Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 30., szerda 22:42

keballyos hagyta ki. ettől a larsenaltól nagyobb balfasz csapatot a hátán nem hordott még a föld.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. október 30., szerda 22:37

Tizikkel továbbment a Pool. Na erről kell majd nézni egy hosszú összefoglalót. :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. október 30., szerda 22:22

Realista24 írta: 6mins: Liverpool 1-0 Arsenal
19mins: Liverpool 1-1 Arsenal
26mins: Liverpool 1-2 Arsenal
36mins: Liverpool 1-3 Arsenal
43mins: Liverpool 2-3 Arsenal
54mins: Liverpool 2-4 Arsenal
58mins: Liverpool 3-4 Arsenal
62mins: Liverpool 4-4 Arsenal
71mins: Liverpool 4-5 Arsenal

Szar meccs :mrgreen:
5-5
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 30., szerda 22:09

6mins: Liverpool 1-0 Arsenal
19mins: Liverpool 1-1 Arsenal
26mins: Liverpool 1-2 Arsenal
36mins: Liverpool 1-3 Arsenal
43mins: Liverpool 2-3 Arsenal
54mins: Liverpool 2-4 Arsenal
58mins: Liverpool 3-4 Arsenal
62mins: Liverpool 4-4 Arsenal
71mins: Liverpool 4-5 Arsenal

Szar meccs :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. október 25., péntek 22:42

Durván tolják, konkrétan a Pool és a City után a harmadik legjobb csapat és elég szórakoztató focit is játszanak. Plusz Tielemans továbbra is zseni B-)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. október 25., péntek 22:27

Leicester szépen adagolja a gólokat..... :lol: :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. október 25., péntek 9:31

Én ajánlottam neki LV-t de nem akarta. :vivo:
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 25., péntek 9:20

gunner írta: Az utóbbi évek legerősebb kerete állna rendelkezésre. Erre első évében szélnek engedi Ramseyt is. Olvastam valahol, hogy nem tud mit kezdeni a kreatív játékosokkal, hatos játékosokat szerepeltet tízes pozicióban stb. Én nem ragaszkodom a baszk trénerhez egyáltalán, Wengert is kirúgattam, bánom.
Hogyan rúgattad ki Wengert?

Tudsz esetleg bizonyos Real játékosokat is kirúgatni?Akkor felkeresnélek privátban. :kalapos:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2019. október 25., péntek 5:16

Az utóbbi évek legerősebb kerete állna rendelkezésre. Erre első évében szélnek engedi Ramseyt is. Olvastam valahol, hogy nem tud mit kezdeni a kreatív játékosokkal, hatos játékosokat szerepeltet tízes pozicióban stb. Én nem ragaszkodom a baszk trénerhez egyáltalán, Wengert is kirúgattam, bánom.
"And my heart will leave you never."

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 24., csütörtök 23:18

Kercsó írta:quote="Pad'em"

damn, :smile: szép számok.
de összeveszett az edzővel vagy fullba leépült a teljesítménye?
Nagy valószínűséggel igen. Emery két hete nyilatkozta, hogy Özil nem érdemli meg, hogy játsszon.
Özil remekül marketingeli magát a social median keresztül. Úgy tesz mintha kicsit is érdekelné az arsenal a traininges képekkel és a yagunnersya hasteges posztokkal. Közben pedig A wenger éra alatt is sokszor volt a padon vagy ott se, mert épp "fájt" a feje, hasa, háta..beteg is volt. Főleg azelőtt, hogy a mu-ba igazol.

350k a heti fizuja ha jól emlékszem..az lenne a legideálisabb ha megszabadulnának tőle. Mondjuk Emeryvel együtt. Ilyen szar meccseket rég láttam. A játékosokban van kakaó..de nincs ki összerakja őket.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2019. október 24., csütörtök 23:14

Egyáltalán nincs szó arról, hogy annyira leépült volna a teljesítménye. Emeryről köztudott, hogy egy beszari, óvatoskodó edző, és képtelen használni a kreatív játékosokat, gyakorlatilag minden támadó szellemű játékos a tudása alatt teljesít nála, már ha egyáltalán játszatja őket. Mindent elmond róla, hogy ma Torreirát játszatta a 2. félidőben irányítóként. De ez korábban is jellemző volt rá, Sevillában pl. Iborra volt a 10-es, Párizsban Verratti. Nevetséges. Özil mindig jól érezte magát nálunk, és szeretne maradni. Ha nem is minden meccsen, de bőven lehetne használni, van amiben még mindig mesteri a csávó, egyszerűen nonszensz , hogy ilyen szinten jegelve van. Nem értem a vezetőség hogy assistálhat ahhoz, hogy het 350 ezer font legyen kidobva az ablakon. Emery egy álszent szaralak, olyanokat nyilatkozik, hogy most Mesut beteg, most pihentetem, aztán jött hogy nem jó az edzésmunkája, utána már jó volt az edzésmunkája, de még mindig csak a keretbe sem volt nevezve. Vállalhatatlan, hogy valaki ilyen szinten ne tudjon mit kezdeni az egyénekkel. Menjen akkor a Bilbaoba, de ne az Arsenalt züllessze már le. Teljesen elveszti a klub az identitását ha sokáig hagyják kontárkodni, köze nincs az ágyús filozófiához. Amikor idejött proaktív focit ígért, azt mondta mi leszünk a főszereplők a meccseken, nálunk lesz a labda, de ha nem, az lesz az első, hogy minél előbb visszaszerezzük. Na ebből semmi nem valósult meg, gyakorlatilag mindenféle alsóházi csapat képes dominálni ellenünk, rengeteg helyzetet engedélyezünk az ellenfélnek, ergo hiába egy biztonságra játszó edző, a védekezést is képtelen megszervezni. Az menti meg a hátsóját, hogy megvannak a minőségi játékosok a csapatban, akik képesek megnyerni neki a meccseket, de nagyon sajnálnám, ha ezt a garnitúrát a baszkkal pocsékolnánk el, mert lenne potenciál a keretben. Ceballos és Pepe sem konstans egyelőre, pedig a képességeik abszolút rendben vannak, amit pl. mi sem bizonyít jobban, hogy Pepe az előbb 2 kiváló szabadgóllal fordította meg a meccsünket. Nagyon jó lenne egy támadó szellemű jó edző, aki illik a kerethez és ki tudja hozni ami bennük van, mert tekintve pl. a riválisok helyzetét ligán belül simán favoritjai lennénk a 3. helynek, ami egy jó alapot jelentene a jövőre nézve.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. október 24., csütörtök 23:13

Pepe bebaszarintott két szép szabadrúgást, főleg a második volt nagyon eltalálva. Az a gyerek jó lesz még.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. október 24., csütörtök 22:58

Pad'em írta: Arsenal have paid Mesut Ozil £3.7m since the first day of the Premier League season. He has played 142 minutes of football in that time, which works out at around £26,000 per minute of football.

Valószínű ezen kacagott :mrgreen:

damn, :smile: szép számok.
de összeveszett az edzővel vagy fullba leépült a teljesítménye?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. október 24., csütörtök 20:56

Arsenal have paid Mesut Ozil £3.7m since the first day of the Premier League season. He has played 142 minutes of football in that time, which works out at around £26,000 per minute of football.

Valószínű ezen kacagott :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. október 24., csütörtök 20:31

csövesbánat Özillel mi a szitu? :lol: 5.meccse nincs a keretben.

összegrúgta a port Emeryvel? ma kirakott valami olyat twitterre, hogy "you make me laugh" :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. október 23., szerda 17:32

A lényeg, hogy totál közepes Ceba az ágyusoknál is. A spanyol ligában minden 2. csapatban van egy hasonló középpályás, látványosan technikás, de haszna nincs a játékának. Arsenalosok is felszopták egy Burnley elleni meccs miatt, azóta a kezdőbe kerülés a kihívás neki ott is. Zidane nem véletlenül mellőzte, ill tavaly J-Lo és Solari se használta rotációs elemnél többre. Hozzáteszem simán elfért volna nálunk idén, perce is lehetett volna elég, így hogy nem hoztunk senkit a kpra hülyeség volt elengedni. Emery egy igazi kókler, vicc hogy egyáltalán munkát kapott a 6-1 után topszinten, de Ceba egy jól müködő rendszerben se lenne perpill cserénél több. Aztán persze fejlődhet, fiatal még
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 23., szerda 17:16

:D szerintem te keverted valakivel. 1x veszitette el a labdat cselezes kozben es 1x adta el a legrosszabb szituban a labdat.
Eros tulzas az hogy minden komolyabb megmozdulasa labdavesztes volt. En tobb szituaciot felsoroltam mikor ez nem tortent meg.

En nem irtam, hogy aztan nagyon kiemelkedo lett volna. Nem volt kiemelkedo de mint tudjuk irtam, ez emerynek koszonheto. Az u valogatottban is tkp//kk poszton jatszott es mindenhol mashol is ott tudott kiemelkedot alkotni.

Az arsenalban o dolgozta ki a 2. Legtobb helyzetet de ezt nem melysegi iranyitokent erte el.
Az arsenal remek csapat lenne mert kurvajo keretuk van ha nem vesszuk figyelembe a belso vedoket. Emery alatt pedig vaktolteny a csapat.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. október 23., szerda 15:52

kierkegaard írta: Nem vagy vak. szimplan keptelen vagy ertelmezni az irottakat.
Én írtam: bármit próbált húzni (mélységi passz, megindulás, cselek) labdavesztés lett belőle

Te írtad: Annyira adott el mindent, hogy 90%os passzpontossággal (51 passz) a csapat második legjobban passzoló játékosa lett.

Ki írta, hogy eladott mindent? Ki nem tud szöveget értelmezni, ha már személyeskedünk?...

És amúgy kit érdekel a 90%, ha a maradék 10% kb. pont az, ami megteremtette volna a különbséget?

Na mindegy, hagyjuk...

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 23., szerda 14:10

Nem vagy vak. szimplan keptelen vagy ertelmezni az irottakat.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. október 23., szerda 13:41

Hát most mit mondjak? Akkor qrva jó vót... :ike:

Hirtelen rákerestem, két oldalt találtam elsőre, ahol a cserejátékosokat is pontozták.

a mirror szerint DC 5-öst érdemelt, a kezdőből 4 játékos kapott 6-ost, 5-en 5-öst, 1 játékos 4-est, és 1 pedig 3-ast.

ezek szerint is 5-öst érdemelt Ceballos, a kezdőből náluk 7-es 2 játékos volt, 6-4, 5-4, 4-1, illetve mindkét másik csere (Martinelli és Lacazette) 6-os volt.

Legalább nem egyedül vagyok vak :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég