Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 10:36

___Samy___ írta: Szerintem meg az offenzív focihoz egyszerűen buta. Talán majd ha nem csak annyi lesz a támadó játékunk, hogy beadogatunk, akkor lehet majd hasznát venni, de addig örüljünk, hogy van egy ilyen fizikumú balbekkunk, akinek nem szokása fent ragadni.
Az a baja szerintem, hogy a Lyonban inkább gyors ellentámadásokra játszottak, mint labdabirtoklós focira, magyarán ott érkezhetett lendületből. Itt meg ugye sokszor türelmi játék megy, apró beindulásokkal és jó ritmus váltásokkal. Ebben verhetetlen Marcelo, de Mendy meg nem ehhez szokott. Szerintem idővel ügyesebb, merészebb lesz támadásban is. Ahogy írtam, Marcelo karrierje se kezdődött itt egyszerűen.

Mendynél legalább nem kell félnünk, hátul beton, támadásokat segíti ahogy tudja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. december 19., csütörtök 10:34

marcelo ha kezd szerintem húzósabb lett volna, nagyon tetszik mendy egy állat, első classicoja volt azert ne felejtsuk. marcelohoz meg kár hasonlítani, a francia meg old school style

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 19., csütörtök 10:32

Szerintem meg az offenzív focihoz egyszerűen buta. Talán majd ha nem csak annyi lesz a támadó játékunk, hogy beadogatunk, akkor lehet majd hasznát venni, de addig örüljünk, hogy van egy ilyen fizikumú balbekkunk, akinek nem szokása fent ragadni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. december 19., csütörtök 8:38

Nekem tetszik.
Marcelonál mindig az volt a gond, hogy felment a támadással, aztán amikor elvesztettük a labdát, akkor a helyéről kaptuk a gólokat, mert nem ért vissza.
Mendynél ilyeneket még nem nagyon láttam, mindig odaér. Valószínűleg soha nem fogja a pöcsén pörgetni a labdát, mint Marci, de sztem idővel az előrejátéka is fejlődni fog.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 19., csütörtök 8:34

RaúlCF írta: még türelmi időben van de egyenlőre nem is az összhang hiánya az érdekes hanem egyszerűen buta és olyan technikai hiányosságai vannak amik elképesztőek ezen a szinten. védekezésben mondjuk oké szint eddig de nem kiemelkedő támadásban zéró. nyáron se érte meg az árát és egyenlőre nem mutatja hogy megérné. de még türelem van. egy ideig.
Nem ertem, hogy lehet ennyire eltero velemenyen valaki, neha meglepodok, mintha nem ugyanarrol a jatekosrol beszelnenk. No offense, csak erdekes, hogy ennyire kulonbozhet egy-egy jatekosrol a velemeny.
Szerintem vedekezesben brutal a gyerek, elkepesztoen gyors, tamadni viszont nehezebb, epp ezert ehhez meg kell ido, osszeszokottsag, rutin, es a donteshozataloknal hidegver. Szerintem tegnap nagyon izgult, olykor dekoncentralt volt, ebbol volt is egy ket labdaeladas.
Osszessegeben jar a pacsi, Marcelot potolni nem kis feladat. Magas a lec.
:goat:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 19., csütörtök 8:16

egy balbunkónál az elsődleges megítélési szempont nem az kellene legyen, hogy támadásban mennyit ad hozzá a csapathoz. hanem, hogy hátul ne tudjanak átmenni rajta.
persze létfontosságú, hogy hasznos legyen elől is. de Marcelo egy külön kaszt ezen a poszton.

Mendy tanár hátul, bitang erős és bitang gyors.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. december 19., csütörtök 7:31

KAG írta: Sztem egy prime marceloval amugy behúztuk volna a meccset.
Mendy vedekezsben nem volt rossz, de előrefelé meg rettenet mod nem erzi a tobbueket es a vegere el is fáradt mentalisan & fizikálisan egyaránt.

Carvajalt meg remelem következő szezontól fokozatosan szorítja ki Hakimi majd.
Szerintem ez nem teljesen igaz. Hazardal eleg jol osszeszoktak mar sajnos a belga kiesett erre a meccsre. Jol csinaljak a valtasokat ketten, Hazard mozog a labdaval es Mendy jol valt ritmust Hazard moge.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. december 19., csütörtök 7:29

Csak az a baj vele, hogy tamadasban is Marcelohoz viszonyitjak sokan. Marcelotol az eletben nem pattant el a labda atvetelnel es ez szemet szúr konnyen barkinek. Ugyanakkor ezt majd kinovi, mert szerintem is tulizgulja. Kurva jo a srác, nem Marcelo elorejatekahoz kell hasonlítani, mert lehetséges nem hogy nálunk, a vilagra nem születik mostanaban meg egy akkora tehetség arra a posztra mint ő volt.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 19., csütörtök 7:24

nem értem a károgókat.
védekezésben megveszi kilóra Marcelot. állat sprinteket nyomott le tegnap is. felröhögtem, mikor 1 méter hátrányból lefutotta Semedot.

a támadásokat meg túlizgulja. ott fejlődnie kell. kapkod és az esetek többségében rossz megoldást hoz. ezt kinövi majd.


én imádom Marcelot, de a nagy meccseken mindig Mendy játszana.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. december 18., szerda 23:52

RaúlCF írta:védekezésben mondjuk oké szint eddig de nem kiemelkedő
Hogy lehetne kiemelkedőbb? Élő ember nem megy el az oldalán
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 18., szerda 23:48

még türelmi időben van de egyenlőre nem is az összhang hiánya az érdekes hanem egyszerűen buta és olyan technikai hiányosságai vannak amik elképesztőek ezen a szinten. védekezésben mondjuk oké szint eddig de nem kiemelkedő támadásban zéró. nyáron se érte meg az árát és egyenlőre nem mutatja hogy megérné. de még türelem van. egy ideig.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 18., szerda 23:41

Marcelo sem egybol lett teljesen top jatekos es azt a tamado minoseget nem lehet potolni jelenleg, viszont Mendy kello biztonsagot adhat majd Hazardnak és még a felfutásai sokat fognak érni, amint lesz összhang és megfelelő tapasztalat vagy rutin.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. december 18., szerda 23:28

Azért Marcelo is összeszedte magát idénre. Annyira nem 0 mint tavaly, előrefele meg nagy plusz még mindig valóban. Sztem ideális a rotáció így, kisebb meccseken, lazább támadósorok ellen mehet Marci, rangadókon ahol a stabilitás az első Mendy kell ez egyértelmű. Betonstabil, megfutni senki nem tudja, Semedot aki elég nagy sprinter kirakta az oldalvonalon túlra a francba ahogy kell. Párszor jól meghúzta elől is, de beadni mondjuk nem tud, az tény, :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 18., szerda 23:15

Szerintem pedig Marcelo nagyon felsült volna.

Nem szabad őt már csak kiscsapatok elken berakni, oktatni.

A rutinja, labdakezelése, pályán való látása arnyat ér.

Viszont én Mendyt nyomatnám, amennyit csak lehet, hogy belendüljön. A gyorsasága és a stabil védekezése nagyon kell.

Marcelo sajnos, sajnos! egy veszély már.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. december 18., szerda 23:13

Összességében nem lenne rossz. De valaki nem nézett egy statisztikát előző szezonokról, hogy milyen arányban ülnek a beadásai? Valami katasztrófa a csóka belőlük.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. december 18., szerda 23:09

Ma pont jó lett volna Marcelo mert nem volt széljátéka a barcának, Grízes erősen felejthető kategória ott.
Viszont pl. a City ellen akik tele vannak piszokgyors szélsővel egyértelműen Mendy kell majd.
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. december 18., szerda 23:01

Szerintem meg simán jó volt.
Nekem nagyon tetszett.Betonstabil hátul még akkor is ha vannak neki még hibái.
Támadásba meg majd belejön.
Én elégedett vagyok vele meg mindenkivel.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. december 18., szerda 22:37

Huhh, hát remelem rám cáfol, de ez a jatek egy Real Madridba nagyon kevés. Főleg tamásban gyenge, nem ehhez vagyunk szokva ...Borzasztóan ügyetlen, a beadásairól meg értelmetlen beszelni, ember kozelbe nem mentek.
Védekezésben is azert tűnik extrának, mert van sebessege, es nem lusta vissza futni, emellett a hosszú lábaival oda tud kalimpálni többnyire.
Marcelo ota egy ertelmes szelso hátvédet nem tudtunk venni.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. november 25., hétfő 6:40

Így kell fejlődni a múltkori blama után, védekezésben és beadásokban is ég és a föld ahhoz képest amit a múltkor láttunk tőle, így tovább. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. november 24., vasárnap 16:33

Szerintem a baloldalunk Hazard-Mendy kettos nagyon eros lesz. Jelenleg is jok, de ennel meg jobbak lesznek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég