Kaká - 8

Archívum
csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 2., kedd 11:29

A fizetese 25%-arol lemondott volna, de az adotorvenyek valtozasa miatt ugyan annyiba kerult volna a klubbnak. A Milanba is visszament volna 10 helyett 7.5 millios fizetesert, de Perez nem adta kolcsonbe/(szinte) ingyen
A Milanhoz úgy ment volna kölcsönbe,hogy mi nekünk kellett volna fizetni a fizetése egy részét azt hiszem. :mrgreen: Adjuk oda ingyen,meg még mi fizessük a fizuját is pluszban.Nekem valami ilyesmi rémlik. :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. július 2., kedd 11:01

gondolom itt mindenki arra gondolna hogy jaj a klub terhére vagyok és annyi a fizetésem mint ronaldonak közbe meg már focizni se tudok inkább lemondok róla
hülye lenne

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62615
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 2., kedd 10:51

A fizetese 25%-arol lemondott volna, de az adotorvenyek valtozasa miatt ugyan annyiba kerult volna a klubbnak. A Milanba is visszament volna 10 helyett 7.5 millios fizetesert, de Perez nem adta kolcsonbe/(szinte) ingyen
Dehogy mondott volna :lol:
Az apja is elmondta, hogy nem fog lemondani semmiről, ami jár neki, az jár.
Minden nap új kérője van, ahol játszhatna is, sőt van olyan csapat is, aki elég hülye ahhoz, hogy fizetne is érte pár milliót...csak hát a 10 milliós fizut senki nem tudja megadni neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 1., hétfő 23:25

ganjaman89 írta:Igazábol akkor tudnám kedvelni,ha azt mondaná lemondok a fizetésem feléről,hogy tudjak még itt bizonyítani.
De így hogy gyakorlatilag nem is játszik,szerintem inkább bomlasztja a csapatszellemet.Akik kezdők meg úgy érzik nekik is kéne ennyit keresni,mert többet nyújtanak és igazuk is van.Ha olyan jó lene mint gondolja magáról már rég talált volna új csapatot. összegzés Kaka fuss ahogy csak a lábad éri a k...va földet :cens:
A fizetese 25%-arol lemondott volna, de az adotorvenyek valtozasa miatt ugyan annyiba kerult volna a klubbnak. A Milanba is visszament volna 10 helyett 7.5 millios fizetesert, de Perez nem adta kolcsonbe/(szinte) ingyen. Egyebkent tenyleg durva, hogy annyit keres mint Ronaldo, aki meccsnkent rug egy golt.. Szerintem o is pontosan tudja, hogy a karrierjenek mar jo ideje annyi, par ev mulva elmegy amerikaba levezetni, addig meg eleg szep kis penzt keres. Talan en is ugyan ezt csinalnam a helyeben. En mar nem bizok abba, hogy nyaron penzer elmegy. Majd ket ev mulva ingyen..

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. július 1., hétfő 22:05

hát basszus, ez a kép :lol:

tiszta hobbit fíling :D

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 23., csütörtök 22:03

Igazábol akkor tudnám kedvelni,ha azt mondaná lemondok a fizetésem feléről,hogy tudjak még itt bizonyítani.
De így hogy gyakorlatilag nem is játszik,szerintem inkább bomlasztja a csapatszellemet.Akik kezdők meg úgy érzik nekik is kéne ennyit keresni,mert többet nyújtanak és igazuk is van.Ha olyan jó lene mint gondolja magáról már rég talált volna új csapatot. összegzés Kaka fuss ahogy csak a lábad éri a k...va földet :cens:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 13., hétfő 10:20

Ennek egyszerű okai vannak.
Az emberek vagy egyáltalán nem is követik a meccseket, vagy csak nézik, de nem látják. Plusz Kaká szimpatikus figura, régen jól is tolta, így sok az elvakult rajongója. Őket soha nem fogod meggyőzni, hogy nem a Real hibája, amiért elvesztette a kezdő helyét.
Egyszerűen kevés ide. Nem ad semmi pluszt. Ha nem lenne komoly médiaértéke, már rég máshol lenne. Bár szerintem idén nyáron már az sem menti meg.
Félreértés ne essék, nem akarom leszólni, nagy játékos volt, de az ő ideje már lejárt.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 13., hétfő 10:15

A Kaka cikk alatti hozzászólások óriásiak. Kíváncsi lennék, hogy milyen tudatmódosítót kell beszedni ahhoz, hogy a brazilt Én is ilyen pozitívan láthassam, mint az ott hozzászólók többsége?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 20:50

L.Miki írta:
flori írta:ha jön ancelotti,szerintem marad.
Ha jön Ancelotti, akkor marad és ha marad akkor lehet, hogy összetudja rakni a régi Kakát, úgy ahogyan játszott a Milanban, de ha nem is teljesen úgy, valahogyan biztosan... vagy nem.

Elszomorodik az ember, hogy ennyire lesüllyedt ez a brazil, aki tényleg egy nagy varázsló volt.
Ancelotti nem sámán, hogy helyre rakja a sérült testrészeket és nem Isten, hogy visszaadjon Kakának 6-8 évet...
31 éves szeretjük, imádjuk, de be kellene neki látnia, hogy ezen a szinten már nem tud eleget hozzátenni a játékhoz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 1., szerda 15:55

L.Miki írta:
flori írta:ha jön ancelotti,szerintem marad.
Ha jön Ancelotti, akkor marad és ha marad akkor lehet, hogy összetudja rakni a régi Kakát, úgy ahogyan játszott a Milanban, de ha nem is teljesen úgy, valahogyan biztosan... vagy nem.

Elszomorodik az ember, hogy ennyire lesüllyedt ez a brazil, aki tényleg egy nagy varázsló volt.

En Torres-Benitez parosnal is ezt hittem. az esely kozel a 0-hoz hogy ez mukodjon. max tobbet lenne jatszatva.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 1., szerda 15:45

flori írta:ha jön ancelotti,szerintem marad.
Ha jön Ancelotti, akkor marad és ha marad akkor lehet, hogy összetudja rakni a régi Kakát, úgy ahogyan játszott a Milanban, de ha nem is teljesen úgy, valahogyan biztosan... vagy nem.

Elszomorodik az ember, hogy ennyire lesüllyedt ez a brazil, aki tényleg egy nagy varázsló volt.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 15:22

flori írta:esküszöm csodálom ezt az embert.. :lol: :lol:

talán ő a világon az egyetlen,akinek ha van egy jó 10 perce a meccsen,mindenkinek megesik rajta a szive,és bizni kezd benne...
nálam végleg eljátszotta magát,de elég bosszantó látni,hogy igy is több köze van hozzá,mint gülünek. :(

ha jön ancelotti,szerintem marad.
Miben lenne hozzá több köze, meséld már el nekem!

Kakát meg azért szereti mindenki, mert ő nem azt az álszent szart képviseli, mint a Barcelona, hanem ő tényleg ilyen jó fiú ráadásul a világ legjobbja is volt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 1., szerda 15:15

Tegnap kifejezetten jól szállt be. Nem lógott ki, jól játszott. Kicsiben, földön tartva, meglepően jól szuperál(t), még mindig. Bármennyire fura leírni, az utóbbi éveket nézve, de kakával Tegnap sokat erősödtünk a hátralévő percekre.

Mindez nem azt jelenti, hogy kezdőbe vele és "utolsó" esély, és Vamos Kaká. Nem, nem. Ez a hajó elment neki. Nem most, hanem már 2 éve?! Epizódszereplő. Semmi több. Nem is kell többnek látni, akkor nem koppanhat az ember.

Ha Carlo jön, kíváncsi leszek én is, mi lesz Kakával. Akkor néznék nagyot, hogy olyan szinten tudná a Brazilt inspirálni, hogy szárnyalna, mint fénykorában. Mindezt Mesut kárára :lol:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 1., szerda 13:34

esküszöm csodálom ezt az embert.. :lol: :lol:

talán ő a világon az egyetlen,akinek ha van egy jó 10 perce a meccsen,mindenkinek megesik rajta a szive,és bizni kezd benne...
nálam végleg eljátszotta magát,de elég bosszantó látni,hogy igy is több köze van hozzá,mint gülünek. :(

ha jön ancelotti,szerintem marad.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 1., szerda 12:45

mogvagy dicserve. tobbet csinaltal fel ora alatt mint Ozil egesz mecsen. ez a kaka tetszett mar. nem volt 100 % de legalabb nem szorakozott. de akkor is kurva soakt keressel. teged is elkuldenelek

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 22., hétfő 18:46

csak azt ne, akkor megint azt kellene néznünk (kis túlzással) hogy 9 ember védekezik és kaká fut.
nyáron menjen csak el amerre lát. ha ingyen, akkor ingyen. de jó messzire innen.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 22., hétfő 18:40

kaka fanok még bízhatnak egy utolsó feléledésben HA (ha) ancelotti érkezik. szerintem az lesz az első hogy megpróbálja visszaépíteni. ami persze nem fog menni mert látjuk hogy mennyire kevés. ez tuti hogy az lesz az utolsó esélye.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 18:36

Mi lesz veled Kaká :-) tehetnék föl a klasszik kérdést.
Bármennyire is azt mondjuk,kiegészítő embernek jó,azért az nem OK hogy ott ücsörög a padon überbérért...
Jó volna ha valaki bejelntkezne érte a nyáron,nyilván hatalmas pénzt nem kapnánk érte,de leszakadna az a hatalmas fizetési teher a klub válláról.
Másfelől meg ő is elgondolkodhat rajta,hogy részt akar e venni a hazai VB-n,mert ha nem lesz alap bármely csapatba,Scolari nem hívja be.Akkor marad a lelátó :D Márpedig itt nem lesz már alap.Bízom benne hogy egy másik klubban meg tud ujulni,hogy egy kicsit visszaszerez a régi fényéből...

Isten éltessen Ricardo! :lilasalas: :cheers:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 19., péntek 19:37

A teljesítménye alapján egy csere embernek ide tökéletes lenne, aki azért néha még villantani is tud, sajnos egyre kevesebbet. Néha az sem bánom, ha kezd.
De valahogy mégis az az érzés van bennem, hogy el kellene adni. Mert tényleg, abba a szerepkörben, amiben van, tökéletes. De egyrészt ott a 10 milkás fizu, másrészt, ő már nem lesz jobb, nem újul meg soha, nem fog fejlődni. Sőt.. Talán ez utóbbi, tekintve azt, hogy a fizetését szerintem még mindig bőven visszahozza a neve, az, ami miatt mennie kellene. Más elől veszi el a lehetőséget, nem beszélve arról, hogy a fizetéséből két embert "tartanánk el" helyette. Sajnos sokat nem kapnánk érte, arról már lecsúsztunk.
Sajnálom őt, mert nagyon szerettem, már a Milanban is, főleg akkor, szóval nem azért bírom, mert Madridban van, hanem tényleg egy szimpatikus, egy nagyon szimpatikus ember ő, és egy nagy játékos. Nagy játékos -sajnos- volt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 18:15

Egyértelmű.Nem tudja feldolgozni hogy mind a dinamika,mind az a robbanékonyság megkopott ami nagyban jellemezte a játékát.Mert még azért mindig kva jól lát a pályán,a csavart lövései is ülnek még olykor de ezen a szinten ez sajnos már kevés. :kivagyhe:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég