Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. november 26., kedd 23:10

2017 és 2018 tavaszi BL meccseket idézte a párizsiak térfelén való labdatartás, nekem abszolút pozitív meglepetés volt ez a teljesítmény. A végeredmény érdekes módon nem is zavar, annyira tetszett a mutatott játék. 80 perc helyett 90+hosszabbításra kell hogy meglegyen a koncentráció, és ismét mehetünk a döntőért is.
Védősorral voltam kicsit elégedetlen, a kp-n Casemiro idei formája és Valverde számomra elképesztő fejlődése megoldani látszik a gondokat, azt gondoltam mikor Modric beállt, hogy Kroos helyére fogja behozni hogy maradjon a sebesség/dinamika, furcsálltam a döntést hogy Fedét kapta le a mester. Ezt a minőségű játékot szeretném viszontlátni a továbbiakban is, lehetőleg nem leadva többgólos előnyöket. :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. november 26., kedd 23:09

Victorioo írta: Rég láttam ilyen minőségi játékot, nekem ez többet jelent bármilyen eredménynél..
Itt ott a prime idoszakot idezte, csak CR nelkul. Nem baj az, csapatmunkaval es Benzemaval “potolni” tudjuk.
:goat:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 26., kedd 23:09

Csabi írta:
Faust írta: Mondjuk en tiszta ideg vagyok a kihagyott helyzetek miatt pedig ezeket nezem lassan 20 eve, de bazmeg ha nem Keylor ved, ez sima.
kár a meccsért, de annyira nem idegesít. jó meccset toltunk. mondjuk, ha a barca ellen csináljuk ezt 3 hét múlva, akkor szétkúrom az asztalt az biztos. :lol: :lol:
Ha hetvegen csinaljuk ezt is szetkurom.az asztalt nem hogy a clasicon. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 26., kedd 23:08

Na az ilyen meccsekért vagyunk Real szurkolók. :sziv:

Minőségi meccs volt, helyenként nagyon szép focival. Igazi BL színvonalú meccs volt.

Volt itt minden, szép gólok, fordulatok.

Zidane nagyon faxán megszervezte a játékot. Ezzel a rövid, gyors, sok passzos játékkal nem tudtak a PSG játékosok mit kezdeni.

Kár, hogy nem nyertünk, megérdemeltük volna. :agree:


Ha nem Keylor védi a kapujukat(aki szerintem továbbra is a világ egyik, ha nem a legjobbja) akkor simán nyerünk.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. november 26., kedd 23:08

Rég láttam ilyen minőségi játékot, nekem ez többet jelent bármilyen eredménynél..

el magico
Hozzászólások: 878
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. november 26., kedd 23:05

Imádom, hogy megint egy volt játékosunk lövi ellenünk élete gólját :lol: a másik meg kivédi a szemünket.
Btw mi domináltunk, jobban játszottunk, kezd meglátszani ZZ munkája. Pláne ha az odavágóhoz viszonyítjuk. Jó lesz ez. Barca ellen már nem szabad így leadni.

Ja és... #KAK :agree:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. november 26., kedd 23:04

Faust írta: Mondjuk en tiszta ideg vagyok a kihagyott helyzetek miatt pedig ezeket nezem lassan 20 eve, de bazmeg ha nem Keylor ved, ez sima.
Ha nem ezeket kéne néznünk kkor kb 20 BL győzelemnél járnánk :mrgreen:

Ettől függetlenül engem is bosszant, remélem inkább jó hatással lesz rájuk.. A foci maga rohadt jó volt. 2 BL esélyes jó kis meccse.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 26., kedd 23:02

Faust írta: Mondjuk en tiszta ideg vagyok a kihagyott helyzetek miatt pedig ezeket nezem lassan 20 eve, de bazmeg ha nem Keylor ved, ez sima.
kár a meccsért, de annyira nem idegesít. jó meccset toltunk. mondjuk, ha a barca ellen csináljuk ezt 3 hét múlva, akkor szétkúrom az asztalt az biztos. :lol: :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 26., kedd 23:01

Mondjuk en tiszta ideg vagyok a kihagyott helyzetek miatt pedig ezeket nezem lassan 20 eve, de bazmeg ha nem Keylor ved, ez sima.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. november 26., kedd 23:00

Két BL-esélyes csapatot láthattunk. Kár a végéért, de inkább itt jöjjön az ébresztő hogy ne bízzák el magukat, mint a bajnokságban.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. november 26., kedd 22:59

Csabi írta: nem tehetett a másodikról. az elsőről viszont annál inkább. abban meg biztos vagyok, hogy ha annyit kapott volna kapura mint ma navas, ő nem kettőnél áll meg.
Sosem tudjuk meg. :kalapos:

Valverde lecserelesevel kicsit gyengultunk. Meg szerintem elfaradtunk, azert eleg komoly munkat tettunk le az asztalra, egy kis hiba, egy jol eltalalt loves es ennyi eleg hogy elbasszuk az egesz meccses melot.

Egyebkent jo lett volna ramenni az elso helyre, latva a tabellakat, orultem volna valami konnyebb ellenfelnek, nem egybol Juve-City-Bayern-Liverpool vonallal kezdeni tavasszal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2019. november 26., kedd 23:01-kor.
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 26., kedd 22:59

valverde, benzema arany. hazard is jó volt, nagyon nem kellett ez a sérülés. kroos meg casemiro hozta amit várunk tőle.

ez a jobb oldalunk kurva gáz most carvajallal sztem. gyakorlatilag nulla segítség támadásban. marcelonak ma előre nagyon penge volt, de ebből nem szabad kiindulni sajnos, mert a kövi meccsen megint rámennek a lyukakra mögötte és vége.

ramos vakon van. ő már csak a filmje/könyve/sorozata miatt játszik.

béla egyébként semmit nem csinált a beállása után. a szabit leszámítva. mondjuk tőle pont erre számítottam. ha felémegy a labda megfutja de amúgy lefossa mivan.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 26., kedd 22:57

Ez komoly meló volt. A 2. gól után túlságosan is megnyugodott a csapat de ez a játék mindenképpen biztató volt. Remélem Hazard mihamarabb visszatér.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2019. november 26., kedd 22:55

Egy nyert meccset adtunk le... Hihetetlen

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. november 26., kedd 22:54

Nem érdekel az eredmény, malaca volt a PSG-nek, 80 percig azt sem tudták merre vannak arccal. Futball volt, néhol nagybetűs. A barca lesz az igazi vizsga, de kezd lassan beérni ZZ munkája. Mindenkinek jár a taps. :agree: Különösen Benzemának és Valverdének. :taps:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 24., vasárnap 23:04

Pad'em írta: Aperribay, Real Sociedad President: “Real Madrid has not asked for Odegaard’s return. He will be with us for 2 years.”

:/
Azért az álláspontunk remélem még változik az idény során. Engem annyira nem győzött meg ugyan tegnap, hogy instant kezdő ember, de bőven bőven vissza kéne hozni jövőre, hogy ne kelljen oda igazolni, és szépen elkezdjük beépíteni

Még az idény felénél se járunk így természetes, hogy még nem kérték, hogy jöjjön vissza. Majd az idény után döntenek, addig meg csak játsszon.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 24., vasárnap 22:26

Aperribay, Real Sociedad President: “Real Madrid has not asked for Odegaard’s return. He will be with us for 2 years.”

:/
Azért az álláspontunk remélem még változik az idény során. Engem annyira nem győzött meg ugyan tegnap, hogy instant kezdő ember, de bőven bőven vissza kéne hozni jövőre, hogy ne kelljen oda igazolni, és szépen elkezdjük beépíteni
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 24., vasárnap 22:11

A norvég visszatérésével Casemiro moge is be tud ugrani Fede. Szóval elég jól járnánk, ha visszajönne. Casemiro, Fede, Kroos, Modric, Odegaard azért nem hangzik rosszul jövőre. Még egy beugros ember, aztán jó is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2019. november 24., vasárnap 21:21

sander írta:
Babinho írta: Egyértelműen Real kezdő szint, jövőre nálunk kell játszania. Pogbától jobb játékos...
Élmény volt nézni, és máris vezére ennek a Socinak. Nem nagyon volt rossz megmozdulása.
... Viszont en most inkabb meg ott hagynam 1 evre. Sztem most Zizu megtalalta a kozeppalyas osszhangot, es nem tudom hogy mennyire meri ezt megbontani. Annak meg sok ertelmet nem latom hogy visszajojjon es kevesebbet jatszon, maradjon ott meg 1 evet, fejlodjon szerezzen meg egy kis tapasztalatott es utanna Zizu vakarhatja a fejet hogy akkor most hogyan tovabb. Lenne egy Casemiro Fede Kroos Odegaard negyes (esetleg Modric mint otodik vagy nagyon erossen negyedik) kozeppalya ahova tenyleg mar csak kiegeszito emberek kellenenek.
Én elhoznám. Így is kevesen vagyunk a középpályára (Isco és Jamest nem számítva...). Ha nem ő jön vissza, akkor igazolni kell, akkor meg már azért nem tér vissza. Jövőre szépen be lehet építeni a Kroos - Valverde - Modric trió rotálásába, hogy Modric egyre kevesebbet játszik, és a másik kettő sem gép.
Hogy Casemiro mögé kit teszünk, az már egy másik kérdés.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. november 24., vasárnap 13:13

Realista24 írta:
Babinho írta: Egyértelműen Real kezdő szint, jövőre nálunk kell játszania. Pogbától jobb játékos...
Élmény volt nézni, és máris vezére ennek a Socinak. Nem nagyon volt rossz megmozdulása.
Nem ő volt aki szemben állt a kapuval, tisztán léphetett és Courtois kezébe lőtte? Mondjuk én örültem neki :kalapos:
Ízlés kérdése hogy ezt pozitívumként vagy negatívumként értelmezzük :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég