Megy a meccs!

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 9., szombat 18:29

Militao szerintem is bekerulhetne minden masodik meccsen mondjuk, vagy 2-3 meccsenkent. Varane lehet hogy world class, de a formaja mar hagy kivanni valot maga utan mostanaban. Neha nyugodtan kimaradhat, meg neha Ramos is. Mondjuk azt megertem hogy erre a meccsre nem rotalja agyon a sapatot, van egy olyan erzesem hogy nem lesz setagalopp.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 9., szombat 18:26

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Mind feltehetően nem, csak az, aminek rajta is keresztül kell mennie. :lol:


LV viszont nem. Mondjuk én nem Brahim miatt sírok, bár tuti többet érdemelne ő is. LV minek ide egyáltalán.

Mondtam már korábban is, hogy nekem a legszomorúbb eddig a ZZ második eljövetelében, hogy nem a fiatalított csapat szenved, hanem ugyanazt erőlteti. Mennyivel üdítőbb lenne, ha látnánk a változást, de még csikorogna a gépezet... Ehelyett nagyon minimálisan nyúlt bele a mester és nem igazán halad az összkép. A védekezésünk lett rendbe téve az elmúlt 5-6 meccsen. A generáció váltásból meg egyedül csak Valverdet látjuk eddig, aki nem csak kényszerből van ott, ahol.
Nem fiatalított? Kivel akarsz még Valverdén és Rodrygon kívül fiatalítani?
Itt van Militao, Ramost nem rakhatod ki, Varane meg world class.
Mendy megkapja a lehetőséget és még fog is kapni bőven.
Előre jött egy nem fiatal Hazard.

Vagy hogy fiatalítson még?
Pl:
---------Jovic
Vini-Rodrygo-Brahim
-----Kroos-Valverde
Mendy-Militao-Varane-Odri
Areola

:lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 9., szombat 18:24

Kerlon írta: Mondtam már korábban is, hogy nekem a legszomorúbb eddig a ZZ második eljövetelében, hogy nem a fiatalított csapat szenved, hanem ugyanazt erőlteti. Mennyivel üdítőbb lenne, ha látnánk a változást, de még csikorogna a gépezet... Ehelyett nagyon minimálisan nyúlt bele a mester és nem igazán halad az összkép. A védekezésünk lett rendbe téve az elmúlt 5-6 meccsen. A generáció váltásból meg egyedül csak Valverdet látjuk eddig, aki nem csak kényszerből van ott, ahol.
Pedig pont ez az észszerű, ahogy csinálja. Valverde, Rodrygo, Mendy. Fokozatosan. Az jobb lenne ha berakna 5 18-20 évest a kezdőbe egyszerre és rohangálnánk összevissza rutintalanul? Átmenet, szerintem jól csinálja, egyedül LV-t felejthetné már el végre
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 9., szombat 18:24

Rodrygo 4 meccset tolt le a kezdőben, várható volt, hogy valamikor ZZ kihagyja akár csak földön tartás miatt is. Posztján jelenleg csak LV van és a 0 perces Brahim akit kölcsön akart adni. Nem volt túl vagy választása. Kroos kihagyása is érthető, kell neki is egy kis pihi. Nincs mese nyerni kell így is.

Én inkább Militao túlzott mellőzése miatt aggódok, néha játszhatna ő is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 9., szombat 18:20

Kerlon írta:
Remy írta:felháborító.
bírom mikor bebüfizel valamit

Pedig neked tudnod kéne, hogy az milyen.

De igen, felháborító, hogy Lucas ott van a kezdőben, mikor másfél éve arra sem jó, hogy a padot melegítse. Imádom a tagot, de egyszerűen nincs hasznára a csapatnak, erre kezdő... akkor menjen inkább Vini, de még inkább Rodry. De Még Brahimot is előbb dobnám be.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 9., szombat 18:19

Kerlon írta:
realistahuni írta: Hát remélem a csodálatos LV miatt nem lesz minden támadásunk zsákutca.
Tavaly rendesen megégtünk itt, ha idén is ez lesz ZZ bajban van.
Mind feltehetően nem, csak az, aminek rajta is keresztül kell mennie. :lol:
Realista24 írta:

Bale klasszisokkal Brahim előtt van, nehogy már ilyen párhuzamot vonjunk.
LV viszont nem. Mondjuk én nem Brahim miatt sírok, bár tuti többet érdemelne ő is. LV minek ide egyáltalán.

Mondtam már korábban is, hogy nekem a legszomorúbb eddig a ZZ második eljövetelében, hogy nem a fiatalított csapat szenved, hanem ugyanazt erőlteti. Mennyivel üdítőbb lenne, ha látnánk a változást, de még csikorogna a gépezet... Ehelyett nagyon minimálisan nyúlt bele a mester és nem igazán halad az összkép. A védekezésünk lett rendbe téve az elmúlt 5-6 meccsen. A generáció váltásból meg egyedül csak Valverdet látjuk eddig, aki nem csak kényszerből van ott, ahol.
Nem fiatalított? Kivel akarsz még Valverdén és Rodrygon kívül fiatalítani?
Itt van Militao, Ramost nem rakhatod ki, Varane meg world class.
Mendy megkapja a lehetőséget és még fog is kapni bőven.
Előre jött egy nem fiatal Hazard.

Vagy hogy fiatalítson még?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 9., szombat 18:19

Szerintem nem tragedia hogy ennyi jegeles utan nem rakja egybol kezdobe egy nem tul konnyu idegenbeli meccsen Brahimot. Cserekent viszont kaphatna perceket ha ugy alakul a meccs. Legalabb mar keretbe bekerult... Nalam amugy Rodrygo maradt volna a kezdoben LV meg a lelaton, de nem kell hogy ezen muljon a gyozelem.

Nalam ami kicsit aggodalomra ad okot az az hogy nincs a padon csatar, pedig elkepzelheto hogy kelleni fog a gol. De remeljuk Benzema es/vagy Hazard eldonti meg a cserek elott es akkor no para.

Kroos pihen ami jo. Hatul meg adott volt a olog.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 9., szombat 18:15

Rodrygot egy ilyen meccs után semmiképp nem vettem volna ki, ütném azt a vasat, 18 évesen 2 meccs után nem hiszem, hogy pihentetni kéne. Remélem nem fázunk rá LV-re, legutóbb a Brugge ellen sztem az évtized legszarabb produktumát tette le, remélem jobb napot fog ki ma :/
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 9., szombat 18:14

realistahuni írta: Hát remélem a csodálatos LV miatt nem lesz minden támadásunk zsákutca.
Tavaly rendesen megégtünk itt, ha idén is ez lesz ZZ bajban van.
Mind feltehetően nem, csak az, aminek rajta is keresztül kell mennie. :lol:
Realista24 írta:
Kerlon írta: bírom mikor bebüfizel valamit
Azt is megmondták, hogy Bale távozik.
Bale klasszisokkal Brahim előtt van, nehogy már ilyen párhuzamot vonjunk.
LV viszont nem. Mondjuk én nem Brahim miatt sírok, bár tuti többet érdemelne ő is. LV minek ide egyáltalán.

Mondtam már korábban is, hogy nekem a legszomorúbb eddig a ZZ második eljövetelében, hogy nem a fiatalított csapat szenved, hanem ugyanazt erőlteti. Mennyivel üdítőbb lenne, ha látnánk a változást, de még csikorogna a gépezet... Ehelyett nagyon minimálisan nyúlt bele a mester és nem igazán halad az összkép. A védekezésünk lett rendbe téve az elmúlt 5-6 meccsen. A generáció váltásból meg egyedül csak Valverdet látjuk eddig, aki nem csak kényszerből van ott, ahol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 9., szombat 18:08

Hát remélem a csodálatos LV miatt nem lesz minden támadásunk zsákutca.
Tavaly rendesen megégtünk itt, ha idén is ez lesz ZZ bajban van.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 9., szombat 18:06

Kerlon írta:
Remy írta:felháborító.
bírom mikor bebüfizel valamit
Realista24 írta: Tényleg nem értem mi a bajotok. Végre nagyjából megvan az alapkezdő, most van egy kis pihentetés, ki kényszerből, ki más miatt. Ott sem vagytok edzésen, de biztos Zidane a hibás megint. Igaz, hogy négy meccse gólt sem kaptunk, néhol egész jól játszottunk, gólokat is lőttünk.

De nem, most szar, mert Brahim nem játszik. Igaz, hogy neki is meg lett mondva, hogy menjen kölcsönbe, de nem akart. Hát akkor egye meg.
Azt is megmondták, hogy Bale távozik.
Bale klasszisokkal Brahim előtt van, nehogy már ilyen párhuzamot vonjunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 9., szombat 18:05

nem tragikus ez. szerintem jó a kezdő kivéve a Rodrygo-LV cserét. reméljük Kroosra nem lesz szükség és marad a seggén.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 9., szombat 18:04

Remy írta:felháborító.
bírom mikor bebüfizel valamit
Realista24 írta: Tényleg nem értem mi a bajotok. Végre nagyjából megvan az alapkezdő, most van egy kis pihentetés, ki kényszerből, ki más miatt. Ott sem vagytok edzésen, de biztos Zidane a hibás megint. Igaz, hogy négy meccse gólt sem kaptunk, néhol egész jól játszottunk, gólokat is lőttünk.

De nem, most szar, mert Brahim nem játszik. Igaz, hogy neki is meg lett mondva, hogy menjen kölcsönbe, de nem akart. Hát akkor egye meg.
Azt is megmondták, hogy Bale távozik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. november 9., szombat 18:03

lopja a fiatalok elől az időt
Salgotarjani Vazquez lopja a biciklit....es az idot :lol: :lol:

Komolyra, nem vennem annyira tragikusan Zizou eme lepeset, csak remelhetoleg ha szarul megy neki akkor meg idoben lekapja. Bar en Brahimot kezdettem volna, de Zizou a boss, o dont nekem ez eleg.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2019. november 9., szombat 18:06-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 9., szombat 17:55

Tényleg nem értem mi a bajotok. Végre nagyjából megvan az alapkezdő, most van egy kis pihentetés, ki kényszerből, ki más miatt. Ott sem vagytok edzésen, de biztos Zidane a hibás megint. Igaz, hogy négy meccse gólt sem kaptunk, néhol egész jól játszottunk, gólokat is lőttünk.

De nem, most szar, mert Brahim nem játszik. Igaz, hogy neki is meg lett mondva, hogy menjen kölcsönbe, de nem akart. Hát akkor egye meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 9., szombat 17:54

Indul a szekér? Hova? :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 9., szombat 17:51

felháborító.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 9., szombat 17:51

Whiteheart írta: azert vackez is erdemel idot.. lehet hogy buta meg nem technikas de azert amit segitett az elmult 5 evben :)

de szerintem is kene adni Brahimnak ma egy fel orat legalabb!!
abból nem kéne megélni, hogy mit tett, az elmúlt 5 év meg túlzás, most meg lopja a fiatalok elől az időt a rettentően gyenge teljesítményével.
Whiteheart írta:
Kerlon írta: Erre aztán bammeg semmi indok nem volt. Előtte egy kalapszar volt, régóta egy kalapszar, nélküle végülis jók voltunk, erre bumm... :cens:
kik ellen is jatszunk? vagy miert kell gala kezdo minden meccsre? Ott van Brahim, Rodrygo masodik felidore, en nem parazok
milyen gála kezdőről beszélsz? Rodrygo éppen, hogy berobbant... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 9., szombat 17:50

az ok hogy Kroos helyett bejön Modric ez még indokolt is és jó húzás. de Rodrygo pihentetése minek meg hova?

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. november 9., szombat 17:47

azert vackez is erdemel idot.. lehet hogy buta meg nem technikas de azert amit segitett az elmult 5 evben :)

de szerintem is kene adni Brahimnak ma egy fel orat legalabb!!
🇭🇺✝️🇭🇺


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég