Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 3., vasárnap 0:08

egyik se jó. a kettőből lehtne gyúrni egy world class játékost. de sajnos nem így működnek a dolgok.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 3., vasárnap 0:03

Pont az hiányzik belőle ami Viniben jó, a lendület és a bátorság. Eddig nagyon bátortalannak érzem, nem mer váratlant húzni. Remélem idővel ez változik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. október 31., csütörtök 8:07

Realista24 írta: Jó ez így. Vini mehet haknizni, Rodrygo meg focizni.
Mire gondolsz, a nézőtéren szelfizget az ázsiaiakkal míg megy a háttérben a meccs? :mrgreen:

Egyébként üde színfolt Rodrygo, és örülök hogy lehetőséget kap, attól féltem a bemutatkozása után, hogy megy a padra, aztán kb. kupában látjuk legközelebb.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 31., csütörtök 8:00

Jó ez így. Vini mehet haknizni, Rodrygo meg focizni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 31., csütörtök 7:56

Kivancsi lennek arra a marketinges arcra, aki kitalalta, hogy inkabb Vinyot hajpoljak fel a gepezettel, biztosan szereti a kihivasokat. :lol: Bar egy iszonyatosan gyenge csapat ellen jatszottunk tegnap (azert is hanyagolom a dicsereteket), tisztan latszik, melyikukbe kell idot, energiat fektetni, ugyes nagyon a srac. Mar most tobb benne a varatlan, mint Baleben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 31., csütörtök 7:55

Így kell ezt. Remélem LV meg Vinicius is lehúzta magát tegnap a WC-n. Még van pár fura dolga, pl hogy alig sprintel, pedig van tempója, illetve kicsit még mindig bátorodhat. Ő legalább veszélyesen ad be és tud lőni a másik két jó madárral szemben. Ami még üdítőbb, hogy támadja a kaput és helyezkedik is a kapu elé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 23., szerda 11:54

Kerlon írta:
Csabi írta: nehéz helyzetben van a gyerek. pontosan az történt amit mondtam a legutóbbi szereplése után. akkor bejött, gólt lőtt azonnal. mondtam, hogy a következő x meccsen padon se nagyon lesz, utána meg azonnal kezdőben. ponotosan ez történt. tegnap is hozott egy elég jó teljesítményt, és most vazkez visszajön, ő meg megy megint 4-5-6 meccsig a lelátóra. így nehéz lesz bármit is kihozni belőle. ez zz fiataltehetségprogramja sajnos.
Hát ez majd kiderül. Szerintem vele nem ennyire bizalmatlan, főleg, hogy tegnap is fegyelmezetten és okosan visszazárt. Szerintem a cseréje is csak annak szólt, hogy nem bírta és leült. Ami számomra megint szimpatikus, mert sokan ezt se merik meglépni, aztán kapjuk róla a gólokat. Sőt talán le se lett volna hozva amúgy.
Én is úgy gondolom, hogy Karim jött volna le, csak közben Rodrygo leült, Jovic meg már becserélésre várt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 23., szerda 11:52

Csabi írta: nehéz helyzetben van a gyerek. pontosan az történt amit mondtam a legutóbbi szereplése után. akkor bejött, gólt lőtt azonnal. mondtam, hogy a következő x meccsen padon se nagyon lesz, utána meg azonnal kezdőben. ponotosan ez történt. tegnap is hozott egy elég jó teljesítményt, és most vazkez visszajön, ő meg megy megint 4-5-6 meccsig a lelátóra. így nehéz lesz bármit is kihozni belőle. ez zz fiataltehetségprogramja sajnos.
Hát ez majd kiderül. Szerintem vele nem ennyire bizalmatlan, főleg, hogy tegnap is fegyelmezetten és okosan visszazárt. Szerintem a cseréje is csak annak szólt, hogy nem bírta és leült. Ami számomra megint szimpatikus, mert sokan ezt se merik meglépni, aztán kapjuk róla a gólokat. Sőt talán le se lett volna hozva amúgy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 23., szerda 11:15

nehéz helyzetben van a gyerek. pontosan az történt amit mondtam a legutóbbi szereplése után. akkor bejött, gólt lőtt azonnal. mondtam, hogy a következő x meccsen padon se nagyon lesz, utána meg azonnal kezdőben. ponotosan ez történt. tegnap is hozott egy elég jó teljesítményt, és most vazkez visszajön, ő meg megy megint 4-5-6 meccsig a lelátóra. így nehéz lesz bármit is kihozni belőle. ez zz fiataltehetségprogramja sajnos.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 23., szerda 10:53

Kerlon írta:. Garantálom neked, ha Rodrygo így játszik még pár meccsig, akkor LV is elköszönhet a jobb oldaltól.

Bale meg Asensio visszater aztan mindenki elbucsuzhat. :|

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 23., szerda 10:30

Jobb oldalon sokszor kiszorított helyzetből kellett volna lőnie, nem igazán jöttek be, megnézném párszor bal oldalon, igazából Hazard semmivel sem tűnik jobbnak

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 23., szerda 10:18

Ja és BL debütálása volt, nem rég rakta ki facera.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 23., szerda 10:11

Én sem azt mondtam, hogy Vini tökös, csak hogy nagy onbizalommal játszik. Nekem egy kicsit hiányzott ez tegnap Rodrygobol. Persze ezzel együtt is nagyszerű meccset hozott.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 23., szerda 9:33

___Samy___ írta: Érdekes a srác, mert ha olyan önbizalommal tolna, mint Vini haverja, most egy parádés fogasrol beszélhetnénk. Most sem volt szar egyébként, de egy kicsit tokosebbnek kell lennie. Sokszor volt a cselek vagy megindulasok helyett visszapassz, pedig mikor megindult, mindenkit faképnél hagyott.
Vinicius nem tökös, hanem szimplán egy barom. Kár ezt ragozni, a kvalitásaival sincs tisztában. Kimegy, aztán szórakozik, mint aki nem tudja, hogy van tétje is annak, amit csinál.

Rodrygo meg 18 évesen élete első kezdő kezdő és ami még keményebb, hogy sorsdöntő BL meccsén lehozott egy teljesen jó teljesítményt egy török pokolban. Nem ment bele felesleges dolgokba, okosan megtartotta a labdát, ha meg volt lehetősége és lendülete bátran bement a védők közé. Nekem tetszik, amit csinált, erre kell építeni, ezzel lehet bizalmat szerezni, aztán amikor kapod a lehetőséget rendre és a bizalmat, akkor meg nyugodtan vállalhatsz merészebbeket. Garantálom neked, ha Rodrygo így játszik még pár meccsig, akkor LV is elköszönhet a jobb oldaltól.

Kell neki pár könnyebb meccs is, aztán majd jönnek a gólok, szép megoldások támadásban is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 23., szerda 8:53

egyetértek rmf-el. A tegnapi meccs igazán nagy pozitívuma számomra rodrygo volt. Pont ugyan ez jutott eszembe..hogy 18 évesen valaki ilyen fegyelmezetten játszott. Neki nem volt megfelelési kényszere azzal kapcsolatban, hogy bohóc cseleket mutasson. Viszont látszik rajta, hogy nagyon technikás és fog ő még varázsolni. Az, hogy ennyiszer hátrajött ő is segiteni védekezni..dicséretre méltó. 2 szerelés, 2 lefülelt labda és 1 tisztázás füződik a neve mellett.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 23., szerda 7:42

Ezt teljesen mashogy latom. Tegnap nagyon erett jatekot mutatott, ami masnal tutista jatek, az nekem inkabb ugy jott le, hogy jol erzi mikor erdemes megindulni es mikor lassitani a jatekot.

Vedekezesben is vegig nagyon szepen es fegyelmezetten besegitett, nem egyszer Carvajal mogott volt a mi tizenhatosunkon belul es fogta az emberet.

A megindulasai pedig nagy szazalekban jok, vagy el tudja vinni akar tobb vedo mellett is, vagy jo helyen harcol ki szabadot.

Persze donteshozatalban igy is fejlodnie kell, de amit tegnap hozott az szamomra tobb, mint biztato.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 23., szerda 7:36

teljesen mas kaliber mint a mucuszájú, gondolkozik nem ész nelkül csinalja. viszont ha akarunk valamit tőle, ennek a gyereknek minden hétvégén jatszania kéne és nem a castillába... bale es lukács megjön el is felejtjük h a keretben van

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 23., szerda 7:32

___Samy___ írta: Érdekes a srác, mert ha olyan önbizalommal tolna, mint Vini haverja, most egy parádés fogasrol beszélhetnénk. Most sem volt szar egyébként, de egy kicsit tokosebbnek kell lennie. Sokszor volt a cselek vagy megindulasok helyett visszapassz, pedig mikor megindult, mindenkit faképnél hagyott.
Valahogy én is így vagyok vele. Jelenleg egy brazil Asensio, lövő nélkül. Legtöbbször a biztosra megy és ez sokszor a megállok és visszapassz. Összetett dolog ez nálunk. Míg Rodrygo brazíliában is ilyen volt (ezért nem estem tőle hanyat), addig pl Hazard, vagy a korai Asensio sokkal bátrabb játékot képviselt. Valószínűleg ebben ludas ZZ is. Ezért tetszett Solari.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 23., szerda 7:12

Érdekes a srác, mert ha olyan önbizalommal tolna, mint Vini haverja, most egy parádés fogasrol beszélhetnénk. Most sem volt szar egyébként, de egy kicsit tokosebbnek kell lennie. Sokszor volt a cselek vagy megindulasok helyett visszapassz, pedig mikor megindult, mindenkit faképnél hagyott.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 28., szombat 19:23

a mai gólja a Castillában
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég