Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 28., csütörtök 21:17

RaúlCF írta: továbbjutás megvan. január elsején legyünk elsők a bajnokságban. ennyi legyen az előre tervezésünk.
Gyilkos lesz a december...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 28., csütörtök 20:10

Azért azt ne felejtsük el, hogy a ZZ fele csapat híres a hirtelen fordulatokrol. Amilyen hirtelen jön a jo forma, olyan gyorsan el is száll. Sajnos nem lennék meglepve, ha a hétvégén nyogne a csapat keményen.

Szó nincs itt meg BL esélyekről. De biztató a dolog, azt meg kell hagyni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 28., csütörtök 18:10

továbbjutás megvan. január elsején legyünk elsők a bajnokságban. ennyi legyen az előre tervezésünk.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. november 28., csütörtök 18:01

Toti írta:
ateeemadrid írta: de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.
Mondjuk ez a legtobb helyen igy van, volt es lesz is. Szerintem mi sem huztunk volna be 4bl-t 5ev alatt cé nelkul peldaul.
Ez jogos, de amikor pl a tripláért mentünk, elég jól jött, hogy a padról beállva James, Isco, Morata sokat hozzá tudtak tenni, sokkal jobban lehetett rotálni, legalábbis ZZ bátrabban mert. Most szerintem ha Casemiro, Kroos, Benzema, Hazard 4-esből akár 1 is hosszabb idejig kiesne, szintekkel gyengébbek lennénk. Érdemes pl. megnézni, hogy a brazil hány percet játszott eddig.

Ahhoz szerintem, hogy több fronton is harcban legyünk, muszáj lesz jobban alapozni a többiekre is, gondolok Militaora vagy Jovicra.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 28., csütörtök 17:51

A barca elleni meccsekbol n3m lehet kiindulni. Tavaszig meg annyi minden tortenhet

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. november 28., csütörtök 17:48

ateeemadrid írta: Kicsit komolytalan nekem is, hogy már BL esélyesként emlegetjük a csapatot, meg jöhet bárki a nyolcaddöntőben dologról beszélünk, néhány meccse meg még teljes kilátástalanság jellemezte a csapatot. Szívesen lennék én is ilyen optimista. A javulás tényleg látható, kezd alakulni a játékunk, de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.
Nyilván most sokan optimisták, az utóbbi meccseket látva, én is bizakodok..
Az igazi teszt a barca elleni meccs lesz, csak azzal meg az a baj, hogy volt már olyan, hogy lejátszottuk őket és simán hazajöttünk egy 3-0-ás zakóval..
A védelemnek nagyon össze kell kapnia magát.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 28., csütörtök 17:40

ateeemadrid írta: de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.
Mondjuk ez a legtobb helyen igy van, volt es lesz is. Szerintem mi sem huztunk volna be 4bl-t 5ev alatt cé nelkul peldaul.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. november 28., csütörtök 17:26

Kicsit komolytalan nekem is, hogy már BL esélyesként emlegetjük a csapatot, meg jöhet bárki a nyolcaddöntőben dologról beszélünk, néhány meccse meg még teljes kilátástalanság jellemezte a csapatot. Szívesen lennék én is ilyen optimista. A javulás tényleg látható, kezd alakulni a játékunk, de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 28., csütörtök 15:29

Nekem meg mindig nagyon inog az egesz. Faszan toljuk 80 percig, aztan lecserelnek egy 21 eves kolykot es osszezuhan az egesz, a topclass vedo atpockoli a sajat kapusunk alatt a labdat, elozo meccsen a masik az elso percben golpasszt ad az ellenfelnek, koncentraciobeli hibak tomkelege, ami egy harapos, verszemekkel forgo csapat ellen (amilyen ellenunk pl a Pool vagy a Bayern lenne) vegzetesek. Az irany nagyon is jo es kirajzolodni latszik, fejben meg par embernek erosodnie kell. Plusz szerintem ha Casemiro, Kroos vagy Valverde, neadjisten Benzema kidol par hetre, uszhat az egesz szezon jelen allas szerint. Persze bizakodonak kell lenni, de jelen allapotaban meg nagyon serulekenynek latom a csapatot. Tavaszra meg barmi lehet, remeljuk most mar elkerulnek a serulesek is. A Barcat utni kell, barmi aron, de hat abban meg a legoptimistabb enem sem tud remenykedni tulzottan.

Az europa ligaval ervelni meg, hat, szived joga, megint csak a lo ket oldala letezik egyesek fejeben ezek szerint.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 28., csütörtök 15:06

Nem hiszem hogy annyira elrugaszkodott dolog lenne. Egyrészt folyamatosan egyre jobb formában vagyunk, másrészt azért ebben az évtizedben csúnyán inasba tettük Európát, még mindig mi vagyunk az egyik legnagyobb esélyesei a BL-nek.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. november 28., csütörtök 15:00

BlancoMark írta: Jo lesz nekunk a Lipcse, es az elozo evek tendenciai alapjan meg is kapjuk. :shifty:

Nem kell szetfingatni a csapatot februarban egy izmos ellenfelel, meg egyebkent is minel kesobb jonnek ezek a csapatok, annak jobban egyutt lesz a garda.

Ha elkerulnek a serulesek, minimum 50-50-bol indulunk barki ellen.
Én is így gondolom. Kicsit most megszaladt mindenkinél az álmodozás, valóban szép volt a keddi, de még így sem nyertünk. :lol: Egy barca verés után már én is magabiztosabb lennék. Jöjjön csak egy gyengébb csapat.

Ami vicces, most tippelni sem tudnék ki a legfőbb esélyes a nagyfülűre.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. november 28., csütörtök 14:45

Jo lesz nekunk a Lipcse, es az elozo evek tendenciai alapjan meg is kapjuk. :shifty:

Nem kell szetfingatni a csapatot februarban egy izmos ellenfelel, meg egyebkent is minel kesobb jonnek ezek a csapatok, annak jobban egyutt lesz a garda.

Ha elkerulnek a serulesek, minimum 50-50-bol indulunk barki ellen.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 28., csütörtök 13:55

Berti írta: Akkor meg inkább estünk volna ki Európa Ligába, mert ott nem kell annyira szenvedni egy győzelemért.
A legutobbi pozitiv valtozas (Sevilla, Osasuna, Atleti elleni jo vedekezes) utan par nappal epp azt unnepeltuk, hogy a Brugge ellen hazai palyan x-re hoztunk egy meccset es ezzel nem zugtunk ki a BL-bol. Most volt zsinorban 4 jo meccsunk, mindenki latja a pozitivumokat, de ez meg egyaltalan nem jelenti azt, hogy a City vagy a Pool szintjen lennenk. Maradjunk a foldon, jelenleg az Ajax, Napoli vagy Lipcse ellen se olyan sima az a tovabbjutas.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 28., csütörtök 13:23

Akkor meg inkább estünk volna ki Európa Ligába, mert ott nem kell annyira szenvedni egy győzelemért.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 28., csütörtök 13:21

Azert mar nem azokat az idoket eljuk, amikor az elodonto kb garantalt volt es csak azert jojjon egy eros csapat, hogy felporogjenek a sracok. Ma mar minden egyes korben meg kell szenvedni, ugyhogy jojjenek csak a papiron leggyengebbek.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 28., csütörtök 13:18

Faust írta: Azert szalljunk mar le a foldre, jol fociztunk nagyon, de 2-2-t jatszottunk ugy a psg-vel hogy nekik nem volt tetje a meccsnek. Kb masfel eve eloszor lattunk futballra emlekezteto dolgot a palyan es rogton City, Pool? :lol:

Ha ironia volt, akkor szorri.
Vagy az iróniánál és a számoknál picit többet akarok látni bele és bízok a csapatomban.

Látok egy koncepciót és elég ambíciót ahhoz, hogy maradandó tud lenni ez a finoman szólva futballra emlékeztető dolog.
Inkább arra vágyok, hogy mint 17-ben egy top ágon végigmenve nyerjük meg és nem arra, hogy lássam CR csalódott arcát.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Berti 2019. november 28., csütörtök 13:21-kor.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 28., csütörtök 13:03

Én egyelőre a legkönnyebb ellenfelet szeretném majd.
Napoli, Leipzig, Chelsea/ajax. Ilyesmi.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 28., csütörtök 12:58

En most a Juvet adnam. Meglenne Ce bucsumeccse a Bernabeuban, egy olasz kiesessel karoltve, imadnam. Csak hogy lassam az arcat. :mrgreen: A Juve most szerintem eleg szar formaban van, persze tavaszig barmi lehet.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 28., csütörtök 12:51

vagy kiesünk a fszba, vagy megcsapunk mindenkit a gcibe. nincs más lehetőség. :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 28., csütörtök 12:45

Azert szalljunk mar le a foldre, jol fociztunk nagyon, de 2-2-t jatszottunk ugy a psg-vel hogy nekik nem volt tetje a meccsnek. Kb masfel eve eloszor lattunk futballra emlekezteto dolgot a palyan es rogton City, Pool? :lol:

Ha ironia volt, akkor szorri.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég