Isco - 22

Archívum
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. február 9., vasárnap 17:50

Meccs embere nálam.

16/17-es Iscot idézte.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 4., szombat 18:42

a nyáron majd Guardiola elviszi a PSGbe :kalapos:

save my words.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 4., szombat 17:45

Csabi írta: tényleg vele mi van?

Már a csapattal edz ahogy Marcelo és James is.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 4., szombat 17:39

tényleg vele mi van?

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 4., szombat 17:10

Realista24 írta: Isco has 1 assist in his last 51 games for Real Madrid.

Az teljesítmény. Néha az ember már visszasírja LV-t. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 4., szombat 17:01

Isco has 1 assist in his last 51 games for Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 19., csütörtök 23:05

wZoLee7 írta:
Toky írta: Meglátszott rajta, hogy motivált, hogy akar.
Valencia ellen meg pont az ellenkezője látszódott. Hogy az a meccs számára csak nyűg.
Én imádom a "bendy-legged bearded beauty"-nkat, és nem is engedném el. Meg szerintem ő is belátja, hogy nem lesz alapkezdő (olyan Guti szerepe lehet). Csak nem tudom, hogy hogyan lehet elérni nála, hogy mindig -közel- olyan motivált legyen, mint tegnap. :/
Ne tedd ki a vonal mellé szélsőnek, az év hátralevő részében az alap kp egyértelmű, én Modricot már csak Kroos helyére hoznám be, azt is akkor ha Casemiro is a pályán van, így a kapuhoz közelebbi pozíció nyugodtan lehetne Valverde és Isco posztja. Vagy ez a tegnapi 4312. Amiben Hazard is nagyon élne.
Azért ez a tegnapi nem volt ennyire egyértelmű. Ilyen korcs felállást én még nem nagyon láttam. Bale végig jobb szélsőt játszott, míg Isco tkp-t. Jelenleg azt érzem, hogy ZZ óriásit fejlődött taktikailag, hogy hogyan tudja az ellenfél játékát kicsinálni. A PSG ellen Fede és Kroos szélén játszatásával teljesen kicsinálta az erős széljátékukat, míg most a bal oldal feladásával, szoros ember fogással már a labda kihozatalánál elfojtottuk a Barca játékát és Bale szélen futtatásával próbáltuk kivenni a játékból Albát.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 19., csütörtök 22:06

Toky írta: Meglátszott rajta, hogy motivált, hogy akar.
Valencia ellen meg pont az ellenkezője látszódott. Hogy az a meccs számára csak nyűg.
Én imádom a "bendy-legged bearded beauty"-nkat, és nem is engedném el. Meg szerintem ő is belátja, hogy nem lesz alapkezdő (olyan Guti szerepe lehet). Csak nem tudom, hogy hogyan lehet elérni nála, hogy mindig -közel- olyan motivált legyen, mint tegnap. :/
Ne tedd ki a vonal mellé szélsőnek, az év hátralevő részében az alap kp egyértelmű, én Modricot már csak Kroos helyére hoznám be, azt is akkor ha Casemiro is a pályán van, így a kapuhoz közelebbi pozíció nyugodtan lehetne Valverde és Isco posztja. Vagy ez a tegnapi 4312. Amiben Hazard is nagyon élne.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Toky » 2019. december 19., csütörtök 21:56

Meglátszott rajta, hogy motivált, hogy akar.
Valencia ellen meg pont az ellenkezője látszódott. Hogy az a meccs számára csak nyűg.
Én imádom a "bendy-legged bearded beauty"-nkat, és nem is engedném el. Meg szerintem ő is belátja, hogy nem lesz alapkezdő (olyan Guti szerepe lehet). Csak nem tudom, hogy hogyan lehet elérni nála, hogy mindig -közel- olyan motivált legyen, mint tegnap. :/

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. december 19., csütörtök 7:12

Megkovetem, borzaszto dontesnek tunt jatszatni, de ez komoly ferfimunka volt. :agree:

Ettol fuggetlenul nyaron elengednem a kezet, de egy ilyen Isco, aki esetleg el is fogadna, hogy 12.-13. ember, hasznos lenne.

Nagy kerdes, hogy meddig tart a lendulet, az o palyafutasanak pont az a legnagyobb rakfeneje, hogy konzisztensen nem tudta hozni magat soha. Hatha "oregsegere" jon meg ez nala...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. december 19., csütörtök 6:06

Realista24 írta: Nagyszerű alkotott, nem?
Egyértelműen!
Nalam az elmult évek legjobb meccsét hozta. Reg, nagyon rég lattam igy focizni
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 19., csütörtök 1:39

Nagyszerű alkotott, nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. november 28., csütörtök 16:16

ISCO! American Reacts To ISCO ALARCON HUMILIATING OPPONENTS
7 percnél, mikor visszapörgeti, mert nem akarja elhinni.. :mrgreen:

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. október 31., csütörtök 20:17

kiserik írta: Azért nem olyan egyszerű ez. Adott ugye a CKM. Case és Kroos az egyik legjobbak a posztjukon, sőt, míg Lukita még mindig az aktuális aranylabdás. Odegaard kölcsönadása logikus és helyes lépés volt, bizonyítja is, hogy jövőre készen lesz a kezdő (Modric helyett) posztra. Itt maradt Fede, aki meccsről meccsre bizonyítja, hogy helye van a csapatban és megállja a helyét a kezdőben is. Jövőre összeállhat egy olyan 4es, ahol elég nehéz lesz kiválasztani a kezdő 3ast. Gyakorlatilag 1 vagy 2 cserejátékosra lesz szükségünk és még ott van talonban de Beek is, akiről ugye az volt a duma nyáron, hogy jövőre csatlakozik.
Én továbbra is a támadó részleg miatt aggódom, bár ez Mbappéval javulhatna.
Jól hangzik ez a kp sor, de ebbe Pogba elég erősen beleszólhat. ZZ imádja, biztosan ismét rámegyünk a nyáron. Úgy Odegaard előtt már 5 ember is lesz a kp-n, ami aggasztó. :( Illetve ha kifizetünk Pogbáért 100+milliókat(pláne, ha lehoz még egy jó EB-t is), fix nem marad Mbappéra, de még talán egy értelmes jobbszélsőre sem pénz. És mivel szerintem Mbappe jövő nyáron még mindig mozdíthatatlan lesz, így elég valószínű, hogy Pogba fog jönni mint galaktikus.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 31., csütörtök 19:42

Kerlon írta:
h3x0r írta:
Iscoval nem az a baj, mint Lucasnal, hogy csapaton belul egy tehetsegesebb jatekos elol veszi el a perceket, hanem hogy eleve nem tudunk a kozeppalyara hasznos jatekost igazolni, amig o itt van.
Ez iden sem volt akadály tekintve, hogy van egy Jamesünk, akitől szabadulnánk, egy Isconk, akit tegnap fütyült a Bernabeu, egy Modricunk, aki a VB óta kiégett és meccsekre bírja csak magát összekaparni, valamint volt egy Ceballos, aki eme kemény felhozatal elleni küzdés helyett elment egy Arsenalba bizonyítani és ott sem sikerült beverekednie magát a kezdőbe.

Nem is Iscoval van a baj ilyentéren, hanem a vezetőséggel és a szakmai stábbal, akik nem bírnak változtatni és új arcokat beilleszteni a csapatba. Jövő nyáron azon se lepődnék meg, ha távozna Modric, James, Isco és Ceballos is. Aztán jönne vissza Ödegaard meg egy sztár igazolás, illetve feltehetően Casemiro helyére is valaki. Ez 3 fix igazolás, Hakimi leváltja Odriozolát, Marcelot esetleg Reguilon, valamint prioritás rámenni Mbappeéra.

Gyakorlatilag 300-400 milliót jövőre is elkölthetnénk.
Azért nem olyan egyszerű ez. Adott ugye a CKM. Case és Kroos az egyik legjobbak a posztjukon, sőt, míg Lukita még mindig az aktuális aranylabdás. Odegaard kölcsönadása logikus és helyes lépés volt, bizonyítja is, hogy jövőre készen lesz a kezdő (Modric helyett) posztra. Itt maradt Fede, aki meccsről meccsre bizonyítja, hogy helye van a csapatban és megállja a helyét a kezdőben is. Jövőre összeállhat egy olyan 4es, ahol elég nehéz lesz kiválasztani a kezdő 3ast. Gyakorlatilag 1 vagy 2 cserejátékosra lesz szükségünk és még ott van talonban de Beek is, akiről ugye az volt a duma nyáron, hogy jövőre csatlakozik.
Én továbbra is a támadó részleg miatt aggódom, bár ez Mbappéval javulhatna.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 31., csütörtök 19:22

h3x0r írta:
Galacticos írta: Jelen pillanatba kik elol?
Iscoval nem az a baj, mint Lucasnal, hogy csapaton belul egy tehetsegesebb jatekos elol veszi el a perceket, hanem hogy eleve nem tudunk a kozeppalyara hasznos jatekost igazolni, amig o itt van.
Ez iden sem volt akadály tekintve, hogy van egy Jamesünk, akitől szabadulnánk, egy Isconk, akit tegnap fütyült a Bernabeu, egy Modricunk, aki a VB óta kiégett és meccsekre bírja csak magát összekaparni, valamint volt egy Ceballos, aki eme kemény felhozatal elleni küzdés helyett elment egy Arsenalba bizonyítani és ott sem sikerült beverekednie magát a kezdőbe.

Nem is Iscoval van a baj ilyentéren, hanem a vezetőséggel és a szakmai stábbal, akik nem bírnak változtatni és új arcokat beilleszteni a csapatba. Jövő nyáron azon se lepődnék meg, ha távozna Modric, James, Isco és Ceballos is. Aztán jönne vissza Ödegaard meg egy sztár igazolás, illetve feltehetően Casemiro helyére is valaki. Ez 3 fix igazolás, Hakimi leváltja Odriozolát, Marcelot esetleg Reguilon, valamint prioritás rámenni Mbappeéra.

Gyakorlatilag 300-400 milliót jövőre is elkölthetnénk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. október 31., csütörtök 19:10

Galacticos írta: Jelen pillanatba kik elol?
Iscoval nem az a baj, mint Lucasnal, hogy csapaton belul egy tehetsegesebb jatekos elol veszi el a perceket, hanem hogy eleve nem tudunk a kozeppalyara hasznos jatekost igazolni, amig o itt van.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 31., csütörtök 18:58

Galacticos írta: Brahim vagy rodrygo kkp?
nem
de ha már mindenki kötözködik én is:
a kispadon vehet el előlük helyet

a fő baj vele szerintem, hogy nem találunk neki helyet a csapatban
nem olyan felállásban, játékstílusban játszunk, ahol ő élne
egy poszt nélküli játékos nálunk, pont mint James is
sőt Ceballos is...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. október 31., csütörtök 18:49

Jim írta:
Galacticos írta: Jelen pillanatba kik elol?
Brahim/ Rodrigo pl
(Ödegaard /Ceballos)
Brahim vagy rodrygo kkp? Isco tudtommal ha jatszik is (nem surun) akkor sem bale vagy hazard helyen ahol rodrygo/brahim jatszana.
Remy írta: Isco egyedül attól veszi el a lehetőséget, hogy bármi változást tudjunk eszközölni a csapatnál. Hogy ez kinek a hibája végül, az már egy másik kérdés.
Alig jatszik. Es ha jatszik es szar es semmit se er(te mondtad) akkor mindebkepp van elorelepes ha nem jatszik nem? Mert mindenki jobb nala.
Nekem kedvencem volt, megallt a fejlodesbe, nincs jo formaban de amiket rola meg lucasrol irtok folyamatosan az oriasi tulzas.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 31., csütörtök 18:22

Isco egyedül attól veszi el a lehetőséget, hogy bármi változást tudjunk eszközölni a csapatnál. Hogy ez kinek a hibája végül, az már egy másik kérdés.

A legnagyobb probléma vele mégis inkább az, hogy amikor játszik, akkor se ér semmit. Totál nulla lett a tag. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég