Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 1., szerda 16:11

Mondtam én, hogy nem az a Kiss Ádám? Csak azt, hogy Puzsér egy gyökér. Véleménye mindenkinek lehet, csak nem mindegy, hogy mennyire hangoztatja és hol.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 15:38

nmate írta:De ettől függetlenül ez a Puzsér is csak a nagypofájú senki,
Miért Kiss Ádám kicsoda? Kell lenni valakinek ahhoz, hogy megmondhassa a véleményét? Le kell tenni valamit az asztalra?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 1., szerda 15:30

De ettől függetlenül ez a Puzsér is csak a nagypofájú senki, a dolgok nagy részéhez - amibe belepofázik - köze sincs. Ezzel most kivételesen beletrafált picit.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 15:16

Nem reklámfogás. Puzsér úr már évek óta kritizálja a magyar stand-up comedyt. Hozzátenném jogosan.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 1., szerda 15:10

Pipita írta:Amúgy a Showder Klubot ti nézitek még? A Puzséros balhéról hallottatok? Szerintetek igaza van? És amúgy nem csak reklámfogás az egész felhajtás?
Lehet, hogy csak reklámfogás, de amúgy abban igaza van, hogy borzalmasan gyenge a műsor. Eddig leadtak 4 részt, mindegyik gyászos volt. Talán a 3. amelyikben Kőhalmi volt, az talán értékelhető. Kiss Ádámból is egy celeb lett és pár káromkodással akar vicces lenni. Kíváncsi leszek a Puzséros részre.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. május 1., szerda 14:48

Nagyon adta a Vikings első évada, sajnos csak 2014-ben jön ki a kövi évad. :(

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 1., szerda 14:33

Na, befejeztem a Spartacust. Engem annyira nem vágott földhöz ez az évad, csak az utolsó rész húzza kicsivel az átlagos fölé. Nálam messze nem éri el az első évad szintjét, de még az előzményét se nagyon. Bár lehet, hogy csak az elvárásaim voltak túl nagyok.

Viszont itt is éreztem kicsit azt a szappanopera fílinget, amit az előző évadban is (bár ott durvább volt), de az utolsó rész tényleg megmentette az egészet, bár kissé hatásvadász volt, de működött, még meg is könnyeztem kicsit. :D

Összességében jó kis sorozat volt ez, sajnálom, hogy vége.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 1., szerda 10:15

Máté, én abszolút nem unom, szerintem onnantól volt értékelhető a rész.
Pár poénon elmosolyogtam, aztán az utolsó 7 percben szakadtam végig, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!onnantól, hogy Robin felhívja Tedet... :lol:

Én azon kevesek közé tartozom, aki nem szeretné, hogy valaha vége legyen, zseniális sorozat.

:salute: :salute:

Amúgy a Showder Klubot ti nézitek még? A Puzséros balhéról hallottatok? Szerintetek igaza van? És amúgy nem csak reklámfogás az egész felhajtás?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 30., kedd 14:04

Trónok harca 5. rész nekem is nagyon adta. Főleg a vége. Hamar beindul a buli. :salute: Pedig az első 3 rész nem volt emlékezetes...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 30., kedd 13:43

himym 822

Egynek elment, voltak jó poénok, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bár nem tudom hányadszor akarják még ellőni ezt a playbookos poént, én már nagyon unom :roll:

Legyen már vége könyörgöm :'(

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 29., hétfő 21:11

dexter morgan
gyere mááár. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 29., hétfő 13:23

Game of Thrones S03E05

Nem tetszett kifejezetten a rész, de a vége megint ütött nekem legalábbis, mert most először láttam Tywint úgy cselekdni, ahogy a könyvben le van festve, határozott, asztalra csapós (szó szerint :mrgreen: ).
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A Stark famíliából meg már nagyon kezd elegem lenni, szerencsétlen idióták gyülekezete.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. április 29., hétfő 9:55

Tarsi88 írta:A Spartacus utolsó évada szerintem kritikán aluli lett, egyedül az utolsó 2 rész mentette meg, azok méltó lezárást adtak a sorozatnak.
Szerintem szinte ugyan olyan jo volt, mint az elso evad. Hetrol hetre vartam az uj reszt, sokszor meglepett 1-1 esemeny, egy nagyon jo evad volt.

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. április 29., hétfő 8:57

yvettebourne írta:Elkezdtem nézni az uccsó Spartacus évadot. Most vagyok a felénél, de eddig valahogy nem vagyok eldőlve tőle. :/ Pedig olyan jókat olvastam róla, remélem a másik fele jobb lesz...


Viszont az új Trónok harca évad egész korrekt. (Nem bírtam megvárni, hogy kijöjjön az összes rész. :D ) Sokan írják, hogy lassú, én ezt nem igazán vettem észre, lehet azért, mert a könyvekhez viszonyítok. Nekem tetszik, teljesen élvezhető, bár jó pár módosítást megint csak nem értek, mivel a könyvhöz képest sem nem izgalmasabbak, sem nem logikusabbak. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl. Havas Jon magyarázata arról, hogy miért állt át a vadakhoz, a könyvben sokkal érdekesebben van megoldva. Igaz valószínűleg az nem fért volna bele egy 45 perces részbe, de nekem ez az "azok mellett akarok harcolni, akik az élőkért küzdenek" szöveg hagyott némi kívánni valót maga után... De ez csak kukacoskodás, azok között, amiket mostanában nézek, számomra még mindig ez az egyik legjobb sorozat.
A Spartacus utolsó évada szerintem kritikán aluli lett, egyedül az utolsó 2 rész mentette meg, azok méltó lezárást adtak a sorozatnak.

A Trónok harcát én is kicsit lassabbnak érzem mint az előző évadok voltak. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem jobban tetszett ez a magyarázat, mint, hogy azért akar csatlakozni, mert szar helyen ült a lakomán deresben.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

geridoss
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 23:43
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Iniesta, Thiago, Pique, Puyol, Xavi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: geridoss » 2013. április 28., vasárnap 23:53

yvettebourne írta:
Pipita írta:A Vámpírnaplókat meg az elején akartam kaszálni, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak azért nem kaszáltam, mert Elenából vámpír lett és reménykedtem benne, hogy kevesebb nyáladzás lesz. És igazam is lett. Szerintem messze ez a legjobb évad, bár Damon szerepéből tényleg kicsit ivsszavettek, viszont legalább Elena szeretnivaló. :mrgreen:
Szerintem a harmadik évadban volt a legtöbb nyáladzás...

Pont ez volt az oka, hogy talán nyolc rész után még a gépemről is letöröltem az összes részt :D

Egyébként nem tudom, itt mennyire nézitek, de a Breaking Bad-et mindenkinek csak ajánlani tudom. Én nézem a Dextert, Trónok harcát, Walking deadet meg még sok mást, de ehhez hasonlót még nem láttam, egyszerűen magába szippant az egész dolognak a hangulata. Észre se veszem de már 8-9 rész lemegy egymás után :D

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 28., vasárnap 23:24

Elkezdtem nézni az uccsó Spartacus évadot. Most vagyok a felénél, de eddig valahogy nem vagyok eldőlve tőle. :/ Pedig olyan jókat olvastam róla, remélem a másik fele jobb lesz...


Viszont az új Trónok harca évad egész korrekt. (Nem bírtam megvárni, hogy kijöjjön az összes rész. :D ) Sokan írják, hogy lassú, én ezt nem igazán vettem észre, lehet azért, mert a könyvekhez viszonyítok. Nekem tetszik, teljesen élvezhető, bár jó pár módosítást megint csak nem értek, mivel a könyvhöz képest sem nem izgalmasabbak, sem nem logikusabbak. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl. Havas Jon magyarázata arról, hogy miért állt át a vadakhoz, a könyvben sokkal érdekesebben van megoldva. Igaz valószínűleg az nem fért volna bele egy 45 perces részbe, de nekem ez az "azok mellett akarok harcolni, akik az élőkért küzdenek" szöveg hagyott némi kívánni valót maga után... De ez csak kukacoskodás, azok között, amiket mostanában nézek, számomra még mindig ez az egyik legjobb sorozat.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. április 28., vasárnap 22:55

Faust írta:Most a Hannibal negyedik részével mi a tököm van?
En valami olyasmit olvatam, hogy Amerikaba eloszor az 5. reszt adjak le es csak utana a 4.-et

szerk: Az NBC nem csak megcseréli, hanem nem is adja le a Hannibal 4. részét, Bryan Fuller szerint a téma necces ezt nem spoilerezném el, hiszen nálunk az AXN a szokott ütemben le fogja adni. (Az összképet tekintve a rész csak kis átívelést tartalmaz, szóval abszolút kihagyható elvileg.)

Az NBC részletekben (“websorozatként”) feltolja a netre a Hannibal – 1×04-et, amit nem adnak le.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 28., vasárnap 22:53

Most a Hannibal negyedik részével mi a tököm van?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. április 28., vasárnap 22:45

Beauty and the Beast: a masodik resz kozepen kikapcsoltam, mert annyira unalmas volt. nemreg olvastam, hogy berendeltek a masodik evadot. az elso ket reszhez kepest valtozott valamit a sorozat stilusa? megeri adni neki meg egy eselyt?

Showder Klub: az uj evad ugyan olyan gyenge mint az elozo vagy valamit javult a minoseg?

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 28., vasárnap 19:03

Da Vinci's Demons e03

Teljesen jó volt, egyre jobban tetszik ez a sorozat, bár most azért már elég rendesen keverednek a szálak, a rész végére csináltam egy elég komoly összeesküvés elméletet arról, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Leo és Riario testvérek, vagy valami hasonló :D Úgyhogy várom, hogy mit hoznak ki ebből.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég