Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

oldmeesee
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 20:23
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: oldmeesee » 2019. november 14., csütörtök 22:38

Azért ma is elrakott 3-at! Igazi gólgép! :salute:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 9., szombat 20:18

itt volt alatta egy Ferrari. de neki a Fiat kellett :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. november 9., szombat 20:17

Realista24 írta: Érdekesség
Since Cristiano left Real Madrid:
Benzema with Madrid: 41 goals and 13 assists in 68 matches (scoring or assisting once every 103 minutes).

Cristiano with Juve: 34 goals and 12 assists in 56 matches (scores or assists once every 105 minutes) [@2010MisterChip]
Raadasul CR az allando tizenegyes vegrehajto.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 9., szombat 20:04

Érdekesség
Since Cristiano left Real Madrid:
Benzema with Madrid: 41 goals and 13 assists in 68 matches (scoring or assisting once every 103 minutes).

Cristiano with Juve: 34 goals and 12 assists in 56 matches (scores or assists once every 105 minutes) [@2010MisterChip]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. november 6., szerda 19:20

Ramsey a gólvonalról tolta be a gólját. pedig jöhetett volna a 128.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. november 4., hétfő 22:45

2017 tavaszi felallast megneznem Cevel es Isco helyen Hazardal.

Amugy a tavalyi szezonban szerintem annyival lettunk volna elorebb, hogy az Ajax ellen tovabbjutunk, de a BL gyozelemtol messze lettunk volna. A bajnoksag meg sokkal jobb formaban levo csapattal es csucs CR-rel is sokszor eluszott eleg hamar.
Ettol fuggetlenul Perez legnagyobb hibaja volt, hogy nem sikerult megoldani a maradasat.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. november 4., hétfő 22:27

Realista24 írta: Az a helyzet, hogy nem csak mi érezzük a hiányát, de ő is a Realet sztem.

Ki hogy látja?
Ha maradt volna, Benzema-nak nem lenne ilyen jó szezonja, mint a mostani és a tavalyi. :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy tényleg kár volt elengedni. Ha igaz, amit anno irtak: Balet el kellett volna engedni 2 éve, Cr maradt volna, megkapta volna azt a plusz zsét és ennyi. Lehet ugyanúgy szarok lennénk, de legalább egy Bale-l kevesebb. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 4., hétfő 22:15

Remy írta: Nézegettem, hogy juvés gólkirály mikor volt utoljára a Seria A-ban. Katasztrófa a helyzet. Uralják a ligát és 2008-ban Del Piero, 2002-ben Trezeguet, előtte pedig 1985-ben Platini. Ennyi, össz-vissz az elmúlt 34 évben.

CR rossz helyen van. Neki a Real volt az otthona, itt tudott kiteljesedni. Őt a csillogás, a kritika és a gólok éltetik. Itt minden megvolt, minden egyes nap.

Torinó elleni meccsbe néztem bele. Mutatja a társaknak, hogy előre... semmit nem ér. Ott nem akarják kivégezni az ellenfelet, legyen meg a minimális előny és hátra is lehet dőlni. Ez olyan, mintha kryptonitot raknál Superman zsebébe, majd mondanád neki, hogy hajrá, lehet menni megváltani a világot.

Mindkét fél óriásit vesztett. :'(
elég megnézni milyen meccseket játszanak most is. csak így hirtelen az elmúlt 2 és fél hónapból:
1-0
2-1
1-1
2-1
2-1
2-1
3-0 omg
2-0
2-1
2-1
2-2
0-0
4-3
1-0

a minimumra mennek. benne van a dns-ükben. nevetséges.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 4., hétfő 21:56

Messi 2 évvel fiatalabb nála, így 35höz közeledve, azért nem lenne nagy meglepetés, ha mondjuk CR rak egy 20 gólos szezont, míg a 32-33 éves Messi egy 35 gólosat. CR is megtette ugyanannyi idősen. Ez már nem oszt nem szoroz.

Ahogy írtam, nem az olasz ligával van baj, hanem a Juventusszal. Képtelenek gólkirályt csinálni az emberből. Immobilék, Lukakuk élnek, mint hal a vízben. CR nem, mert a Juvéban van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. november 4., hétfő 21:51

Realista24 írta: Az a helyzet, hogy nem csak mi érezzük a hiányát, de ő is a Realet sztem.

Ki hogy látja?
Nem gondolom hogy megbánta volna hogy távozott. Ha visszaemlékszünk, akkor 2017 nov-dec körül elég reménytelennek tűnt a helyzet, és a PSG elleni párharcot ZZ hattyúdalának gondolta a nemzetközi sportsajtó komoly része. Nem így lett, Cristiano hozott egy újabb parádés tavaszt, és királyként távozott. Lassan 2 évvel öregebb, az olasz ligában azért könnyebb érvényesülni idősebb támadóknak is, (tavaly Quagilarella, előtte pár évvel Luca Toni lett gólkirály) szerintem pont olyan helyre került ahol azért van presztízs is, esély a BL-re és nem annyira komolytalan az ellenfelek listája mintha a PSG-be ment volna haknizni.
Nem vagyok biztos benne hogy nem kezdte volna lerombolni a szobrát ha itt marad, mert ha becsúszik egy 15-20 gólos szezon a ligában mondjuk az pofára esés az ő szintjén, főleg ha közben Messi hozza a 35-40et.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 4., hétfő 21:49

Realista24 írta: Az a helyzet, hogy nem csak mi érezzük a hiányát, de ő is a Realet sztem.

Ki hogy látja?
Lehet valamivel jobb lenne nálunk, de szerintem simán kifutott. Igazából szerintem vele is bukta lett volna tavaly, illetve legalább elkezdtünk változtatni bár eléggé a sötétben tapogatózunk. Nyilván nem egyszerű változtatni, amikor ennyi ideig egy ilyen játékosra hegyeztük ki a játékunk. Amúgy nem lennék meglepődve, ha jövőre már menne haknizni az EB után. Nem hiába nyilatkozott ilyen felszabadultan az UEFA gálán se, fejben is elengedte már ezt a még megmutatom, hogy én vagyok a legjobb. Beckham Miamiban majd elszórakoznak Messivel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 4., hétfő 21:47

dannen írta:
Realista24 írta: Az a helyzet, hogy nem csak mi érezzük a hiányát, de ő is a Realet sztem.

Ki hogy látja?

a marca szo szerint ugyanezt irta meg ma. :mrgreen:
Tudnak magyarul? :mrgreen:

Jah, onnan a kérdés gondolata amúgy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. november 4., hétfő 21:46

Realista24 írta: Az a helyzet, hogy nem csak mi érezzük a hiányát, de ő is a Realet sztem.

Ki hogy látja?
Mi sikeresen megszabadultunk 50 góltól/szezon + ugye a mentalitásától, ami vitte magával a többieket.
Ő meg nem nagyon fogja ugyanazokat a beteg számokat hozni, amiket itt hozott.
Persze erre lehet mondani, hogy már megy kifelé, de ez azért jóval összetettebb dolog..
Nyilván ez is közrejátszhat, na meg az is, hogy nincsen mellette olyan minőség, vagy olyan játékosok, akik annyira alá játszanának és akikkel annyira meg lenne a kémia, mint itt pl. Benzemával volt.
Először még én is helyeseltem az eladását, de belátom így utólag, hogy piszok nagy hiba volt.
Mindent meg kellett volna neki adni és innen kellett volna visszavonulnia. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2019. november 4., hétfő 21:47-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 4., hétfő 21:43

Hát... azon kívül, hogy megnyeregeti az olasz ligában is a kupákat, nem lesz meg ott az extra, ami itt megvolt és a mai napig meglenne neki. Épp a napokban tettem fel itt a kérdést, hogy mi lehet a baj vele. Hát a Juventus...

Nézegettem, hogy juvés gólkirály mikor volt utoljára a Seria A-ban. Katasztrófa a helyzet. Uralják a ligát és 2008-ban Del Piero, 2002-ben Trezeguet, előtte pedig 1985-ben Platini. Ennyi, össz-vissz az elmúlt 34 évben.

CR rossz helyen van. Neki a Real volt az otthona, itt tudott kiteljesedni. Őt a csillogás, a kritika és a gólok éltetik. Itt minden megvolt, minden egyes nap.

Torinó elleni meccsbe néztem bele. Mutatja a társaknak, hogy előre... semmit nem ér. Ott nem akarják kivégezni az ellenfelet, legyen meg a minimális előny és hátra is lehet dőlni. Ez olyan, mintha kryptonitot raknál Superman zsebébe, majd mondanád neki, hogy hajrá, lehet menni megváltani a világot.

Mindkét fél óriásit vesztett. :'(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 4., hétfő 21:36

Az a helyzet, hogy nem csak mi érezzük a hiányát, de ő is a Realet sztem.

Ki hogy látja?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 2., szombat 13:28

Ááá, metroszexualis, homoszexualis, penaldo. Egy senki. :ike:


Kegyetlen amit muvel. Beirta magat reg a tortenelemkonyvekbe, de nem all le. Legenda.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 2., szombat 11:58

"Ha kilenctől volt edzésünk, akkor általában nyolcra mentem oda, de ő már ott volt. Ha fél hétre mentél oda, akkor is ott volt. Megkérdeztem magamtól: hogyan lehetne elkapni ezt a srácot? Ezért egy nap felkeltem, és odamentem fél hatra, de ő már ott volt, félig még aludt, de már az edzőpályán volt.
Mondta Tévez."
21 évesen a MU-ban.

"Képtelenség követni az edzéseken Cristianót. Amikor megérkezünk már edz, amikor elmegyünk, még edz. Soha nem láttam még ilyet.
Nyilatkozta Douglas Costa."
33 évesen a Juvéban.

:salute:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. október 31., csütörtök 9:52

Nem tudom ki olvasta már és ki nem:


A France Footballnak adott interjúban több témát is érint a 34 éves támadó. Beszélt rivalizálásáról az argentin Messivel, hogy számára melyek a legfontosabb mérkőzések, ahogyan meglepően nyilatkozott arról is, hogy mi lesz vele pályafutása befejeztével.

Sok gól a mérkőzések utolsó negyedórájában:
„Ez is azt mutatja, hogy nem spórolok az erőmmel, a lefújásig hajtok. Nem csak fejben, de fizikálisan is felkészült vagyok ahhoz, hogy a hajrákban képes legyek betalálni. Bár nem tagadom, meglep, hogy a végén ennyiszer szerzek gólt. Azt eddig is tudtam, hogy második félidőben többször vagyok eredményes"

A rivalizálás Messivel:
„Sokan mondják, hogy megerősítjük egymást, hogy attól lettünk ennyire jók, hogy sokszor játszottunk egymás ellen Spanyolországban, jobbá váltunk ettől a harctól. Ebben lehet is némi igazság. A Real Madridban mindig jobban éreztem a jelenlétét, amitől mindig nagyobb nyomás nehezedett rám, mint ahogyan mondjuk korábban a Manchester Unitedben. Egy egészséges rivalizálás volt, amely jól szimbolizálta a két klubot is, a Real Madridot és a Barcelonát. Ha jól tudom, ő is beszélt arról, hogy érzékeli a hiányomat az ottani versengésben. Ugyanakkor azt kell mondanom, hogy az én motivációm nem másoktól függ. Én mindig a legmagasabb szinten akarok maradni.”

A legnagyobb motiváció:
„Ha rajtam múlna, kizárólag fontos mérkőzéseket játszanék. Értem ezalatt a válogatottat és a Bajnokok Ligáját. Ezek azok a meccsek, amelyek a legjobban motiválnak engem. Ezeken érzem igazán a tétet, a komoly nyomást. Aztán nyilván maximálisan profinak kell maradnod, amivel megtiszteled a családodat és a klubot, amelynek tagja vagy, amely fizet téged. Minden nap a legjobbat kell kihoznod magadból."

Milyen emlékek maradnak a karrier befejezése után?
„Mindig nagyon megtisztelő, amikor hallod, hogy téged éltetnek. Amikor mondják, hogy te vagy a legjobb, hogy egy fantasztikus labdarúgó vagy. Ma természetesen figyelem azt, hogy miket mondanak rólam, de utána, amikor már mindennek vége, a pályafutásom lezárult, már nem fognak érdekelni ezek a dolgok, mert mindent ki fogok kapcsolni.”
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 24., csütörtök 20:15

dannen írta: Since joining Juventus, Cristiano Ronaldo has been assigned as the main free-kick taker, in the detriment of Pjanic and Dybala. The Portuguese has taken 28 FKs without scoring (7 saved, 2 out, 19 in the wall) :(
Imadom a faszit, de a szabikat ritka szarul lotte mar nalunk is. Nyilvan beakadt par bomba, de emlekeim szerint a tulnyomo tobbsege a sorfalban vegezte.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. október 24., csütörtök 9:54

A csapat sem olyan mögötte. Ahogy ziro is írja, tartalékol is, illetve a juve se megy tovabb, ha már megvan a meccs. Ezek nem kaparnak egy gála miatt. Megvan, megvan. Kész.

Szerintem ezek lehetnek a kevesebb gólszam mögött
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég