Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. december 18., szerda 22:00

Csabi írta: nem volt rossz. hiányérzet van, de az elmúlt évekbők kiindulva, ahol jól játszottunk majd szoptunk, inkább akkor legyen ez.

messit lekaptuk mint a szart, cserébe ők benzemát ugyanúgy.
Szerintem mi jobban lekaptuk Messit, mint ők Benzema-t. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen szisztéma hatásos lehet. Kár, hogy elől elfogyott a kraft. Szerintem Marceloval kikaptunk volna.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 18., szerda 21:59

-jobbak voltunk
-lassan jöhet az az időszak amikor Modric Kroost fogja váltani és nem Valverdet
-Bale és a két brazilunk ha nem fog javulni akkor az ilyen meccseket nem tudjuk megnyerni

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. december 18., szerda 21:59

Ma hazard bale helyen nagyon elt volna szerintem.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. december 18., szerda 21:57

nem volt rossz. hiányérzet van, de az elmúlt évekbők kiindulva, ahol jól játszottunk majd szoptunk, inkább akkor legyen ez.

messit lekaptuk mint a szart, cserébe ők benzemát ugyanúgy.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. december 16., hétfő 18:41

kiserik írta: Brahim meg nem szint egyelőre.
nem biztos, hogy rosszabb lenne mint a brazilok ha megkapná a bizalmat
majd talán jövőre :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. december 16., hétfő 18:38

R. Carlos írta: Szegény Nacho. Kerek 2,5 hónap után bedobták a mélyvízbe.
Espanyol ellen be kellett volna cserélni
ez így túl merész volt Zizutól :hmmm:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 16., hétfő 13:35

Anthony írta: Mind a két brazil összefossa magát a pályán. Ez az első pár meccsen érthető, de egy idő után már gáz.
A Barca ellen akkor hogy lesz? Pelenkával küldik fel őket? Remélem egyik sem fog játszani, mert így nem lehet.
Akkor ki fog? Nincs más szélsőnk. Hazard, Asensio, LV rokkant, Bale semmit nem csinál (sajnos nem is védekezik, ami a Barca ellen elég nagy gond), Brahim meg nem szint egyelőre. Szélsők nélkül meg lassúak vagyunk, mint egy nyugger klub. Balra megy Vini, jobbra meg vagy a Ruszó gyerek (már ha addigra kipihenni a zikszfaktort, mert tegnap is látszott rajta a buli :mrgreen: ) vagy Bale, de akkor Alba nagyon fog élni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 16., hétfő 11:38

Hat Vinicius utan Rodrygonal is eljott a visszaeses. Az egesz tamado reszleg rossz volt, de en nem sok olyan hekyzetre emlekszem amikor sikerult megvernie a vedojet es utana ertelmesen megjatszani a tarsakat. Az a baj h Baletol sem latni sokkal tobbet. Abban bizom h Casemiro jatekaval a kicsit nagasabbra huzodo Kroos es Valverde majd megteremtik a kulonbseget

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 16., hétfő 10:26

Mind a két brazil összefossa magát a pályán. Ez az első pár meccsen érthető, de egy idő után már gáz.
A Barca ellen akkor hogy lesz? Pelenkával küldik fel őket? Remélem egyik sem fog játszani, mert így nem lehet.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. december 16., hétfő 10:22

Tegnap nagyon kivoltam akadva Carvajalra.
Mondja már el valaki,hogy hogy van az,hogy tudom hogy hétvégén Valencia ellen nagyon nagy meccs lesz és erre lehezok egy olyan egy szar teljesítményt hogy azt nem lehet értékelni.
Agyatlanul szaladgált a pályán,akit ért lerúgott,elől 1 darab!!! jó megoldása nem volt.
A másik meg Isco volt,de rajta mondjuk nem leppődik meg az ember,bár ha a PSG elleni meccsét nézem akkor szintén nem értem hogy hogy van nála is ez a dolog.
Modric sajnos már kikopott,bár cserének több mint tökéletes.

Olyan volt ez a meccs nekem mintha tartalékoltak volna már vagy nem is tudom...
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 16., hétfő 10:16

Itt is visszajött a másik topikból a téma. Tegnap is durván elfért volna egy Pogba középen. Kroos-Modric egyszerre nem lehet a pályán ez még megspékelve Iscoval és egy tompa csapattal. Kellenek emberek. Hakimit vissza kell hozni és nyomtatni, ha Jovic nem kell Zznek akkor valaki más. Szélső csere vagy kezdő és akkor a brazilok a cserék. Ha mély a keretünk egy ilyen meccs nem okoz gondot.

Tbo meg hatalmasakat fogott és utána az a fejes :D kár hogy nem ment be. Igazi csattanó lett volna de így se rossz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 16., hétfő 10:01

ziro4vr írta:

Vino: lehet hogy szidni is hype, de kimagyarázni is hype hogy aktív meg veszélyes meg stb. Az biztos, hogy készülni nem lehet ellene, mert a döntés előtti 0.3 másodpercben még ő sem tudja mi a tosz lesz. Lehet az utcán egy 4v4ben ez előny de a profi futballban nem. Házat vehetsz egy focistának, fogsort is, fogszabályzót is, agyat nem. Szerintem más próbálkozzon ezzel, nem szeretetotthon vagyunk.
Ezt csak ki szeretném emelni. :D Pont ezt csinálja Vini, mintha a grundon lenne és tét nélkül szórakoztatni akarja saját magát, aztán vagy besül vagy nem. Inkább besül, teljesen megbízhatatlan és sajnos nem is annyira fegyelmezett vagy érett, mint Rodrygo, hogy bemerd rakni. Ezért lett kimaradó is az elmúlt időszakban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. december 16., hétfő 9:28

kiserik írta: Isco: a védekezés felemésztette az energiáit. Sajna a testi adottságai ennyit adnak. Próbálkozott, de láttuk kontránál, hogy hiába fut, akár, hajt, nem nagyon halad.
Rodrygo: aki látta brazíliában, annak nem meglepő a játéka. Már tavaly írtam, hogy egy fizikailag gyengébb, de picit gyorsabb Asensio. Van, akinek ez bejön, nem szórja el a labdákat, ""okosan"" játszik, van akinek nem, kevés vállalkozás, átütőerő hiánya. Én nem ilyen támadókat akarok a csapatban. Ezért tetszik jobban Vini. Megy, megy, megy (néha a falnak is), próbálkozik, agilis, néha focista benyomását is kelti. Persze sokszor veszít labdát, de sokszor nyer párharcot. Ki a jobb? Aki nem vállalja fel a párharcokat és így nem veszít labdát, vagy aki bátran belemegy a párharcokba és néha elveszíti azokat támadóként. Ott van Hazard. A PL-ben rengeteg labdát veszített, de még több párharcot megnyert.
Semmi párhuzamot nem látok Rodrygo és Asensio között. Rodrygo többet robotol, védekezik és okosan játszik. Asensio vagy hátbarúgja az ellenfelet mert 5ből 4szer beadni akar, hátrafele passzol vagy megküldi a balossal és örülünk.
Számomra még az utóbbi pár gyengébb méccsel is Rodrygo még mindig Vini előtt van.

Isco sokat mozog, vezeti a labdát 5-6 métert aztán a legkönnyebb opciót választva lepasszolja. Nem rossz, de ha egy középcsapatnál jobb az ellenfél, akkor már kevés. Régen nekiment a védőknek, kiugratott és még a kapuig is ellátott. Azt az Iscot kedveltem, ezt már eladnám.

Szegény Nachora meg lehet mondani, hogy csak most lett bedobva, de mind tudjuk, hogy már tavaly az utolsó jópár meccsen is hasonló szinten volt.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. december 16., hétfő 8:56

Szegény Nacho. Kerek 2,5 hónap után bedobták a mélyvízbe. Nagyon csípem a srácot meg én is őt akartam látni a baloson, de így utólag okosabb már az ember. Mendynek jó alapos fejmosás járna azért, amit tett.

Kicsit úgy érzem beáldoztuk ezt a meccset a Clasícó miatt.

Kicsit előretekintve...

A kezdőm a Barca ellen:
Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Mendy - Valverde, Casemiro, Kroos - Rodrygo, Benzema, Vinícius.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 16., hétfő 8:47

Sok gond van itt azért, látszik hogy kevesebbet járok már ide. :mrgreen:

Rodrygo: behatároltak a képességei, soha nem lesz egy Hazard képességű csóka, de kellő önbizalommal meg belefektetett munkával szerintem egy nagyot melózó, gólérzékeny faszit lehet belőle csinálni, mint a korai Barcában a Pedro gyerek, csak kevésbé ügyetlen és idegesítő arcú. Egy keretben aranyat érhet egy ilyen kiegészítő fazon.

Vino: lehet hogy szidni is hype, de kimagyarázni is hype hogy aktív meg veszélyes meg stb. Az biztos, hogy készülni nem lehet ellene, mert a döntés előtti 0.3 másodpercben még ő sem tudja mi a tosz lesz. Lehet az utcán egy 4v4ben ez előny de a profi futballban nem. Házat vehetsz egy focistának, fogsort is, fogszabályzót is, agyat nem. Szerintem más próbálkozzon ezzel, nem szeretetotthon vagyunk.

Isco: nekem hatalmas bajom nincs vele, pengés tipikus spanyol arc, de lejárt lemez mint a take that és a fizikai kondíciói (ala Mocsai professzor) is behatároltak. Szerintem még mindig el lehet passzolni jó áron, ha lehet egy Ödegardunk én elengedném őt, ha nagyon akar maradhat, Modric úgyis elmegy, kis dózisban elférnek a keretben a hozzá hasonlók.

Nachot meg azért ne egy Valencia ellen tegyük már be először, engem zavar hogy Militao alul van foglalkoztatva. Szerintem kurva jó lehet az a tag.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 16., hétfő 8:31

Isco: a védekezés felemésztette az energiáit. Sajna a testi adottságai ennyit adnak. Próbálkozott, de láttuk kontránál, hogy hiába fut, akár, hajt, nem nagyon halad.
Rodrygo: aki látta brazíliában, annak nem meglepő a játéka. Már tavaly írtam, hogy egy fizikailag gyengébb, de picit gyorsabb Asensio. Van, akinek ez bejön, nem szórja el a labdákat, ""okosan"" játszik, van akinek nem, kevés vállalkozás, átütőerő hiánya. Én nem ilyen támadókat akarok a csapatban. Ezért tetszik jobban Vini. Megy, megy, megy (néha a falnak is), próbálkozik, agilis, néha focista benyomását is kelti. Persze sokszor veszít labdát, de sokszor nyer párharcot. Ki a jobb? Aki nem vállalja fel a párharcokat és így nem veszít labdát, vagy aki bátran belemegy a párharcokba és néha elveszíti azokat támadóként. Ott van Hazard. A PL-ben rengeteg labdát veszített, de még több párharcot megnyert.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. december 16., hétfő 8:30

Semmi köze a posztjának ahhoz, hogy szánalmasan gyenge. A középpályán, ahol van hely eltotyog magának, aztán ad egy visszapasszt. Ahogy a támadóharmadban, illetve az ellenfél tizenhatosának előterében hozzá kerül a labda (és több a védő) jön a hiba. Több labdát elszórt, de legjobb esetben is épphogy megtartotta és visszapassz. Nem is emlékszem nagyon előre irányuló passzra tőle.

A sprintjei legalább komikusak, de ezért ne tartsuk a pályán...

Azt nem tudom, hogy van-e egyáltalán aki még érdeklődik iránta, nem nagyon olvasok híreket. Remélem nem egy Bale lesz megint, aki a kutyának nem kell. Nyáron el kell tüntetni Madridból.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 16., hétfő 8:08

Egyébként Isco full kötetlen poszton tolta, nem csak a szélén. Sokszor talán ez is volt a baj, mert Kroos/Modric mindig feljebb lépett, Karim visszább, és Isconak gyakorlatilag nem volt helye. Utána kezdett el szelen kolbaszolni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 16., hétfő 7:56

Ja és mondtam hogy a tegnapit kellett volna megnyerni, és nem biztonsági játékot tolni. 2 pont előny ideális lett volna, vereség esetén is csak mínusz egy. Na mindegy.

ZZknows. Bízok benne vakon a végsőkig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 16., hétfő 7:53

kierkegaard írta: ezt a hate hullámot..:D

Még is ki a fsz gondolja azt, hogy Isco jó lenne szélen? A másik vicc amikor berakják Modric mellé aztán csodálkoznak, hogy kioltják egymást..Xabi - Modric, Lampard - Gerrard esete. Isco alapesetben jó lenne tkp szerepkörben vagy esetleg KK pozicióban, a megfelelő emberek társaságában. Viszont szerintem ő már ebbe beleszürkült. Elengedte ezt a magasabb színt dolgot. Szerintem a padot is tűrné.
Javíts ki, de a Malagaban nem a szélén varázsolt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég