Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 27., vasárnap 17:57

Toti írta: En valahol azt olvastam,h regu zz fiaval nem voltak tul nagy spanok tán,aztan lehet innen ia eredezteto,az erthetetlen mellozese amit csinalt vele.
Jah, volt ilyen. Biztos nőügy. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 27., vasárnap 17:53

En valahol azt olvastam,h regu zz fiaval nem voltak tul nagy spanok tán,aztan lehet innen ia eredezteto,az erthetetlen mellozese amit csinalt vele.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. október 27., vasárnap 16:45

Egyelőre még Mendy sem biztos kezdő....nekem úgy tűnik.

Míg ez így van, kár is Reguilónt szóba hozni....
Ráadásul sztm Zidane jól elvan a mostani párosunkkal, nem igen számítana rá.

Persze a szezon hosszú...de sztm Vallejo és Regu sem fog odaférni később. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4457
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 27., vasárnap 15:50

Jim írta:
Fenoo írta: Az AS szerint a Juve nyáron vitte volna Reguilónt és Zidane is rábólintott viszont a játékos csak kölcsönbe akart menni, mert a Realban akar sikeres lenni.
új edzőnél gondolom :mrgreen:
Zizu nem számít rá valószínűleg ...
újabb nagyszerű döntés lett volna ZZ részéről... végülis Marcelo span, úgyhogy még akár 10 évig is maradhat.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 27., vasárnap 14:56

Fenoo írta: Az AS szerint a Juve nyáron vitte volna Reguilónt és Zidane is rábólintott viszont a játékos csak kölcsönbe akart menni, mert a Realban akar sikeres lenni.
új edzőnél gondolom :mrgreen:
Zizu nem számít rá valószínűleg ...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. október 27., vasárnap 14:41

Fenoo írta:
h3x0r írta:
Marcelonak 2022ig van szerződése, akkor lesz 34 éves. Szerintem kitölti a szerződését, vagy ha addigra padra is kerül, nem tudom elképzelni, hogy 2021 előtt távozzon.

Imádom Marcelot de már régen jóval a saját tudása alatt teljesít és ha ZZ meg meri lépni idén, hogy Mendy lesz a kezdőjátékos akkor lehet nyáron a távozás mellett dönt.
Dönthet a távozás mellett, csak magas a fizetése, ingyen meg szerintem nem engednénk el nyáron. Főleg ha Odri helyére erkezik Hakimi, akkor Marci is megfér a keretben.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 27., vasárnap 14:00

h3x0r írta:
Fenoo írta: Örülök, hogy nem adtuk el, én kedvelem a kis spanyolt és szerintem lesz itt helye Marcelo távozása után.
Marcelonak 2022ig van szerződése, akkor lesz 34 éves. Szerintem kitölti a szerződését, vagy ha addigra padra is kerül, nem tudom elképzelni, hogy 2021 előtt távozzon.

Imádom Marcelot de már régen jóval a saját tudása alatt teljesít és ha ZZ meg meri lépni idén, hogy Mendy lesz a kezdőjátékos akkor lehet nyáron a távozás mellett dönt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. október 27., vasárnap 13:41

Fenoo írta: Örülök, hogy nem adtuk el, én kedvelem a kis spanyolt és szerintem lesz itt helye Marcelo távozása után.
Marcelonak 2022ig van szerződése, akkor lesz 34 éves. Szerintem kitölti a szerződését, vagy ha addigra padra is kerül, nem tudom elképzelni, hogy 2021 előtt távozzon.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 27., vasárnap 13:22

Az AS szerint a Juve nyáron vitte volna Reguilónt és Zidane is rábólintott viszont a játékos csak kölcsönbe akart menni, mert a Realban akar sikeres lenni.

Örülök, hogy nem adtuk el, én kedvelem a kis spanyolt és szerintem lesz itt helye Marcelo távozása után.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. október 27., vasárnap 11:04

Remy írta: AS szerint a vezetőség úgy döntött, hogy a 2020-21-es szezonra jön vissza Ödegaard, Hakimi, Kubo, Ceba és Regu.

Valamint minden erővel Bappé leigazolásán leszünk. :shifty:

Ha az 5 játékos visszajön, akkor viszont tényleg sok távozó lesz. Végre tényleg megérjük azt, hogy se Lucas, se Bale, se Isco, se James? Mondjuk ebben benne lesz, hogy se Marcelo, és se Modric... talán.
Hakimi - Odri csere jó lenne.
A védelem rendben is volna, csak Marcelo játékidejét kell mérsékelni, Mendy előnyére persze...
Középpályára Ödegaardot lehet be kell majd próbálni, egész meggyőző odaát, meg ezidáig bárhol is....Modric esete kérdéses lehet, de már jó korban van. Esetleg el lehetne engedni, ha kiegyeznek. Így viszont mindenképp kell majd valaki még a fiatal Norvég mellé. Ceba engem nem győzött meg, de persze Isco meg James sem illik bele a képbe. Értük talán még értelmes összeget is kaphatnánk, és vissza lehetne forgatni ebbe a csapatrészbe. Mehet mindhárom, akár.

Kubot nem hoznám, inkább még küldenék el a jelenlegiekből is....felesleges a Vini-Rodry-Brahim vonulat. Pláne ha Asensio is helyre jön....Egyet tartanék meg a fiatalságból, Ase mellé.
Esetleg, ha valamilyen úton módon elpasszoljuk Lucas Vasquezt ( pedig bírom, Nachoval karöltve ), akkor maradjon kettő belőlük.
Bale marad sztm. :mrgreen: A csodacsődör innen vonul vissza.....

Ez a mez.....nagyon cuki. Tuti befutók leszünk Ázsiában. :lol:
Meg a melegfelvonulásokon....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 27., vasárnap 10:23

kierkegaard írta:
Jim írta:

ha új edző megy az Arsenalhoz igen
különben Sevilla is jó lenne neki pl
Igen, egy sevillaban a jateka jobban kitunne, ahogy egy barcelonaban vagy cityben. Barmelyik csapatban ahol a cel, hogy csapattarsnak juttasd a labdat minel hamarabb majd mozgasd magad uresbe. Haromszogelesben, kenyszeritozesben nagy kincs. Sablon, szar focihoz sajnos nincs esze.
Tehát nálunk is azért volt gyenge, mert szar focit játszunk?
Vagy bármilyen taktika, amiben a kp-s nem kell kreatív legyen, csak gyorsan továbbadja a labdát, az szar?

Ha tényleg annyira tehetséges lenne, amilyennek gondoljátok, akkor mutatott volna valami maradandót 2 év alatt vagy most is kirobbanthatatlan lenne az Arsenalnál. Jó játékos de messze nem top szint. Isco-Kovacic kategoria.

Martin és Hakimi nálam egyből a kezdőbe jönne vissza, Kubo meg padra amennyiben rendesen kitisztitjuk a keretet. Regu jöhet majd 2. számúnak ha Marcelo megy, Ceballos meg ha tűri a padot akkor jöhet, másképp el is adnám.

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 26., szombat 21:51

Jim írta:

ha új edző megy az Arsenalhoz igen
különben Sevilla is jó lenne neki pl
Igen, egy sevillaban a jateka jobban kitunne, ahogy egy barcelonaban vagy cityben. Barmelyik csapatban ahol a cel, hogy csapattarsnak juttasd a labdat minel hamarabb majd mozgasd magad uresbe. Haromszogelesben, kenyszeritozesben nagy kincs. Sablon, szar focihoz sajnos nincs esze.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 26., szombat 16:53

Modric helyzete érdekes, ha jól tudom év végén lejár a szerződése és jövőre már 35 lesz. A padra mindenképpen itt tartanám csak kérdéses, hogy ő belemenne-e vagy inkább elmegy levezetni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 26., szombat 16:39

Remy írta: Na, akkor ebben legalább egyetértünk. Jövőre is maradhat Londonban.
ha új edző megy az Arsenalhoz igen
különben Sevilla is jó lenne neki pl

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 26., szombat 16:26

Jim írta: Ceba esetében Emery is benne van ebben a teljesítményben
nagyon rossz felfogásban játszatja a csapatot stb
még egy esélyt megérdemelne :salute:
Na, akkor ebben legalább egyetértünk. Jövőre is maradhat Londonban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 26., szombat 16:22

Ceba esetében Emery is benne van ebben a teljesítményben
nagyon rossz felfogásban játszatja a csapatot stb
még egy esélyt megérdemelne :salute:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2019. október 26., szombat 16:01

ateeemadrid írta: Hakimi Öde és Reguilon kell, ez egyértelmű, Kubot felesleges visszahozni 376. támadónak, Ceba meg először még bizonyítson inkább, mert 1-2 jó meccs kivételével az Arsenalba sem hoz extrát, meg kitudja visszajönne-e.
En is igy latom. Hakimi johet es Odri mehet. Regu vissza es Marcelo mehet, Öde vissza aztan sztem Modric vagy a padra vagy mehet, en viszont Ceba-t nem hoznam vissza, Valverde kezd meggyozni, Kubo meg sztem menjen ismet kolcsonbe. Amit en igy elore varok :
Tavozok: Marcelo, Odri, Bale, Lucas, Mariano, Ceba, talan James
Kolcsonbe : Vinicius, Kubo, Rodrygo
Erkezok: Regu, Odegaard, Hakimi, kellene egy plusz kozeppalyas es egy olyan aki tud jatszani a jobb oldalon

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4457
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. október 26., szombat 15:20

Hakimi Öde és Reguilon kell, ez egyértelmű, Kubot felesleges visszahozni 376. támadónak, Ceba meg először még bizonyítson inkább, mert 1-2 jó meccs kivételével az Arsenalba sem hoz extrát, meg kitudja visszajönne-e.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 26., szombat 14:52

Remy írta: AS szerint a vezetőség úgy döntött, hogy a 2020-21-es szezonra jön vissza Ödegaard, Hakimi, Kubo, Ceba és Regu.

Valamint minden erővel Bappé leigazolásán leszünk. :shifty:

Ha az 5 játékos visszajön, akkor viszont tényleg sok távozó lesz. Végre tényleg megérjük azt, hogy se Lucas, se Bale, se Isco, se James? Mondjuk ebben benne lesz, hogy se Marcelo, és se Modric... talán.
Én úgy olvastam hogy ötből kettő fog visszajonni
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 26., szombat 13:57

Hakimi és Öde akiket visszahoznék. Többi vagy még vagy mindig is kevés.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég