Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. november 27., szerda 12:46

h3x0r írta:
pluszegy írta:Varane tanár volt az elmúlt meccseken, most egyet hibázik, már kezdjen Militao helyette.
Nem azert kell Militao kezdjen, mert Varane hibazott egyet, hanem mert 2 meccset hagyott ki osszesen az eddigi 18-bol, Ramos meg 1-et eltiltas miatt (meg egyszer pihent fel orat). Az egy dolog, hogy Casemiro folyamatosan jatszik, mert nincs kit berakjunk a helyere, de legalabb ott pihentessunk, ahol vannak minosegi cserek.
"Köci puci. Mehet helyette Militao." Legfőképp erre reagáltam, ez a Varane topicban szúrta ki a szemem tegnap este.
Én is többet játszatnám Militaot, be lehetne dobni főleg Ramos, de néha Varane helyett is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 27., szerda 12:33

pluszegy írta:Varane tanár volt az elmúlt meccseken, most egyet hibázik, már kezdjen Militao helyette.
Nem azert kell Militao kezdjen, mert Varane hibazott egyet, hanem mert 2 meccset hagyott ki osszesen az eddigi 18-bol, Ramos meg 1-et eltiltas miatt (meg egyszer pihent fel orat). Az egy dolog, hogy Casemiro folyamatosan jatszik, mert nincs kit berakjunk a helyere, de legalabb ott pihentessunk, ahol vannak minosegi cserek.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. november 27., szerda 12:25

Rengeteg pozitívum volt a tegnapi meccsben.
Kezdjük ott, hogy teljesen átfordult az első meccs képe és most mi domináltuk le őket olyan szinten, hogy sokszor a félpályát sem tudták átlépni.. és közben olyan pazar támadófocink volt, amilyet nagyon rég láttam már..
Hazard parádés, ezt vártam tőle, élmény nézni a palit, a gól előtt is hogy tartotta meg ott középen.. :salute: (Remélem nem komoly a sérülése??, nem kéne kizökkennie ebből a formából)
Valverde meg hétről hétre lenyűgöz, simán lehozza a klasszis teljesítményt a nagyok ellen is.

Az eredmény annyira nem fontos szerintem, Keylor mentette nekik ezt a meccset, sokkal fontosabb a játék képe és hogy hol tart most a csapat.
A barca ellen ugyanilyen focit szeretnék, jobb helyzet kihasználással, én ezt kérném karácsonyra a Jézuskától.. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 27., szerda 12:16

Jim írta:
dzsi91 írta: Isco egy szar élőben is.
tegnap kifejezetten jó volt Isco
gólokat is lőhetett volna :roll:
rég láttunk tőle ilyen játékot
Fekudt neki a psg vedok benazasa is, nem nagyon tudtak mit csinaljanak a letamadasainkkal, nalunk meg remekul mukodott a kp es a vedelem egyutt. Ramosek rendre jol leptek feljebb a passz savokba

oldmeesee
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 20:23
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: oldmeesee » 2019. november 27., szerda 12:01

tegnap kifejezetten jó volt Isco
gólokat is lőhetett volna :roll:
rég láttunk tőle ilyen játékot
[/quote]
+1 :agree:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 27., szerda 11:43

Ha Varane nem ér hozzá a labdához, akkor az pont begurult volna Courtois kezébe, ez egyértelműen látszik a felvételeken. Üvölthetett volna, mint a sakál, akkor lehet nem ér bele a francia, de ha egyet kell választani, akkor itt nem a kapus hibázott.
Persze, de Varane végig a labda felé nézett, nem láthatta sem Courtoist, sem azt, hogy érkezik-e mögötte valaki. Ha nem kiabált a belga, akkor jogosan próbált meg belekotorni, és így inkább a kapus hibája. Pont az a lényeg, hogy a védő tudtára adja, hogy nem kell tennie semmit, mert Ő látja szemben a játékkal, hogy az övé lesz és nincs veszély. Üvöltenie kell ilyenkor.

Pont én nem ekéztem akkor sem, amikor tényleg gyenge volt, most sem esek túlzásokba, nincs kapusválság, jött egy baki, amit nehéz megítélni, mert nem látni/hallani, hogy szólt volna, hogy jó.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. november 27., szerda 10:58

dzsi91 írta: Isco egy szar élőben is.
tegnap kifejezetten jó volt Isco
gólokat is lőhetett volna :roll:
rég láttunk tőle ilyen játékot

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 27., szerda 10:46

pluszegy írta: Ha Varane nem ér hozzá a labdához, akkor az pont begurult volna Courtois kezébe, ez egyértelműen látszik a felvételeken. Üvölthetett volna, mint a sakál, akkor lehet nem ér bele a francia, de ha egyet kell választani, akkor itt nem a kapus hibázott.

Elég komoly túlzásokba esik itt egy két ember a csapatot illetően. Varane tanár volt az elmúlt meccseken, most egyet hibázik, már kezdjen Militao helyette. Courtois világklasszis szintet hozott az elmúlt meccseken, most hibázik (?) egyet és már kapusgondjaink vannak. Valverde lement és ezért kaptunk két gólt.

Ezek a barokkos túlzások jellemzik ezt a fórumot általában, de egy ilyen meccs után, amikor lefocizzuk az ellenfelet, nem tudom mi értelme ilyeneket írogatni. Persze jobb lett volna nyerni, de ha ehhez hasonló játékot fog a csapat produkálni ezentúl a meccsek nagy részén, akkor azt hiszem hátradőlhetünk és megnyugodhatunk.
Jár a neved! Teljesen egyetértek :agree:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. november 27., szerda 10:21

Ha Varane nem ér hozzá a labdához, akkor az pont begurult volna Courtois kezébe, ez egyértelműen látszik a felvételeken. Üvölthetett volna, mint a sakál, akkor lehet nem ér bele a francia, de ha egyet kell választani, akkor itt nem a kapus hibázott.

Elég komoly túlzásokba esik itt egy két ember a csapatot illetően. Varane tanár volt az elmúlt meccseken, most egyet hibázik, már kezdjen Militao helyette. Courtois világklasszis szintet hozott az elmúlt meccseken, most hibázik (?) egyet és már kapusgondjaink vannak. Valverde lement és ezért kaptunk két gólt.

Ezek a barokkos túlzások jellemzik ezt a fórumot általában, de egy ilyen meccs után, amikor lefocizzuk az ellenfelet, nem tudom mi értelme ilyeneket írogatni. Persze jobb lett volna nyerni, de ha ehhez hasonló játékot fog a csapat produkálni ezentúl a meccsek nagy részén, akkor azt hiszem hátradőlhetünk és megnyugodhatunk.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 27., szerda 9:48

Az elsorol se tehet. Jon ki, varanenak vagy felkellett volna szabaditani vagy hagyni a kapusnak. De o belepockolt, bar en ot sem vennem elo. Ez benne van.
Nem láttam sajnos a meccset, csak bővebb összefoglalót, úgyhogy nem tudom a belga mit csinált ezen kívül, de itt Ő az aki nagyobbat hibázott, hacsak nem kiabált és Varane ennek ellenére pöckölt bele.
A videó alapján inkább csak kimozdult, de ezt megyei serdülőben tanítják, hogy ilyenkor üvölt a kapus, hogy jó (ha már elindult, mindenképpen), és nem tisztel se istent se embert, a védő meg meneküljön az útjából.

Ettől függetlenül összekapta magát, jól teljesít mostanában, reméljük még tud javulni és jobban összecsiszolódni a védelemmel, akkor ezek is el fognak tűnni.

(Volt pár éve egy eset a környékünkön, ami ennek kapcsán jutott eszembe, de szorosan nem kapcsolódik ide; hosszú indítás, támadó sprintel, csínyes nagyon, de úgy érzi oda tud érni, kapus jön ki tizenhatoson belül, ugrik a labdáért, térd felhúzva és csatt. A támadónak sok törött borda, meg még egyéb elég komoly belső sérülések, több hét kórház. A kapus lapot sem kapott, mert ezt tanítják, kiszolgáltatott helyzetben magát védi, amikor felfelé nézve ugrik fel a labdáért. Szerencsére nem láttam, csak mesélték.)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. november 27., szerda 9:35

Nem volt rossz, főleg egy Iscoval nehezítve. A támadóharmadban kellene még pontosítani a szerepeket, néha egymást zavarták a játékosok.
Azt sem értettem, hogy Rodrygot mostmár minden áron a jobb oldalra akarjuk szoktatni? Bale jött a balosra, és ő a jobbosra, jól láttam?

A végén fejben már ünnepeltek, pedig a meccs 90 (+4) percig tart, erre azért figyelni kellene. Marcelo és Ramos folyamatosan elől cicáznak, ezért bármikor benne van, hogy kapunk egy könnyű kontra gólt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. november 27., szerda 9:10

dzsi91 írta: Élőben néztem.Hatalmas élmény volt megint.A Végén kicsit elkurtoáztuk a meccset de ez epic volt. Az egész produktum. Kezd összeállni minden, ez a valverde gyerek nagyon jókor robbant be. Psg makkolt, elég faszán megfogtuk a bappe-Neymar duot.

Kapusgondjaink vannak amit magunknak csináltunk
Ez mar nagyon gaz szerintem hogy mindenrol courtois tehet. Tegnap mar azert is o volt a hibas mert a masodik golt nem szedte ki.
Az elsorol se tehet. Jon ki, varanenak vagy felkellett volna szabaditani vagy hagyni a kapusnak. De o belepockolt, bar en ot sem vennem elo. Ez benne van. Presztizs meccs volt kulonosebb tet nelkul ahol lefociztuk a psgt es megint minden rosszeol courtois tehet. :lol: Milyen szar kapus hogy 10meterrol kilovik a felsot es nem szedi ki..istenem de szar.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 27., szerda 1:35

Élőben néztem.Hatalmas élmény volt megint.A Végén kicsit elkurtoáztuk a meccset de ez epic volt. Az egész produktum. Kezd összeállni minden, ez a valverde gyerek nagyon jókor robbant be. Psg makkolt, elég faszán megfogtuk a bappe-Neymar duot.

Kapusgondjaink vannak amit magunknak csináltunk. Nem mindenről tehet a lóbaszó belgánk de nincs meg a kémia,szar a komunikáció a védelemmel és ebből van a sok bohóc gól amit kapunk.Varanera úgy rákellett volna ordítani,hogy a szar is belé álljon.


Isco egy szar élőben is. Dimaria nagyon csúnya.nemyar egy csicska.

Hidegrázós volt az egész. Hazard remélem nem hónapokra dőlt ki.

Azthiszem ez kb a 3-4ik meccs zsinórban amikor céronaldo eszembe sem jutott. Jóleszez.Zz knows.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 26., kedd 23:48

Megjegyezném a külön örömeimet:

Benzema és Valverde a csapat két új top igazolása.

Annyira örülök ennek a két embernek, hogy elmondani nem lehet.

Benzema a csapathűsége, az éveken át CR alá dolgozása és a többször jogtalanul megxopatott karrierje miatt abszolút megérdemli ezt az időszakot.Érdemes figyelni az instaját minden héten felrak egy kardos, harcolós vagy csapatról szóló képet. Mindent belead most.

Valverde fantasztikus játékos. Szimpatikus, normális srácnak tűnik, (iszonyat szép barátnője van :mrgreen: :sziv:) és minden héten oda teszi magát, plusz tehetséges.

Nagy gratuláció Zidanenak is. Csak Navast nem tudta megverni, amúgy lefociztatta a srácokkal a párizsiakat.


(Egy kicsit azért nekem személy szerint hiányzik Navas, világ egyik legjobbja és remek fickónak is tűnt, de ez van)

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. november 26., kedd 23:46

Nem sok köze volt a meccshez a Psgnek a 2-2 vicc,. De a játék nagyon tetszett :agree:

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 26., kedd 23:20

Rabiosa írta: 2017 és 2018 tavaszi BL meccseket idézte a párizsiak térfelén való labdatartás, nekem abszolút pozitív meglepetés volt ez a teljesítmény. A végeredmény érdekes módon nem is zavar, annyira tetszett a mutatott játék. 80 perc helyett 90+hosszabbításra kell hogy meglegyen a koncentráció, és ismét mehetünk a döntőért is.
Védősorral voltam kicsit elégedetlen, a kp-n Casemiro idei formája és Valverde számomra elképesztő fejlődése megoldani látszik a gondokat, azt gondoltam mikor Modric beállt, hogy Kroos helyére fogja behozni hogy maradjon a sebesség/dinamika, furcsálltam a döntést hogy Fedét kapta le a mester. Ezt a minőségű játékot szeretném viszontlátni a továbbiakban is, lehetőleg nem leadva többgólos előnyöket. :mrgreen:
Fede szét hajtotta magát, elfáradt. Le kellett cserélni.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. november 26., kedd 23:17

RealAsensio írta:
Victorioo írta: Rég láttam ilyen minőségi játékot, nekem ez többet jelent bármilyen eredménynél..
Itt ott a prime idoszakot idezte, csak CR nelkul. Nem baj az, csapatmunkaval es Benzemaval “potolni” tudjuk.
Annál is komolyabb volt.. szerintem. Tét helyzetben az eredmény is jönni fog.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. november 26., kedd 23:16

Kérdés mi marad a játékból tavaszra, mert most perpill Kroos és Valverde prime, és Casemiro is jó formában van. Remélem tényleg megtalált valamit Zidane, és ez nem csak fellángolás erre az időszakra.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. november 26., kedd 23:15

Azt a fránya 2 viccgólt - amit a párizsiak szereztek - leszámítva nagyon rendben volt.
Így kell menni tovább, csak így.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 26., kedd 23:15

Le a kalappal a csapat előtt. Ilyen brutálisan dominans, látványos játékot nem tudom mikor láttam legutoljára a csapattól. Kar a helyzetkihasznalasert, ennyiből illett volna legalább hármat eltenni. Viszont Navas miatt talán meg is érdemeltük ezt.

És kar az eredményert is, 5 perc alatt ki lett dobva az ablakon 80 percnyi meló.

Ugyanakkor nem vagyok most bosszús, mert gyakorlatilag tetnelkuli volt a meccs, másrészt meg kurva jól játszottunk. Nem lehet rájuk haragudni. Mindkét PSG gol malac volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég