Mariano

Archívum
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 6., szerda 8:08

Realista24 írta:
wxyz írta: Nagyon meglepődnék, ha mondjuk Mbappénak láttad volna az élső monacói meccseit.
Írod te, aki még a svéd kettőből érkező játékosról is kialakult és tévedhetetlen véleményed van, mert követted.
Touché. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 5., kedd 21:46

wxyz írta: Nagyon meglepődnék, ha mondjuk Mbappénak láttad volna az élső monacói meccseit.
Írod te, aki még a svéd kettőből érkező játékosról is kialakult és tévedhetetlen véleményed van, mert követted.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 21:36

Nagyon meglepődnék, ha mondjuk Mbappénak láttad volna az élső monacói meccseit.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 20:56

Képességekre is értem. Mindahárom említett úriemberen látszott már mikor megkapták első perceiket 17, 18 évesen, hogy klasszisok lesznek. Amikor Ödegaard beállt Ancelotti alatt csereként a nagycsapatba látszódott hogy tehetséges ugyan de hogy huzóember lesz belöle valaha az egyáltalán nem volt evidens. De még 2 évvel ezelött az előszezon alatt sem tűnt úgy. Szerencsére úgy látszik lesz belőle valami. De ez még mindig nem elég, hogy rögtön Real kezdő ember legyen, azért sok mindennek kell még majd klappolnia. Más azért egy középcsapatban virgonckodni mint topszinten. Meglátjuk, mindannyian szurkolunk neki. Részemről ennyi, sorry hogy szétoffoltuk szegény Marianot
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 20:41

Ez személyeskedés, látszik rajta hogy mennyire elhiszed Zidanet.

2 hónap Sociedad? Ja, hogy akkor a Messi, Raul, Mbappe kalibert nem képességekre érted, hanem hypera és befutottságra.
Ezzel nem vitatkozom. A már előtte stabil csapattaggá váló tizenéves Raúlt csak játszatná.
Ezt felhozni érvnek...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 19:52

wxyz írta: Magyarán padem kijelentésének semmi alapja.
Eleve csak a tieidnek van :D Még az ifi Messi & Mpabbé szintjére nem tenném azért a norvégot két jó hónap után a Sociedadban. De csak remélni tudom, hogy Martinnal végre bejön neked. Pár nagyreményű fiatalt scoutoltál már akik azóta is középcsapatokban tengődnek (Dolberggel kezdve Bailey-n át Isakig, etc), nagyon remélem a saját érdekünkben, hogy Ödegaard nem lesz betli. Bár ha igen az is Zidane hibája lesz, mint a rendszertelen nihillben sínylődő Vini, akinek csak az edző miatt nincs egy értelmes megmozdulása idén.
Mpabbé meg ugye nem több mint egy túlfújt egynyári kaland, a góljait lehozná a mi Juniorunk is a Ligue 1-ben, az, hogy kaput vérdoppinggal se találna az mellékes
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 5., kedd 18:59

_Bushido_ írta:
h3x0r írta:
Ugy azert nehez neki eselyt adni, hogy szezon kozben 3 honapra kidol. Nyaron hoztak a nyakara egy masik csatart, megmondtak neki, hogy nem szamolnak vele, voltak is keroi, de megis maradt. Ezek utan nem tudom sajnalni.
Az lehet, hogy az idei szezonját kb saját maga rontotta el ezzel - hogy nem igazolt el, holott megmondták neki a frankót. De volt már egy tavalyi szezonja is neki. Ott se kapott épp valami hű de sok esélyt, pedig Karimra sokszor ráfért volna a pihi. Benz tavaly volt 3000 percet, Mariano meg 430-at - akárhonnan is nézem még ha cserecsatár is, ennél azért bőven többet kellett volna neki adni.
De mikor? Szezon elejen Lopi alatt tobbszor is kapott fel orakat, majd novembertol 3 honapig nem lehetett ra szamitani. Pont amikor a csapat valamennyire osszeallt, jottek a kupa meccsek, sokat jatszhatott volna. Meccshianyosan visszatert a legnagyobb eredmenykenyszer kozepette, vagy 2 meccsel a Atleti, Barca es Ajax elleni rangadok elott. Utana mar az a 10-12 tet nelkuli bajnoki szinte mindegy is volt.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. november 5., kedd 17:04

h3x0r írta:
_Bushido_ írta: Kár érte. A jó lyoni éve után nem hittem volna, hogy kb semmi esélyt nem kap. :(
Ugy azert nehez neki eselyt adni, hogy szezon kozben 3 honapra kidol. Nyaron hoztak a nyakara egy masik csatart, megmondtak neki, hogy nem szamolnak vele, voltak is keroi, de megis maradt. Ezek utan nem tudom sajnalni.
Az lehet, hogy az idei szezonját kb saját maga rontotta el ezzel - hogy nem igazolt el, holott megmondták neki a frankót. De volt már egy tavalyi szezonja is neki. Ott se kapott épp valami hű de sok esélyt, pedig Karimra sokszor ráfért volna a pihi. Benz tavaly volt 3000 percet, Mariano meg 430-at - akárhonnan is nézem még ha cserecsatár is, ennél azért bőven többet kellett volna neki adni.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 16:48

Magyarán padem kijelentésének semmi alapja.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: sander » 2019. november 5., kedd 16:15

wxyz írta:
Pad'em írta: Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná.
Akkor hogy lehet hogy Ödegaard még mindig csak kölcsönben van?
Mert ez a Real Madrid es igenis kell egy szint. Es o most pont ott van ahol tud fejlodni. A tobbi fiatal jatekossal is ezt kellene csinalni (kolcsonadni) . Hiaba varjuk a csodat Viniciustol vagy Rodrygotol, nem fognak tudni az elvart szinten teljesiteni, aztan szepen majd fejben elvesztik a fonalat. Amugy en sztem ilyen szempontbol Ödegaard eddig egesz jol epitgeti a karrierjet. De Hakimibol is lassan kinezek.egy kezdotagsagot.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 15:59

Pad'em írta: Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná.
Akkor hogy lehet hogy Ödegaard még mindig csak kölcsönben van?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 5., kedd 12:32

pörög a mariano topik. mivanitt? :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 12:14

kierkegaard írta:
Pad'em írta:

Miről nincs fogalmam? A felsorolt játékosok alapesetben pont annyit érdemelnek egy Real Madridban amennyit kaptak Zidane-tól. Kova és Ceba is bizonyítja azóta is Angliában hogy annyi van bennük amit itt kaptak. Rotációban egy-két kezdőmeccs, vagy cserék. Brahim egy 19 éves gyerek, aki kihagyta az egész előszezont, szar formában vagyunk egész ősszel, nem volt lehetőség nagyon kipróbálni, kupában biztos fog lehetőséget kapni. A lehetőségekhez képest Zidane probálkozik a fiatalokkal, lásd Rodrygo, Valverde a kezdőben, nem egyszer. Nem könnyű a helyzete, szerintem nagyon is jól csinálja. Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná. Marianonak lehetne perceket adni a végjátékban ha ég a ház valóban, ezt az egyet lehet felróni neki szerintem
Pont ezért írtam azt, hogy nincs fogalmad róla csak dobálózol a szavakkal. Ez a legmenőbb mostanság, mindenkire mutogatni, hogy középszer. Már már Hehe magasságokban.

sokan szeretnének olyan középszerek lenni mint kovacic vagy Ceballos. Nem mindenki középszer aki egy aranylabdás, legjobb romboló kp és kroos mellett nem fér a kezdőbe. Amúgy Kovacic állandó kezdője a csapatnak, ceballost is játékpercek alapján elég vicces rotációban egy két kezdőmeccsesnek nevezni.

A probléma továbbra sem az, hogy nem kezdők hanem, hogy padra sem kerülnek. ha pedig padra kerülnek biztos nem lesznek becserélve. Esetleg ne adj isten ha még is becserélik kapnak 5percet mint időhúzó csere. Zidane egész életében szarul cserélt, nem fog ezen változtatni most sem.
Kihez mérjem őket? Pátkaihoz képest valóban extraklasszisok. De nem is ez a lényeg. Kovacic játszott eleget, a padra sem került gondolom nem rá vonatkozott, volt ő kezdő létfontosságú meccseken, nem is egyen, Barca ellen vagy Bayern BL elődöntő. Ceballost én kimondottan szerettem amikor leigazoltuk, de tipikus technikás spanyol kps, nagyobb a füstje mint a lángja, sztem nem több jelenleg egy kiegészítőembernél, a bitang Arsenal középpályán is sűrűn csere. Akkor nálunk miért lenne több nem is értem. A keretünkben simán elférne mellesleg idén. Kellenének ilyen - a kedvedért - prime Modrichoz képest közepes játékosok is a keretbe
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 11:46

Pad'em írta:

Miről nincs fogalmam? A felsorolt játékosok alapesetben pont annyit érdemelnek egy Real Madridban amennyit kaptak Zidane-tól. Kova és Ceba is bizonyítja azóta is Angliában hogy annyi van bennük amit itt kaptak. Rotációban egy-két kezdőmeccs, vagy cserék. Brahim egy 19 éves gyerek, aki kihagyta az egész előszezont, szar formában vagyunk egész ősszel, nem volt lehetőség nagyon kipróbálni, kupában biztos fog lehetőséget kapni. A lehetőségekhez képest Zidane probálkozik a fiatalokkal, lásd Rodrygo, Valverde a kezdőben, nem egyszer. Nem könnyű a helyzete, szerintem nagyon is jól csinálja. Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná. Marianonak lehetne perceket adni a végjátékban ha ég a ház valóban, ezt az egyet lehet felróni neki szerintem
Pont ezért írtam azt, hogy nincs fogalmad róla csak dobálózol a szavakkal. Ez a legmenőbb mostanság, mindenkire mutogatni, hogy középszer. Már már Hehe magasságokban.

sokan szeretnének olyan középszerek lenni mint kovacic vagy Ceballos. Nem mindenki középszer aki egy aranylabdás, legjobb romboló kp és kroos mellett nem fér a kezdőbe. Amúgy Kovacic állandó kezdője a csapatnak, ceballost is játékpercek alapján elég vicces rotációban egy két kezdőmeccsesnek nevezni.

A probléma továbbra sem az, hogy nem kezdők hanem, hogy padra sem kerülnek. ha pedig padra kerülnek biztos nem lesznek becserélve. Esetleg ne adj isten ha még is becserélik kapnak 5percet mint időhúzó csere. Zidane egész életében szarul cserélt, nem fog ezen változtatni most sem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 11:30

kierkegaard írta: A középszer fogalmáról nincs sok fogalmad gondolom.:D Amúgy jah. jovic, ceballos, kovacic, brahim, reguilon..

Fiatalként akkor van lehetőséged játszani ha már nagyon ég a ház és már nincs kihez nyúlni.

Nem azzal van a gond, hogy nem kezdők, hanem az hogy 20percet se kapnak még egy alsóházi csapat ellen se.
Miről nincs fogalmam? A felsorolt játékosok alapesetben pont annyit érdemelnek egy Real Madridban amennyit kaptak Zidane-tól. Kova és Ceba is bizonyítja azóta is Angliában hogy annyi van bennük amit itt kaptak. Rotációban egy-két kezdőmeccs, vagy cserék. Brahim egy 19 éves gyerek, aki kihagyta az egész előszezont, szar formában vagyunk egész ősszel, nem volt lehetőség nagyon kipróbálni, kupában biztos fog lehetőséget kapni. A lehetőségekhez képest Zidane probálkozik a fiatalokkal, lásd Rodrygo, Valverde a kezdőben, nem egyszer. Nem könnyű a helyzete, szerintem nagyon is jól csinálja. Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná. Marianonak lehetne perceket adni a végjátékban ha ég a ház valóban, ezt az egyet lehet felróni neki szerintem
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 10:52

Gaborone1 írta:
Leszögezem nincs bajom Benzemával, CR időszaka alatt se szidtam orrba szájba, értető volt, hogy ott kiszolgálta CR-t, most sokszor a vállán viszi a csapatot, de Nekem senki ne adja be, hogy nincs egy értelmes alternatíva 10 éve Benzema mellé (helyett). Várjuk Bappét mint egy messiást. Most itt van Jovic aki Bundesliga legjobbja volt, kapu előtt érzi magát a legjobban, erre többször kibassza ZIzu jobb szélre és 5-10 perceket kap. Mariano aki jó volt Lyon-ban, baszta a gólokat. Itt meg a csere padra nem jó. VICC. Valamiért nem kedveli és ezért nem ad neki lehetőséget, ez makacsság...

azt a helyzetet nem tudja kezelni, hogy lassan szezon fele van, nincs meg a kezdő 11-e. Nyomjuk a 4-3-3-at amivel semmi baj nem lenne de l****z az egész, 2 meccset jók vagyunk aztán megint egy langyos kaki az egész. Semmi változást nem hozott mert nem képes rá. Én qrvára türelmes vagyok, nyomja végig a szezont de ez a lufi megint ki fog pukkanni elég hamar.
Benzema a legjobb emberünk ebben az évben. Minek alternatívát neki, mikor rendre jól teljesít, bírja a hajtást és viszi a csapatot?
Jovic messze nincs Benzema szinten, így érhető, hogy miért csak 20 perceket kap még.
Azon kívül mikor Benzit van értelme cserélni és kaphat Jovic időt, nem látom, hogy Marianonak mikor jutna szerep, mikor lent leirtam, hogy valószínüleg problémák is vannak vele. Ez nem makacsság, hanem csapatmenedzselés a való életben.

Dehogy vagy türelmes, mikor már most ocsmárolod, ne mondj ellent magadnak.
Nehéz a bajnokság és összekell rakni egy csapatot, ahol új tagok vannak és a régiek pedig kopnak ki. Ez nem egy egyszerű munka, nem FIFAban vagyunk.

Benzeman kívül a másik legjobb játékos Casemiro, aki miatt nyomatva van a 433, mert másban nem él. Teljesen logikus ez. Összekapja magát Hazard, beleszokok Rodrygo és kukizni fogjuk a csapatokat, csak adj egy kis időt neki. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 5., kedd 10:49

Gaborone1 írta:
Berti írta:

Milyen helyzettel nem tud mit kezdeni? Mihez fafejű és makacs? :ozil:

Nincs több benne :lol:
Leszögezem nincs bajom Benzemával, CR időszaka alatt se szidtam orrba szájba, értető volt, hogy ott kiszolgálta CR-t, most sokszor a vállán viszi a csapatot, de Nekem senki ne adja be, hogy nincs egy értelmes alternatíva 10 éve Benzema mellé (helyett). Várjuk Bappét mint egy messiást. Most itt van Jovic aki Bundesliga legjobbja volt, kapu előtt érzi magát a legjobban, erre többször kibassza ZIzu jobb szélre és 5-10 perceket kap. Mariano aki jó volt Lyon-ban, baszta a gólokat. Itt meg a csere padra nem jó. VICC. Valamiért nem kedveli és ezért nem ad neki lehetőséget, ez makacsság...

azt a helyzetet nem tudja kezelni, hogy lassan szezon fele van, nincs meg a kezdő 11-e. Nyomjuk a 4-3-3-at amivel semmi baj nem lenne de l****z az egész, 2 meccset jók vagyunk aztán megint egy langyos kaki az egész. Semmi változást nem hozott mert nem képes rá. Én qrvára türelmes vagyok, nyomja végig a szezont de ez a lufi megint ki fog pukkanni elég hamar.
Lewát két vagy háromszor próbáltuk elhozni, nem sikerült. Agureora is tettünk kísérletet és Falcaora is. Hirtelen három.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. november 5., kedd 10:38

Berti írta:
Gaborone1 írta: Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....
Milyen helyzettel nem tud mit kezdeni? Mihez fafejű és makacs? :ozil:

Nincs több benne :lol:
Leszögezem nincs bajom Benzemával, CR időszaka alatt se szidtam orrba szájba, értető volt, hogy ott kiszolgálta CR-t, most sokszor a vállán viszi a csapatot, de Nekem senki ne adja be, hogy nincs egy értelmes alternatíva 10 éve Benzema mellé (helyett). Várjuk Bappét mint egy messiást. Most itt van Jovic aki Bundesliga legjobbja volt, kapu előtt érzi magát a legjobban, erre többször kibassza ZIzu jobb szélre és 5-10 perceket kap. Mariano aki jó volt Lyon-ban, baszta a gólokat. Itt meg a csere padra nem jó. VICC. Valamiért nem kedveli és ezért nem ad neki lehetőséget, ez makacsság...

azt a helyzetet nem tudja kezelni, hogy lassan szezon fele van, nincs meg a kezdő 11-e. Nyomjuk a 4-3-3-at amivel semmi baj nem lenne de l****z az egész, 2 meccset jók vagyunk aztán megint egy langyos kaki az egész. Semmi változást nem hozott mert nem képes rá. Én qrvára türelmes vagyok, nyomja végig a szezont de ez a lufi megint ki fog pukkanni elég hamar.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. november 5., kedd 10:25

kodo írta:
Gaborone1 írta:
Értem én, hogy Benzema.....de elég humoros olvasni soraid és túlzás is. Azért a 81. percben meg a 76.-ban beállni sőt vagy be sem állni az ugyan olyan blama mint Jovicnak csak perceket adni és Marianot meg teljesen mellőzni. Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....
A Benzemazason kívül nem igazán értem mit akarsz mondani. Az meg már uncsi, és semmi köze a dolgokhoz.
lehet nem akarod érteni.....

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 5., kedd 10:11

Ebben a kérdésben én is azon az állásponton vagyok, hogy ZZ rosszul kezeli ezt a helyzetet. Marianot lehetne hasznosítani. Vagy legalább megpróbálni. Ő pont az a játékos, akire az utolsó 10-20 percekben szükség lenne. Nem csatár cserének, arra megvették Jovicot, hanem mikor már minden kötél szakad, beküldeni egy kp-s helyett hajtani, küzdeni, zavarni, rohangálni. Például hétvégén meg lehetett volna húzni egy végső Case-Mariano cserét. Fejjel jó, lábbal jó, küzd, hajt, lelkes és kussol a padon. Ideális utolsó cserecsatár, aki lendületet tud vinni a véghajrában a pályára.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég