Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
nbence89
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. október 31., csütörtök 15:42

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: nbence89 » 2019. november 4., hétfő 10:52

Sziasztok! Köszi a válaszokat!
Madridista kártyával kapcsolatban lenne még 1 kérdésem.
Ha jól olvastam, akkor amikor megrendelem megkapom egyből a számát tehát tudok venni jegyet. Ez így van? nem biztos, hogy időben ideérne postán maga a kártya.
Valamint a helyszínen kell a kártya vagy elég a jegy?
Kösz szépen mindenkinek a tippeket!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 2., szombat 18:19

Ha jól tudom a hivatalos oldalon van egy olyan resz, ahol egy 3D-s modellben pontosan meg tudod nezni, hogy egy adott hely hova szól a stadionban, illetve onnan mit vagy hogyan látsz. Nem tudom most pontosan merre van, de valaki biztos be tudja linkleni neked.

Ott elég jól lehet szűrni az olyan problémákat, hogy honnan mit látsz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 2., szombat 17:48

nbence89 írta: - Bármi egyéb hasznos tipp?

Köszönöm,
Bence
Stadion turat ne hagyd ki ha meg nem voltal.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. október 31., csütörtök 15:54

nbence89 írta: A november 23-i Real Sociedad elleni meccsre szeretnék kimenni Madridban.
Szia,

-Erre a meccsre nagy valószínűséggel General Public időszakban is lesz még egymás melletti hely, de garancia persze nincsen rá, ad egy biztonságot ha van kártya :)
-Nekem a hosszú oldal közepe jött be a legjobban, azon belül is a legfelső szektorok. Baromi jól belátni mindent, és ezzel megválaszoltam egyben a harmadik kérdésedet is :D

nbence89
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. október 31., csütörtök 15:42

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: nbence89 » 2019. október 31., csütörtök 15:49

Sziasztok!

A november 23-i Real Sociedad elleni meccsre szeretnék kimenni Madridban.

Kérdéseim a tapasztaltabb madridi meccsre járókhoz szólna.

- Mindenképp érdemes kiváltani a 35 eurós madridista card-ot, vagy a general public sale alatt is tudunk majd vásárolni két jegyet egymás mellé?

- Melyik szektort javasolnátok, ahonnan jól lehet látni? Nem mondom, hogy a világ összes pénzét el akarom költeni, de mivel nem minden nap adódik ilyen lehetőség nem is feltétlen a legolcsóbb szektorba mennék. Ár-érték arányban jó javaslatokra nyitott lennék.

- Van esetleg olyan szektor ami már annyira magasan van, hogy oda nem javasoljátok a vásárlást?

- Bármi egyéb hasznos tipp?

Köszönöm,
Bence

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. október 31., csütörtök 11:14

Carnet elvileg még a mai napon akciós, bár nem látom nagyon promozva.

Én az appban fizettem ki, 17,5 euro volt. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: eReMA » 2019. október 24., csütörtök 11:10

Sziasztok!

Megy valaki a Real-Galatasaray meccsre?
Páromtól kaptam meglepit, bécsi indulással 11.05-től 11.07-ig. Már most alig várom. :salute: Ha valaki tervezi kimenni, szívesen veszek betársulást akár a kiútba akár kint a városnézésbe, vagy becsatlakoznék madridomos kollégákhoz. :D
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 29., vasárnap 20:48

Elvileg egy héttel a meccs előtt kezdődnek a jegyárusítások. Nem lehetetlen ilyen meccsre jegyet venni. Max ha 6-an mentek, nem biztos, hogy közvetlenül egymás melle lesznek ülőhelyek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2019. szeptember 29., vasárnap 20:14

Sziasztok!
Madridista kártya megigényelve,amivel ugye 6 db jegyet tudok venni az adott meccsre. ELsőkörben a Valencia elleni márciusi meccset néztük ki. Mikor válik hivatalossá a meccs kezdési időpontja?Péntektől hétfőig tervezzük a maradást,csak aztán nehogy hétfőn legyen a meccs.Mennyi esély van szerintetek jegyet szerezni erre a meccsre?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 15., vasárnap 19:28

dzsi91 írta: Bruge elleni meccs oktober 1.

Start of sale of General Seating
Season Ticket Holders 30% Discount Mon, 2 Sep - 17h
Club members 30% Discount Fri, 6 Sep - 10h
Madridistas Mon, 9 Sep - 10h
General public Wed, 11 Sep - 10h

Tehát madridista kártyásoknak szeptember 9én nyitották a jegyvásárlást ami kb 21 nappal van a meccs előtt. Ez egy ilyen fix dolog bl/csoportmeccseknél? Matek miatt érdekelne,hogy mikor kezdjem el lesni az offisöl oldalt.
Igen. BL meccseknel így szokott lenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 15., vasárnap 15:57

Bruge elleni meccs oktober 1.

Start of sale of General Seating
Season Ticket Holders 30% Discount Mon, 2 Sep - 17h
Club members 30% Discount Fri, 6 Sep - 10h
Madridistas Mon, 9 Sep - 10h
General public Wed, 11 Sep - 10h

Tehát madridista kártyásoknak szeptember 9én nyitották a jegyvásárlást ami kb 21 nappal van a meccs előtt. Ez egy ilyen fix dolog bl/csoportmeccseknél? Matek miatt érdekelne,hogy mikor kezdjem el lesni az offisöl oldalt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. szeptember 4., szerda 14:48

DB07 írta: Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy Madridban egy bajnokira személyesen a meccs napján vagy előtte egy nappal tudok a helyszínen jegyet venni?
Szia! Meccsfüggő. A bajnoki meccsek többségére tudsz helyszínen jegyet venni aznap, a high-profile meccsekre sansztalan (pl. Barcelona, Atlético Madrid, vagy hasonló népszerűbbnek tekinthető felsőházas ellenfél).

DB07
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 21:33

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: DB07 » 2019. szeptember 4., szerda 13:47

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy Madridban egy bajnokira személyesen a meccs napján vagy előtte egy nappal tudok a helyszínen jegyet venni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 30., péntek 23:37

bence188 írta: Sziasztok, én is kinéztem magamnak a PSG elleni hazai meccset és segítségeteket szeretném kérni jegyvásárlás témában.Mennyi idő fizetés után, míg belépek a real madrid hivatalos honlapján a madridista közösségbe, mert ott elméletileg tudok rendes áron jegyet venni. Egyáltalán magyarként tudok regisztrálni? Nincs esetleg vmi feltétele? Egy felhasználóval hány jegyet lehet igényelni? Vagy esetleg tudtok mondani valami tutibbat, ahol viszonylag olcsón jutok jegyhez és biztos, hogy szerzek? Mikortól lehet kb. jegyet venni a meccsre? Most mennénk először egyik madridista barátommal és egy álmunk válna valóra, ha sikerülne kijutnunk, ezért is ez a sok kérdés. Segítségeteket előre is köszönöm!

Bence
Ha ilyen nagy az álom, szanj egy órát a topicra és olvass vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

bence188
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 15:02
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: bence188 » 2019. augusztus 30., péntek 21:54

Sziasztok, én is kinéztem magamnak a PSG elleni hazai meccset és segítségeteket szeretném kérni jegyvásárlás témában.Mennyi idő fizetés után, míg belépek a real madrid hivatalos honlapján a madridista közösségbe, mert ott elméletileg tudok rendes áron jegyet venni. Egyáltalán magyarként tudok regisztrálni? Nincs esetleg vmi feltétele? Egy felhasználóval hány jegyet lehet igényelni? Vagy esetleg tudtok mondani valami tutibbat, ahol viszonylag olcsón jutok jegyhez és biztos, hogy szerzek? Mikortól lehet kb. jegyet venni a meccsre? Most mennénk először egyik madridista barátommal és egy álmunk válna valóra, ha sikerülne kijutnunk, ezért is ez a sok kérdés. Segítségeteket előre is köszönöm!

Bence

johnny911
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2016. április 12., kedd 20:30
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: johnny911 » 2019. augusztus 30., péntek 19:05

Hello! Brugge - Real Mardrid meccsre szeretnék eljutni. Testvérem Belgiumban lakik, szóval nem lenne gond a szállással, csak azt nem tudom honnan lehet jegyet szerezni. Csak a Brugge hivatalos oldalán, vagy esetleg a Real oldalon, vagy van valami más oldal ahhonan lehet jegyeket szerezni? A segítséget előre is köszönöm.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2019. augusztus 30., péntek 14:58

Ezek a meccsnapok maximum csak akkor változnak, ha forradalom tör ki az adott városban, szóval nem kell félni hogy megvariálják a naptárat :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. augusztus 30., péntek 14:49

BL naptárral mik a tapasztalataitok?

Van olyan, hogy megváltoztatják a mérkőzés napját, mondjuk egy nappal későbbre rakják, pl keddről szerdára?

PSG ellenit én is kinéztem. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 18., vasárnap 11:49

wolves004 írta: Sziasztok!

Bátyám születésnapjára meccs jegyet fog kapni Madridba.Előre láthatólag még odébb lenne,február, március környékére szerveznénk le az utat. Kérdésem az lenne, hogy van olyan lehetőség,amivel hamarabb juthatnánk biztos jegyhez,mint amikor már mindenki vehet a hivatalos oldalon keresztül?Esetleg valaki tudna segíteni jegy vásárlásban?Minden ötletet,tanácsot szívesen veszek.Köszi
Csak uzeren keresztül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wolves004
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019. augusztus 18., vasárnap 10:19

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: wolves004 » 2019. augusztus 18., vasárnap 10:23

Sziasztok!

Bátyám születésnapjára meccs jegyet fog kapni Madridba.Előre láthatólag még odébb lenne,február, március környékére szerveznénk le az utat. Kérdésem az lenne, hogy van olyan lehetőség,amivel hamarabb juthatnánk biztos jegyhez,mint amikor már mindenki vehet a hivatalos oldalon keresztül?Esetleg valaki tudna segíteni jegy vásárlásban?Minden ötletet,tanácsot szívesen veszek.Köszi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég