Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 9., hétfő 16:09

BlancoMark írta: Rodrygo az utóbbi meccseken egyre több jelét mutatta lámpaláznak, ezáltal eléggé pontatlanná is vált. Semmiféleképpen nem kezdetném pont egy Klasszikuson.
Eddig is ilyen volt, nem szabad túl nagy terhet rájuk pakolni. Az biztos, hogy a Barca ellen sokkal inkább őt kell nyomatni, mint Viniciust. Ott muszáj lesz minden lehetőséget könyörtelenül kiharcolni, kulcs passzok jelentősége elől... Arra Vini alkalmatlan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. december 9., hétfő 16:09

dzsi91 írta:Amúgy ennyi hiányzóval rákell menni az öreg zsozé féle idegenben jóaziksz taktikára. Majd hazardostul eldöntjük tavasszal :D
Nem sűrűn vált be ilyesmi Josén kívül. Gyenge a Barca védelme, szóval ha nem a szokásos 10 helyzet/gól helyzetkihasználásunk lesz, akkor bőven nyerhetünk.
Valverde-Case-Kroos
Rodrygo-Benz-Bale/Vini
kezdőt látnék a legszívesebben.
Messire meg nem kell külön embert állítani. Valverde és Case azért stabilabb védekezést adhat, mint amiket az elmúlt években láttunk.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. december 9., hétfő 15:41

Rodrygo az utóbbi meccseken egyre több jelét mutatta lámpaláznak, ezáltal eléggé pontatlanná is vált. Semmiféleképpen nem kezdetném pont egy Klasszikuson.

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. december 9., hétfő 15:27

Tuti, hogy Alba elnyomná Rodrygo-t, de emiatt nem kezdetni faszság lenne. Én feldobnám a két brazilt megint, lesz elég esélyünk kontrázni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. december 9., hétfő 15:21

Rodrygo-t ki nyomná el fizikálisan? Alba?
A Nou camp pályája jó széles, feltolt védelmük lesz, bőven lesz helye megfutni az üres területeket, nem kell annyira tartani a szoros emberfogástól vagy kontaktoktól. Én őt kezdetném, kontráknál jól jöhet. És elég fegyelmezett is, hogy védekezésben besegítsen. Az jó kis csata lenne Alba és ő közte.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. december 9., hétfő 15:08

ateeemadrid írta: Iscot én semmiképp nem kezdetném, akkor menjen a Rodrygo Benz Bale, kp az meg ugye alap. Én amúgy nagyon nem vagyok optimista, a legnagyobb patkány Hernandez Hernandez lesz a bíró, még most is tudnám sorolni miket fújt el ellenünk Clasicokon...

Rodrygot nem raknám a kezdőbe, fizikálisan nagyon gyenge még és simán elnyomják. A Barca ellen szerintem nem sokra mennénk vele. Aztán lehet rámcáfol és vág vagy hármat. :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2019. december 9., hétfő 15:07

Azért még bőven bezavarhat Casemiro esetleges sárgája a Valencia ellen. Amilyen derűsnek tűntek a jelek 2-3 hete, most annyira nem várom a meccset. Hazard ugye megsérült, Casemiro sárgáját (szerintem) sikerült eltaktikázni. Szívem szerint bedobnám a két brazilt a szélre, hátha tudnak valamit kavarni, Benzema bekotor majd egyet. Isco meccse is előttem van, forgolódás, semmi váratlan, felőrölik szépen. Bale meg..

Ettől az emberfogásos taktikától pedig kiráz a hideg előre, a Kovacicos szintén decemberi klasszikus nagyon rossz emlékeket ébreszt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. december 9., hétfő 14:56

Iscot én semmiképp nem kezdetném, akkor menjen a Rodrygo Benz Bale, kp az meg ugye alap. Én amúgy nagyon nem vagyok optimista, a legnagyobb patkány Hernandez Hernandez lesz a bíró, még most is tudnám sorolni miket fújt el ellenünk Clasicokon...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 9., hétfő 14:46

Tippemre lesz egy Isco-Bale-Benzema 3szög elől, aztán jónapot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 9., hétfő 14:27

reeed_ati írta:
Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Gago kéne ide, hisz ő is argentin, na ő megoldaná.. :mrgreen:

Valahogy ki kell venni a játékból, elérni, hogy ne jusson el hozzá a labda, ha ez nem sikerül, akkor a mostani formája alapján simán eldöntheti a meccset.
Bízom a középpályásaink remek formájában, bár attól tartok, hogy az utolsó meccsein parádézó Hazard piszkosul fog hiányozni a támadószekciónkból.
Ha Benyát kiveszik, nem érzem, hogy a két brazilban lenne elég kakaó, bár remélem rám cáfolnak..
Benyát max az eső tudja kivenni. Amúgy ennyi hiányzóval rákell menni az öreg zsozé féle idegenben jóaziksz taktikára. Majd hazardostul eldöntjük tavasszal :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. december 9., hétfő 14:25

Számomra nagy kérdés az el clasicó kapcsán még a kapuskérdés.

Az elmúlt években mindig azt éreztem, Navas akármennyire nagy kincs volt nekünk, hogy az egymás elleni meccsen, Ter stegen mindig kifogta a lehetetlent is, míg Navas jónéhány bravúr ellenére sem tűnt nekem ilyen űrkapusnak. Valahogy mindig erősebbnek éreztem a németet odaát. A tavalyi évet nem veszem alapul semmilyen szempontból a csapattal kapcsolatban.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Courtois tud e egy extra klasszis teljesítményt lehozni, bemutatni egy-két olyan védést, amit már rajta kívül senki nem hinne el, hogy kiszedi. Ez döntő lehet egy-egy Messi-Suarez tekerésnél.

Azt gondolom, hogy nagyon lejátszva egyik csapat sem lesz a pályáról (most sem), meglesznek a periódusok, valaki dominálni is fogja a középpályát (nem mi leszünk azért otthon...), úgyhogy rengeteg fog múlni nem csak a befejezések minőségén, hanem azon, hogy a kapusok mennyire tudják a lehetetlent is megfogni.

Mondjuk azért mi naggyá tehetjük megint a németet, ezt a Hazard-Bale szélsőpárost azért inkább megnézném, mint a kisbrazilokat...Mondjuk Isco nálam megint kezdene.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. december 9., hétfő 13:56

Szvsz Messi behúzza nekik.
Varom mar, hogy kiegjen/elmenjen.... :ike:
ZIDANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2746
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. december 9., hétfő 13:46

Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Gago kéne ide, hisz ő is argentin, na ő megoldaná.. :mrgreen:

Valahogy ki kell venni a játékból, elérni, hogy ne jusson el hozzá a labda, ha ez nem sikerül, akkor a mostani formája alapján simán eldöntheti a meccset.
Bízom a középpályásaink remek formájában, bár attól tartok, hogy az utolsó meccsein parádézó Hazard piszkosul fog hiányozni a támadószekciónkból.
Ha Benyát kiveszik, nem érzem, hogy a két brazilban lenne elég kakaó, bár remélem rám cáfolnak..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6621
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 9., hétfő 12:16

Valverde megoldana szerintem. :) es ha sikerulne neki, az mar fel gyozelem.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 9., hétfő 11:49

Kerlon írta:
Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Ezt eddig 3szor csináltuk. 2szer megoldotta Kovacic, 3adszorra bukta volt és Kovacic kegyvesztett lett.
Valverde vízválasztó napja :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 9., hétfő 11:43

Realista24 írta: El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Ezt eddig 3szor csináltuk. 2szer megoldotta Kovacic, 3adszorra bukta volt és Kovacic kegyvesztett lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 9., hétfő 11:41

El Clásicón megpróbálkozik ZZ azzal, hogy egy ember végig rá lesz feszülve Messire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 2., hétfő 13:24

meccs meccs meccs utazás utazás, ez elég sokat kivesz ilyen sűrűn. nem beszarás kérdése. Valencia idegenben mindig izzadós, Bilbao mindig tuskó. Brugge tét nélküli de csak félbevág egy hetet és megint utazni kell ahonnan kb nem is éri meg Madridba visszamenni mert rögtön jön az utazás Valenciába. ez az 1-1 jó félidő meg idén nem igazán működik mert 5 perc alatt leadunk meccseket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 2., hétfő 13:14

RaúlCF írta: Ebbe még iktass bele egy Brugge idegenbelit csak hogy jó legyen. Ezért írtam a bl topikban hogy ne azt nézzük kit kaphatunk a blben hanem hogy január 1.-én vezessük a tabellát utána lehet nézelődni. Piszok húzós lesz a december és Case meg Valverde totál rottyon lesz a végére, nélkülük meg láttuk milyen volt.
Aztán kit érdekel egy tét nélküli brugge meccs?

Espanyol meg a Bilbao nem túl veretes idegenben, a Valenciával mindig szívunk, a Barcelona meg Barcelona. Espanyol meg a Bilbao ellen akár 1-1 jó félidő is elég lehet.

Már megint beszarunk idő előtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 2., hétfő 12:13

Ebbe még iktass bele egy Brugge idegenbelit csak hogy jó legyen. Ezért írtam a bl topikban hogy ne azt nézzük kit kaphatunk a blben hanem hogy január 1.-én vezessük a tabellát utána lehet nézelődni. Piszok húzós lesz a december és Case meg Valverde totál rottyon lesz a végére, nélkülük meg láttuk milyen volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég