Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 5., kedd 18:35

Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.
azert ha egy coutinho szintu jatekos lesz belole, az nem rossz.
annak ellenere is, hogy a pool-os szezonjai kicsit tularazzak.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 5., kedd 18:28

Es Viniciusban mi latszik? Milyen rendszerben tanul meg loni vagy ertekelheto dontest hozni es nem a kamu trukkot keresni? (mindamellett, hogy a mi tamadojatekunk valoban esetleges, ha mukodo rendszer lenne, az palastolna nehany hianyossagot az egyenekre vetitve is.) Amiket eloszeretettel hangoztatsz masokrol, a felesleges forgolodasrol, vagy amit gunyosan odavetsz a "finesz", "varazslat" es hasonlo jelzok, azok pont nala jellemzoek sokszor. Eroltetne a trukkoket, csak igazabol ugyetlen.

Lehet belole jo jatekos, de ennyi meccs utan is egyertelmu, hogy a masik srac a tehetsegesebb. Melle alazatos es nem budos neki a munka sem.

A kolcsonadas meg egy fiatalnak jo opcio, csak megfeleloen kell kivalasztani a celallomast. Mentalisan nem olyan egyszeru elviselni a Real Madriddal jaro terhet, plane gyerekfejjel.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 18:00

A kölcsönadás ne legyen már azért mindenkinek jó opció, mert Ödegaard a sokoldalúságával és komplexitásával minden közegben kiválóan megállja a helyét.
Viniciusnak egy edző kell aki rendszerbe illeszti. Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 5., kedd 17:35

Mindket brazilnek Odegaard utjat kellene bejarnia, egyszeruen a nyomas az ami miatt nem dobhatjuk be oket. Egy rossz meccs es szetszedik oket.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 5., kedd 15:42

Barmelyik all fent, helyesen teszi. Ki kell hozni belole a legtobbet akkor is, ha esetleg ide kevesnek bizonyul es tul akarunk adni rajta. Gyanitom nem ez a helyzet, hanem komolyan gondoljak es evekig fogunk vele kuzdeni, mire kiderul, hogy leveri a lecet. Cafoljon ram, de az eddigiek alapjan olyan hianyossagai vannak, amit ketlek, hogy le fog tudni vetkozni. Rodrygoban elso blikkre is nagyobb potencial volt, de meg neki is hosszu ut vezet a fix Real kezdo szintu teljesitmenyig. O legalabb biztato...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 5., kedd 15:12

Emiatt nem tudom elővenni, hülye kicsit, illetve bárkit elkapna a gépszíj a helyében, ahogy a média tolja, fifa20 plakátarc, brazil válogatott, psg hype..no comment.

Engem az érdekelne, ZZ azért edz vele külön mert hiszi hogy van értelme, vagy mert kényszer van hogy tolni kell a gyereket, és akkor oltsuk a tüzet.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 5., kedd 14:08

Berti írta:
“Nagyon jó érezni a kapcsolatot a csapat szurkolóival. Tudják, hogy az egyik legjobb játékos válhat majd belőlem Madridban, tudják hogy még fiatal vagyok, és azt is, hogy nagyon boldog vagyok itt”.
..
“Szerintem átragad ez a boldogság másokra is, és ezért szeretnek engem annyira”.
Kicsit túl optimista a kölyök. :coffee:
Mondtam már, hogy fingja sincs mi zajlik körülötte és nem veszi észre magát. A szomorú, hogyha ezt a sportpszihológusok és az edzői stáb sem érzékeli.

Mondjuk teljesen mindegy, mert nem csak fejben van nála baj, hanem technikailag is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 10:41

“Nagyon jó érezni a kapcsolatot a csapat szurkolóival. Tudják, hogy az egyik legjobb játékos válhat majd belőlem Madridban, tudják hogy még fiatal vagyok, és azt is, hogy nagyon boldog vagyok itt”.
..
“Szerintem átragad ez a boldogság másokra is, és ezért szeretnek engem annyira”.
Kicsit túl optimista a kölyök. :coffee:

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 3., vasárnap 10:22

Steve írta:
kiserik írta:

Megfordítom: Hazard mit tett? Mi hasznosat produkált ma? Mit profitáltunk belőle? Vagy úgy amióta itt van? Mit?

Vini beállt és próbálkozott. Játszott 25-30 percet és többször találta el a kaput, mint a többiek összesen, ha Karimot és Ramost levesszük, akik ugyan úgy 2 kaput eltaláló lövést tudnak felmutatni a meccsen 80 illetve 95 perc alatt. A többiek nuku, semmi. De kapura lövésekben is 3. lett a végén. Az, hogy valaki pörög a labdakörül, meg kicselez 4-5 embert a félpályán, már Isconak sem áll jól. Ezt a játékot gólra játsszák, ahhoz meg lőni kell. Hazardnak ez 95 perc alatt ismét nem sikerült szabályosan (a lesgól gyönyörű volt és kb ott le is jött a pályáról lélekben).

Tényleg mókás, hogy összebalfaszkodik a csapat egy döntetlent és szerencsétlen cserejátékosnak meg Mendynek (védő bakker és nem kaptunk gólt) pörög a topikja, hogy milyen szarok.
Nem fogok itt mély elemzést tartani, miket látok Vini hiányosságainak. Ha ezt nem veszed észre, akkor felesleges. Ezt a mondatodat kiemelném Vini topikjában.

Amúgy én imádom a brazil focit. Tök nagy reményekkel voltam a srác iránt. Szerintem szerencsétlen igyekezne is, de olyan hiányosságai vannak, amik nem tudom idővel pótolhatóak-e?

Nagyon messze van egy Real kezdőjátékos szintjétől. Én kölcsön adnám, fejlődjön, majd meglátjuk. Örülnék ha sikeres focista lehetne a Realban..
Nem értesz Steve. Én nem Vinit védem, még ha úgy is néz ki. Én azt tartom igazságtalannak, hogy minden meccs után csak ő egyedül, akit szid mindenki. Senki mást. Játszott 25-30 percet. Próbálkozott szerencsétlen ahogy tőle telik. 65 percig a padon ült. Erre mindenki fasza volt, Hazard tarthatatlan, Karim ő Karim, Rodrygo oktat, Jovic a megnemértett zseni, de ez a szerencsétlen felelős egy személyben mindenért mindig. Nem egy 19 éves csere játékostól kellene várni a csodát, hanem a lejáró szerződése ellenére rekord összegért ide igazoló szupersztártól, akinek majdnem kétszer akkora fizetés jár, mint például Karimnak, aki 10 éve szolgálja a csapatot, 5. vagy 6. az all time góllövőlistán és 2 éve viszi a hátán a csapatot egyedüliként a támadó szekcióban, vagy mint Ramosnak a kapitányunknak, akit nem kell ecsetelnem mennyi mindent tett a csapatért, vagy a csapat egyetlen aranylabdásának. Na ez basz fel és ezért irkálok ide. Vinitől ennyit várok. Megy, próbálkozik, majd lesz belőle valami, vagy nem. 19 éves taknyos, akit tized annyit keres, mint a csapat sztárja.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 3., vasárnap 10:09

Előre leszögezem, amikro egy lépni nem bír enervált csapatba beküldenek egy támadót, úgy h mögötte a kp kipurcant, teljsen felesleges komoly következtetéseket levonni a játékából. Szerencsétlen Jovic rendes csapatban nem tudom mikor játszott utoljára.
Vinicius kevés, ezt kár tagadni. De tegnap próbálkozott becsülettel, még kapura is lött és jobbat. Nem őt, nem ott kellett volna elsőként cserélni, ha lett volna mögötte egy Valverde egész másképp néz ki a dolog.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 2., szombat 23:59

kiserik írta:
Steve írta:

Akkor írd le légyszíves, hogy mit csinált ma?! Mi hasznosat produkált ma?! Vagy úgy egyáltalán idén? Szívesen meghallgatom, hátha én is meglátom azt a sok jót, amit a csapatnak ad.Jobb kedvem lenne akkor.


Nincs a személyével bajom, de ez amit produkál brutálisan messze van egy Real Madridtól. Sajnos ez az igazság.

Amit tisztelek benne az az igyekezet. De ennyi a maximum sajnos nála.
Megfordítom: Hazard mit tett? Mi hasznosat produkált ma? Mit profitáltunk belőle? Vagy úgy amióta itt van? Mit?

Vini beállt és próbálkozott. Játszott 25-30 percet és többször találta el a kaput, mint a többiek összesen, ha Karimot és Ramost levesszük, akik ugyan úgy 2 kaput eltaláló lövést tudnak felmutatni a meccsen 80 illetve 95 perc alatt. A többiek nuku, semmi. De kapura lövésekben is 3. lett a végén. Az, hogy valaki pörög a labdakörül, meg kicselez 4-5 embert a félpályán, már Isconak sem áll jól. Ezt a játékot gólra játsszák, ahhoz meg lőni kell. Hazardnak ez 95 perc alatt ismét nem sikerült szabályosan (a lesgól gyönyörű volt és kb ott le is jött a pályáról lélekben).

Tényleg mókás, hogy összebalfaszkodik a csapat egy döntetlent és szerencsétlen cserejátékosnak meg Mendynek (védő bakker és nem kaptunk gólt) pörög a topikja, hogy milyen szarok.
Nem fogok itt mély elemzést tartani, miket látok Vini hiányosságainak. Ha ezt nem veszed észre, akkor felesleges. Ezt a mondatodat kiemelném Vini topikjában.

Amúgy én imádom a brazil focit. Tök nagy reményekkel voltam a srác iránt. Szerintem szerencsétlen igyekezne is, de olyan hiányosságai vannak, amik nem tudom idővel pótolhatóak-e?

Nagyon messze van egy Real kezdőjátékos szintjétől. Én kölcsön adnám, fejlődjön, majd meglátjuk. Örülnék ha sikeres focista lehetne a Realban..

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 2., szombat 23:38

Steve írta:
kiserik írta:

Steve, ok, hogy tele van vele a tököd, de ma kb többet tett a győzelem érdekében, mint a másik oldalon Hazard a lesgólja után. Ma teljesen fölösleges elővenni Vinit.
Akkor írd le légyszíves, hogy mit csinált ma?! Mi hasznosat produkált ma?! Vagy úgy egyáltalán idén? Szívesen meghallgatom, hátha én is meglátom azt a sok jót, amit a csapatnak ad.Jobb kedvem lenne akkor.


Nincs a személyével bajom, de ez amit produkál brutálisan messze van egy Real Madridtól. Sajnos ez az igazság.

Amit tisztelek benne az az igyekezet. De ennyi a maximum sajnos nála.
Megfordítom: Hazard mit tett? Mi hasznosat produkált ma? Mit profitáltunk belőle? Vagy úgy amióta itt van? Mit?

Vini beállt és próbálkozott. Játszott 25-30 percet és többször találta el a kaput, mint a többiek összesen, ha Karimot és Ramost levesszük, akik ugyan úgy 2 kaput eltaláló lövést tudnak felmutatni a meccsen 80 illetve 95 perc alatt. A többiek nuku, semmi. De kapura lövésekben is 3. lett a végén. Az, hogy valaki pörög a labdakörül, meg kicselez 4-5 embert a félpályán, már Isconak sem áll jól. Ezt a játékot gólra játsszák, ahhoz meg lőni kell. Hazardnak ez 95 perc alatt ismét nem sikerült szabályosan (a lesgól gyönyörű volt és kb ott le is jött a pályáról lélekben).

Tényleg mókás, hogy összebalfaszkodik a csapat egy döntetlent és szerencsétlen cserejátékosnak meg Mendynek (védő bakker és nem kaptunk gólt) pörög a topikja, hogy milyen szarok.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. november 2., szombat 23:27

Süti írta:
illgner írta: Szertelen még nagyon a gyerek, 19 évesen ez azért nem olyan meglepő. Az idei évben nyomni kell végig, és ha semmit sem fejlődik, akkor mehet kölcsönbe, aztán majd kiderül, hogy teljes bukta, vagy esetleg pár év múlva be lehet építeni.
A joisten mentsen meg minket attól hogy idén nyomjuk végig... :lol:
Nem arra gondoltam, hogy minden meccsen kezdő legyen, de legalább kapja meg a második félidőben azt a fél órát. Ha addigra már eldőlt a meccs, akkor azért, ha meg megy a pepecselés, akkor meg azért.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. november 2., szombat 23:26

Én valamiért továbbra sem írnám le, szerintem nem olyan szar, mint itt mondják sokan, de mondjuk kezdem biztos lenni benne, hogy én vagyok a hülye, mert kb. egyedül látom máshogy. De továbbra is az van, hogy legalább veszélyt tudunk teremteni, amikor a pályán van, más kérdés, hogy még balfasz, és a befejezéseknél rendre rosszul dönt, de ha ez változik szerintem nem lesz rossz játékos.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 2., szombat 23:25

Nem tudom mit várhatunk, egy brazil gyerekről van szó, nem nagyon lesz érettebb, nem nagyon lesz a csúcson 30on túl vagy fog még ugrásszerűen fejlődni 25 évesen. A képességei nem érnek sokat, ellenben a neve még igen, mostanság kell eladni, amíg még nem jön rá a világ, hogy egy lufi.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 2., szombat 23:25

Én általában nagyon ritkán utálok saját játékosunkat de a hideg kiráz a tagtól, ahogy játszik ahogy kinéz mindene irritál. Még a bolond higuaint meg khedirát is bírtam valamennyire a maguk elbaszott módján de ettőla gyerektől rosszul vagyok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 2., szombat 23:24

illgner írta: Szertelen még nagyon a gyerek, 19 évesen ez azért nem olyan meglepő. Az idei évben nyomni kell végig, és ha semmit sem fejlődik, akkor mehet kölcsönbe, aztán majd kiderül, hogy teljes bukta, vagy esetleg pár év múlva be lehet építeni.
A joisten mentsen meg minket attól hogy idén nyomjuk végig... :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. november 2., szombat 23:22

Szertelen még nagyon a gyerek, 19 évesen ez azért nem olyan meglepő. Az idei évben nyomni kell végig, és ha semmit sem fejlődik, akkor mehet kölcsönbe, aztán majd kiderül, hogy teljes bukta, vagy esetleg pár év múlva be lehet építeni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. november 2., szombat 23:21

kiserik írta:

Steve, ok, hogy tele van vele a tököd, de ma kb többet tett a győzelem érdekében, mint a másik oldalon Hazard a lesgólja után. Ma teljesen fölösleges elővenni Vinit.
Ezt te sem gondolod komolyan. Az elsoben tartani nem lehetett a belgat, de a masodikban sem volt rossz, de elfogyott a kondi nala.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 2., szombat 23:20

kiserik írta:
illgner írta: Megvan benne a potenciál. Idő kérdése, és fosni fogja a gólokat.
Én inkább azt mondom, edzés kérdése. Azt sajnálom, hogy nem töltött időt CR-rel. Ha nem yoloskodna, meg buzizna a neten, hanem dolgozna, edzene kiba keményen, akkor lehetne belőle bármi.

Honnan tudod, hogy nem edz keményen? A hírek szerint hamarabb tért vissza a szabadságáról, minden edzés után marad még ZZ-vel gyakorolni a befejezést. Inkább lehet, hogy csak ennyi van benne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég