Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 7., csütörtök 17:07

wZoLee7 írta:
Mester77 írta:

Én nem kívánom senkinek, h üssèk agyon, ( te sem írtad ezt) csak azt szeretnèm megkérdezni, h nem lehet-e, h a zárkában marad? Mindenkit idegesít.. még saját maga se hiszi el amiket leír.. nekem tiltva van már egy ideje, de ha idézve van, akkor sajnos látom.

Tehát, nincs rá mód, h könnyes búcsút vegyünk tőle?
ugyan így vagyok vele, de amúgy most mi baja? azt ne mondjátok hogy szerinte Vinicius jobb mint Rodrygo :lol: akiben voltak kétségek tegnap annak is be kellett látnia, hogy vagy 2 osztály difi van kettejüj között.
mindjárt jön a " nem csinált semmi különöset, gyenge volt az ellenfél"; "volt területe"; "vinicius is ezt tudja, kettősmérce", "brazil asensio lesz", "semmi extra, ha nincs területe"; "egy párharcot sem tud" "ti vagytok a hülyék nem én, ti csak személyeskedtek":fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 7., csütörtök 17:06

Mester77 írta:
Kerlon írta: Beszélnék veled szívesen normálisan is, de az sem segít. Most is kezded a kiforgatást a javadra és kár rád szánni az időt. Tényleg az a csoda, hogy még élsz és nem ütött valaki agyon.
Én nem kívánom senkinek, h üssèk agyon, ( te sem írtad ezt) csak azt szeretnèm megkérdezni, h nem lehet-e, h a zárkában marad? Mindenkit idegesít.. még saját maga se hiszi el amiket leír.. nekem tiltva van már egy ideje, de ha idézve van, akkor sajnos látom.

Tehát, nincs rá mód, h könnyes búcsút vegyünk tőle?
ugyan így vagyok vele, de amúgy most mi baja? azt ne mondjátok hogy szerinte Vinicius jobb mint Rodrygo :lol: akiben voltak kétségek tegnap annak is be kellett látnia, hogy vagy 2 osztály difi van kettejüj között.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 7., csütörtök 17:01

Kerlon írta: Beszélnék veled szívesen normálisan is, de az sem segít. Most is kezded a kiforgatást a javadra és kár rád szánni az időt. Tényleg az a csoda, hogy még élsz és nem ütött valaki agyon.
Én nem kívánom senkinek, h üssèk agyon, ( te sem írtad ezt) csak azt szeretnèm megkérdezni, h nem lehet-e, h a zárkában marad? Mindenkit idegesít.. még saját maga se hiszi el amiket leír.. nekem tiltva van már egy ideje, de ha idézve van, akkor sajnos látom.

Tehát, nincs rá mód, h könnyes búcsút vegyünk tőle?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 7., csütörtök 16:58

Beszélnék veled szívesen normálisan is, de az sem segít. Most is kezded a kiforgatást a javadra és kár rád szánni az időt. Tényleg az a csoda, hogy még élsz és nem ütött valaki agyon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 7., csütörtök 15:58

Ha tud lendületet venni, tehát ha van annyi helye hogy meg tudjon indulni. Ugyanarról beszélünk. Nyilván faszság, álatalában ezzel vagy személyeskedéssel jössz 1-2 hsz után.
Ez a videó amúgy nagyon szépen megmutatja a kettősmércét a két brazil kapcsán.
Konkrétan az összes 16osra játszott labdája rossz, legyen az szélről betett labda, vagy az üresbe befutó szöktetése, elején van egy beadása ami embert talált, de az is rossz lenne ha nem ér belle az ellenfél. Extra szitukból próbálkozott lőni, egyszer egy előtte pattogó labda csúszott le neki nagyon és egy szélre kitett labdát sprintelés közben rúgott gyengén laposan a kapusba.
Ilyen meccsei alatt és után Vinicius minden hülyének, botlábúnak és tehetségtelen el van hordva.

Megint azt látom, mint Isco és Di María esetében. Az atletikusabb az agyatlan, botlabú és a labdatemető, a másik az intelligens, miközben pontatlan megoldása és hibája ugyanannyi van mindkettőnek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 7., csütörtök 15:37

wxyz írta:
Yazid írta: amúgy te madridista vagy? vagy bayern, city vagy akárki mellett még követed a realt is? viccen kivul komolyan, mert nem értem. olvaslak régen es sokszor egyet is ertettem a hszeiddel, de ezt most le kellett írnom
Tegnap a galata meccs második félidője helyett mást néztem, szóval biztosan nem vagyok az.
Egyebként nem értem a kérdést. Most az, hogy kritikus vagyok és próbálom a helyén kezelni a teljesítményeket miben függ össze ezzel?
Kerlon írta: 18 éves, fizikálisan látszik, hogy könnyen elnyomják és leütközik, bele se megy. Amint lendületet tud venni, akkor meg megveri az emberét. Tegnapi utolsó gól is kijött, sőt biztos vagyok benne, hogy idővel ebből többet is ki fog ő hozni.
Nem támadásból, de nem érzed ebben az ellentmondást? Mert igazából azzal véded amivel másokat nem idevalónak szoktál megbélyegezni. Ha van területe, akkor tud élni.
Egyébként hasonlóan látjuk, ha van helye beindulni és a védelem el van csúszva előtte, akkor tud vállalkozni. De ez Coutinhora is igaz, és ilyen helyzetekben a sokat szidott Asensio is tud élni.
Nincs ellentmondás, mert te területről beszélsz én meg nem. A fasságodat meg remélem most nem próbálod a gondolataimba erőltetni. Köszike.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 7., csütörtök 15:12

Yazid írta: amúgy te madridista vagy? vagy bayern, city vagy akárki mellett még követed a realt is? viccen kivul komolyan, mert nem értem. olvaslak régen es sokszor egyet is ertettem a hszeiddel, de ezt most le kellett írnom
Tegnap a galata meccs második félidője helyett mást néztem, szóval biztosan nem vagyok az.
Egyebként nem értem a kérdést. Most az, hogy kritikus vagyok és próbálom a helyén kezelni a teljesítményeket miben függ össze ezzel?
Kerlon írta: 18 éves, fizikálisan látszik, hogy könnyen elnyomják és leütközik, bele se megy. Amint lendületet tud venni, akkor meg megveri az emberét. Tegnapi utolsó gól is kijött, sőt biztos vagyok benne, hogy idővel ebből többet is ki fog ő hozni.
Nem támadásból, de nem érzed ebben az ellentmondást? Mert igazából azzal véded amivel másokat nem idevalónak szoktál megbélyegezni. Ha van területe, akkor tud élni.
Egyébként hasonlóan látjuk, ha van helye beindulni és a védelem el van csúszva előtte, akkor tud vállalkozni. De ez Coutinhora is igaz, és ilyen helyzetekben a sokat szidott Asensio is tud élni.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. november 7., csütörtök 15:04

Mondjuk pl. a tegnapi elso goljara azt mondani, hogy dob a gep... Klasszis modjara oldotta meg, egyaltalan nem volt tiszta helyzet, ketto de inkabb harom embert tevesztett meg azzal hogy befele huzta. Aztan erdemes visszanezni, az egyetlen letezo kis folyoson tokeletesen elotte a labdat gyengebbik labbal a sarokba. Egy kicsit odebb megy es mar blokkoljak.

A fejes nagy helyzet volt, de ne gondoljuk hogy ennek a szituacionak ennyire egyertelmu a megoldasa gollal.

A harmadiknal meg megint az egyetlen, optimalis lehetoseget sikerult megvalasztni amibol ezt be lehetett loni.


Egyertelmu, hogy remek a helyzetfelismero kepessege es INTELLIGENS. Csakis mindig a leheto legoptimalisabb megoldasra torekszik, hihetetlen okosan teszi-veszi.

Vini meg lehet akarmilyen robbanekony (szerintem is jobb ebben), ha a szurkeallomany nincs meg hozza amit ez a sport kovetel. Ma mar a profizmus mindenek felett.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 7., csütörtök 14:57

semmi kiemelkedő játékkészsége nincs előkészítésekhez
Viniciusnak van? Alap passzok és labdaátvételek is zavarba tudják hozni, főleg ha már a trükkön jár az agya.

Egyébként amikor van értelme és egyedül marad a védőivel, akkor jó százalékban oldja meg. Ott volt tegnap a Benzemának adott gólpassz is. Ő szerzett labdát, már szorongatta a visszazáró védő, de jó ütemű labdát adott úgy, hogy se a kapusnak, se a védőnek ne legyen esélye közbeavatkozni. Nyilván nem volt egy megoldhatatlan feladat, de jól csinálta.

Innen van majdnem egymás után 2 jó megindulás, nagyjából saját maga által szerzett labdából.

Persze ez a Galatasaray kritikán aluli volt, meg is lepődtem, hogy ennyire gyengék mindenben, de Ő vastagon hozzátette a magáét.

Kényszerítőket is megoldja, a játékintelligencia a helyén, befejezések rendben vannak. Tényleg minden összejön neki és viszonylag könnyű befejezések ezek, de ott is kell lenni, számítani rá hová fog érkezni a labda és leválni a védőről. A 3. góljánál is nagyon szépen ment be a résbe.

Amúgy nekem bőven elég, ha gyenge előkészítő lesz, de jön a meccs/gól. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. november 7., csütörtök 14:48

wxyz írta: Hát kb annyit látok javára, hogy ő nehezebb szitukból jobban eltekeri, de mondjuk neki dob a gép jelenleg. Ellenféltől kapott labdaból gólpassz, üres kapus ziccer jön ki rá, ilyesmik.

Engem akkor győzne meg a kevés párharcot vállaló játékával, ha tudna így is kialakítani valamit, de semmi kiemelkedő játékkészsége nincs előkészítésekhez. Ezért is hasonlítottam Coutinhohoz.

Mondjuk meg Viniciust a kezdeti sok megnyert párharcai után eléggé kiismerték és erősen visszaesett ezen a téren. Ez nagyobb probléma nála a gólok számánál.
amúgy te madridista vagy? vagy bayern, city vagy akárki mellett még követed a realt is? viccen kivul komolyan, mert nem értem. olvaslak régen es sokszor egyet is ertettem a hszeiddel, de ezt most le kellett írnom

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 7., csütörtök 14:47

wxyz írta: Hát kb annyit látok javára, hogy ő nehezebb szitukból jobban eltekeri, de mondjuk neki dob a gép jelenleg. Ellenféltől kapott labdaból gólpassz, üres kapus ziccer jön ki rá, ilyesmik.

Engem akkor győzne meg a kevés párharcot vállaló játékával, ha tudna így is kialakítani valamit, de semmi kiemelkedő játékkészsége nincs előkészítésekhez. Ezért is hasonlítottam Coutinhohoz.

Mondjuk meg Viniciust a kezdeti sok megnyert párharcai után eléggé kiismerték és erősen visszaesett ezen a téren. Ez nagyobb probléma nála a gólok számánál.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
komolytalan vagy és bicskanyitogató, pedig én eddig leszartam, h mennyire fikáztad a dolgokat vagy mennyire hergelted a népet, de azért ezek már faszságok.

kb annyi, h nehezebb szituból jobban eltekeri? hagyjál már, vini könnyű szituból sem tekeri sehova, szóval erről ennyit.
neki dob a gép? hát ez aztán kurva nagy érv egy 18 éves játékos ellen. üres kapus ziccer jön ki rá?.. ahj he, nincs is kedvem egyesével válaszolni rá, úgyis megmagyarázod.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 7., csütörtök 14:47

wxyz írta: Hát kb annyit látok javára, hogy ő nehezebb szitukból jobban eltekeri, de mondjuk neki dob a gép jelenleg. Ellenféltől kapott labdaból gólpassz, üres kapus ziccer jön ki rá, ilyesmik.

Engem akkor győzne meg a kevés párharcot vállaló játékával, ha tudna így is kialakítani valamit, de semmi kiemelkedő játékkészsége nincs előkészítésekhez. Ezért is hasonlítottam Coutinhohoz.

Mondjuk meg Viniciust a kezdeti sok megnyert párharcai után eléggé kiismerték és erősen visszaesett ezen a téren. Ez nagyobb probléma nála a gólok számánál.
18 éves, fizikálisan látszik, hogy könnyen elnyomják és leütközik, bele se megy. Amint lendületet tud venni, akkor meg megveri az emberét. Tegnapi utolsó gól is kijött, sőt biztos vagyok benne, hogy idővel ebből többet is ki fog ő hozni. Vinicius meg eszetlenül és esetlenül is neki menne még a falnak is, a bohóckodásával meg lassítja a játékot, mindamellett, hogy rettentően pontatlan is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 7., csütörtök 14:32

Hát kb annyit látok javára, hogy ő nehezebb szitukból jobban eltekeri, de mondjuk neki dob a gép jelenleg. Ellenféltől kapott labdaból gólpassz, üres kapus ziccer jön ki rá, ilyesmik.

Engem akkor győzne meg a kevés párharcot vállaló játékával, ha tudna így is kialakítani valamit, de semmi kiemelkedő játékkészsége nincs előkészítésekhez. Ezért is hasonlítottam Coutinhohoz.

Mondjuk meg Viniciust a kezdeti sok megnyert párharcai után eléggé kiismerték és erősen visszaesett ezen a téren. Ez nagyobb probléma nála a gólok számánál.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 7., csütörtök 13:54

Azzal egyetértek, hogy kevés tudatosság látszik támadásépítés során, csak a sablon passzolgatás és várjuk, hogy rosszul tolódjon az ellenfél, vagy valaki villanjon.

Ettől függetlenül komoly hiányosságai vannak, amiket nem fedne el az sem, ha többször kerülne tényleges ziccerbe és a statisztikája szebb lenne.

Nála hogy-hogy nem idegesít az erőltetett trükközés? Egyrészt kilométerekről látszik, amikor valami színezésre készül, másrészt sokszor nagyon sután hat. Süt róla, hogy erőlteti és nem természetesen jön. Haszna sem nagyon szokott lenni belőle.

Közben Rodrygo kapcsán meg sokszor hallom, hogy nem tör rá a védőre, hanem megfordul és visszapasszol. Pont azt érzem, hogy nagyon érett és jól olvassa mikor van értelme visszavenni és megvárni a többieket, nem megy agyatlanul rá 3 védőre és nem is próbálja eladni, hogy Ő az új 'Dinho.

Egyébként semmi bajom vele és lehet hasznos játékos, nagyon lendületes és sokszor váratlant is tud húzni (lehet még saját magának is). Viszont sok a pontatlan passz, rossz döntés, a lövései meg akármilyen helyzetből is jönnek, sokszor hajmeresztőek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 7., csütörtök 13:46

Fenoo írta: A második részt nem is értem, milyen edző hozna ki Viniből több gólt? Esetleg minden ziccerénél fusson be ZZ és rúgja be helyette? Vini szinte minden meccsén lőhetett volna 1 gólt mert helyzetei voltak, de képtelen a kaput normálisan eltalálni. A hírek szerint minden edzés után ZZ-vel gyakorol, szerintem ennél többet az edző nem tud csinálni, hogy eredményesebb legyen a kapu előtt. Egyébként szerintem látszik egy kicsi fejlődés nála, az utóbbi lövései inkább néztek ki lövésnek mint passznak.
Szerintem egy kezemen megtudnám számolni hányszor került helyzetbe a sérülésből való visszatérése óta. Az feltűnő, hogy itt a többségnek minden kapuralövés helyzet. Az van számonkérve rajta általában, hogy olyan szitukból nem talál be amik extrának számítanának, amikből hosszútávon egy klasszis is csak néhányat rak el ennyi idő alatt. Mint amikor például Courtois azért nem jó kapus, mert nem védi ki a jól helyezett lövések nagy részét.

Pedig egyszerű a válasz arra, hogy mit tehetne többet Zidane, nem kellene teljes nihilben felküldeni a játékosokat. A meccseit látva a munkája előrejátékban csak annyiból áll amit Jovicnak mondott, a pálya x részén legyél és támadj. Talán ha lennének Vinicius körül játéksémák kidolgozva, úgy könnyebb dolga lenne, nagyobb mennyiségben próbálkozhatna könnyebb szitukból.
Tudom jól hangzik a fórumnak, hogy külön foglalkozik vele Zidane. Hát mi lenne jobb neki annál, hogy egy ekkora exfocista foglalkozik vele!
De extrák megoldásában maximum meccsrutinnal lehet előrelépni, nyomás nélküli, nem éles helyzetekben, edzéseken nem igazán. Amiben lehetne és segíthetné a góllövésben, a játéksémákkal kapcsolatos dolgok, azok az egész csapatból hiányoznak, Zidanenak ez nem megy vagy nem is foglalkozik vele. Ezek a plusz edzések Zidanenal felesleges időpocsékolások valószínűleg.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. november 6., szerda 22:01

kodo írta:
wxyz írta: Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.
Ok boomer
Jó azért, mert most 2 gólt lőtt nem kell egyből ronaldoi magaslatokba emelni. Coutinho amúgy nem rossz játékos, ha olyan szinten lesz, akkor már nyertünk vele. Stílusra nekem is rá hasonlít, meglátjuk mi lesz belőle.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. november 6., szerda 21:58

kodo írta:
wxyz írta: Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.
Ok boomer
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 6., szerda 21:53

wxyz írta: Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.
Ok boomer

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 6., szerda 15:06

KAG írta: Én jelenleg ugy latom, hogy tapsolhatnánk, ha valaha hasonló szezonokat produkálna, mint Ney :ike:
Nem a focis eredmenyekre gondoltam vele kapcsolatban, azoknak a kozeleben sem lesz :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. november 6., szerda 15:04

Én jelenleg ugy latom, hogy tapsolhatnánk, ha valaha hasonló szezonokat produkálna, mint Ney :ike:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég