Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 2., szombat 19:12

sebydani írta: Ez csak azt jelzi hogy, te és én se tudunk sokat hozzátenni minőségben a fórumhoz. Ezek már nem azok az évek :mrgreen:

Ellenben Soriano jó példa volt, kell a srácnak még idő, BL-ben eddig nagyon szép amit hoz, ha folytatja akkor bizony komolyan kell venni.
Csak én már nem is akarok, de te nem adod fel. :mrgreen:

Ide akkor se lesz jó, Anglia vagy Németország ahogy írták is. Vagy olasz.

MBappéra kell menni, köré meg csak beválik 1-2 a sok fiatalunkból.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. november 2., szombat 19:09

Ez csak azt jelzi hogy, te és én se tudunk sokat hozzátenni minőségben a fórumhoz. Ezek már nem azok az évek :mrgreen:

Ellenben Soriano jó példa volt, kell a srácnak még idő, BL-ben eddig nagyon szép amit hoz, ha folytatja akkor bizony komolyan kell venni.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 2., szombat 19:02

sebydani írta: Könyörgöm tanuljuk már meg leírni hogy De Ligt. Annyira nem nehéz azért.
De önérzetes vagy, rokon? Dani De Ligt? :lol:

Btw a norvég gyerekkel óvatosan, ott Soriano is 30+os idényeket csinált.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. november 2., szombat 18:15

Könyörgöm tanuljuk már meg leírni hogy De Ligt. Annyira nem nehéz azért.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. november 2., szombat 16:04

Ja csak Haaland jatszik egy olyan csapatban amit szinte ra irtak. Neki az angol(nemet) liga valo, nem az ilyen skilles passz jaratos spanyol csapatok(sem a bekkelos olasz liga). Szoboszlai viszont remekul beleillene, sot jobban mint a Salzburg rohanos jatekaba.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. november 2., szombat 15:58

Yazid írta: az elmúlt eveket nezve a barca azt szerez meg akit akar, nem szamít lóvé vagy törveny. ugy nez ki befürödtek dembelevel, suarez mar mellékvagany lesz, van egy messi meg griezmann. ennyi. nalunk meg mindig sok lesz a kerdes, itt van vini, bale, rodrygo, lucas, asensio. drasztikus lepeseket nem tettunk évek óta es bappehoz egy ilyen kell. ja és még pogbárol nem is beszeltunk...és ne gyertek a ,,majd 20 nyarán odabaszunk" mert nalunk ez nem így működik, zidane sorsa se fix itt még szerintem akarmi lehet.
Ez így igaz, Neymar megvétele óta eléggé sikeresen űzik a mocskos kis játékaikat, láthatjuk hány 100 milliós játékos fordult meg náluk.

Ehhez még vegyük hozzá, hogy 2022-ig elég esélytelen Mbappet elhozni Párizsból, bárkinek is.

Ráadásul nekünk is van egy csomó takarítani való, ami idén nyáron sem sikerült: Bale, Iscot, James, Asensio, ott a 2 brazil, egyikük bőven elég lenne.

Pénz is kéne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 2., szombat 14:52

Na ja.

Viszont, ti továbbra sem Messi utódot kerestek véleményem szerint (hiába az van a médiában), hanem Messi MELLÉ kerestek embert. Messi nem fog addig háttérbe szorulni, amíg lépni bír és a pályán van. Sokkal nagyobbá nőtte ki magát, mint a klub.

Nekünk viszont egy tényleges CR pótlás kell, mert a portugál már nincs itt. És jelenleg Bappé a legalkalmasabb ember erre, gólok terén, piaci érték terén, marketing szempontból. Az egyedüli opció.

Haaland amúgy elég komoly lehet. Rendben van, hogy osztrák liga, de látható, hogy BL-ben is brutál számokat hoz. Az viszont már nem osztrák liga szint.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 2., szombat 14:48

Ahogy CR-t, úgy Messit sem lehet egy játékossal pótolni. Szerintem nem is kell, eleve egy rossz út, amikor valaki az új CR-t vagy Messit keresi. Ilyen terhet nem szabad rátenni egy fiatal játékosra sem, de legyen szó akár tapasztalról is, Hazard-on jól látszik, nem bírja el. Mondjuk az ő esetében azért nagyon ritkán láttam olyant, hogy valaki komolyan CR utódként emlegette.
A barce Messi után szerintem stílust is válthat, már amit a támadó részleget illeti. Lehet kér gyors szélső és egy góllövő center, mert még egy ilyen, különbséget teremtő játékost úgy sem találnak.
MBappe kössön ki bárhol, ott neki kell adni egyből a 9-es szerepét. Ez az amiben mi marha nagy hátrányban leszünk, ha ZZ lesz az edző. Imádom Benzemat, de MBappe nem akar szélső lenni, ezt már ő is elmondta, és akkor itt van Jovic is. Barcáéknál meg ez egy hiány poszt jelenleg is. MBappe meg a világ kb összes csapatában erősítést jelentene, szóval végtelen lehetőség, és sajnos attól tartok, ott fog kikötni, ahol majd kifizetik

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 2., szombat 14:45

en egyet ertenek a leirtakkal, viszont szerintem ugyis meg fogja probalni a vezetoseg egy aktualis top 3-as tamadoval potolni, es ha ez akkor haaland, lautaro martinez vagy mondjuk rashford lesz akkor az nyilvan sokat elmond a piacrol is.

na mindegy, ugy kapcsoltam en ezt a mbappe-s temahoz, hogy jelenleg kepessegeket, potencialt, golerosseget, marketinget es mindent egybe veve mbappe tudna ot szerintem legjobban megkozeliteni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 2., szombat 13:31

Meg jo-jo, ugyes sracok ezek, de azert Messi minden idok egyik legjobbja. Es mar az O korukban is messze kiemelkedett.

Mbappe lehet meg korszakos jatekos, meg a tobbiek is lehetnek nagy kiralyok, de nagyon sokat kell meg letenni.

Arrol nem is beszelve, hogy a Barca - Messi kapcsolatot egymasnak talaltak ki. Egy az egyben szerintem potolhatatlan.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 2., szombat 12:25

'shutterisland írta: en sem nagyon gondolkodtam eddig mbappen, mar csak azert sem, mert szerintem is nalatok fog kikotni, de az teny, hogy kvalitasokat es potencialt nezve o lehetne nalunk messi legmeltobb utodja.
persze addig meg berobbanhat valaki, ahogy mondjuk felix tette vagy ahogy akar a salzburgi norveg sracnak kinez a dolog.

mondjuk egy dembele-griez-mbappe barcelonai tamadotrio eleg furan festene. :mrgreen:
Mert Felix mit csinált vagy Haaland, ami miatt úgy lehetne emlegetni, mint lehetséges Messi ( :lol: ) utód? (Tudom nem szó szerint írtad, de olvastam hasonló dolgokat) Még Mbappét sem, mert közel sem azt játssza, amit Messi. Messit nem fogjátok tudni pótolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 2., szombat 12:07

en sem nagyon gondolkodtam eddig mbappen, mar csak azert sem, mert szerintem is nalatok fog kikotni, de az teny, hogy kvalitasokat es potencialt nezve o lehetne nalunk messi legmeltobb utodja.
persze addig meg berobbanhat valaki, ahogy mondjuk felix tette vagy ahogy akar a salzburgi norveg sracnak kinez a dolog.

mondjuk egy dembele-griez-mbappe barcelonai tamadotrio eleg furan festene. :mrgreen:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sander » 2019. november 2., szombat 11:34

Yazid írta: az elmúlt eveket nezve a barca azt szerez meg akit akar, nem szamít lóvé vagy törveny. ugy nez ki befürödtek dembelevel, suarez mar mellékvagany lesz, van egy messi meg griezmann. ennyi. nalunk meg mindig sok lesz a kerdes, itt van vini, bale, rodrygo, lucas, asensio. drasztikus lepeseket nem tettunk évek óta es bappehoz egy ilyen kell. ja és még pogbárol nem is beszeltunk...és ne gyertek a ,,majd 20 nyarán odabaszunk" mert nalunk ez nem így működik, zidane sorsa se fix itt még szerintem akarmi lehet.
De Light :hmmm: Griezmant is hitelbol. Dembelet ugye a Neymar-ert kapott penzbol, ahogy Coutinhot is. Nekem valamiert kicsit olyan erzesem van hogy elobb utobb inkabb lefele fognak menni a jatekos arak, sztem most jopar klub tulkoltotte magat ( Klopp es Pep is nyilatkozta a nyaron hogy nagy osszegu igazolast nem tehetnek meg) jon majd egy kis korrekcio. De visszaterve a temahoz, ha a Barca a PSG-bol igazol valakit akkor az Neymar lesz. Mbappet meg csak ugy lehet sztem elhozni ha utolso evebe lep a szerzodese vagy szabadon igazolhato.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 2., szombat 11:25

Aztán ahogy mostanában lenni szokott, beleszarok Hazard után nyáron megvesszük beleszarok Pogbát rekord pénzért, David bátyó meg elviszi Mbappét a MU-ba mondjuk egy Martial csere keretein belül :mrgreen: :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. november 2., szombat 11:13

az elmúlt eveket nezve a barca azt szerez meg akit akar, nem szamít lóvé vagy törveny. ugy nez ki befürödtek dembelevel, suarez mar mellékvagany lesz, van egy messi meg griezmann. ennyi. nalunk meg mindig sok lesz a kerdes, itt van vini, bale, rodrygo, lucas, asensio. drasztikus lepeseket nem tettunk évek óta es bappehoz egy ilyen kell. ja és még pogbárol nem is beszeltunk...és ne gyertek a ,,majd 20 nyarán odabaszunk" mert nalunk ez nem így működik, zidane sorsa se fix itt még szerintem akarmi lehet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 2., szombat 10:42

Lehet nem a legjobb példa, de elég megnézni Griezmann szerepét is. Az Atleticoban királykodhatott, elment a barcába és egy gyűrött kirakós darabka lett. Mindenkivel ez történik ott, amíg Messi ott van, és a tag 32 éves... ott lesz még évekig.

Hazard ide vagy oda, Bappé lenne a legnagyobb kaliber már Madridban.

Fel kell tenni a kérdést. Be akar állni a sorba, vagy ő akar a sor elejére állni és vinni a csapatot?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 2., szombat 10:36

Yazid írta: jelenleg bappét jobban el tudom kepzelni a barcaban ha mindenfele körülmenyt nézek, sajna. még ha jön is hozzak tuti nem jövőre, piszkosul fiatal még és vígan el van még otthon.
Hogyha jössz beböfögni valami idiótaságot, akkor érvelj is mellette, különben wxyz vagy.
Miért inkább Barca?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 2., szombat 10:35

Yazid írta: jelenleg bappét jobban el tudom kepzelni a barcaban ha mindenfele körülmenyt nézek, sajna. még ha jön is hozzak tuti nem jövőre, piszkosul fiatal még és vígan el van még otthon.
hozzánk tuti nem jövőre, de barcába meg menne? Vagy ez most mi? Miért tudnád ott jobban elképzelni?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. november 2., szombat 10:32

jelenleg bappét jobban el tudom kepzelni a barcaban ha mindenfele körülmenyt nézek, sajna. még ha jön is hozzak tuti nem jövőre, piszkosul fiatal még és vígan el van még otthon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 2., szombat 9:54

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:

Amúgy, úgy adjátok elő, mintha Beckham valami saját nevelés lenne :mrgreen:
Apróság, hogy a PSG-ben is játszott? Meg a ManU-nál?
Igaz igaz, de rajtunk kivul volt a masik ketto csapat nagykovete is?
Bizni kell, mar jet evvel ezelott megigerted nekunk MBappet :mrgreen:
Nem, de a kínai focié igen :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég