Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. december 19., csütörtök 13:58

SW9

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem nem tetszett. A történettel magával nem volt bajom viszont a körítés...Sokszor az volt az érzésem, hogy minden második mondatra poént akartak írni. Egyenként nem volt bajom a poénokkal, sőt 1-2 nagyon is ült viszont ezt is túltolták. Az új erőképességekkel se volt bajom sőt tetszettek is de ezt a gyógyításos dolgot is túltolták egy kicsit.

Ez a film a kármentésről szólt ami nagyon látszott rajta sajnos, mintha ebbe az egy filmbe akarnának belesűríteni 2-3 filmet ezért néhol kapkodós volt az egész. Televolt fölösleges gagyi monumentális pillanatnak szánt résszel.

1-2 jelentnél fogtam a fejem, hogy hogy lehet ekkora hülyeséget kitalálni. Például a végén amikor leszálltak egy csapathordozóval a hajóra és "lovakkal" kezdtek el támadni, hogy felrobbantsák a hajó tetején lévő adótornyot.

Sajnálom ezt az egész új trilógiát mert maga a sztori szerintem jó lett volna csak Disneyt jobban érdekelte merchandise mint hogy egy jó filmet csináljanak. Talán az is benne van, hogy inkább a fiatalabb generációt akarták megfogni vele de így csak egy poénkodós cukiskodós valami lett az egész ami nyomokban star warst tartalmazhat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 13:07

csababarca írta: na mi van sw fanok?
volt valaki moziban tegnap a meccs helyett? :mrgreen:

sok mindenről nem maradtam le, hogy a mozit választottam.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szódával elment, igazából voltak benne jó dolgok, de már azzal, hogy eldöntötték Palpi visszahozását, és ki is hirdették a trailerekben, így már csak ilyen fajta kifutása lehetett a résznek. kár érte, mármint az egész trilógiáért.
imádom a starwarst, de ez az új trilógia nekem nem adja vissza a feelinget. nincs borzongás, max a zenéiben.
ezen gondolkoztam az autóban ülve hazafelé, hogy jó-jó volt, meg minden. mégse akkora élmény mint a régi filmek, ideértve az előzményeket is.

az tetszett, pedig szerintem ezt sokan kritizálni fogják, hogy voltak benne túltolt Jedi képességek, amiket eddig nem, vagy nem ilyen formában láttunk, illetve Ben ahogy lenyomja azokat a nevetséges Ren lovagokat Anakin/Luke fénykardjával, az nagyon jó jelenet volt szerintem.
Mivel a két előzményre csak nyomokban emlékszem, de azt nem tudom mondani rá, hogy nem tetszett.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Volt jó pár felesleges jelenet, meg bullshit, de egy igazi disney matiné lett a végére. SW hangulat meg... a tengeres jelenet látványosabb volt mindennél. Vártam volna egy Yoda cameot. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: flori » 2019. december 19., csütörtök 13:07

csababarca írta: na mi van sw fanok?
volt valaki moziban tegnap a meccs helyett? :mrgreen:

sok mindenről nem maradtam le, hogy a mozit választottam.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szódával elment, igazából voltak benne jó dolgok, de már azzal, hogy eldöntötték Palpi visszahozását, és ki is hirdették a trailerekben, így már csak ilyen fajta kifutása lehetett a résznek. kár érte, mármint az egész trilógiáért.
imádom a starwarst, de ez az új trilógia nekem nem adja vissza a feelinget. nincs borzongás, max a zenéiben.
ezen gondolkoztam az autóban ülve hazafelé, hogy jó-jó volt, meg minden. mégse akkora élmény mint a régi filmek, ideértve az előzményeket is.

az tetszett, pedig szerintem ezt sokan kritizálni fogják, hogy voltak benne túltolt Jedi képességek, amiket eddig nem, vagy nem ilyen formában láttunk, illetve Ben ahogy lenyomja azokat a nevetséges Ren lovagokat Anakin/Luke fénykardjával, az nagyon jó jelenet volt szerintem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én még tegnapelőtt láttam, de semmit nem mozgatott meg bennem. Én, aki gyerekkora óta ezzel fekszik, és nem örök károgó. Jobb, mint az előző kettő film, de ez hol lenne mentség? :lol: Túltolt Rey képességek, halálból visszahozatalok vagy háromszor... Ben csók is.... fan service nagyon. Palpatinenál hiányoltam egy kis battlet is. Végén mi értelme volt a sárga kardnak?

Nagyon megosztó lesz. 10/6
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2019. december 19., csütörtök 13:08-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. december 19., csütörtök 12:51

en a jumanji 2-re kenyszerultem a klasszikus helyett, szora sem erdemes.
de meg igy sem vagyok benne biztos, hogy kevesbe szorakoztam jol. :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. december 19., csütörtök 12:07

na mi van sw fanok?
volt valaki moziban tegnap a meccs helyett? :mrgreen:

sok mindenről nem maradtam le, hogy a mozit választottam.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szódával elment, igazából voltak benne jó dolgok, de már azzal, hogy eldöntötték Palpi visszahozását, és ki is hirdették a trailerekben, így már csak ilyen fajta kifutása lehetett a résznek. kár érte, mármint az egész trilógiáért.
imádom a starwarst, de ez az új trilógia nekem nem adja vissza a feelinget. nincs borzongás, max a zenéiben.
ezen gondolkoztam az autóban ülve hazafelé, hogy jó-jó volt, meg minden. mégse akkora élmény mint a régi filmek, ideértve az előzményeket is.

az tetszett, pedig szerintem ezt sokan kritizálni fogják, hogy voltak benne túltolt Jedi képességek, amiket eddig nem, vagy nem ilyen formában láttunk, illetve Ben ahogy lenyomja azokat a nevetséges Ren lovagokat Anakin/Luke fénykardjával, az nagyon jó jelenet volt szerintem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. december 18., szerda 17:19

Pipita írta:
kodo írta: Aki nem a klasszikust nézi hanem moziba megy az izub. :mrgreen:
coming out? :mrgreen:
Én holnap megyek, ma meccs. :lilasalas:

Ugyanitt ket jegy eladó a 19:20as vetitesre Győrben. :kalapos:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. december 18., szerda 17:18

Joker a tékában, ha valakit érdekel :D
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 18., szerda 16:45

én lassan ott tartok, hogy moziba se jutok el, de a klasszikusig be is alszom :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 18., szerda 16:39

Mit tudtok pörögni egy olyan filmen, amit még nem is láttatok. :kivagyhe: :mrgreen:

Hál' Istennek az előző rész csalódottsága utána nulla elvárásom van, innen már csak kellemesen tudok csalódni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. december 18., szerda 16:10

kodo írta: Aki nem a klasszikust nézi hanem moziba megy az izub. :mrgreen:
coming out? :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. december 18., szerda 15:56

Aki nem a klasszikust nézi hanem moziba megy az izub. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2019. december 18., szerda 14:56

KAG írta: Redditeset át tudnád dobni Zsombi?
ez 2 hónappal ezelőtti, a korábbi linkhez képest több változtatás is van benne
ez pedig 1 hetes, itt már a teljes sztori benne van, a vége szinte a legapróbb részletekig

R/starwarsleaks-en már tegnap is voltak képek, meg klippek is jönnek folyamatosan.

Németeknél a Burger King kampány az megvolt? :lol: Egy ingyen hambit adtak ha elspoilerezhették az egészet, sokan úgy gondolták, hogy csak reddit leakekre volt ez alapozva, de ki gondolta volna, hogy ennyire bejön. :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. december 18., szerda 13:12

Redditeset át tudnád dobni Zsombi?
ZIDANE

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 18., szerda 12:58

Csabi írta: ahogy várható volt a kritikusok mixed feelinggel távoztak a moziból. a dizninek sikerült, az ami kb 10 éve elképzelhetetlen volt a star warsszal kapcsolatban. nem is baj, hogy hagyják már a fenébe ezt a szálat.
Szerintem itt nem a Disney a hibás, hanem a Lucasfilm, főleg Kati fasságai. A Pixar, a Marvel, és a Disney saját filmjei körül sincsenek balhék.
Kirúgni persze nem lehet, mert akkor a feminácik felgyújtanák a Disney székházat. Kati szerződése amúgy 2021-ig tart. :| :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2019. december 18., szerda 12:44

P. Krisz írta:
KAG írta:A tárgyalt leak-et valaki be tudná linkelni?
Ez lesz az.
A vége megváltozott amúgy azóta. Ugyanez a tag redditre kitolta hogy mik változtak meg és mindenki röhögött hogy ez már tuti túlzás, nem ilyen lesz. De igaza lett.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. december 18., szerda 12:43

ahogy várható volt a kritikusok mixed feelinggel távoztak a moziból. a dizninek sikerült, az ami kb 10 éve elképzelhetetlen volt a star warsszal kapcsolatban. nem is baj, hogy hagyják már a fenébe ezt a szálat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 18., szerda 12:40

Realista24 írta:
Kerlon írta: még nem olvastam leaket, de nem is akarom, viszont elfelejtettem, hogy ma meccs van és haveromék foglaltak a 8 órás helyi premierre is jegyet.... fuckthat. :fpalm: :lol:
Szülinapi klasszikust nem illik kihagyni :mrgreen:
2 hete kérdezték és úgy volt, hogy 20-án megyünk, mert nekik vizsga lesz, de mondtam nekik, hogy én igazából szabin leszek, szóval mindegyik időpont jó... Telibe foglalták. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 18., szerda 12:36

Kerlon írta: még nem olvastam leaket, de nem is akarom, viszont elfelejtettem, hogy ma meccs van és haveromék foglaltak a 8 órás helyi premierre is jegyet.... fuckthat. :fpalm: :lol:
Szülinapi klasszikust nem illik kihagyni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. december 18., szerda 12:34

Kerlon írta: még nem olvastam leaket, de nem is akarom, viszont elfelejtettem, hogy ma meccs van és haveromék foglaltak a 8 órás helyi premierre is jegyet.... fuckthat. :fpalm: :lol:
te legalabb ezt nezed, en a jumanji 2-re vagyok hivatalos 18.40-tol. :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. december 18., szerda 11:38

Kerlon írta: még nem olvastam leaket, de nem is akarom, viszont elfelejtettem, hogy ma meccs van és haveromék foglaltak a 8 órás helyi premierre is jegyet.... fuckthat. :fpalm: :lol:
Nekem is ez van, megvettük októberben a jegyeket, amikor a klasszikus még eredeti időpontban volt.
Na mindegy, majd utána lesz meccsnézés.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég