Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 1., vasárnap 16:48

petiamadridista írta: Nézem CR számait..
Jó hát az utolsó evében nálunk is gyenge volt az ősz, aztán tavasszal megolajozták a T-800ast...

Az Inter közben vezeti a ligát.

Érdekes lehet ez még a végén.

Ha a Juve nem nyer BLt és bajnokságot sem,.CRnek meg nem.jönnek a számok,.de mi behúzzuk a ligát, az nagy égés lesz sztem a portugálnak az előzményeket ismerve.
Miért lenne.Nyilván nálunk azért még hozná a számokat úgy valahol 35-40 között formától függően de ezt már akkor is tudtuk,hogy 21re húzza a lapot amikor távozott. Ha leesik egy bl mennybe megy teljesen mindegy ,hogy 40 évesen csereként esik le vagy idén úgy,hogy ő lövi a fontos gólokat. Addig meg jönnek a potya bajnoki címek amik majd szépen mutatnak a vitrinben. scudetto az scudetto marad, kutyát nem érdekli majd hogy mennyire kiemelkedett juve a mezőnyből.

Az is nyilvánvaló volt,hogy rövidtávon mi járunk rosszul hosszútávon meg ő. Már amennyire 35 évesen rosszul lehet járni 5szörös aranylabdásként. Az viszont tény,hogy ha marad és lószart nem csinál a tavalyi balondort ő kapta volna a mostaniban meg bőven esélyes lenne.

Sajnálom hogy távozott de szerintem mindenki jól járt.Az egy másik téma,hogy mi nem időben pótoltuk ő meg elbaszta a csapatával a tavalyi potya bl címet. Én aztmondom nyomja meg ezt a tavaszt és menjen nyáron a psgbe bappé helyére még egy potya francia bajnoki címért.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. december 1., vasárnap 16:09

Nézem CR számait..
Jó hát az utolsó evében nálunk is gyenge volt az ősz, aztán tavasszal megolajozták a T-800ast...

Az Inter közben vezeti a ligát.

Érdekes lehet ez még a végén.

Ha a Juve nem nyer BLt és bajnokságot sem,.CRnek meg nem.jönnek a számok,.de mi behúzzuk a ligát, az nagy égés lesz sztem a portugálnak az előzményeket ismerve.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 1., vasárnap 13:39

Buffon és De Ligt hozzák magukat megint. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 23., szombat 16:58

a jó öreg higuain ma is megtette amit meg kell. :sziv:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. november 11., hétfő 17:15

Anthony írta:
Kerlon írta: Teljesen törvényszerű, ami vele történik és tényleg nem a Juveba való.
Kurvára nem értem minek ment oda, még ha a tavalyi év egész jól sikerült is. De már akkor sem tudta hozni a madridi számait.

Nálunk még jó pár gólt összehozhatott volna, bár az is igaz, hogy itt sokkal jobban kikezdték volna, amint lecsökkennek a számai. Az is igaz, hogy tavaly nagyon hiányzott, de idénre úgy néz ki, hogy kezd alakulni a CR nélküli csapat is.

Persze a Juvenál is új edző van, ez nem tudom mennyire számít, nem igazán követem az olasz focit.
A Real egy egyértelműen támadófocit játszó csapat volt, ami CR-re volt építve. Plusz a Barcával együtt totál kimagaslott a spanyol bajnokságban.
Ellenben a Juve, ha megnézzük akár csak az elmúlt pár meccset - de ezt valaki nemrégiben le is vezette - bőven megelégszik az 1-0, 2-1 és hasonló teljesen minimális előnyökkel, győzelmekkel. Ebben nem lehet kimagaslania egy "ösztönös" támadójátékosnak. Lehet messinek se menne (bár nagy előnye most az 2 év, ebben a korban méginkább).

A középpálya meg persze, hogy tele van közepes játékosokkal, azok voltak ingyen :D Ingyen legtöbbször csak középszert v max kiegészítő embereket lehet kapni.

Vélhetően - többek között azért is ment a Juveba, mert tetszett neki hogy éljeneztek neki, hogy megtapsolták, ellenfélként, amikor kiejtette őket a BL-ben. Az egész stadion felállva tapsolta. Elismerte őt. Ő erre vágyott. Ezt Madridban se kapta meg mindig.

ESETLEG egy PSG-be elmehetne még, ott is halomra nyerhetné magát. Arabokat, Kínát kizárnám vele kapcsolatban, de egy Ibrához hasonló amerikai kiruccanás bőven benne van.

Ellenben az is fura, hogy Mandzukic is miért van ennyire jegelve?! BL keretből kihagyva. Korábbi években szórta a gólokat

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 11., hétfő 15:50

Toti írta:
kodo írta:

Ebben egyedül az az idegesítő hogy nem mi huzzuk be a necces meccseket igy.
számodra lehet
Mivel ez a bajnoki siker egyik kulcsa igy igen.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 11., hétfő 15:22

kodo írta:
Toti írta: 10bajnoki győzelemből 9db 1 gólos siker
beszarás és ritka idegesítő :mrgreen: rosszabb, mint az atletico, ők legalább idén már megállnak x-nél sokszor :lol:
Ebben egyedül az az idegesítő hogy nem mi huzzuk be a necces meccseket igy.
számodra lehet
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 11., hétfő 15:22

Remélem megkapjuk őket a 16 között.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 11., hétfő 15:09

Toti írta: 10bajnoki győzelemből 9db 1 gólos siker
beszarás és ritka idegesítő :mrgreen: rosszabb, mint az atletico, ők legalább idén már megállnak x-nél sokszor :lol:
Ebben egyedül az az idegesítő hogy nem mi huzzuk be a necces meccseket igy.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 11., hétfő 14:01

10bajnoki győzelemből 9db 1 gólos siker
beszarás és ritka idegesítő :mrgreen: rosszabb, mint az atletico, ők legalább idén már megállnak x-nél sokszor :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 11., hétfő 13:43

Tervben van a változás elméletileg. Ennek volt az első lépése CR és Sarri.
Ahogy értettem, jövő nyárra lesz leokézva egy nagyobb összeg, amit játékosokra akarnak költeni és a szűk elitbe szeretnének tartozni. Jól szólt ez az összekukázott keret a sok lejárt szerződésű játékossal, de láthatjuk, hogy mekkora eredménye volt. Mondjuk ha nem lettünk volna akkor baszók 3 éve, akkor meglett volna nekik a BL, de jelen helyzetben ezzel a felfogással egyhamar nem kerülnek a döntő közelébe. De ezt elméletileg ők is felfogták és azért akarnak változtatni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 11., hétfő 13:12

Nálam döglégy koszta is alap lenne, Rabiot is Can is. Ramsey, Matuidi és Khedira felejtős.

Illetve Sarrinál valahogy a szélsővédők se brillíroznak, le vannak korléátozva erősen.
Nem illik.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 11., hétfő 12:13

Én azt nem értem, hogy bentacur és matuidi helyett miért nem rabiot és ramsey játszik. A tegnapi juveban én is azt vettem észre, hogy hiányzott a sebesség. Nagyon lassan ment a labdajáratás pedig közel sem rossz az a kp..sőt még a támadók sem. A legnagyobb csalódás számomra viszont bernardeschi volt. Mondjuk ahogy olvasgattam eléggé flop szegény..Pedig a Fiorentinaban nagyon igéretes volt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 11., hétfő 12:03

Már Sarri odavitele is sejtette, hogy változni fognak, de amúgy nem látni rajtuk sokat ebből. Garantálom, hogy az Allegri féle csapat megverné a Sarri félét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 11., hétfő 11:43

Bár abszolút nem követem a Juvet, de az elég beszédes, hogy a tavalyi meg az idei szezonja között mekkora különbség van. És szerintem itt az edzőváltás eléggé vastagon benne van a dologban. Más rendszer, más futball, már nem CR az alfa hím, nem O fejezi be a dolgokat. Szerintem butaság tőlük, hogy nem használják ki CR adottságait maximálisan. Meg így is top a jelenlegi mezőnyben.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. november 11., hétfő 9:38

De ki állt bele?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 11., hétfő 9:33

CR-be meg beleállni, nem is értem.
Hozott egy döntést, egy európai top10-es csapatba váltott, ahogy írják is, más már Kínában vagy Amerikában haknizik, mint a nagypofájú Zlatan, aztán arra veri magát, hogy ott rúg húsz gólt vakoknak. Cé közben meg darabokra szedte tavaly is az Atmát a Bl-ben.

Bele lehet állni, csak nem érdemes. Nem vele van a gond, hanem a Juvéval, akik történelmileg ilyenek. Nyilván egy 35 éves Cé miatt nem fogják átalakítani az egész felfogásukat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 11., hétfő 9:29

M1Ö írta:
Anthony írta: Persze a Juvenál is új edző van, ez nem tudom mennyire számít, nem igazán követem az olasz focit.
Nagyon. Én csalódtam Sarriban. Néztem a Moszkva elleni meccsüket és valami katasztrófa volt. Oké, hogy nincsenek klasszis k.pályásaik, de olyan lassan és ötlettelenül járatják a labdát, hogy ilyet még a szétesett Barcától sem láttam. És ez nem a játékosok hibája, mert azért Ramsey meg Rabiot jó lenne erre a játékra. De elöl semmi mozgás, mindenki a labda felé mozog és be középre. Douglas Costa beállt és még vele sem lett sebességük meg széljátékuk.

De a Juve sosem volt más.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. november 11., hétfő 9:06

Anthony írta: Persze a Juvenál is új edző van, ez nem tudom mennyire számít, nem igazán követem az olasz focit.
Nagyon. Én csalódtam Sarriban. Néztem a Moszkva elleni meccsüket és valami katasztrófa volt. Oké, hogy nincsenek klasszis k.pályásaik, de olyan lassan és ötlettelenül járatják a labdát, hogy ilyet még a szétesett Barcától sem láttam. És ez nem a játékosok hibája, mert azért Ramsey meg Rabiot jó lenne erre a játékra. De elöl semmi mozgás, mindenki a labda felé mozog és be középre. Douglas Costa beállt és még vele sem lett sebességük meg széljátékuk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 11., hétfő 9:00

Sarri jelenlegi rendszerében nem sok haszna van valóban. Más kérdés, hogy még mindig inkább rá építenék rendszert, mint egy Dybalára vagy Higanyra. A keretük arra jó, hogy behúzzák rutinból az olasz bajnokságot, de a bl-be ez kevés lesz, és CR se fog mindent egyedül megoldani 35 évesen.

Szerintem tavaly lett volna nagyobb esélye nyerni, idén erősebb a mezőny.

Az meg hogy odament, hova máshova ment volna? Ennyi idősen más már Japánban meg Amerikában alibizik, ő a nehezebb utat választotta.

Dybalát meg hozzámérni nevetséges, nézzük már meg a juvés statjait a csávónak. 0 fejlődés.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég