Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 24., vasárnap 16:23

Nekem is tetszik, de még idegenen mozog a csapatban. Az biztos, hogy lehet rá számítani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 24., vasárnap 16:14

Ide senki semmit? Sztem parádé volt emberünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 3., vasárnap 10:11

Torquemada írta: Én sem bántanám most egyébként, pedig harmatgyenge volt. A baj az volt, hogy Marcelot akartak játszatni vele. Előre meg minden meccsen gyenge volt eddig is. A védekező feladatokat viszont maximálisan meg tudja oldani. Ezzel most sem volt gond, inkább az első félidőben dolgoztatták meg. Utólag könnyű, de most kellett volna inkább Marcelo, mivel betömörülő, sok védővel felálló ellenfelünk volt, ezt a brazil jobban tudta volna bontani. Egyébként én sem értem, Reguilónnal mi volt a gond, clásicotól kezdve mindenhol megállta a helyét Solari keze alatt. Vissza kell hozni, és bár nagyon fáj, de Marcitól meg kell válni, és egy Mendy-Reguilónnal nekifutni a következő szezonnak. Nem lenne az rossz.
Szerintem előre sem lesz gond, de nem úgy, hogy havonta berakod játszani egyszer. Kellenek neki a meccsek, van sebessége az látszik, megmeri húzni, csak hát ha valaki nincs meccsben akkor az pont így néz ki

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 2., szombat 23:50

wxyz írta:
numberone1 írta: Azert az, h Regunak ez a plafon...hat ez kb. az szint mint amikor Hazard csak forgolodik.... :ike:
Egyetértek, teljesen ugyanaz. Hazard leigazolásával kapcsolatban bejött minden amit írtam.
Hallod, te élvezed ha rosszul megy a Realnak és a Real játékosoknak?!


Remélem Hazard beilleszkedik és hasznos tagja lesz a Realnak, neked pedig nem lesz itt lehetőséged magyarázkodni, mert már az nso-n fogod tudni csak hergelni a népet. Oda való ez.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. november 2., szombat 23:40

Én sem bántanám most egyébként, pedig harmatgyenge volt. A baj az volt, hogy Marcelot akartak játszatni vele. Előre meg minden meccsen gyenge volt eddig is. A védekező feladatokat viszont maximálisan meg tudja oldani. Ezzel most sem volt gond, inkább az első félidőben dolgoztatták meg. Utólag könnyű, de most kellett volna inkább Marcelo, mivel betömörülő, sok védővel felálló ellenfelünk volt, ezt a brazil jobban tudta volna bontani. Egyébként én sem értem, Reguilónnal mi volt a gond, clásicotól kezdve mindenhol megállta a helyét Solari keze alatt. Vissza kell hozni, és bár nagyon fáj, de Marcitól meg kell válni, és egy Mendy-Reguilónnal nekifutni a következő szezonnak. Nem lenne az rossz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 2., szombat 23:38

numberone1 írta: Azert az, h Regunak ez a plafon...hat ez kb. az szint mint amikor Hazard csak forgolodik.... :ike:
Egyetértek, teljesen ugyanaz. Hazard leigazolásával kapcsolatban bejött minden amit írtam.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. november 2., szombat 23:30

Ettol csak jobb lesz Mendy ebben en is biztos vagyok. Eloszor ha tobbet jatszatjak egyutt Hazardal, talan jobban osszeszokhatnak. Azert az, h Regunak ez a plafon...hat ez kb. az szint mint amikor Hazard csak forgolodik.... :ike:
Regunak ennel jobb meccsei voltak, de Mendynek is ennel jobb meccsei lesznek.
Egyebkent vissza kell hozni Regut, h lassuk oket egyutt es versenyeztessuk meg oket.
Hakimit szinten, mert Carvajalnak is kell egy eros konkurencia. Egyebkent ma jobbbekk sem volt jobb mint a bal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 2., szombat 23:28

Szerintem felesleges a tényleges tudását a mai meccs miatt megítélni/elítélni.

Voltak fasza meccsei. Igenis jó dolgokat is produkált Real mezben is, de a mai egy ultra szar meccs volt. Vinicius szintet hozott. Beadások totál nem emberhez, esett-kelt.


Szerintem lapozni kell simán és a következő meccsen fókuszálva, rendesen tolni. Sokkal-sokkal több van szerintem benne, mint amit ma láttunk. Egy rossz meccse mindenkinek lehet. Ha tartósan ez lenne, akkor lehet szidni sztem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 2., szombat 23:26

Semmi baj vele, egy stabil játékos, a különbséget nem ő fogja jelenteni. Amíg nem találunk egy új Marcelot, nem lesz jobb opció.
Nem illik.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 2., szombat 23:23

Igazából kár kiemelni a gyenge teljesítményét (főleg az első rosszabb meccse után), Carvajal se volt jobb a másik oldalt, sőt az egész csapat k**va gyenge volt.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. november 2., szombat 23:21

Ez a mai tényleg nagyon tré volt, de előtte azért ígéretes volt. Ma mondjuk lehet pont Marcival behúztuk volna ezt.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 2., szombat 23:18

G. V.tinho írta:
wxyz írta: Tehát azért kritizálod, mert ma lehozta Regulion legjobb meccseinek a szintjét.

Ezt te sem gondolod komolyan. Ráadásul Regu ingyen volt, ez a seprűnyél mozgású meg 50 milláért.

Nem mondom hogy Regu jobb, de ha már 50 millát dobsz egy balbunkóért, akkor ilyen se íze se bűze figuráért
Miért lenne se íze, se bűze?
Nem is tudom mikor volt utoljára olyan szélső védő itt, aki tudta segíteni a védekezést a csapatjáték szintjétől függetlenül?
Ma lejátszotta az eddigi leggyengébb meccsét, hozott egy középszer szintet. Ezért beleállni, ráadásul egy olyan játékos miatt akinek ez a szint a plafon?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 2., szombat 23:13

Csabi írta: hagyjátok már, megint itt van ez a szerencsétlen provokálni.
Rodrygotól semmit nem látott, tőle nem észlelt egy jó beadást sem..Mendy meg lehozta Regulion legjobb meccseinek a szintjét, úgy hogy szegény Mendy tényleg brutál rossz volt ma. Remélem ez egyszeri botlás.Bízom benne.

Pláne abba a Regulionba áll bele, aki jól teljesített, úgy hogy ő tényleg csak egy B/C emberke volt.

Megszakértette wxyz ezt is. Jó, hogy újra itt van. Túl nagy volt a nyugalom, kell a probokálás. Azért van egy Realos fórum, hogy provokáljuk egymást. Szerencsétlen ember.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 2., szombat 23:09

Jó lesz a gyerek amúgy, csak egyszerűen egy túl offenzív Marcelohoz szokott hozzá a szemünk, ő meg nem bonyolítja a támadásban a dolgokat és igyekszik a pozíciót tartani.

Fontos meccseken nagy kincs lehet, feltéve ha lesz idén fontos meccsünk, mert szörnyen fgy-k vagyunk.
Love football, hate antifa.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. november 2., szombat 23:07

G. V.tinho írta: 0.

Ez nem Real Madrid szint. Előre használhatatlan, védekezésben jó közepes...
Akkor már jobb, mint Marcelo az elmúlt 2-3 évben.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 2., szombat 23:06

hagyjátok már, megint itt van ez a szerencsétlen provokálni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 2., szombat 23:04

wxyz írta: Tehát azért kritizálod, mert ma lehozta Regulion legjobb meccseinek a szintjét.
Uh, meg ne bukjon a korbeszopkodott Mendyd, inkabb idebofogsz 2 sor orbitális hulyeseget. :lol:

Csoro a labdat is 10bol 11* hosszan tolta meg, a ziccerrol nem is beszélve...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 2., szombat 23:03

G. V.tinho írta:
wxyz írta: Tehát azért kritizálod, mert ma lehozta Regulion legjobb meccseinek a szintjét.

Ezt te sem gondolod komolyan. Ráadásul Regu ingyen volt, ez a seprűnyél mozgású meg 50 milláért.

Nem mondom hogy Regu jobb, de ha már 50 millát dobsz egy balbunkóért, akkor ilyen se íze se bűze figuráért
:lol: :lol: :lol:

Seprűnyél mozgású...

:lol: :lol: :lol:

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. november 2., szombat 23:02

wxyz írta: Tehát azért kritizálod, mert ma lehozta Regulion legjobb meccseinek a szintjét.

Ezt te sem gondolod komolyan. Ráadásul Regu ingyen volt, ez a seprűnyél mozgású meg 50 milláért.

Nem mondom hogy Regu jobb, de ha már 50 millát dobsz egy balbunkóért, akkor ilyen se íze se bűze figuráért

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. november 2., szombat 23:02

Dupla D írta:
wxyz írta: Tehát azért kritizálod, mert ma lehozta Regulion legjobb meccseinek a szintjét.
:lol:
Jó, hogy újra osztod az észt.

Én nem tartom nullának, de ilyen szar beadásokat még senkitől nem láttam.
Hát pedig Marcelotol volt mit eltanulni :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég