Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 8., péntek 12:23

Realista24 írta:
Hazarddal nem csak játékost veszel, hanem brandet, hírnevet, marketinget.
Szerintem mondjuk ő a legszürkébb világsztár, nem tudom mennyire nő a mi ázsiónk tőle vagy az övé tőlünk. CR - Juve vonalon ugye elég egyértelmű volt a helyzet. Itt én annyira nem érzem.

De nekem már az is elég lenne, ha jönnének a gólok. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 8., péntek 12:05

Realista24 írta:
kiserik írta:
Főni, ezt pont Vinivel szemben a Vini topicban? :kacsint: :kalapos:
Abszolút. Melyik igaz ezekből Vinire?
Többször feljött már itt is hogy a marketing miatt van nyomatva. Például a FIFA 20 borítóján Hazard látható, de az új játékmódot Vinivel promózták. 19 éves létére elég magas a marketing értéke. Próbáltam viccesen elvenni az élét a dolognak de sajnos Hazard lett az aktuális "védett" játékos.

Hazard lehet, hogy brand meg marketing, de ez CR esetében pl nem volt elfogadható, mikor 50 gólos szezonokban hozott 1-2 gyengébb meccset. Top támadónak igazolta a csapat, nem marketing figurának. A tudása megvan. Ez tény. Nekem a hozzáállása nem tetszik, kezdve ahogyan megérkezett a klubhoz. Gyakorlatilag már védekezni sem jár vissza, előre felé még kb Isco szint, nem véletlen, hogy a Galata ellen semmi visszaesés nem volt tapasztalható, mikor váltották egymást, sőt. Isco a nyugger tempójával hasznosabb és veszélyesebb tudott lenni.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Sastre » 2019. november 8., péntek 11:42

Amikor jött Hazard azt gondoltam, hogy majd Vinicius fogja lekötni a védőket, így több területe lesz Hazardnak, és majd lövöldözgeti a gólokat. Ehelyett Hazard dolgozik nagyon hasznosan, és viszi el a védőket (Marceloval ügyesen kavargatnak a baloldalon), helyet, helyzetet teremtve a többieknek. Vini ezt nem tudta kihasználni, mert hiába gyors a srác, fejben lassabb, és mindig a nagy gólt akarja rúgni, amiből suta megoldások lesznek. Rodrygo viszont nagyon ott van fejben, és ő tudja, hogy a kis gól is gól. Nem kell mindig izomból bevágni a sarokba, lehet ezt okosan is csinálni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 8., péntek 11:41

Nyilván a statisztikák semmitmondóak egyelőre, túl szűk a minta. Rodrygonak tényleg sok minden összejött az elmúlt hetekben, messzemenő következtetéseket nem kell levonni.

Az viszont tisztán látszik, hogy technikailag előrébb tart (és nem a trükközésre gondolok), sokkal finomabban nyúl a labdához, szépen kezeli, szűken veszi át, teljes kontroll alatt tartja. Éretten játszik (vagy fél és keveset vállal - nézőpont kérdése...), sokat dolgozik, besegít védekezésben is, közben meg jelenleg nagyon komolyan termeli a gólokat.

Hazardot meg aztán végképp nem lehet idekeverni, Ő már bizonyított válogatott és klubszinten is. Jelenleg kevés amit mutat, de nála tudjuk, hogy ennél jóval többet tud.

Vinicius üde színfoltja tudott lenni egy harmatgyenge, széthullott Realnak, leginkább a lendületével, de ezt nem kell elvenni tőle. Gyerekfejjel ez komoly teljesítmény volt, új országban, teljesen új közegben, komolyabb bajnokságban és nagy elvárásokat támasztó csapatban.

Amikor hasznos, akkor is látszanak a hiányosságai, amik egyelőre sajnos nem eltűnni látszanak, hanem erősebben körvonalazódni idén. Ideje még van fejlődni, ha hajlandó beletenni a melót, akkor hasznos játékos lesz, de ezek közül sok már fejben dől el. Lehet fejlődni döntéshozatalban is, rutinnal amúgy is illene javulnia a helyzetfelismerésnek, a technikai hiányosságok, gyenge lövések fejlesztése meg korrekt munkával megoldható. Ezeknek viszont alapfeltétele, hogy lehajtja a fejét, melózik, nem a trükköket keresi, hanem kicsit sallangmentesíti a játékát. Pedig én aztán imádom a flikk-flakkot, a foci nekem Ronaldinho meg Ronaldo. Csak van akinek ez ösztönösen, gördülékenyen megy és élmény nézni, meg van aki erőlködik, miközben süt róla, hogy vért kell izzadnia egy trükkért. CR is minden idők egyik legjobbja, és az egyik kedvencem, de nála is sokszor éreztem erőltetettnek a cseleket, csak amennyi melót Ő belerakott, így is hatékony volt.


A brand témához, Viniciust azért komolyan menedzselik. Nem tudom milyen reklámszerződései vannak, de a Nike is korán felkapta, valami óramárkának is reklámarca és még Európában nem igazán bizonyított semmit.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 8., péntek 11:26

kiserik írta:
Realista24 írta:

Hazarddal nem csak játékost veszel, hanem brandet, hírnevet, marketinget.
Főni, ezt pont Vinivel szemben a Vini topicban? :kacsint: :kalapos:
Abszolút. Melyik igaz ezekből Vinire?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 8., péntek 11:06

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ilyenkor, mikor ilyen statisztikát hoztok, mindig hülyére röhögöm magam:

A Realban:
Eden Hazard 10 meccs 1 gól (753 perc / gól)

28 évesen, lejáró szerződéssel is 100 milliósan, 35 millióért évente
:lol: :lol: :lol:
Hazarddal nem csak játékost veszel, hanem brandet, hírnevet, marketinget.
Főni, ezt pont Vinivel szemben a Vini topicban? :kacsint: :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 8., péntek 10:54

kiserik írta:
Santi írta: A Realban:
Vinícius 41 meccs 5 gól (434 perc / gól)
Rodrygo 6 meccs 5 gól (74 perc / gól)

Nyilván romlani fog Rodrygonak, mert ez a mesterhármas most jól megdobta a számokat, de azért beszédes...
Ilyenkor, mikor ilyen statisztikát hoztok, mindig hülyére röhögöm magam:

A Realban:
Eden Hazard 10 meccs 1 gól (753 perc / gól)

28 évesen, lejáró szerződéssel is 100 milliósan, 35 millióért évente
:lol: :lol: :lol:
Hazarddal nem csak játékost veszel, hanem brandet, hírnevet, marketinget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 8., péntek 10:49

Santi írta: A Realban:
Vinícius 41 meccs 5 gól (434 perc / gól)
Rodrygo 6 meccs 5 gól (74 perc / gól)

Nyilván romlani fog Rodrygonak, mert ez a mesterhármas most jól megdobta a számokat, de azért beszédes...
Ilyenkor, mikor ilyen statisztikát hoztok, mindig hülyére röhögöm magam:

A Realban:
Eden Hazard 10 meccs 1 gól (753 perc / gól)

28 évesen, lejáró szerződéssel is 100 milliósan, 35 millióért évente
:lol: :lol: :lol:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. november 8., péntek 10:39

A Realban:
Vinícius 41 meccs 5 gól (434 perc / gól)
Rodrygo 6 meccs 5 gól (74 perc / gól)

Nyilván romlani fog Rodrygonak, mert ez a mesterhármas most jól megdobta a számokat, de azért beszédes...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 8., péntek 7:25

wxyz írta:
Kerlon írta: Tudod mi a különbség? Hogy Rodrygonál van jó megoldás, ami dönt, jelenesetben egy mester 3as. Vini meg 3 tiszta erős lövéssel nem találta még el a kaput. Esetlen, szertelen, pontatlan, ügyetlen, éretlen... Tud futni, tud eszetlenül neki menni egy védelemnek, ami néha még be is jön.
Viniciusnál idén van visszaesés, előtte azért erőssége volt a csapatnak, igen sokat tett azért, hogy sokan elhitték Solarit a kupabúcsúk előtt. Jó megoldások nélkül ez nehéz lett volna. Ez is sarkítás.
Csabi írta: na újabb gyöngyszem született. a foci tulajdonképpen olyan mint a rulett. ha szerencséd van és te vagy a kapu előtt a befejezéskor akkor királyság van. :fpalm: biztos lukaszvazkez is a pirosra rakott állandóan, azért nem rúgott még életében mesterhármast. az a geci gép meg csak dobálja neki a feketét.
Ezt a gépezést pár kommemtel előbb is beírtad.
Nem értem ezt az arcoskodás minek kell.
Mi meg azt nem értjük, hogy miért nem veszed észre magad SOSE és miért égeted magad még mindig itt, amikor akkor bődületes tudodmit írtál és megint csak terelsz. :lol: Úgy, hogy míg ilyen vagy, addig neked is csak ezt fogja dobni a gép.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. november 8., péntek 7:05

ToniKroos írta:
Steve írta: Még egy apró kérdés:

Ha minden kibaxott hsz-ban leírja mz/x, hogy Rodrygo=Coutinho, akkor innentől majd ez lesz?!Akkor majd lenézzük innentől Rodrygot?

Vagy mi a cél ezzel a gyerekes, nevetséges baromsággal?!

Gáz ez az egész és romlik a Madridom színvonala csak. A franc sem akar NSO szintű beszélgetèseket itt. Itt és adistán is régen volt színvonal! :roll:

Kb mindenki csak úgy reagál, hogy nincs is kedve visszaírni a baromságokra.Mi szükség erre?
Ezek szerint aki máshogy látja, mint te, az egy hülye. Szerintem például nem írt akkora hülyeségeket, mint állítod. De látom, itt csak egy véleményen lehet lenni, mert különben jön a bann. Na mindegy annyira nem érdekel, egy hozzászólás erejéig törődök csak vele, de furcsa, hogy amit olvastam tőle azt kulturáltan írta, csak annyi, hogy máshogy látja a dolgokat és ezért kidobjátok. Szerintem pont attól lesz érdekes egy fórum, ha nem mindenhol csak azt kell olvasni, hogy Vinicius szar LV kuka stb. Nem tőle lesz NSO szint, hanem az ilyen emberektől, akik nem hajlandóak elfogadni, ha más másohogy látja/gondoloja a dolgokat.
Szerintem rosszul látod. Alapjába véve jo dolgokat irt. Ezek a hozzászólások akkor voltak értelmesek, elgondkodtatoak ha kivettem mindig az aktuális játékost a szövegkörnyezetből. Mert hogy mindig rossz játékos volt jellemezve az tuti. Le lett írva, hogy Istencsászár volt Rodrygo, erre bebofogi hogy nem és hogy Asensio lesz belőle. Lehet hogy az lesz. És? Ne örüljünk ennek a győzelemnek? Vagy ha x év múlva kiderül hogy igaza lett akkor jon vissza verni a mellet? Ki a francot érdekel? Legalább szerzett egy szép estet magának meg a szurkolóknak.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 7., csütörtök 23:53

dzsi91 írta: Más az ha valakinek van egy erőteljesebb véleménye valamiről mint hehe rmcf vagy akár magamat is említhetném meg más az ha valaki csak azért böfög ide valamit ,hogy széllel szembe pisáljon és felkúrja az emberek agyát.

rendesen baszta a szemem minden hsz-e és nem azért mert más véleményen van mint én hanem mert tudtam,hogy csak azért írja azt amit mert abból majd megindul a shitstorm. Rip
Pontosan ez irritált engem is.

Egy rakat ember van itt akikkel nem vagyok egy véleményen. Egy rakat dolog van, amit szerintem tök máshogy látok, mint mások.

Courtois is legutóbb, hogy egy példát említsek rendesen megosztotta a népeket és mentek a viták, akár hevesen is és mégis nem heccelt fel senki,senkit.

Engem is ez zavart a legjobban, hogy direktbe beböfögött bármit csak hogy felhúzzon embereket. Ez ment a PL topikban, más topikokban is, ahova én pl nem is írok csak belenéztem és uaz a szituáció.

Felesleges, most meg pláne ezt a diktatúrásdit emlegetni szerintem, mert ez a napnál is világosabb volt, hogy mire megy ki és egy rakat tök különböző embert heccelt fel direkt, legyen szó bármilyen témáról.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 7., csütörtök 23:45

Más az ha valakinek van egy erőteljesebb véleménye valamiről mint hehe rmcf vagy akár magamat is említhetném meg más az ha valaki csak azért böfög ide valamit ,hogy széllel szembe pisáljon és felkúrja az emberek agyát.

rendesen baszta a szemem minden hsz-e és nem azért mert más véleményen van mint én hanem mert tudtam,hogy csak azért írja azt amit mert abból majd megindul a shitstorm. Rip
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 7., csütörtök 23:40

ToniKroos írta:
Steve írta: Még egy apró kérdés:

Ha minden kibaxott hsz-ban leírja mz/x, hogy Rodrygo=Coutinho, akkor innentől majd ez lesz?!Akkor majd lenézzük innentől Rodrygot?

Vagy mi a cél ezzel a gyerekes, nevetséges baromsággal?!

Gáz ez az egész és romlik a Madridom színvonala csak. A franc sem akar NSO szintű beszélgetèseket itt. Itt és adistán is régen volt színvonal! :roll:

Kb mindenki csak úgy reagál, hogy nincs is kedve visszaírni a baromságokra.Mi szükség erre?
Ezek szerint aki máshogy látja, mint te, az egy hülye. Szerintem például nem írt akkora hülyeségeket, mint állítod. De látom, itt csak egy véleményen lehet lenni, mert különben jön a bann. Na mindegy annyira nem érdekel, egy hozzászólás erejéig törődök csak vele, de furcsa, hogy amit olvastam tőle azt kulturáltan írta, csak annyi, hogy máshogy látja a dolgokat és ezért kidobjátok. Szerintem pont attól lesz érdekes egy fórum, ha nem mindenhol csak azt kell olvasni, hogy Vinicius szar LV kuka stb. Nem tőle lesz NSO szint, hanem az ilyen emberektől, akik nem hajlandóak elfogadni, ha más másohogy látja/gondoloja a dolgokat.
Nincs szükség erre a hangvételre. Én nem hülyéztem le senkit. Ne adj ilyeneket a számba. Nem azért kapott bannt, mert máshogy lát dolgokat, hanem amilyen stílusban figyelmeztetések ellenére kommunikált emberekkel.

Most pl nem velem, hanem x másik emberrel. Előtte pár nappal tök más fórumozókat hergelt fel 2-3-at egyszerre, rögtön a kitiltásból visszatérve. Különböző emberek, különböző moderátorok figyelmeztették különböző stílusban.

Akkor visszakérdezek, mindenki hülye csak ő nem?Mert nem egy és nem két embert húzott fel. Másik topikokba is less bele, ahol emberek azt írják letiltották stb..Akkor mindenki más a hülye?

Ezt diktatúrásdis, nem lehet véleményed dolgot meg nem értem.Ez egy sablon amit jól rá lehet húzni a kitett embereknél.

Hehénél is diktatúrát emlegettek pedig kapott egy rakat esélyt. Sajnos megértettem, hogy ki lett téve 1000 figyelmeztetés után, pedig vele évtizedekig fórumoztam együtt és sajnáltam a távozását.

Nem a véleménnyel a stílussal van a gond és a direkt provokációval. De ha te ezt nem láttad, akkor nem tudom, hogy hogyan lehet ezt jobban elmagyarázni.

Ha meg Neked nem tetszik az én vagy más hozzászólásom és nem tetszik Neked egy Realos fórumon, hogy felszólalok az ellen, hogy egy mesterhármas után is a szarozó okoskodást kell olvasni, akkor tilts nyugodtan le. Senki nem kényszerít, hogy olvass engem pl. Én nem tiltalak le sem téged, sem mást mert nem azért vagyok itt.

A magam részéről örülök, hogy nem kell győztes(ritka szép) meccs után egy tehetséges 3 gólos gyerek szidását olvasnom többé. De ezt a provokációt csinálta több témában is.Rodrygo csak egy volt a sok közül.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. november 7., csütörtök 23:15

Steve írta: Még egy apró kérdés:

Ha minden kibaxott hsz-ban leírja mz/x, hogy Rodrygo=Coutinho, akkor innentől majd ez lesz?!Akkor majd lenézzük innentől Rodrygot?

Vagy mi a cél ezzel a gyerekes, nevetséges baromsággal?!

Gáz ez az egész és romlik a Madridom színvonala csak. A franc sem akar NSO szintű beszélgetèseket itt. Itt és adistán is régen volt színvonal! :roll:

Kb mindenki csak úgy reagál, hogy nincs is kedve visszaírni a baromságokra.Mi szükség erre?
Ezek szerint aki máshogy látja, mint te, az egy hülye. Szerintem például nem írt akkora hülyeségeket, mint állítod. De látom, itt csak egy véleményen lehet lenni, mert különben jön a bann. Na mindegy annyira nem érdekel, egy hozzászólás erejéig törődök csak vele, de furcsa, hogy amit olvastam tőle azt kulturáltan írta, csak annyi, hogy máshogy látja a dolgokat és ezért kidobjátok. Szerintem pont attól lesz érdekes egy fórum, ha nem mindenhol csak azt kell olvasni, hogy Vinicius szar LV kuka stb. Nem tőle lesz NSO szint, hanem az ilyen emberektől, akik nem hajlandóak elfogadni, ha más másohogy látja/gondoloja a dolgokat.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 7., csütörtök 22:02

Még egy apró kérdés:

Ha minden kibaxott hsz-ban leírja mz/x, hogy Rodrygo=Coutinho, akkor innentől majd ez lesz?!Akkor majd lenézzük innentől Rodrygot?

Vagy mi a cél ezzel a gyerekes, nevetséges baromsággal?!

Gáz ez az egész és romlik a Madridom színvonala csak. A franc sem akar NSO szintű beszélgetèseket itt. Itt és adistán is régen volt színvonal! :roll:

Kb mindenki csak úgy reagál, hogy nincs is kedve visszaírni a baromságokra.Mi szükség erre?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 7., csütörtök 21:58

Kerlon írta: Tudod mi a különbség? Hogy Rodrygonál van jó megoldás, ami dönt, jelenesetben egy mester 3as. Vini meg 3 tiszta erős lövéssel nem találta még el a kaput. Esetlen, szertelen, pontatlan, ügyetlen, éretlen... Tud futni, tud eszetlenül neki menni egy védelemnek, ami néha még be is jön.
Viniciusnál idén van visszaesés, előtte azért erőssége volt a csapatnak, igen sokat tett azért, hogy sokan elhitték Solarit a kupabúcsúk előtt. Jó megoldások nélkül ez nehéz lett volna. Ez is sarkítás.
Csabi írta: na újabb gyöngyszem született. a foci tulajdonképpen olyan mint a rulett. ha szerencséd van és te vagy a kapu előtt a befejezéskor akkor királyság van. :fpalm: biztos lukaszvazkez is a pirosra rakott állandóan, azért nem rúgott még életében mesterhármast. az a geci gép meg csak dobálja neki a feketét.
Ezt a gépezést pár kommemtel előbb is beírtad.
Nem értem ezt az arcoskodás minek kell.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 7., csütörtök 21:54

Kurva idegesítő mostmár, hogy egy 6-0 után a saját játékosaink lenézését kell olvasnom egy Realos fórumon. Pláne egy mesterhármas után egy 18 éves gyerektől.

Nem tudom meddig kell még ezt eltűrni!? :angry:


A magam részéről örülök, hogy foci volt, ha Vinicius, Hazard, vagy Rodrygo rúg hármat leszarom, mindegyiknek örülök. De így pláne, hogy egy fiatal gyerek volt.

Nem értem, hogy egy állítólag Real Madrid szurkoló ember miért leli örömét abban, hogy egy 6-0 után is a szart lapátolja egy mesterhármast rúgó srácra.

Ha meg nem Real szurkoló az illető, akkor miért itt cseszi el az időt és idegesít mindenkit? Ezt miért tűrjük?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 7., csütörtök 21:11

na újabb gyöngyszem született. a foci tulajdonképpen olyan mint a rulett. ha szerencséd van és te vagy a kapu előtt a befejezéskor akkor királyság van. :fpalm: biztos lukaszvazkez is a pirosra rakott állandóan, azért nem rúgott még életében mesterhármast. az a geci gép meg csak dobálja neki a feketét.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. november 7., csütörtök 19:48

Mondjuk mivel előtte Rodrygot említetted, eléggé ilyen áthallása lett a hozzászólásnak, de ha nem így értetted akkor én kérek elnézést. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég