyenkor már lapátra tették (jó, egy hét múlva...), pedig legalább nála látszott valami karakter. Mondjuk ha szombaton jól kikaptunk volna a Barcától, Zidane is mehetett volna? Akkor szerencséje, hogy elmarad a meccs.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 21., hétfő 22:05

Én is inkább a haverokat tennem be, mint őket ha csak ebből valaszthatok.
Más kérdés, hogy kinek a hibája, hogy csak ezekből választhat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 21., hétfő 22:03

Jim írta:
RaúlCF írta: Lehetőségekhez igazítani a taktikát?
miért van taktika? :D

az a legnagyobb baj, hogy nem látszik semmi koncepció
+ a haverokra épül továbbra is a csapat
ha ezen nem változtat Zizu, miért maradjon jövőre? :hmmm:
Kire építsen? A mindig sérült Vallejora? Hozzuk vissza? Alibi Iscora? Évente eltalalom kétszer ballal jól a labdát Asensiora? A belevezetem az ellenfelbe a labdát Lucasra? Ész nélkül szaladgalo Odriozolara?

Én is inkább a haverokat tennem be, mint őket ha csak ebből valaszthatok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 21., hétfő 21:08

RaúlCF írta: Lehetőségekhez igazítani a taktikát?
miért van taktika? :D

az a legnagyobb baj, hogy nem látszik semmi koncepció
+ a haverokra épül továbbra is a csapat
ha ezen nem változtat Zizu, miért maradjon jövőre? :hmmm:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2019. október 21., hétfő 19:59

Zidane írta:Örökké a Real Madridban akarok lenni
Huu Zizou, akkor remélem összekaparod ezt a csapatot, különben nehéz évek várnak ránk...

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 21., hétfő 19:48

Lehetőségekhez igazítani a taktikát?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. október 21., hétfő 19:32

pheco írta:
kodo írta:

Nem hozzuk.
Van ket sérülés a kpn aztan lehet nezni Iscot meg Jamest. Lever a hideg verejtek hogy belegondolok.

Pogba kell.
Tobbi top csapatnal kik jatszanak, ha leserul ket alapember a kp-n? Ne essunk mar tulzasba.
Talan a poszton megfelelo ember? :lol:
Nem pogba, de egy verbelo kkp/vkp arc kell.
Isco semennyire, james pedig minimalisan kepes a pozicio bejátszására
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 21., hétfő 19:01

Megszorongattuk őket, szoros volt. Egy gól döntött :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. október 21., hétfő 18:56

kodo írta:
Babinho írta: Télen felesleges igazolni, a bajnokságot hozzuk Modricékkal, az Európa Ligában meg majd lesz valami :mrgreen:
Nem hozzuk.
Van ket sérülés a kpn aztan lehet nezni Iscot meg Jamest. Lever a hideg verejtek hogy belegondolok.

Pogba kell.
Tobbi top csapatnal kik jatszanak, ha leserul ket alapember a kp-n? Ne essunk mar tulzasba.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 21., hétfő 18:39

Azért James-el és Iscoval lehetne szép focit játszani. Nem suták ők..de ehhez edző is kellene.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 21., hétfő 18:27

Babinho írta: Télen felesleges igazolni, a bajnokságot hozzuk Modricékkal, az Európa Ligában meg majd lesz valami :mrgreen:
Nem hozzuk.
Van ket sérülés a kpn aztan lehet nezni Iscot meg Jamest. Lever a hideg verejtek hogy belegondolok.

Pogba kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég