Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. december 9., hétfő 20:22

A Premier League topikban szóba került mi számít korszakosnak, most jött ki a Bleacher Report cikke, szerintük melyek az évtized csapatai.

10. AS Monaco, 2016-17
9. Juventus, 2014-15
8. Atletico Madrid, 2013-14
7. Real Madrid, 2016-17
6. Liverpool, 2018-19
5. Manchester City, 2018-19
4. Inter Milan, 2009-10
3. Barcelona, 2014-15
2. Bayern Munich, 2012-13
1. Barcelona, 2010-11

:mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. december 7., szombat 12:16

Aztán lehet Perez húz egy merészet, Casemiro, Kroos, Pogba, vandeBeek, Valverde, Ödegaard 6-ossal megyünk neki a következő szezonnak. :mrgreen:

Én a hollandot hoznám csak amúgy, a többi pénzt tegyük félre MBappéra, 1-2 éven belül meg megint simán miénk lehet a legjobb keret.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. december 7., szombat 11:07

Amennyire Pogba ellenes voltam, mára annyira megszerettem, úgyhogy nem tudok teljesen objektív lenni vele. De kevesen vagyunk a k.pályán. Casemironak továbbra sincs cseréje, Modric jövőre még kevésbé lesz elég, ha itt lesz egyáltalán. Isco és James nem kkp. Van 4 játékos 3 posztra (abból az egyik Modric, jövőre már 35 éves lesz), simán elférne melléjük egy Pogba-Ödegaard duó.

Pogba lenne 100 körül a távozási hiszti, meg a lejáró szerződés miatt, M'Bappé árát levisszük Vinícius-szal, aztán bummm, így jött létre a következő BL győztes keret! :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. december 6., péntek 21:27

Főleg azért fura ez a Pogbás hír, mert megint megélénkültek a Van den Beekes dolgok. Elméletileg elutasította a Tottenhamet, mert már megvan az egyezség a Madriddal. 55 millió eurót írnak.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. december 6., péntek 21:09

Énis csatlakozok a Valverde Ödegaard szopók táborához, szerintem Pogba utoljára a Juvéban nyújtott max olyat, mint Valverde ebben a szezonban, azóta ezt a szintet nem ütötte meg. Ödegaard meg nuevo Guti, vele úgyis elfogult leszek. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 6., péntek 20:43

Remy írta: [quote=RaúlCF post_id=<a href="tel:1039617">1039617</a> time=<a href="tel:1575652168">1575652168</a> user_id=712]
azért nem összehasonlítható Pogba a 2 fiatallal. az egyik oldalon van egy többszörös bajnok, eb ezüst+vb címet nyert klasszis a másikon 2 21 éves, Valverde kiesett a Deporral és most 4 hónap, Ödegaard meg hollandiában volt éveket és most a Sociban. azért ez nagyon nem egy kategória. igenis komoly erősítés lenne ha jönne nem véletlen hogy Zidane akarja. most szépen mennek a fiatalok de ez más kávéház.
Én nagyon bírom Pogbát, de soha nem áldoznám be érte a jelenlegi Valverdét és Ödegaardot. A két fiatal ingyen itt van, már mi rendelkezünk velük. De még a mostani szezont futó Ödegaardot sem áldoznám be érte, mert MÁR A MIÉNK, és látva, hogy mit tud, bőven lehet olyan jó játékos, mint Pogba és még akár jobb is.


Pogba érkezése tuti kinyírná az egyiket, de lehet mindkettőt. Megéri? Nincs akkora klasszis a francia, hogy igen legyen erre a válasz. Ráadásul ha beáll a sorba, akkor akár lehet vele nyerni, DE, amint elkezdi a hülyeségeit és olyan ívet futna be az itteni karrierje hozzáállásban, mint Gareth barátunknak, akkor még megszabadulni sem tudnánk tőle, cserébe viszont kinyírtunk két fiatal, óriási tehetséget, elköltöttünk egy rakás lóvét és szétbasztuk a középpályát.

Mindemellett pedig nem arra koncentráltunk, amire kellett volna --> Bappé
[/quote]

Én Remy oldalán állok!

Ha arról beszélünk, hogy bízzunk a fiatalokban és hogy a saját tehetségeinket kamatoztassuk, akkor itt van a két említett ember.

Minimum egy esélyt megérnek. Bizonyos embereket egész egyszerűen már az elején lehetett tudni, hogy kevesek lesznek. Valverde már itt, a legmagasabb szinten is bizonyít, nagyobb csapatok ellen is. Ödegaard pedig a ligában egy középcsapatot húz fel topp szintre.

Azért ez nem olyan, hogy 3 youtube videó után méreg drágán veszünk valami kérdéses figurát.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 6., péntek 19:29

RaúlCF írta: azért nem összehasonlítható Pogba a 2 fiatallal. az egyik oldalon van egy többszörös bajnok, eb ezüst+vb címet nyert klasszis a másikon 2 21 éves, Valverde kiesett a Deporral és most 4 hónap, Ödegaard meg hollandiában volt éveket és most a Sociban. azért ez nagyon nem egy kategória. igenis komoly erősítés lenne ha jönne nem véletlen hogy Zidane akarja. most szépen mennek a fiatalok de ez más kávéház.
Én nagyon bírom Pogbát, de soha nem áldoznám be érte a jelenlegi Valverdét és Ödegaardot. A két fiatal ingyen itt van, már mi rendelkezünk velük. De még a mostani szezont futó Ödegaardot sem áldoznám be érte, mert MÁR A MIÉNK, és látva, hogy mit tud, bőven lehet olyan jó játékos, mint Pogba és még akár jobb is.


Pogba érkezése tuti kinyírná az egyiket, de lehet mindkettőt. Megéri? Nincs akkora klasszis a francia, hogy igen legyen erre a válasz. Ráadásul ha beáll a sorba, akkor akár lehet vele nyerni, DE, amint elkezdi a hülyeségeit és olyan ívet futna be az itteni karrierje hozzáállásban, mint Gareth barátunknak, akkor még megszabadulni sem tudnánk tőle, cserébe viszont kinyírtunk két fiatal, óriási tehetséget, elköltöttünk egy rakás lóvét és szétbasztuk a középpályát.

Mindemellett pedig nem arra koncentráltunk, amire kellett volna --> Bappé
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 6., péntek 18:20

RaúlCF írta: azért nem összehasonlítható Pogba a 2 fiatallal. az egyik oldalon van egy többszörös bajnok, eb ezüst+vb címet nyert klasszis a másikon 2 21 éves, Valverde kiesett a Deporral és most 4 hónap, Ödegaard meg hollandiában volt éveket és most a Sociban. azért ez nagyon nem egy kategória. igenis komoly erősítés lenne ha jönne nem véletlen hogy Zidane akarja. most szépen mennek a fiatalok de ez más kávéház.
Van egy Juventusban többszörös bajnok játékos, ahol klubfutballban még sehol máshol semmit se bizonyított, illetve sikerült a VB- 5 jó meccset lehoznia. Hozzá teszem, hogy Pogba a Juveban is csak akkor volt igazán hasznos, ha beállt a sorba, meg néha elsült a lába pár kis csapat ellen, akiket bárki megver kb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 6., péntek 18:09

azért nem összehasonlítható Pogba a 2 fiatallal. az egyik oldalon van egy többszörös bajnok, eb ezüst+vb címet nyert klasszis a másikon 2 21 éves, Valverde kiesett a Deporral és most 4 hónap, Ödegaard meg hollandiában volt éveket és most a Sociban. azért ez nagyon nem egy kategória. igenis komoly erősítés lenne ha jönne nem véletlen hogy Zidane akarja. most szépen mennek a fiatalok de ez más kávéház.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 6., péntek 17:40

Nagyon nem örülök a Pogbás híreknek. Tuti, hogy Valverde és Ödegaard sínylik meg, miközben MBappéra kellene koncentrálnunk 100%-ban. Aztán meg Pogba leginkább Kroos posztján játszik, a németet meg szerintem csak pár elvetemült adná el folyamatosan a MU-nak. Szerintem ode se igazolni amúgy.

Tehát jövőre nem szabadna még a keretben lennie, de szerintem utána sem. Persze ebbe még beleszólhat, hogy Valverde tartósan jól tud-e teljesíteni, illetve Martin is tovább szárnyal-e a Sociban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. december 6., péntek 11:36

RaúlCF írta: és ha ZZ akkora ász mert Fede akkor most is el kell fogadni hogy ász és Pogba kell neki. oda vissza működik nem csak amikor egyetértünk vele
En elfogadom. Bar nem vagyok oda az otletert, de ha o kell neki es mozdithato lesz akkor hozzuk. Minosegben es melysegben nyilvan erosodni fogunk vele. Ami egyedul kerdeses lehet nala az az ego meg a sztarsag. Most nagyon jo a keret osszetetele ilyen szempontbol, mert nem nagyon van sztarallurokkel rendelkezo nagypofaju jatekosunk, ha jonne Pogba akkor meg lenne 1.

Ha viszont jon akkor Jamesnak es Isconak szerintem pakolnia kell.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 5., csütörtök 23:01

és ha ZZ akkora ász mert Fede akkor most is el kell fogadni hogy ász és Pogba kell neki. oda vissza működik nem csak amikor egyetértünk vele

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. december 5., csütörtök 22:57

füst írta: Értem, node ha láttuk, akkor miért akarta mindenki egybehangzóan pogba, vdb, eriksen hármas egyikét, és miért volt letargia, miután nem jöttek? Csak kérdezem.
Mert letszamban kevesen voltunk a kozeppalyara, mint ahogy meg mindig kevesen vagyunk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 5., csütörtök 22:16

kiserik írta:
füst írta: Azért Valverde esetében nem lehetünk biztosak abban, hogy mennyire marad meg ez a mostani forma. Simán lehet egyszezonos, mint Lass volt.
Isco és James helyzete miatt, valamint Modric kora miatt nagyon nem bánom ha jön +1 fő a kp-ra.

Ősszel ugyanerre a kp-ra mondta mindenki, érthetetlen hiba volt hogy nem lett megerősítve.
Nagyobb hibának gondolom ha ezt elfelejtjük, és az utóbbi pár meccs miatt hátradőlünk.
A jelenlegi forma nem rossz, de ennél többet akarunk, szóval ha tudjuk erősíteni a csapatrészt, akkor meg kell tenni.
Már tavaly lehetett látni, hogy mennyi van Fedében. Nem kell tartani tőle, hogy egyszezonos lesz.
Értem, node ha láttuk, akkor miért akarta mindenki egybehangzóan pogba, vdb, eriksen hármas egyikét, és miért volt letargia, miután nem jöttek? Csak kérdezem.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. december 5., csütörtök 21:13

Berti írta: Erősödnek a Fabian Ruiz hírek.
Minek?
pont azért, mert Ceballos nem kell Zizunak
bőven jó játékos lesz, lehet használni a rotációban

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 5., csütörtök 21:00

füst írta: Azért Valverde esetében nem lehetünk biztosak abban, hogy mennyire marad meg ez a mostani forma. Simán lehet egyszezonos, mint Lass volt.
Isco és James helyzete miatt, valamint Modric kora miatt nagyon nem bánom ha jön +1 fő a kp-ra.

Ősszel ugyanerre a kp-ra mondta mindenki, érthetetlen hiba volt hogy nem lett megerősítve.
Nagyobb hibának gondolom ha ezt elfelejtjük, és az utóbbi pár meccs miatt hátradőlünk.
A jelenlegi forma nem rossz, de ennél többet akarunk, szóval ha tudjuk erősíteni a csapatrészt, akkor meg kell tenni.
Már tavaly lehetett látni, hogy mennyi van Fedében. Nem kell tartani tőle, hogy egyszezonos lesz.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 5., csütörtök 20:49

Azért Valverde esetében nem lehetünk biztosak abban, hogy mennyire marad meg ez a mostani forma. Simán lehet egyszezonos, mint Lass volt.
Isco és James helyzete miatt, valamint Modric kora miatt nagyon nem bánom ha jön +1 fő a kp-ra.

Ősszel ugyanerre a kp-ra mondta mindenki, érthetetlen hiba volt hogy nem lett megerősítve.
Nagyobb hibának gondolom ha ezt elfelejtjük, és az utóbbi pár meccs miatt hátradőlünk.
A jelenlegi forma nem rossz, de ennél többet akarunk, szóval ha tudjuk erősíteni a csapatrészt, akkor meg kell tenni.

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. december 5., csütörtök 20:32

Nyáron nagyon akartam Pogbát, de Valverde berobbanásával nem biztos, hogy szükségünk van arra, hogy 100 milliókat költsünk a kp-ra. Fede-Case-Kroos-Odegaard kp jól hangzik, de azért évvégéig még sok minden változhat. Sok minden függ attól, hogy Modric marad vagy távozik, Jamest sikerül-e eladni, Ceballossal mit akarnak, na meg Isco...
Fabian Ruizt sose láttam játszani, ha ZZ rábólint, akkor oké. Kellenek a spanyolok is a keretbe. Erikssent még ingyen sem biztos, hogy hoznám, nem igazán tudom elképzelni őt a mi rendszerünkben, ráadásul szvsz semmi extra a pali. És ha ingyen jön, ha nem, őt játszatni kéne, mert mégis csak komolyabb név, és gondolom fizuja is átlag feletti lenne.
Van de Beek nem tudom, hogy kalapban van e még. 1-2 érkező biztos lesz télen/nyáron a kp-ra, kell a frissítés.
Mindenesetre én is azon az oldalon állok, hogy inkább kiegészítőemberek jöjjenek, és a pénzt inkább Mbappéra, vagy a jobbszélre költsük.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. december 5., csütörtök 19:55

Victorioo írta:
Mickey írta: Míg ZZ az edző, sztm Isco marad.
Esetleg James-Ceba lesz kiárusítva.

Az biztos, hogy középpályán kell a mozgás, fel kellene rázni kicsit .
Szerintem Valverde berobbanásával a kp rendben, ha a norvég is jön vissza. Pogba fölös.
James-Isco-Ceba vonalból én kettőt, de akár hármat is eladnék.
CKM adott
Fede-Ödegaard?-( Isco? Pogba? Eriksen? Ruiz ? )
6 minőségi ember elég lesz , sztm. Esetleg 7 ember, ha mondjuk valaki kilóg egy kicsit más pozícióba is.
Csak az összetétel a kérdéses...Modric is kifelé megy, lassan...vagy gyorsan.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. december 5., csütörtök 19:37

Mickey írta: Míg ZZ az edző, sztm Isco marad.
Esetleg James-Ceba lesz kiárusítva.

Az biztos, hogy középpályán kell a mozgás, fel kellene rázni kicsit .
Szerintem Valverde berobbanásával a kp rendben, ha a norvég is jön vissza. Pogba fölös.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég