Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2019. november 9., szombat 17:57

Süti írta: Kevés a bíró, gondolhatod milyen a többi, ha ez a teteje. :lol:
Nem sokan élvezik ha 90 percen keresztül az anyját szidják... jogosan. :mrgreen:

Kassaié most a legtöbb NB1-es meccs, szerintem ezzel a lendülettel szögre is akaszthatja a sípot.
Kassai soha nem volt a teteje. Nem veletlenul nem volt a peakjen se az ev biroja itthon, emlekeim szerint. Egy Arany Tamas anno hozza kepest eg es Fold volt. Tema is volt, hogy ahhoz kepest,hogy kulfoldon rendben volt, itthon vallalhatatlanul vezette a meccseket.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 9., szombat 17:54

Kevés a bíró, gondolhatod milyen a többi, ha ez a teteje. :lol:
Nem sokan élvezik ha 90 percen keresztül az anyját szidják... jogosan. :mrgreen:

Kassaié most a legtöbb NB1-es meccs, szerintem ezzel a lendülettel szögre is akaszthatja a sípot.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2019. november 9., szombat 17:51

Kassai miert vezethet NB1ben meg meccset? A semmire adott nekunk 2 sargat Kovesd ellen. Az egyiket azok utan,hogy raszolt a maga f*sz stilusaban a jatekosunkra aki utana nyugton maradt,erre visszament sargat adni. Bohoc aki csak a kozeppontban akar lenni. Magyarorszagon mindig sz*rnak szamitott,egyszer lekuldtek NB2be,ahol szinten tragikus volt, nem ertem miert engedtek vissza...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marci77 2019. november 9., szombat 17:54-kor.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. november 8., péntek 8:50

Ramioli írta:...a Ludogorec meg megy Moszkvába 2 alapembere nélkül, a vége még érdeles lehet. :agree:
UEFA kupában nincs ilyen, hogy az egyből piros 2-3 meccs a bizottság döntésétől függően? Valami ilyen rémlik, de lehet nem ebben a sorozatban. Ha így lenne, akkor a brazil Forster ellenünk sem játszhatna.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 8., péntek 7:31

ezert irtam, mert konnyen lejohet szinte ugyanaz a felallas, mint a valogatottnal.

ludogorets - ftc az utolso korben, es ugyanugy fradi gyozelem kell majd, mint walesben a valogatottol.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. november 8., péntek 1:35

'shutterisland írta: szerintetek van a fradinak eselye tovabbmenni ?
ha jol remlik, azt olvastam, hogy az nb1-re osszpontositanak inkabb, nem tudom, mennyire nyomja meg oket majd a tovabbjutas lehetosege.

gol- es emberhatranyban a ludogorets, meg kellene vernie a fradinak a moszkvat, de minimum x, hogy lehessen matekozni.
Szerintem addig jó ameddig nem ezen gondolkodnak, felszabadultan játszhatnak mivel ha nem jön össze sincsen tragédia, az Espanyol a kiesés ellen menekül a bajnokságban és mivel már továbbjutottak valószinű az El ben fognak tartalékolni és a bajnokságra koncentrálni tehát a fradinak lehet esélye egy Espanyol B ellen hazai pályán, a Ludogorec meg megy Moszkvába 2 alapembere nélkül, a vége még érdeles lehet. :agree:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. november 7., csütörtök 23:06

'shutterisland írta: szerintetek van a fradinak eselye tovabbmenni ?
Attól függ, hogy mit dob nekik a gép. :/

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 7., csütörtök 21:14

szerintetek van a fradinak eselye tovabbmenni ?
ha jol remlik, azt olvastam, hogy az nb1-re osszpontositanak inkabb, nem tudom, mennyire nyomja meg oket majd a tovabbjutas lehetosege.

gol- es emberhatranyban a ludogorets, meg kellene vernie a fradinak a moszkvat, de minimum x, hogy lehessen matekozni.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. november 2., szombat 14:04

Süti írta: Szerintem nem az erőnléttel van a baj, hanem koncentrációban. Az itteni EB-n top európai csapatok is erősek voltak, e ilyen buta hibákat nem csináltunk. Az összes meccsen egyéni hibákból kaptuk kb. az összes gólt. Ez nem erőnlét.
Hát igazából a koncentráció összefügg az erőnléttel. Ha fogy az erő és a levegő, akkor a koncentráció is csökken és jönnek a hibák. Persze anélkül is csökkenhet, hogy elfáradnának, de ha így a meccs vége felé szaporodnak meg a hibák, az általában az erővel függ össze.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 2., szombat 10:09

_Bushido_ írta: ERŐNLÉT! Ahogy sok más sportban is kijön sajnos az utóbbi időben, úgy tűnik sajnos már a fiataloknál is. Hiába, lehet valaki technikásabb a többinél, ha csak kB 70 percet bírnak. Régen Komanéknak szerencsével összejött, azóta a béka segge alatt van az utánpótlás.
:(
sokkal többször szerepelünk elitkörben azóta, mint Komanék idejében.

Szerintem nem az erőnléttel van a baj, hanem koncentrációban. Az itteni EB-n top európai csapatok is erősek voltak, e ilyen buta hibákat nem csináltunk. Az összes meccsen egyéni hibákból kaptuk kb. az összes gólt. Ez nem erőnlét.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. november 1., péntek 23:44

ERŐNLÉT! Ahogy sok más sportban is kijön sajnos az utóbbi időben, úgy tűnik sajnos már a fiataloknál is. Hiába, lehet valaki technikásabb a többinél, ha csak kB 70 percet bírnak. Régen Komanéknak szerencsével összejött, azóta a béka segge alatt van az utánpótlás.
:(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 1., péntek 22:28

3/3 meccs előnyről, amit beszopnak a kicsik. Nem nézem a meccseket, de ennyire elfogynak fizikálisan, vagy fejben ennyire gyengék vagy szimplán szerencséjük nincs?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 27., vasárnap 21:59

ziro4vr írta: Tűrhető meccs volt, bár a Videoton nem értem mire költi a pénzét, ez a keret ahhoz képest igen gyenge.
Mondjuk, ahogy nézem, Vinicius is eléggé hiányzik hátulról - illetve Juhász akármennyire nem "mai bútordarab" már, de a tapasztalata, és jelenléte igencsak hiányzik onnan. Több elkerülhetőnek tűnő gólt is kaptak az idei bajnokságban. Így, hogy a fix belső védő páros hiányzik és újnak kell összeszoknia, nem egyszer gondolom. Továbbá azt sem értem, hogy a korábban, éveken át fix alapkezdő Stopira miért nem játszik? MIért kispados?
Vidinél van ugyan pénz, de úgy látszik a Sousa-féle csapat után nem tudják elég jól összerakni a keretet (ELek??, de egyelőre ez a Chelseatől kölcsönben lévő Pantic se mutatott semmi extrát, Futács meg pont nem az ilyen meccsekre való, ez ki is jött ma).
Vidi bealudt, elejétől kezdve nyomni kellett volna, végén látszott, hogy a Fradi elfáradt, lehet ha még tartott volna a meccs kicsit, meglett volna újra az egyenlítés, mint tavaly.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. október 27., vasárnap 21:54

Dibusz mit művelt ma is (hosszabb összefoglalót láttam csak)! :ozil: :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 27., vasárnap 19:39

Tűrhető meccs volt, bár a Videoton nem értem mire költi a pénzét, ez a keret ahhoz képest igen gyenge.
Nem illik.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. október 27., vasárnap 19:24

_Bushido_ írta:
Ramioli írta: Elfogy az erő, nem bírja egy Magyar csapat a kettős terhelést, akik meg cserék meccshiánnyal küzdenek, de azért le a Kalappal az Ftc előtt
Ezt nem mondanám. Ahogy nézem, Rebrov a bajnokságban forgatja azért a csapatát, bőven szóhoz jut a többség. MÁr így is 25 játékos lépett pályára az Nb1es meccseken. Szóval ez nem feltétlen lehet kifogás. Épp ezért van nagyjából 2 azonos képességű játékos 1 posztra (lásd Civic-Heister).

Amúgy amit Dibusz ma is művelt... elképesztően ihletett formában véd mrá hetek óta. Lehet kicsit túlzás, de a csúcs-Casillas jutott eszembe pár mai védésénél. Egy Sevilla elleni hihetetlen bravúr például, amikor a sevillások is fogták a fejüket, "hogy nem ment be ez?". Én inkább a Vidinek drukkolok a bajnokságban, de jó látni, hogy egy bajnokaspiráns csapatnál az egyik fix magyar a legjobb(ak között van). Ha jól emlékszem anno volt róla szó, hogy Dárdai vitte volna a Herthába... kíváncsi vagyok, ott mire ment volna :hmmm:
Tavaly a Vidi csinált bravúrt, idén az Ftc, ebből kellene több mind a 2 csapat előtt le a kalappal :salute: Dibusz hatalmas formában így igaz :agree:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 27., vasárnap 19:12

Ramioli írta: Elfogy az erő, nem bírja egy Magyar csapat a kettős terhelést, akik meg cserék meccshiánnyal küzdenek, de azért le a Kalappal az Ftc előtt
Ezt nem mondanám. Ahogy nézem, Rebrov a bajnokságban forgatja azért a csapatát, bőven szóhoz jut a többség. MÁr így is 25 játékos lépett pályára az Nb1es meccseken. Szóval ez nem feltétlen lehet kifogás. Épp ezért van nagyjából 2 azonos képességű játékos 1 posztra (lásd Civic-Heister).

Amúgy amit Dibusz ma is művelt... elképesztően ihletett formában véd mrá hetek óta. Lehet kicsit túlzás, de a csúcs-Casillas jutott eszembe pár mai védésénél. Egy Sevilla elleni hihetetlen bravúr például, amikor a sevillások is fogták a fejüket, "hogy nem ment be ez?". Én inkább a Vidinek drukkolok a bajnokságban, de jó látni, hogy egy bajnokaspiráns csapatnál az egyik fix magyar a legjobb(ak között van). Ha jól emlékszem anno volt róla szó, hogy Dárdai vitte volna a Herthába... kíváncsi vagyok, ott mire ment volna :hmmm:

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. október 26., szombat 2:39

_Bushido_ írta:
Rabiosa írta: Szerintem a maximumnál is többet hoztak ki a mai meccsből, az edző láthatóan összerakott egy koncepciót amit elég fegyelmezetten lehoztak, egy kis szerencse azért kellett mind2 oldalon hogy így alakuljon az eredmény, de a munkát látványosan beletették ehhez csak gratulálni lehet. Ha hosszabb távon is terveznek sikeresek maradni akkor az edzőt meg kell majd fizetni, és okosan cserélgetni az embereket a keretben.
A két színesbőrű csatár elég kiemelkedő, értük gondolom lesznek ajánlatok, az egyik ukrán a kp-n viszont minden egyes meccsen amit láttam tőlük (4-5 alkalom szval nem nagy minta) gyenge volt, vele kezdeni kell valamit.
Csupán az a számomra nagyon furcsa, hogy elvileg a Fradiban minden posztra van minimum 2 hasonló tudású ember, de itthon a hazai bajnokikon meg csak szenvednek. Oké, a BL / EL-ben mást kell játszani, de az Nb1-ben miért csak 4x 1-0ra voltak képesek nyerni OTTHON? Jóformán agyon kéne verni az összes ellenfelet, de legalábbis a többségüket.
A Vidinél meg... nekik épp hogy ki kéne (kellett volna) használni a Fradi túlterheltségét, ehelyett ők is eléggé döcögősre vették a figurát. Anno Sousánál kialakult egy elég erős mag, de elég "selejtes" játékosokat hoztak mostanában, így nincs meg az a kiemelkedő tudáskülönbség, ami meg tudna mutatkozni.
Elfogy az erő, nem bírja egy Magyar csapat a kettős terhelést, akik meg cserék meccshiánnyal küzdenek, de azért le a Kalappal az Ftc előtt , sokkal erősebb csapatok ellen még nem kapott ki idegenben, lehetett látni amikor megpörgette a játékot a Moszkva vagy az Espanyol micsoda sebességbeli különbség volt, kihozták a maximumot bőven, az is csoda hogy nem szórták meg őket, volt szerencse is igaz de ez a Fradi erejéhez képest hatalmas bravúr egy összekukázott csapat ilyen szépen helytáll, Rebrov jó edző biztos vagyok benne lesz munkája komolyabb csapatnál. :agree:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. október 25., péntek 20:51

Rabiosa írta: Szerintem a maximumnál is többet hoztak ki a mai meccsből, az edző láthatóan összerakott egy koncepciót amit elég fegyelmezetten lehoztak, egy kis szerencse azért kellett mind2 oldalon hogy így alakuljon az eredmény, de a munkát látványosan beletették ehhez csak gratulálni lehet. Ha hosszabb távon is terveznek sikeresek maradni akkor az edzőt meg kell majd fizetni, és okosan cserélgetni az embereket a keretben.
A két színesbőrű csatár elég kiemelkedő, értük gondolom lesznek ajánlatok, az egyik ukrán a kp-n viszont minden egyes meccsen amit láttam tőlük (4-5 alkalom szval nem nagy minta) gyenge volt, vele kezdeni kell valamit.
Csupán az a számomra nagyon furcsa, hogy elvileg a Fradiban minden posztra van minimum 2 hasonló tudású ember, de itthon a hazai bajnokikon meg csak szenvednek. Oké, a BL / EL-ben mást kell játszani, de az Nb1-ben miért csak 4x 1-0ra voltak képesek nyerni OTTHON? Jóformán agyon kéne verni az összes ellenfelet, de legalábbis a többségüket.
A Vidinél meg... nekik épp hogy ki kéne (kellett volna) használni a Fradi túlterheltségét, ehelyett ők is eléggé döcögősre vették a figurát. Anno Sousánál kialakult egy elég erős mag, de elég "selejtes" játékosokat hoztak mostanában, így nincs meg az a kiemelkedő tudáskülönbség, ami meg tudna mutatkozni.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. október 25., péntek 17:41

Babinho írta: nincs igazolvány ellenőrzés?
Elvileg van, de tapasztalataim szerint nem túl komoly.
Meg 1500 pénzért hivatalosan is át lehet iratni, legkésőbb 72h a meccs előtt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég