Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 16., hétfő 7:51

kierkegaard írta: igen, mert szélen játszott újfent. melyik adottsága alkalmas arra, hogy jól játsszon azon a poszton?
Ha kitesznek szélre, akkor már nem tudsz jó megoldást hozni? Mindezt a világelitjében. :salute: Egy jó beadása nem volt vagy előre passza...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 16., hétfő 7:51

kierkegaard írta: igen, mert szélen játszott újfent. melyik adottsága alkalmas arra, hogy jól játsszon azon a poszton?
És melyik adottsaga alkalmas arra, hogy továbbra is a Realban focizzon?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. december 16., hétfő 7:49

igen, mert szélen játszott újfent. melyik adottsága alkalmas arra, hogy jól játsszon azon a poszton?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 16., hétfő 7:41

kierkegaard írta: ezt a hate hullámot..:D

Még is ki a fsz gondolja azt, hogy Isco jó lenne szélen? A másik vicc amikor berakják Modric mellé aztán csodálkoznak, hogy kioltják egymást..Xabi - Modric, Lampard - Gerrard esete. Isco alapesetben jó lenne tkp szerepkörben vagy esetleg KK pozicióban, a megfelelő emberek társaságában. Viszont szerintem ő már ebbe beleszürkült. Elengedte ezt a magasabb színt dolgot. Szerintem a padot is tűrné.
Az se lenne baj, ha nem őt húzná más játékosok jelenléte, hanem ő tudna néha valami kiemelkedőt csinálni. Tegnap kiemelkedően haszontalan volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. december 16., hétfő 7:36

ezt a hate hullámot..:D

Még is ki a fsz gondolja azt, hogy Isco jó lenne szélen? A másik vicc amikor berakják Modric mellé aztán csodálkoznak, hogy kioltják egymást..Xabi - Modric, Lampard - Gerrard esete. Isco alapesetben jó lenne tkp szerepkörben vagy esetleg KK pozicióban, a megfelelő emberek társaságában. Viszont szerintem ő már ebbe beleszürkült. Elengedte ezt a magasabb színt dolgot. Szerintem a padot is tűrné.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 16., hétfő 7:14

dannen írta: mennyire nevetseges, hogy meg ilyenkor is viniciust kell szidni. :lol: mar csak azert is remelem, hogy itt marad meg sokaig, mert sok embernel annyira beakadt a lemez, hogy eszre sem veszi, hogy rodrygo semmit nem tesz hozza a jatekunkhoz jelenleg.

es termeszetesen a barca ellen vini-benz-bale kezdo KELL.
Csak tudnám miért akartok rosszat drága jó csapatunknak azzal, hogy Vinit erőltetjük. Jelenleg Vinicius sem tesz hozzá semmit se, de legalább Rodrygo alibijével nincs benne olyan veszély, hogy valami fasságot csinál, aztán majd gólt kapunk belőle. Illetve legalább bele tud rúgni a labdába, ha véletlenül olyan helyzetbe kerül.

Rodrygo meg rettentően gyámoltalan. Én nem érte a gyereket, mert van felé a bizalom, van technika, van sebesség... erre lötyög, mint Asensio fénykorában. Hiányzik belőle pont az az egy dolog, ami Vinicius Ronaldinho isten adta tehetség Zsuniorban megvan, az agilitás. Bár benne meg csak ez van.

Modricot már meccs közben is írtam, hogy rettentően megfáradt, cipeli 5 métert a labdát, közben nézeget, aztán természetesen jön egy alibi passz. Előre felé már semmi váratlant nem ad, hátra sokszor nem ér vissza. Sajnálom Lukát, de neki jövőre itt már nem szabad helyet tartani. Igazából az EB-n szépen vissza is vonulhatna, tőlünk is megkapná, ami neki jár, de még elmehet haza a Zágrebbe ellötyögni, BL is leesik neki még néha. Esetleg az Interbe szenvedni.

Isco, jó lenne a Cityre rá sózni a nyáron, vagy valamelyik angolra.

Carvajallal meg megértetni, hogy emberen keresztül nem lehet beadni.

Btw szerintem tegnap egy kedvelteli Bale-lel és utolsó meccsein teljesítő Hazarddal rúgunk nekik 3-at, de az első fél óra után belefásultunk Iscostul, Modricostul, Rodrygostul.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

tcskhun
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. december 16., hétfő 0:01

Fenoo írta: A második félidőre elfelejtettünk kijönni vagy elfáradtunk én nem tudom de ég és föld volt az elsőhöz képest. Nacho nem élete meccsét játszotta de így sérülés után és 0 perccel a lábában valahogy nem tudok rá haragudni.

Isco teljesen testidegen volt ma is. Szélre nincs minőségi játékosunk. Van két tinink akik még messze állnak az elvárttól és kérdéses, hogy valaha elérik-e egyáltalán. Nem nekik kéne még játszaniuk egy Valencia vagy Barcelona ellen de ez van. Bale olyan mint Isco, minden 10. meccse értékelhető. Nyáron távozhat de akár télen is ha igazolunk valakit. Hazard nagyon hiányzik de neki túlságosan tetszik a Sanitas vendégszeretete.

Mindezek ellenére én pozitívan várom a Barca elleni meccset. Semmivel sincsenek jobb formában mint mi. Nem értem miért ennyire negatív itt sok ember és veszi biztosra, hogy kikapunk. Azt meg végképpen nem értem, 0 ponttal vagyunk lemaradva a 16. fordulóban de sokan már a bajnokság feladásáról beszélnek.
+1 nem értem én sem,hogy miért buktuk a LaLigat :hmmm:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 15., vasárnap 23:39

Bejött, konkrétan semmit nem csinált, vagy ha csinált, azt is rosszul. Nem szokásom indokolatlanul beleallni egy játékosba, tavaly még vedtem is bőven. De mikor valakinek ilyen szinten nincs semmi gogyija vagy tudása, hogy ennyit megcsináljon egy ilyen necces szituban, azt nehogy már ne említsem meg, negatívan. Vagy ha szerinted ez rendben volt, vagy belefér, akkor nem tudok mit mondani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. december 15., vasárnap 23:31

___Samy___ írta: Én kérek elnézést, hogy egy ilyen helyzetben felmegy bennem a pumpa, mert 30 méterről képtelen beivelni a kapu elé a labdát.
Igen elnézést is kell kérned, mert ez már vicc, hogy ha nem gól egy megmozdulása, akkor az egyből említve van negatívan. Ez a hozzászólásod alapján legalább akkora bohóc vagy, mint ő.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. december 15., vasárnap 23:29

Steve írta: Szegény Nacho ma pontokba került.
Kezdetni kellett volna az előző meccsen hogy megnézzük milyen állapotban van ténx

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. december 15., vasárnap 23:26

A második félidőre elfelejtettünk kijönni vagy elfáradtunk én nem tudom de ég és föld volt az elsőhöz képest. Nacho nem élete meccsét játszotta de így sérülés után és 0 perccel a lábában valahogy nem tudok rá haragudni.

Isco teljesen testidegen volt ma is. Szélre nincs minőségi játékosunk. Van két tinink akik még messze állnak az elvárttól és kérdéses, hogy valaha elérik-e egyáltalán. Nem nekik kéne még játszaniuk egy Valencia vagy Barcelona ellen de ez van. Bale olyan mint Isco, minden 10. meccse értékelhető. Nyáron távozhat de akár télen is ha igazolunk valakit. Hazard nagyon hiányzik de neki túlságosan tetszik a Sanitas vendégszeretete.

Mindezek ellenére én pozitívan várom a Barca elleni meccset. Semmivel sincsenek jobb formában mint mi. Nem értem miért ennyire negatív itt sok ember és veszi biztosra, hogy kikapunk. Azt meg végképpen nem értem, 0 ponttal vagyunk lemaradva a 16. fordulóban de sokan már a bajnokság feladásáról beszélnek.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 15., vasárnap 23:23

Én kérek elnézést, hogy egy ilyen helyzetben felmegy bennem a pumpa, mert 30 méterről képtelen beivelni a kapu elé a labdát.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 15., vasárnap 23:11

Hiába mondja a francia, hogy csakis erre a meccsre gondoltak, de szerintem a játékosok fejében már ott volt a Barca elleni meccs. Az első fél órában le kellett volna zárnunk, így csak szépen hoztuk vissza a Valenciát. Ok meg köszönték szépen, el is hitték, hogy lehet keresnivalójuk.

TBO egyértelműen a meccs embere, nem csak a meccs végi jelenetnel, de tobb nagy bravúrja is volt, ami tartotta a csapatot. Ilyen kell több tőle.

Carvajal borzasztó agyatlanul tolta, Barca ellen ez nagyon nem lesz így rendben. Isco nulla, nem is értem, Rodrygot pedig már mondtam, több kell tőle 1vs1-ben.

Ramos meg Varane egyébként nagyon tanár volt ma hátul. Egy rossz megmozdulasuk volt, mikor a belga védett, de amúgy ez rendben volt.

Valverde dinamikája hiányzott a vonalak mögött, nagy kar, hogy Casemiro nem játszhatott.

Vinicius meg...a 94. percben 30 méterre a kaputól az egyetlen előtte lévő embert fejbe rugja. Bohóc az emberünk. De legalább nem fogunk bukni rajta, van már akkora reklamerteke a tohonya fejének.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 15., vasárnap 23:07

Sajnos Bale beigazolta a félelmemet: nagyon kevés munkát tesz le a gyepre. Nem kezdetném a Barca ellen. Sajnos Ruszó Rodrygo semmi veszélyt, váratlant nem jelent az ellenfélre, de legalább a védekezés részét becsülettel megoldja. Bale bejött és Soler egyből tök üresen érkezett a kapu elé. Ugyan ez lenne a helyzet a Barca ellen is, ahol a bal hátvéd nagy hangsúlyt szokott kapni a támadásokban. Nálam menne a Vini-Karim-Rodrygo hármas.
Fede nagyszerűen megoldotta Casemiro pótlását.
Nagy hiba volt ZZ részéről Nacho játszatása. Bár nem látunk a színfalak mögé, de én biztosan Militao jobb és Carvajal bal széllel oldottam volna meg a mait. Ezért is lesz jövőre óriási erősítés Hakimi (aki remélem egyenesen a kezdőbe érkezik).

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 15., vasárnap 23:05

Kicsit az az érzésem, hogy beáldoztuk ezt a meccset, hogy a Barca ellen mindenki pihentetve legyen, aki rászorul.

Jól megxopattak minket a katalánok, mert most csak erre a meccsre kellett volna fókuszálni és Bélával, meg Casemiroval megvertük volna őket.

Megértem Zidanet és a kezdőjét, de ez ma csak erre volt elég.


Szegény Nacho ma pontokba került. Nem volt használjató megmozdulása és egész meccsen ott volt, hogy büntetve lesz egy hibája.


Courtois ma nagy meccset hozott. Pontokat mentett.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3882
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 15., vasárnap 23:04

kumna gyámoltalan volt ez a mai.
Rodrygonak tököt kell növesztenie, ha egyáltalán csere ember szeretne lenni Madridban. volt az elején egy megindulása, azt leszámítva előre kevés volt. de legalább védekezni visszajárt.
Iscot jó lenne elfelejteni... ennél a 0 perces Brahim is többet adna a csapatnak.
Nachot sajnálom, szerencsétlenkedett egész este. ő még mindig a tavalyi szr formában nyomja.
Carvajal és a beadásai :x

Varane, Valverde, Kroos, Benzema lógott ki felfelé.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. december 15., vasárnap 22:56

Nem bírja az én szervezetem már ezt a stresszt

Tbo nagy volt, mind a mentésnél, mind a fejesnél. :salute:

Varane tanár. Kak.

Isco meg hulladék.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. december 15., vasárnap 22:56

Minimum az iksz megérdemelt volt. Iszonyúan kellett ez a gól. Őrjöngtem a tv előtt.

Piszkosul hiányzik egy olyan játékos, aki be tudja rúgni a helyzeteket még Benzema mellett. Az első félidőben legalább 2-vel kellett volna menni.

Kicsit fáradtnak tűnt, pontatlan volt a csapat. Szerdára remélem még kihajtják magukat a Bilbao és a bejglizések előtt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. december 15., vasárnap 22:56

Mekkora poén lett volna a Courtois fejes. :lol: :lol:

Ettől függetlenül megint csalódottak lehetünk, nagyon kíváncsi lennék arra a statisztikára hányszor használtuk ki a barca botlását, amikor előzhettünk vagy zárkózhattunk volna rájuk. Erős a gyanúm, hogy 10-ből nyolcszor nem sikerült ez. Amíg nekik van egy messiük, aki a zsenijének köszönhetően a legnagyobb szarból is kirántja őket, addig ez nehéz lesz. Benzema mellé nem tudnak felnőni a támadók, Hazardal kb. nem lehet számolni, a többi nullás liszt.

Kíváncsian várom a clasicót, a középpálya adott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2019. december 15., vasárnap 22:58-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

tcskhun
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. december 15., vasárnap 22:56

Megküzdöttek érte megérdemelték :agree:
A sok károgonak meg jó ejt.... fgy a fél csapat!
Nézzetek magatokba :hmmm: :-*


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég