Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 8., péntek 14:06

Kerlon írta:
Whiteheart írta: Ha Bélus folyamatosan lelép a meccsek végéről akkor elképzelhető h marad a RHB 3as (rehab :mrgreen: ) és nem fogja kiszorítani Rodryt a kezdőből

https://www.sport-english.com/en/news/r ... ay-7717663

3jára komolyan?? Nincs élete ennek? :x
Van élete, a golf. Meg is mondta, sőt az elmúlt évek nyilatkozataiból az is lejön, hogy a foci neki már csak munka, nem élvezi, hanem csinálja. Ezért szarik bele nálunk és semennyire se tiszteli a társakat és a klubot.
bocs az offért, de ez nem igaz, a válogatott nagyon is érdekli, jelenleg még a sorrend, wales, golf, kétrétegű budi papír, Real Madrid

Érdekes lesz a szélső kérdés, ha mondjuk mindenki egészséges lesz. Az nyilvánvaló, hogy James nem szélső, ahogy Isco sem az. Ha a kp-n nincs hely akkor viszlát. Bale elengedte, Asensionak ez a szezon betesz, ő is mehet nyugodtan. Nálam LV is menne, és Vini is minimum kölcsönbe, ott tartok h kb nem marad senki :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 8., péntek 9:51

Realista24 írta: Ja, és szívesen. :kalapos:
Köszönjük szépen, de a Vini topikban volt a parádé. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 8., péntek 8:55

Ja, és szívesen. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 8., péntek 7:27

Whiteheart írta: Ha Bélus folyamatosan lelép a meccsek végéről akkor elképzelhető h marad a RHB 3as (rehab :mrgreen: ) és nem fogja kiszorítani Rodryt a kezdőből

https://www.sport-english.com/en/news/r ... ay-7717663

3jára komolyan?? Nincs élete ennek? :x
Van élete, a golf. Meg is mondta, sőt az elmúlt évek nyilatkozataiból az is lejön, hogy a foci neki már csak munka, nem élvezi, hanem csinálja. Ezért szarik bele nálunk és semennyire se tiszteli a társakat és a klubot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. november 8., péntek 7:07

Realista24 írta: Rodrygo Goes became the youngest player to achieve a PERFECT HAT-TRICK in the Champions league history.

18-301 Rodrygo Goes
20-306 Kylian Mbappé
22-312 Michael Owen
22-354 Karim Benzema
24-060 Harry Kane
24-237 Samuel Eto’o

https://youtu.be/_bPCagZ4v3c
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. november 8., péntek 6:37

Ha Bélus folyamatosan lelép a meccsek végéről akkor elképzelhető h marad a RHB 3as (rehab :mrgreen: ) és nem fogja kiszorítani Rodryt a kezdőből

https://www.sport-english.com/en/news/r ... ay-7717663

3jára komolyan?? Nincs élete ennek? :x
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 8., péntek 0:17

inkább olyan egyenletesen gyorsuló mint robbanékony de bőven van annyi sebessége ami kell. nem egy sprinter de nem is James-Isco tempó.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 8., péntek 0:03

troublemaker írta: Szerintem piszok robbanékony, nincs ezzel gond.
Akkor rosszul látom valószínűleg, ha ezt senki nem osztja ezt a véleményt.Na majd következő meccsen direkt figyelem, de nekem totál ez jött le.

Nem látnám ezt sem gondnak, mert még ha ez így is lenne legyen ez a legnagyobb baj, ha jól lő, érti a focit, labdakezelése jó és lát a pályán.

troublemaker
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 24., szerda 23:51

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: troublemaker » 2019. november 7., csütörtök 23:42

Szerintem piszok robbanékony, nincs ezzel gond.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 7., csütörtök 23:01

dzsi91 írta:
Steve írta: Felmerült bennem egy kérdés, csak nem találok rá választ a nemzetközi sajtóban..

Ha Ansu Fati 7meccs/2 góllal “az új Messi” lett akkor Rodrygo micsoda?

Csak úgy eszembe jutott ez az új messzizés..Remélem ezzel a gyerekkel nem játsszák ezt el és nem hiteti el vele senki, hogy ő egy világsztár. Dolgozzon csak tovább szerezzen tapasztalatot.Lehet, hogy nem gyors, lehet nem lesz egy nagy szám, de ha folytatja ezt amit eddig lerakott, az nagyon jó!
Nemtűnik annak a viniciuszféle swagyolo youtubecsatornás wesszájdnégernek szóval szerintem vele nem lesz ilyen gond.Inkább,hogy tényleg képes huzamosabban hozni az extrát vagy csak ámítás mint a prime asensio :D
Az nagyon tetszett, ahogy Zizu beszélt róla, hogy próbálja a földön tartani, de közben borzasztóan dicséri.

Jó lenne ha ZZ végig tudná vinni a projektjét ezekkel a fiatalokkal. Bízott Casemiroban és egy top játékos lett a brazil a maga posztján. Valverdét nem értettem, de az is beigazolódott.

Remélem kineveli Rodrygot is egy fasza játékossá.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 7., csütörtök 22:55

Realista24 írta: Sokadszor írod hogy nem gyors. De nem értem miért.
Én nem igazán látom robbanékonynak.Ha már fut akkor nincs gond a sebességgel, de úgy érzem hogy nem tudja begyújtani a rakétákat.

Viszont ezt eddig ésszel kompenzálta, mert vagy kivárt és megcsinálta a cselt, vagy a biztosra ment és passzolt.

Nekem kicsit hiányzik egy Vinicius-féle tempó,pláne egy 18 éves brazil sráctól.Viszont minden másban szupernek látom,pláne ilyen rövid idő alatt.

Te nem így látod?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 7., csütörtök 22:51

Steve írta: Felmerült bennem egy kérdés, csak nem találok rá választ a nemzetközi sajtóban..

Ha Ansu Fati 7meccs/2 góllal “az új Messi” lett akkor Rodrygo micsoda?

Csak úgy eszembe jutott ez az új messzizés..Remélem ezzel a gyerekkel nem játsszák ezt el és nem hiteti el vele senki, hogy ő egy világsztár. Dolgozzon csak tovább szerezzen tapasztalatot.Lehet, hogy nem gyors, lehet nem lesz egy nagy szám, de ha folytatja ezt amit eddig lerakott, az nagyon jó!
Nemtűnik annak a viniciuszféle swagyolo youtubecsatornás wesszájdnégernek szóval szerintem vele nem lesz ilyen gond.Inkább,hogy tényleg képes huzamosabban hozni az extrát vagy csak ámítás mint a prime asensio :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 7., csütörtök 22:47

Sokadszor írod hogy nem gyors. De nem értem miért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 7., csütörtök 22:44

Felmerült bennem egy kérdés, csak nem találok rá választ a nemzetközi sajtóban..

Ha Ansu Fati 7meccs/2 góllal “az új Messi” lett akkor Rodrygo micsoda?

Csak úgy eszembe jutott ez az új messzizés..Remélem ezzel a gyerekkel nem játsszák ezt el és nem hiteti el vele senki, hogy ő egy világsztár. Dolgozzon csak tovább szerezzen tapasztalatot.Lehet, hogy nem gyors, lehet nem lesz egy nagy szám, de ha folytatja ezt amit eddig lerakott, az nagyon jó!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 7., csütörtök 15:38

Nem is erősebbnek érzem mentálisan, hanem reálisabbnak. Vinicius azt hiszi tudja és megcsinálja, de rohadtul nem tudja és elkúrja. Rodrygo meg pont azt csinálja, amit tud és pont úgy, ahogy kell.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. november 7., csütörtök 14:32

RealAsensio írta:
Csabi írta: igazából a higgadtsága az egyik legnagyobb pozitívum. nem tudom, hogy tud így játszani 18 évesen madridban.
Ergo, termeszetesen jatszik. Illetve, valoszinuleg mentalisan is felkeszultebb, mint a kortarsai.
Mentálisan erősebb, mint Vini és nála ösztönből jönnek azok, amiket Viniciusnak tanulnia kéne.
Gondolok itt akár a kapura-lövésekre, akár a labdaátvételekre és a cselekre.

Mindezek ellenére továbbra sem írnám le a másik brazilt sem, tavaly azért rengeteg szép dolgot láthattunk tőle, én még emlékszem, amikor klasszikuson az egyik legjobb játékosunk volt.
Mindenki azt várta tőle, hogy ott folytatja majd, sőt szintet lép, mondjuk akár a befejezések terén.
Rosszkor jött a sérülése is és idén még nehezebb dolga is van, mert Hazard egyelőre fix kezdő a posztján.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. november 7., csütörtök 13:38

Most olvastam, hatalmas: Rodrygo GOLES az új neve :D :agree: :salute:
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. november 7., csütörtök 13:09

Csabi írta: igazából a higgadtsága az egyik legnagyobb pozitívum. nem tudom, hogy tud így játszani 18 évesen madridban.
Szerintem ez azert van, mert barhogyan hozza tud nyulni a labdahoz, nem szarik be, ha 80 meteres inditast kap, vagy nem szarik be, ha harom embert kell megverni, vagy ha hirtelen bal labrol at kell venni jobb labra a lasztit. Ergo, termeszetesen jatszik. Illetve, valoszinuleg mentalisan is felkeszultebb, mint a kortarsai.
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 7., csütörtök 10:48

igazából a higgadtsága az egyik legnagyobb pozitívum. nem tudom, hogy tud így játszani 18 évesen madridban.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Rodrygo Goes - 27

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. november 7., csütörtök 10:21

Tegnap én kifejezetten miatta ültem le a monitor elé, Hazard valahogy nem nagyon hoz lázba ha meglátom Real mezben nem tudommiért van, pedig vártam hogy itt játszon :-( de ez a brazil gyerek azonnal megvett kilóra. két láb+fejjel.. ilyenre csak CR volt képes az elmúlt években. Karim gólja előtt a labdaszerzése is dicsérni való. Folytassa kérem
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég