OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27342
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 16., szombat 13:34

füst írta: Viszont a fb-t is jól ki kehet használni, egy zárt csoporttal kb.
Ez így igaz. Pl az utazómajom facebook csoport az egyik legjobban működő csoport szerintem jelenleg. Rettentő sok a tag, mégis jól van moderálva és szűrve.

Meg lehet oldani, hogy jól működjön, de nem könnyű.

A nyílt csoportok viszont teljesen halottak. Azokba kár is időt fektetni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 16., szombat 13:30

Faust írta: En kb 4-5 honapja toroltem az fb appot, bongeszobol felnezek heti egyszer, akkor is csak az ertesitesek miatt, es vicces leirni, de sokkal szebb igy az elet. Nincs felesleges idopocsekolas a hirfolyam ertelmetlen gorgetesevel, tizedannyi fakenews, nem kell foglalkozni a csak ebben az orszagban elo millionyi iraskeptelen ostoba retardalttal, nincsenek celzott hirdetesek, stb. Ha a messenger nem lenne szamomra tenyleg fontos, toroltem is volna magamat, az eg vilagon semmi ertelme mar a facebooknak ezen kivul. Probaljatok ki.

Lehet messengered facebook nélkül is. Törlöd magad és mobil számmal/ e maillel is lehet messenger fiókod
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 16., szombat 13:26

En kb 4-5 honapja toroltem az fb appot, bongeszobol felnezek heti egyszer, akkor is csak az ertesitesek miatt, es vicces leirni, de sokkal szebb igy az elet. Nincs felesleges idopocsekolas a hirfolyam ertelmetlen gorgetesevel, tizedannyi fakenews, nem kell foglalkozni a csak ebben az orszagban elo millionyi iraskeptelen ostoba retardalttal, nincsenek celzott hirdetesek, stb. Ha a messenger nem lenne szamomra tenyleg fontos, toroltem is volna magamat, az eg vilagon semmi ertelme mar a facebooknak ezen kivul. Probaljatok ki.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 16., szombat 12:43

nem beszelve arrol, hogy a fb csoportokon kivul millio sportoldal es szurkoloi oldal van, akik baromi gyorsan dobaljak be a hireket, eredmenyeket.
en sokat kovetek, kb ha gorgetem le a falat, elvetve talalok ismerosoktol tartalmakat, tele van az uzenofal hirekkel, tortenesekkel, memekkel, statokkal a foci vilagabol.
valahol a hirkozlo funkciojukat is elveszitik a forumok, legalabb is mikor estenkent atnezem a topicokat, alig van ujdonsag, mert a fb-rol mar ertesulok mindenrol addigra, mig korabban ezert IS olvastam a topicokat.
(Bbeno news :coffee: :mrgreen: )
ha ertitek, mire gondolok.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 16., szombat 12:36

Tudnátok, hogy milyen jó az élet Facebook nélkül B-) :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 16., szombat 12:35

Az első mondatban szeretném leszögezni hogy szörnyen utálom a közösségi oldalakat, rettentő károsnak tartom nagyon sok szempontból, és amennyire lehet, magam is minimalizálom a használatukat.
Viszont a fb-t is jól ki kehet használni, egy zárt csoporttal kb. ugyanazt a hatást éred el mint egy ilyen fórummal.
Egy shiba inu gazdis csoportba szoktam rendszeresen írni vagy benézni, hogy okosodjak, mert sokszor nem egyszerű a döggel. 5-600 tag van ott, ugyanígy moderálva, kiszűrve a kellemetlen tagok. Tök jól működik, és hát gyorsabb iletve hatékonyabb ott kommunikálni, és közvetlenebb is, mert ott nem füst beszélget pingvinpukival, hanem Csabi Sanyival. Az ilyen csoportok miatt vesztik el létjogosultságukat az ilyen szurkoló fórumok. Szerintem itt kb. mndenkit a megszokás tart itt. És szerencsére még elég nagy a közösség így termelődik itt annyi tartalom, ami miatt megéri rendszeresen benézni ide. De a fiatalokat szerintem már nem lehet idecsábítani.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27342
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 16., szombat 12:11

Facebook kommentszekció egy fertő, tök mindegy milyen témában. Évente ha 1-2 kommentet beírok valahova, aztán annyi. Azt se kéne igazából...

Értelmes beszélgetést, vitát nem lehet ott folytatni, mert 1 troll/gyökér tuti, hogy megjelenik, onnantól pedig borul az egész.

Igazából már a kommentszekció megnyitás +100 szívverés percenként.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 16., szombat 12:04

dzsi91 írta:
Amúgy nagyon durva,hogy nincs 20 év alatti a fórumon. Nem lesz minőségi pótlásunk ha visszavonulunk, ami a facebook csoportokban megy borzalmas. Nem értenek egyáltalán a futballhoz és a Real Madridhoz.
Ezt meg tudom erősíteni, botrány ami a facebook csoportokban megy. Néha leallok velük vitatkozni, de igazabol felesleges.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 16., szombat 10:52

Realista24 írta: Engem azért meglep hogy nincs egy húsz év alatti sem.
egyebkent ez a 2000-es ev tenyleg szinte mintha egy valasztovonal lenne.
a mi generacionk, a 85-95-es evek szulottjei meg sokkal erdeklodobbek, es nem csak kifejezetten ezen forum, hanem ugy en bloc a vilag irant.
a mai tizeneveseket mar semmilyen eszmei dolog nem erdekel. (mert a forumozast ilyennek tartom)

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. november 16., szombat 8:41

Realista24 írta: Engem azért meglep hogy nincs egy húsz év alatti sem.
En 22 vagyok, meg valamikor 11-ben kezdtem el olvasni a madridistat, aztan amikor megszuletett a madridom akkor jottem is at ide, de inkabb read only-ban nyomom :mrgreen:

Egyebkent meg valamikor 2008 korul kezdtem el rendszeresen Real meccseket nezni, papam hatalmas szurkolo volt es rengetegszer leultem kisebb koromban is meccset nezni, bar akkor meg nem ertettem mi tortenik :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 16., szombat 8:35

Engem azért meglep hogy nincs egy húsz év alatti sem.

És ijesztő is egyben, van néhány komment amire azt mondanám hogy tizenéves taknyos írta :kalapos:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3275
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. november 15., péntek 23:45

2006 óta vagyok itt.
Akkor kötöték be a szélessávú internetet.
Ami olyan 2-2,5 mbps volt :mrgreen:

Ahogy látom, most legalább 10 oldalt vissza kellene olvasni. Így a gyerek mellett a jövő hétre saccolom :lol:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 15., péntek 23:37

Olyan nagyszerű barátokra tettem szert itt, mint pl. mocsok. :sziv:
So cute. :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 15., péntek 22:40

ateeemadrid írta: Én a pöcsösök táborát erősítem, 24 leszek, de azért 2009től már a distán elkezdtem szerintem írogatni. :D Olyan nagyszerű barátokra tettem szert itt, mint pl. mocsok. :sziv:
ayaisten. a csgo meccsek után azthittem vagy vagy 30 :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 15., péntek 21:26

dzsi91 írta:
Toti írta:
Eurobarcan az itteni ténykedésed miatt vagy ott is kozvetlen alkottal? :mrgreen:

Alairasom hany eves te állat? :D
Egyszer beköszöntem valamikor nagyon rég.Fiatal voltam vitt a lendület , de felesleges volt odajárni mert figyeltek. Ha itt írtam valamit nyugodtan elindulhattam oda egy tál húslevessel olvasni a reakciókat. Valahogy nem is éreztem soha késztetést a nagy sikerek közepette odamenni.

De egyszer majd ők is szeretettel fognak gondolni az öreg dzsíre aki nem ellenség hanem ellenfél volt. Részemről a rivalizálás megszűnt már Cardiffban ami maradt azok már csak beidegződések. Ezúton is ölelésemet küldöm a gombaházakba. https://youtu.be/1Ao99RIKyd8


Amúgy dejó lesz nyugdíjas korban végigpörgetni a forumot. Csak ez nevesszen oda mint a distás forum.
Adom. Ráadásul itt írtam, olvastak, ott reagáltak. Itt írtam, oda reagáltak, aztan pár hívó hsz elhelyezése után már jött is a delikvens, házhoz a pofonert. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. november 15., péntek 21:20

Tényleg a haxball, az mekkora poén volt. :D asszem az első bajnokságban még játszottam is. Aztán el is felejtettem totál azt a játékot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11200
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 15., péntek 19:50

Toti írta:
dzsi91 írta: mind itt mind az eurobarszán híresség lettem és a prime korszakomban rengetegen bombáztak rajongói levelekkel. Volt aki csak azért regisztrált be a fórumra,hogy írhasson nekem szerelmes levelet.
Eurobarcan az itteni ténykedésed miatt vagy ott is kozvetlen alkottal? :mrgreen:

Alairasom hany eves te állat? :D
Egyszer beköszöntem valamikor nagyon rég.Fiatal voltam vitt a lendület , de felesleges volt odajárni mert figyeltek. Ha itt írtam valamit nyugodtan elindulhattam oda egy tál húslevessel olvasni a reakciókat. Valahogy nem is éreztem soha késztetést a nagy sikerek közepette odamenni.

De egyszer majd ők is szeretettel fognak gondolni az öreg dzsíre aki nem ellenség hanem ellenfél volt. Részemről a rivalizálás megszűnt már Cardiffban ami maradt azok már csak beidegződések. Ezúton is ölelésemet küldöm a gombaházakba. https://youtu.be/1Ao99RIKyd8


Amúgy dejó lesz nyugdíjas korban végigpörgetni a forumot. Csak ez nevesszen oda mint a distás forum.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 15., péntek 19:48

pheco írta:
mocsok írta: De imádtam a haxball partykat. :mrgreen:

Meg volt az a curve genyo is. Az is baba volt. :D
Vegre valaki mondta a Curve Fevert :mrgreen:
5-6 eve azert nagyon nyomattuk a Körv Fívört.
GT meg mocsok amilyen laggokat levagtak :lol: Matyi szerintem meg azota is campel, de a fontos meccseket ugyis mindig ferni hozta. :mrgreen:

En immaron 27 vagyok, a 2002-es foci VB-vel indult a "palyafutasom", Ronaldo es RC azonnal nagy kedvenceim lettek. Meg azon a nyaron lattam a BL dontot is felvetelrol, Zidane fejese utan nem volt kerdes, hogy melyik csapatnak is fogok szurkolni, pedig elotte FIFAban mindig a MU-val voltam. A kovetkezo 1-2 szezon meccseirol valami nemet csatornan (talan eurosport?) szinte csak osszefoglalokat lattam, majd megszunt a parabola antennank, haverok se nagyon foglalkoztak a focival, max akkor lattam Real meccset, ha tv2-on adtak. :-(

Majd 2007-ben uj suli, ahol elso het utan kiderult, hogy 2 Arsenal, 1 MU meg 1 Real szurkolon kivul mindenki Barcas... Mondjuk ugy, hogy az a 4 ev pont a Barca sikerkorszaka alatt nem volt valami egyszeru, de szerintem errol meg tudna itt par ember meselni. Meg 2008-ban az egyetlen Realos osztalytarsam meselt a madridistarol, meg hogy rojadirectan lehet meccseket nezni, pont amikor vegre normalisabb internetem lett. A regi forumot gyakran olvastam, foleg 2009 utan, de nem voltam valami aktiv, talan 300 hsz-t irtam 3 kulonbozo felhasznaloval. Vegulis ez a 12. szezonom madridistakent, de az azt megelozo 6-ban is a Realnak szurkoltam.

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2019. november 15., péntek 19:03

Sajnos én is a középosztályt erősítem, 28 évet töltöttem idén én is. :) madridistán kezdtem én is, ha jól emlékszem 2007-2008 körül, de lehet, hogy korábban. Nekem a szerelem az 2002 - ben kezdődött Glasgowban, a kapitánynak köszönhetően, az örök hetesnek. Sajnos nekem sincs túl sok időm fórumozni, de nem telik el úgy nap, hogy ne néznék fel, és ne olvasnám el a híreket, és az éppen pörgő topikokat. A régi felhasználók közül leginkább az általatok is említett felhasználók hiányoznak igazán. Talán kiemelkedik közülük rmcf és hehe, utóbbi sokszor a hülyesége miatt. rmcf pedig térdműtétem alatt segített nekem pár levéllel és jó tanáccsal pm formájában. :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. november 15., péntek 18:43

26-30-as kategóriába tartozom én is. Madridistával kezdtem, aztán megörültem, mikor rátaláltam a Madridomra, és kiderült, hogy az általam jobban kedvelt arcok ide jöttek :mrgreen: egy időben aktívan írtam a cikkeket, illetve próbáltam besegíteni grafikai anyagokkal (a mostani fejléc is az én munkám, bár már szívesen készítenék egy új, aktuálisabb verziót is :) ) mostanság sajnos semmire nincsen időm. régebben is inkább olvastam, mint írtam, ez mára hatványozottan igaz lett. mindenesetre próbáltam aktívkodni, élveztem a FIFA bajnokságot, a zene és filmklubot is, kicsit hiányoznak is :'(
most viszont nagyon boldog lettem, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki közel a harminchoz minden áldott nap a Madridomot nyitja meg először (kezdőlap is ez :mrgreen: ), és olvassa hosszú percekig a fórumot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég