Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2019. december 26., csütörtök 11:01

doncsontos írta: boardwalk empire :salute:
Én nyáron daráltam be, nekem is nagyon bejött. A párbeszédek tényleg nagyon el lettek találva, Steve Buscemi pedig zseniális, a karaktere az egyik legjobb drámafőszereplő, akit eddig láttam.
Viszont nekem már annyira a 4. évad se jött be a"líbiai"-vonallal, az első 3 évad bossait nem igazán tudták már pótolni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rothstein-t én is sajnálom, de gondolom abban az érában akarták lezárni a sorozatot, amikor Al Capone-t elkapják és Lucciano király lesz, addigra pedig már a való életben sem élt Rothstein, pedig szerintem is nagyon jó karakter volt.
Nálam az utolsó 2 évad egy fokkal gyengébb, de így is tudom én is ajánlani annak, aki bírja a gengszter-témát.

A Drót meg nekem még régen félbemaradt 1,5 évad után, egyszerűen valamiért nem fogott meg, de lehet, hogy kap majd mégegy esélyt.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. december 25., szerda 21:11

KAG írta:
Halfkey írta:

Ezt a hszt olyan ne olvassa aki nem akar könyv spoilert, mert ez itt még nem derült ki ugye hogy ő ugyanaz az ember :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem úgy rémlik mintha lett volna szó. Mármint nem így szájbarágosan, de mintha Dundy elmondta volna az igazi nevét és utána pár résszel később meg lett említve az uralkodó neve, ami ugye uaz volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rosszul rémlik, az 'igazi neve' amit akkor elmond nem az a név amit uralkodóként használ. Ez a könyvben is meglepő csavar volt, és gondolom itt is az lesz.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. december 25., szerda 19:48

boardwalk empire :salute:

Mondjuk lehet nem a Drót után kellett volna elkezdenem nézni ezt az amúgy remek művet ( kivéve a záró évad), de Baltimorehoz azért kanyarba sincs Atlantic City. Viszont azonnal berántott a hangulat,, a zenék, a kor, jól ábrázolták nagyon. ahogy beszélnek az emberek az is bejövős, a kornak megfelelő. Egyedül az 5. évad lóg ki nekem, összecsapott nagyon, és az a 8 rész a záróévadnak is kevéske... darálva néztem az egészet, és addig nem jöttem rá, hogy a záróepizódot nézem amíg Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tommy lenem lőtte Nuckyt :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de Rothstein eltűnése az 5.évadból is negatívum, egyik legjobb karakter, és ilyen semmilyen módon tüntették el a sorozatból, ezért nagyon kár Összességében erősen ajánlott sorozat szerintem, felér simán egy-két klasszikushoz.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. december 25., szerda 19:16

hétvégén befejeztem a Sírhant műveket. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!gyors berántott, a karakterek nagyon jók, és néha nagyon hülyék :D dexter mondjuk túltolta a langyiságot, néha nagyon irritált. amúgy összes szereplő odatette magát, Frances Conroy (aki amúgy Joker anyja volt nemrég :D ) és Lauren Ambrose volt a legjobb szerintem. ja meg Federico.
az utolsó 4-5 rész, hát az zseniális volt, és ez volt az egyik legjobb lezárás amit láttam.

bekerült a kedvencek köze. :agree:
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 25., szerda 17:05

M4 Sporton most megy a Pool-Barca 4-0 bl elodonto, ha valaki szeretne elvezkedni :kalapos:
:goat:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 25., szerda 16:27

Yazid írta: most olvasom cavill game nerd, ezért is volt szíve ügye ez a projekt, azért beszarás :mrgreen: https://hu.ign.com/henry-cavill/54814/n ... laystation
Nézd meg ezt a videót. Cavill, Geralt játékbeli szinkronhangja miatt alakította ki ezt a dörmögős hangját.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. december 25., szerda 15:29

most olvasom cavill game nerd, ezért is volt szíve ügye ez a projekt, azért beszarás :mrgreen: https://hu.ign.com/henry-cavill/54814/n ... laystation

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. december 24., kedd 13:02

Megneztem eddig harom reszt a witcherbol, de nekem sokazor van olyan erzesem mintha a herkulest vagy a xena-t neznem. Komolytalanul gagyi reszek vannak benne. Szineszek teljesitmenye tobbnyire kozepes. Helyenkent viszont eleg hangulatos jelenetek is vannak benne.

En amugy a konyveket nem olvastam csak a jatek harmadik reszet jatszottam vegig, de az igenycsak mas szintet kepvisel minden szempontbol. Igazsagtalan ahhoz hasonlitani, de az ember onkentelenul is megteszi.

Ettol fuggetlenul egesz jol szorakoztam szerintem a tobbi reszt is megnezem.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 23., hétfő 18:14

nmate írta:
Kerlon írta:Ami negatívum számomra is Cavill színészi teljesítménye.
Miert, mit kene csinalnia?
mindig a cgi vicsorgása jut eszembe a mimákájról :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2019. december 23., hétfő 18:01

nmate írta:
Kerlon írta:Ami negatívum számomra is Cavill színészi teljesítménye.
Miert, mit kene csinalnia?
Ezt én sem értem, több helyen is láttam, hogy Cavill gyenge volt. Szerintem viszont iszonyat jól hozta ezt a mogorva, outsider macsót. Számomra abszolút hiteles volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2019. december 23., hétfő 17:10

Kerlon írta:Ami negatívum számomra is Cavill színészi teljesítménye.
Miert, mit kene csinalnia?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 23., hétfő 11:39

Halfkey írta:
KAG írta: Withcer S01
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Számomra ami nagyon fura volt az az időbeli ide-oda ugrálás. Az első pár részben nem is nagyon tudtam eldönteni, hogy akkor ez most a múlt vagy a jelen.
Amit meg nem értettem az az, hogy Emhyr (dundy volt alán amikor sündísznóba tolta a neve), miért nem ismerte meg a játékban Geraltot (wicher 3), amikor találkoztak, ha itt ennyire maradandó , közös élményük volt.
Ezt a hszt olyan ne olvassa aki nem akar könyv spoilert, mert ez itt még nem derült ki ugye hogy ő ugyanaz az ember :D
ggbb, mindenki kezdi, ami a GOT-nál is ment, könyv vs sorozat stb... aztán mixelt spoiler :( jó, hogy csak belepörgettem és nem emlékszem a dologra
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. december 23., hétfő 11:03

nmate írta: Mr Robot sorozat záró részek 12-13
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Áh és nem is volt olyan messze az az "Elliot rákos és képzeli csak az eseményeket" theory craft.
Nem mondom, hogy ezt vártam a végének, de elfogadom, nem lett végül rossz. Örülök, hogy nem vágta be Sam Elliot igazi arcát.
Most kb újra kéne nézni ezzel a tudattal a sorozatot...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is valami másra számítottam. Egy radikálisabb twistre, de lényegében ez is megadta ezt az érzetet. Ment a találgatás ki az utolsó személyiség, mikor mindvégig volt utalás rá, hogy ő az. :agree:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 23., hétfő 10:32

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megismerte Ő, csak hát a státusz, W3-ban Emhyr Nilfgaard császára, a világ leghatalmasabb embere. Mások előtt nem fog bratyizni egy witcherrel, akiket még a pórnép is megvet. Amikor ketten vannak már Geralt mondja, hogy barátok vagyunk meg good old days.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. december 23., hétfő 10:14

Halfkey írta:
KAG írta: Withcer S01
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Számomra ami nagyon fura volt az az időbeli ide-oda ugrálás. Az első pár részben nem is nagyon tudtam eldönteni, hogy akkor ez most a múlt vagy a jelen.
Amit meg nem értettem az az, hogy Emhyr (dundy volt alán amikor sündísznóba tolta a neve), miért nem ismerte meg a játékban Geraltot (wicher 3), amikor találkoztak, ha itt ennyire maradandó , közös élményük volt.
Ezt a hszt olyan ne olvassa aki nem akar könyv spoilert, mert ez itt még nem derült ki ugye hogy ő ugyanaz az ember :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem úgy rémlik mintha lett volna szó. Mármint nem így szájbarágosan, de mintha Dundy elmondta volna az igazi nevét és utána pár résszel később meg lett említve az uralkodó neve, ami ugye uaz volt.
ZIDANE

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. december 23., hétfő 9:44

KAG írta: Withcer S01
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Számomra ami nagyon fura volt az az időbeli ide-oda ugrálás. Az első pár részben nem is nagyon tudtam eldönteni, hogy akkor ez most a múlt vagy a jelen.
Amit meg nem értettem az az, hogy Emhyr (dundy volt alán amikor sündísznóba tolta a neve), miért nem ismerte meg a játékban Geraltot (wicher 3), amikor találkoztak, ha itt ennyire maradandó , közös élményük volt.
Ezt a hszt olyan ne olvassa aki nem akar könyv spoilert, mert ez itt még nem derült ki ugye hogy ő ugyanaz az ember :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2019. december 23., hétfő 9:32

Mr Robot sorozat záró részek 12-13
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Áh és nem is volt olyan messze az az "Elliot rákos és képzeli csak az eseményeket" theory craft.
Nem mondom, hogy ezt vártam a végének, de elfogadom, nem lett végül rossz. Örülök, hogy nem vágta be Sam Elliot igazi arcát.
Most kb újra kéne nézni ezzel a tudattal a sorozatot...

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 22., vasárnap 19:44

Binks vagy Abrams ? :mrgreen: :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 22., vasárnap 19:25

P. Krisz írta: Mando 1x7
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egész sorozatot Favreaunak kellett volna írnia és most nem lenne hiányérzete sokaknak. A hosszra nrm térek ki, mert az szokás szerint rövid volt. A többi nekem bejött. A két legbaszóbb jelenet szerinten Lil Yo folytogatása és a Tie vadász leszállása volt. Az utolsó rész vége szerintem cliffhanger lesz, Mando sisak nélkül.
És Jar Jar lesz alatta.
Nem illik.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 22., vasárnap 19:19

Mando 1x7
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egész sorozatot Favreaunak kellett volna írnia és most nem lenne hiányérzete sokaknak. A hosszra nrm térek ki, mert az szokás szerint rövid volt. A többi nekem bejött. A két legbaszóbb jelenet szerinten Lil Yo folytogatása és a Tie vadász leszállása volt. Az utolsó rész vége szerintem cliffhanger lesz, Mando sisak nélkül.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég