Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 3., vasárnap 12:43

A legszebb, hogy a golfos meg top3 volt mikor játszott.

De annyit nem ér, hogy így be kéne csicskulnia egy Real Madridnak.
Nem illik.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. november 3., vasárnap 12:16

Torquemada írta: Nálam ez a két ember amúgy sem a csapat tagja. Azért vannak itt, mert nem tudtunk tőlük megszabadulni. Az edzőnek is egyértelmű a véleménye róluk, de a nyakába varrták mégis mindkettőt. Végre mehetnének Isten hírével amerre látnak, és akkor nem kellene végigülniük a csapatuk meccseit.
de ez is mégis micsoda? a világ legnagyobb fociklubjában? ilyet hogyan lehet megengedni? ZZ v mittomén kicsoda nem gondolt arra, hogy mennyire bassza szét az ilyen az öltözőt? hogy lehet így építkezni ha mindig lesz olyan a csapatban aki nem akar építkezni csak élvezni a helyzetét? jó lenne már tiszta vizet önteni pár pohárba mert nagyon unalmas, hogy mindig védve van mindenki a médiában is mint vmi szent egér. felvenni a milliókat feltudják, de a kötelezettségek hol a gyászba maradnak?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. november 3., vasárnap 12:11

Nálam ez a két ember amúgy sem a csapat tagja. Azért vannak itt, mert nem tudtunk tőlük megszabadulni. Az edzőnek is egyértelmű a véleménye róluk, de a nyakába varrták mégis mindkettőt. Végre mehetnének Isten hírével amerre látnak, és akkor nem kellene végigülniük a csapatuk meccseit.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. november 3., vasárnap 11:32

Realista24 írta: James es Bale sem varta meg a meccs véget, 85. perc körül leleptek.
de ezt amugy következmény nélkül megtehetik? akár minden meccsen? elég kiábrándító.. jó nagy összefogás lehet csapaton belül
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 3., vasárnap 11:26

James es Bale sem varta meg a meccs véget, 85. perc körül leleptek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 3., vasárnap 10:05

Még mindig ugyan az a 2 dolog. Kései és néhol rossz cserék. Pontrúgások.
Nem tudunk gólt lőni, de várunk és várunk, KETTŐ cserénket használtuk ki tegnap. Ezt a tegnapi meccset nagy részben ZZ bukta el. Modric a szünet után nyugodtan levonulhatott volna kb észre se vettem volna. Valverde nem kis lendületet adhatott volna a kp azon részének, ami tegnap épp h baromi lassú volt, de nézze végig a meccset. Hazard és Rodrygo sem igazán mert vállalni, utóbbinál ez valahol érthető, de a belga, kezd kiakasztani, Mendy hatalmas helyzeténél nem visszalassítani kellett volna, hanem menni jobbra, széthúzni és a passz után begurítani az üres kapuba. Jó hogy meg nem állt. Egyébként szerintem Mendy jó lesz, de látszik rajta, hogy alig játszik, kellenek a meccsek neki.
Azt sem értem miért akar Ramos egészpályás magas passzokat adni, nem tud, rossz volt nézni ahogy körbe rúgta Rodrygot aki kb egyszer sem kapott tőle normális labdát.
A retkes pontrúgások meg...szohi senki nem tud szabadrúgást rúgni hogy Casemirot kell oda állítani? Vezettünk 2-vel, hogy ilyen könnyelmű szögleteket csináljunk mint mikor Kroos lepasszolja az ellenfélnek. Mikor szereztünk utoljára szögletből gólt? Borzalmas.
Abban a pillanatban, ahogy az ellenfél erővel játszik, oda oda lépnek, beállnak védekezni és mindenki csak ott áll ahol kell, mi megvagyunk lőve. Vannak bemozgásaink, de nem is próbáljuk megjátszani őket, inkább megy a visszapassz. Teljesen mind1, hogy meyik játékosról van szó, ez már az egész csapatra jellemző.
A spanyol bíróskodást meg a vart hagyjuk is. Semmi gond nem lenne a varral, ha nem oda is egy félig vak félig süket nevét se tudja spanyol barmot ültetnének. Megnézik, a vak is lássa, kéz volt, Rodrygot is tisztán látszott, hogy elkaszálták, de egyik sem ért 11-est.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. november 3., vasárnap 10:01

egyébként szerintem az rendben van, h az ilyenre nem adnak büntetőt, még ha most rosszul is esett nekünk a dolog. A csávó csúszott be és dőlt el, nyilvánvaló, hogy lerakja a kezét, mint mindenki esés előtt, és ha visszanézitek a kéz letétele folyamatos volt, nem a labda után kapott. Inkább azzal van a baj, hogy a VAR azon nem tud javítani, h a varnyúk nem következetesek.

Be kellett volna rúgni egyet a 3 ajtó-ablak szituból, felszabtak rendesen a szerencsétlenkedéssel. De nem kérdés, h ezzel együtt megérdemeltük volna a 3 pontot.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. november 3., vasárnap 9:44

Kerlon írta: Ennyire szarok voltunk? 10 perce összefoglalót néztem, az alapján inkább csak szerencsétlennek tűntünk.
Volt vagy három ziccerünk, mindet kihagytuk, mert kikapott a Barca. :(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 3., vasárnap 9:43

Ennyire szarok voltunk? 10 perce összefoglalót néztem, az alapján inkább csak szerencsétlennek tűntünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. november 3., vasárnap 9:35

Torquemada írta: Sosem voltam a legnagyobb Hazard fan, mindig mérsékelten kezeltem a srácot, de most mit tehetett volna társak nélkül ? Egyedül Benzemával tudott volna mit kezdeni, ezen felül volt mellette egy örege Modric, egy harmatgyenge Kroos, meg vagy öt védő, akik múltkor is, most is minden sikeres csel után felrúgják. Játszótársak nélkül még a nagy messzi is meghal (bár a belgát azért költői túlzás hozzá hasonlítani). Kár a húsz centis lesért, egy helyzete volt, azt be is vágta az élete formájában védő alkalmi csodakapusnak.
Egyre jobb, még lesz benne egy kis plusz szerintem, de az viszont biztos, hogy annak a vezérbika szerepnek, amire idehozták, nem fog tudni megfelelni. Ettől függetlenül sok szép megoldást és gólt fogunk látni tőle.
Hazardot nem vezerbikanak hoztak. Mbappe az lett volna, de ra meg varni kell. A belga egy tokeletes lancszem lesz ebbe a gepezetbe.
:goat:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. november 3., vasárnap 1:13

SzB írta: Nincs egy ember aki fölpörögne, és vinné a többit. És hót gyenge teljesítmények rakásra. A bal oldalon egy épkézláb támadásunk nem ment 97 perc alatt. Modric egy félidőt bírt, és lehet, hogy most a VAR-on múlt, de akkor már 3-mal vinni kellett volna otthon! Elkeserítő.
Ha olyan punnyadtak a játékosok mint az itt fórumozók többsége akkor télleg baj van...
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. november 3., vasárnap 1:11

Főleg h akár még lehet egy potya gól a végén és izgulhatnának a csapattal együtt, de full nem érdeklik őket a csapat csak a saját imidzsük ...
🇭🇺✝️🇭🇺

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 3., vasárnap 0:08

Csabi írta:
Onda Cero: Bale left in the 84th minute and James in the 86th minute of the game tonight.
ők is értékelték a meccset. :lol:

Értem én, hogy a szerződésükben benne van, hogy csak 80. vagy hányadik percig kell ott lenniük, de ennyire nem érdekli őket a saját csapatuk? Nem bírják ki azt a pár percet már vagy mi? Szerintem ez kurva nagy tiszteletlenség a csapattársak felé és a klub felé is és itt most mindegy, hogy mennyire szarul játszik a csapat.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 3., vasárnap 0:00

Onda Cero: Bale left in the 84th minute and James in the 86th minute of the game tonight.
ők is értékelték a meccset. :lol:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. november 2., szombat 23:51

Sosem voltam a legnagyobb Hazard fan, mindig mérsékelten kezeltem a srácot, de most mit tehetett volna társak nélkül ? Egyedül Benzemával tudott volna mit kezdeni, ezen felül volt mellette egy örege Modric, egy harmatgyenge Kroos, meg vagy öt védő, akik múltkor is, most is minden sikeres csel után felrúgják. Játszótársak nélkül még a nagy messzi is meghal (bár a belgát azért költői túlzás hozzá hasonlítani). Kár a húsz centis lesért, egy helyzete volt, azt be is vágta az élete formájában védő alkalmi csodakapusnak.
Egyre jobb, még lesz benne egy kis plusz szerintem, de az viszont biztos, hogy annak a vezérbika szerepnek, amire idehozták, nem fog tudni megfelelni. Ettől függetlenül sok szép megoldást és gólt fogunk látni tőle.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 2., szombat 23:50

De konkrétan az egész csapat alig tudta bevinni a labdát a 16os környékére. A Betis a legtöbbször kitolta őket legalább tíz méterre a 16ostól. Benzema elszigetelve, középpályások tologogatták oldalra a labdát. Carvajal és Mendy össze-vissza szaladgáltak. Így nem lehet szelsőt játszani.

Mendy helyzete jogos, ott mehetett volna vele.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 2., szombat 23:40

wxyz írta: De mit kellett volna ma csinálnia? Egyszer került olyan helyzetbe amikor lehetett valamit csinálni, azt el is rakta.
Cselezze végig az egész Betis bunkert és maradjon elég koncentrációja arra is, hogy gólt lőjjön vagy ziccerbe tegye valakinek a labdát?
Ilyen meccseken CR se csinálna többet, nem csak a mai, a húszas éveiben járó se.

Például mehetett volna Mendyvel a ziccernél, nem pedig mögötte kocogni. A lesgólja után mintha elégedetten hátradőlt volna, hogy ő már megrúgta a magáét ma, a többiek jönnek. Ez kevés. A kaputól messze szépen teszi-veszi a labdát de az utolsó passzokat ő is elrontja, gólt meg mintha nem is akarna rúgni.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 2., szombat 23:33

De mit kellett volna ma csinálnia? Egyszer került olyan helyzetbe amikor lehetett valamit csinálni, azt el is rakta.
Cselezze végig az egész Betis bunkert és maradjon elég koncentrációja arra is, hogy gólt lőjjön vagy ziccerbe tegye valakinek a labdát?
Ilyen meccseken CR se csinálna többet, nem csak a mai, a húszas éveiben járó se.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. november 2., szombat 23:26

ziro4vr írta: Megfogadtam, hogy Hazardról majd tavasszal mondok ítéletet, de ez eddig nagyon kevés. Őt nem Rodrygohoz meg a többi archoz kellene mérni, hogy kezd hasznos lenni meg mit tudom én..kevés nagyon eddig.
+1
Senki sem várt tőle CR szintet, de a kezdetektől fogva oriasi blama az emberunk.
Kezdve azzal, amilyen formában ideérkezett.
Ráadásul ő is mar 28, minden szezon számít.
ZIDANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. november 2., szombat 23:21

Én szoktam az egyik legkritikusabb lenni, de ez egy igazi cigány meccs volt ahol kb semmi nem akart összejönni, plusz azért amit a bíró meglépett az tényleg a pofátlanság teteje. Még a VAR előtt tényleg rálehetett fogni, hogy szarul helyezkedett a bíró és nem látta, vagy valami, de visszanézik bazmeg, a hülye is látja, hogy kezezik a féreg, és szarik rá, úgy dönt, hogy nem fújja be. Ez mégis mi az isten kócos fasza? És nyilván nem lesz következménye. :lol: :lol:

Amúgy nyilván mi is szánalmasak voltunk ettől függetlenül, de a szabály akkor is szabály, ha mi szarul játszunk, nem? A Vini eset is kérdéses volt, az a nyomorult kapusuk meg kapott 1 sárgát és utána ugyanúgy húzta az időt... Istenem de rühellem az ilyen meccseket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég