Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 1., vasárnap 19:11

Deportivo - Milan 2004.
Már ha szereted amikor szívnak a taljánok. :D
Vagy ugye következő évben a döntő a Pool ellen.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. december 1., vasárnap 17:51

PSV- Milan 05.
A visszavágó.
Az is komoly dráma volt. Így hirtelen.
De biztos van még jópár.
2004: Chelsea - Arsenal, majd utána Chelsea- Monaco.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 1., vasárnap 16:33

jöhetnek még az ötletek :D volt még a bayern united ahol 0-3rol ment tovább a bayern robben kapásból lőtt egy hatalmasat az is mekkora volt.2009-10 azthiszem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. december 1., vasárnap 16:23

Toti írta: Monaco-Depor :mrgreen:
Mondjuk amikor a Depor megcsapta a Milant 4-0-ra en ott nagyon nagyon boldogan mosolyogtam. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. december 1., vasárnap 16:16

Monaco-Depor :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 1., vasárnap 15:19

10-11 Inter-Schalke
16-17 City-Monaco
04-05 Chelsea-Barca
98-99 Juve-United
02-03 United-Real
99-00 United-Real
06-07 United-Milan

ezeket is érdemes megnézni :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 1., vasárnap 15:08

lestat írta: 2009-es Chelsea 4-4 Liverpoolt érdemes még visszanézni.
Azis nagyon nagy meccs volt emlékszem elment nálunk az áram 2-3 percre és lemaradtam vagy 3 gólról.Ez a bayern barsza meccs is parádés volt .

“Jordi alba pedig egy nagyon szimpatikus fiatalember de most nála is betelt a pohár”
“Pedig a barszelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel”
“A kapusnak az a jó ha bevan lőve a meccsen” :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. december 1., vasárnap 13:19

dzsi91 írta: mivel a Real bl meccseit már rongyosra néztem az elmúlt évekből elkezdtem nézni emlékezetes meccseket ahol nem voltunk érintettek. Azért az a barcelona Chelsea meccs még mindig parádés. Torres góljánál mintha időutaztam volna újraéltem az egészet. Amit meg a döntőben lenyomtak münchenben megint mesekönyv. Az egyik legszórakoztatóbb bl győzelem volt számomra amiben nem voltunk érintettek. Chelseat amúgyis bírtam mindig.

Most csorog le a bayern barsza 2013ból :mrgreen:

nem is értem miértnem a bajnokok ligája az első az imdbn a sorozatoknál.

Az a meccs nálam top között van, már ahol "semleges" néző voltam.
Plusz a 2008-as terry blama után én örültem nekik. megérdemelték.

2009-es Chelsea 4-4 Liverpoolt érdemes még visszanézni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. december 1., vasárnap 4:18

dzsi91 írta: Azért az a barcelona Chelsea meccs még mindig parádés. Torres góljánál mintha időutaztam volna újraéltem az egészet. Amit meg a döntőben lenyomtak münchenben megint mesekönyv. Az egyik legszórakoztatóbb bl győzelem volt számomra amiben nem voltunk érintettek.
:ozil: Hogy írhatsz ilyet? Hát az a Chelsea BL győzelem a világ második legnagyobb szégyene a Real triplázás után. Okosék megmondták, szóval tény. Az nem számít, hogy minden egyes meccsen 6x meghaltak a pályán, annyira kapartak és akarták, mákuk volt meg szar focit játszottak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 1., vasárnap 0:16

mivel a Real bl meccseit már rongyosra néztem az elmúlt évekből elkezdtem nézni emlékezetes meccseket ahol nem voltunk érintettek. Azért az a barcelona Chelsea meccs még mindig parádés. Torres góljánál mintha időutaztam volna újraéltem az egészet. Amit meg a döntőben lenyomtak münchenben megint mesekönyv. Az egyik legszórakoztatóbb bl győzelem volt számomra amiben nem voltunk érintettek. Chelseat amúgyis bírtam mindig.

Most csorog le a bayern barsza 2013ból :mrgreen:

nem is értem miértnem a bajnokok ligája az első az imdbn a sorozatoknál.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. november 29., péntek 14:49

___Samy___ írta: Azért azt ne felejtsük el, hogy a ZZ fele csapat híres a hirtelen fordulatokrol. Amilyen hirtelen jön a jo forma, olyan gyorsan el is száll. Sajnos nem lennék meglepve, ha a hétvégén nyogne a csapat keményen.

Szó nincs itt meg BL esélyekről. De biztató a dolog, azt meg kell hagyni.
Érteni vélem amit írtál, én annyit tennék ehhez hozzá, hogy véleményem szerint a csoportkör vége felé még egyetlen csapat sem rendelkezik objektíven kijelenthető esélyekkel. Ezt úgy értem, hogy a mutatott játék alapján a legutóbbi mérkőzésen szerintem esélyeshez méltóan játszottunk, ellenben pl. a Liverpool címvédőként sem tudta legyőzni a Napoli-t két mérkőzésen. Azt gondolom, ennek ellenére az emberek többsége a Liverpool-t előrébb tenné az esélyesek rangsorában jelenleg mint a Real Madridot. Ez már szubjektum kérdése.
A bajnoksággal kapcsolatban egyetértek, valamiért nekem mindig azt volt az érzésem hogy a ligameccseken nem tudja kihozni magából a maximumot a csapat, aztán hogy ez konkrétan a motiváció hiánya, vagy csupán az ellenfelek játékstílusából adódik, esetleg kifejezett edzői utasítás időnként a "takarék-láng" , ezt majd elmondják a hozzáértők.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 29., péntek 13:33

Active most #UCL goals:

Cristiano 127
Messi 114
Benzema 64
Lewandowski 63

How many of those were penalties?

Cristiano 15 out of 18
Messi 11 out of 14
Benzema 𝐙𝐄𝐑𝐎
Lewandowski 10
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 28., csütörtök 21:17

RaúlCF írta: továbbjutás megvan. január elsején legyünk elsők a bajnokságban. ennyi legyen az előre tervezésünk.
Gyilkos lesz a december...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 28., csütörtök 20:10

Azért azt ne felejtsük el, hogy a ZZ fele csapat híres a hirtelen fordulatokrol. Amilyen hirtelen jön a jo forma, olyan gyorsan el is száll. Sajnos nem lennék meglepve, ha a hétvégén nyogne a csapat keményen.

Szó nincs itt meg BL esélyekről. De biztató a dolog, azt meg kell hagyni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 28., csütörtök 18:10

továbbjutás megvan. január elsején legyünk elsők a bajnokságban. ennyi legyen az előre tervezésünk.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. november 28., csütörtök 18:01

Toti írta:
ateeemadrid írta: de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.
Mondjuk ez a legtobb helyen igy van, volt es lesz is. Szerintem mi sem huztunk volna be 4bl-t 5ev alatt cé nelkul peldaul.
Ez jogos, de amikor pl a tripláért mentünk, elég jól jött, hogy a padról beállva James, Isco, Morata sokat hozzá tudtak tenni, sokkal jobban lehetett rotálni, legalábbis ZZ bátrabban mert. Most szerintem ha Casemiro, Kroos, Benzema, Hazard 4-esből akár 1 is hosszabb idejig kiesne, szintekkel gyengébbek lennénk. Érdemes pl. megnézni, hogy a brazil hány percet játszott eddig.

Ahhoz szerintem, hogy több fronton is harcban legyünk, muszáj lesz jobban alapozni a többiekre is, gondolok Militaora vagy Jovicra.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 28., csütörtök 17:51

A barca elleni meccsekbol n3m lehet kiindulni. Tavaszig meg annyi minden tortenhet

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. november 28., csütörtök 17:48

ateeemadrid írta: Kicsit komolytalan nekem is, hogy már BL esélyesként emlegetjük a csapatot, meg jöhet bárki a nyolcaddöntőben dologról beszélünk, néhány meccse meg még teljes kilátástalanság jellemezte a csapatot. Szívesen lennék én is ilyen optimista. A javulás tényleg látható, kezd alakulni a játékunk, de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.
Nyilván most sokan optimisták, az utóbbi meccseket látva, én is bizakodok..
Az igazi teszt a barca elleni meccs lesz, csak azzal meg az a baj, hogy volt már olyan, hogy lejátszottuk őket és simán hazajöttünk egy 3-0-ás zakóval..
A védelemnek nagyon össze kell kapnia magát.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 28., csütörtök 17:40

ateeemadrid írta: de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.
Mondjuk ez a legtobb helyen igy van, volt es lesz is. Szerintem mi sem huztunk volna be 4bl-t 5ev alatt cé nelkul peldaul.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. november 28., csütörtök 17:26

Kicsit komolytalan nekem is, hogy már BL esélyesként emlegetjük a csapatot, meg jöhet bárki a nyolcaddöntőben dologról beszélünk, néhány meccse meg még teljes kilátástalanság jellemezte a csapatot. Szívesen lennék én is ilyen optimista. A javulás tényleg látható, kezd alakulni a játékunk, de ahogy írták előttem is, még mindig pár játékoson áll vagy bukik a szezon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 123 regisztrált és 0 vendég