Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 18., szerda 23:48

még türelmi időben van de egyenlőre nem is az összhang hiánya az érdekes hanem egyszerűen buta és olyan technikai hiányosságai vannak amik elképesztőek ezen a szinten. védekezésben mondjuk oké szint eddig de nem kiemelkedő támadásban zéró. nyáron se érte meg az árát és egyenlőre nem mutatja hogy megérné. de még türelem van. egy ideig.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 18., szerda 23:41

Marcelo sem egybol lett teljesen top jatekos es azt a tamado minoseget nem lehet potolni jelenleg, viszont Mendy kello biztonsagot adhat majd Hazardnak és még a felfutásai sokat fognak érni, amint lesz összhang és megfelelő tapasztalat vagy rutin.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. december 18., szerda 23:28

Azért Marcelo is összeszedte magát idénre. Annyira nem 0 mint tavaly, előrefele meg nagy plusz még mindig valóban. Sztem ideális a rotáció így, kisebb meccseken, lazább támadósorok ellen mehet Marci, rangadókon ahol a stabilitás az első Mendy kell ez egyértelmű. Betonstabil, megfutni senki nem tudja, Semedot aki elég nagy sprinter kirakta az oldalvonalon túlra a francba ahogy kell. Párszor jól meghúzta elől is, de beadni mondjuk nem tud, az tény, :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 18., szerda 23:15

Szerintem pedig Marcelo nagyon felsült volna.

Nem szabad őt már csak kiscsapatok elken berakni, oktatni.

A rutinja, labdakezelése, pályán való látása arnyat ér.

Viszont én Mendyt nyomatnám, amennyit csak lehet, hogy belendüljön. A gyorsasága és a stabil védekezése nagyon kell.

Marcelo sajnos, sajnos! egy veszély már.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. december 18., szerda 23:13

Összességében nem lenne rossz. De valaki nem nézett egy statisztikát előző szezonokról, hogy milyen arányban ülnek a beadásai? Valami katasztrófa a csóka belőlük.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. december 18., szerda 23:09

Ma pont jó lett volna Marcelo mert nem volt széljátéka a barcának, Grízes erősen felejthető kategória ott.
Viszont pl. a City ellen akik tele vannak piszokgyors szélsővel egyértelműen Mendy kell majd.
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. december 18., szerda 23:01

Szerintem meg simán jó volt.
Nekem nagyon tetszett.Betonstabil hátul még akkor is ha vannak neki még hibái.
Támadásba meg majd belejön.
Én elégedett vagyok vele meg mindenkivel.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. december 18., szerda 22:37

Huhh, hát remelem rám cáfol, de ez a jatek egy Real Madridba nagyon kevés. Főleg tamásban gyenge, nem ehhez vagyunk szokva ...Borzasztóan ügyetlen, a beadásairól meg értelmetlen beszelni, ember kozelbe nem mentek.
Védekezésben is azert tűnik extrának, mert van sebessege, es nem lusta vissza futni, emellett a hosszú lábaival oda tud kalimpálni többnyire.
Marcelo ota egy ertelmes szelso hátvédet nem tudtunk venni.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. november 25., hétfő 6:40

Így kell fejlődni a múltkori blama után, védekezésben és beadásokban is ég és a föld ahhoz képest amit a múltkor láttunk tőle, így tovább. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. november 24., vasárnap 16:33

Szerintem a baloldalunk Hazard-Mendy kettos nagyon eros lesz. Jelenleg is jok, de ennel meg jobbak lesznek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 24., vasárnap 16:29

Fenoo írta: Védekezésben nagyon jó viszont a támadásoknál eddig kevés szerintem.
Tegnap sokkal jobb volt előre mint korábban. Jó lesz sztem nagyon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 24., vasárnap 16:28

Védekezésben nagyon jó viszont a támadásoknál eddig kevés szerintem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 24., vasárnap 16:23

Nekem is tetszik, de még idegenen mozog a csapatban. Az biztos, hogy lehet rá számítani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 24., vasárnap 16:14

Ide senki semmit? Sztem parádé volt emberünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 3., vasárnap 10:11

Torquemada írta: Én sem bántanám most egyébként, pedig harmatgyenge volt. A baj az volt, hogy Marcelot akartak játszatni vele. Előre meg minden meccsen gyenge volt eddig is. A védekező feladatokat viszont maximálisan meg tudja oldani. Ezzel most sem volt gond, inkább az első félidőben dolgoztatták meg. Utólag könnyű, de most kellett volna inkább Marcelo, mivel betömörülő, sok védővel felálló ellenfelünk volt, ezt a brazil jobban tudta volna bontani. Egyébként én sem értem, Reguilónnal mi volt a gond, clásicotól kezdve mindenhol megállta a helyét Solari keze alatt. Vissza kell hozni, és bár nagyon fáj, de Marcitól meg kell válni, és egy Mendy-Reguilónnal nekifutni a következő szezonnak. Nem lenne az rossz.
Szerintem előre sem lesz gond, de nem úgy, hogy havonta berakod játszani egyszer. Kellenek neki a meccsek, van sebessége az látszik, megmeri húzni, csak hát ha valaki nincs meccsben akkor az pont így néz ki

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 2., szombat 23:50

wxyz írta:
numberone1 írta: Azert az, h Regunak ez a plafon...hat ez kb. az szint mint amikor Hazard csak forgolodik.... :ike:
Egyetértek, teljesen ugyanaz. Hazard leigazolásával kapcsolatban bejött minden amit írtam.
Hallod, te élvezed ha rosszul megy a Realnak és a Real játékosoknak?!


Remélem Hazard beilleszkedik és hasznos tagja lesz a Realnak, neked pedig nem lesz itt lehetőséged magyarázkodni, mert már az nso-n fogod tudni csak hergelni a népet. Oda való ez.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. november 2., szombat 23:40

Én sem bántanám most egyébként, pedig harmatgyenge volt. A baj az volt, hogy Marcelot akartak játszatni vele. Előre meg minden meccsen gyenge volt eddig is. A védekező feladatokat viszont maximálisan meg tudja oldani. Ezzel most sem volt gond, inkább az első félidőben dolgoztatták meg. Utólag könnyű, de most kellett volna inkább Marcelo, mivel betömörülő, sok védővel felálló ellenfelünk volt, ezt a brazil jobban tudta volna bontani. Egyébként én sem értem, Reguilónnal mi volt a gond, clásicotól kezdve mindenhol megállta a helyét Solari keze alatt. Vissza kell hozni, és bár nagyon fáj, de Marcitól meg kell válni, és egy Mendy-Reguilónnal nekifutni a következő szezonnak. Nem lenne az rossz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 2., szombat 23:38

numberone1 írta: Azert az, h Regunak ez a plafon...hat ez kb. az szint mint amikor Hazard csak forgolodik.... :ike:
Egyetértek, teljesen ugyanaz. Hazard leigazolásával kapcsolatban bejött minden amit írtam.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. november 2., szombat 23:30

Ettol csak jobb lesz Mendy ebben en is biztos vagyok. Eloszor ha tobbet jatszatjak egyutt Hazardal, talan jobban osszeszokhatnak. Azert az, h Regunak ez a plafon...hat ez kb. az szint mint amikor Hazard csak forgolodik.... :ike:
Regunak ennel jobb meccsei voltak, de Mendynek is ennel jobb meccsei lesznek.
Egyebkent vissza kell hozni Regut, h lassuk oket egyutt es versenyeztessuk meg oket.
Hakimit szinten, mert Carvajalnak is kell egy eros konkurencia. Egyebkent ma jobbbekk sem volt jobb mint a bal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 2., szombat 23:28

Szerintem felesleges a tényleges tudását a mai meccs miatt megítélni/elítélni.

Voltak fasza meccsei. Igenis jó dolgokat is produkált Real mezben is, de a mai egy ultra szar meccs volt. Vinicius szintet hozott. Beadások totál nem emberhez, esett-kelt.


Szerintem lapozni kell simán és a következő meccsen fókuszálva, rendesen tolni. Sokkal-sokkal több van szerintem benne, mint amit ma láttunk. Egy rossz meccse mindenkinek lehet. Ha tartósan ez lenne, akkor lehet szidni sztem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég